Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tipul de user care va place

#1
pff...simplu
ce tip de user va place cel mai mult? Argumentati.

mie imi plac useri care sunt activi ( adica nu te inscri pe un forum doar asa ca sa inscris) asa apoi imi plac useri cu posturi intertesante si nu scurte si nu in ultimul rand useri care au ideii geniale ( adica bune)
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#2
39
Mie imi plac useri cu simtul umorului,care lasa comenturi interesante,care nu sunt obsedati(de o idee,de un anime si o tin doar cu a lor..),care au imaginatie si totusi putina memorie(de bun simt..), sunt prietenosi(se subintelege),activi..(de ce,nu?)care atrag atentia cu ceva..Nu-mi plac cei care injura,se cred prea grozavi,sunt rautaciosi etc.
Zuppy21
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

#3
Heh xD Imi plac userii vechi ^^ dar si useri stabili 10
Imi plac cei care ma fac sa rad si imi plac cei care se simt bine langa mine. Erm... suport greu, dar daca ma opresc singura si nu ma cert niciodata cu x [cum e cu jigoku si multi altii xD] - that really means you do have my respect xD... Well, ma opresc aici... Nu divulg tot T^T

Daca gasiti greseli T.T gomen, sunt cam buimacita x.x maine teza, azi dureri de cap x_X

#4
Now that's a good question D:
Usually nu prea am "preferinte" [lulz D:] dar de obicei imi plac userii hiper-activi, dar nu ma refer la activitatea de pe forum, ci la faptul ca sunt veseli, simpatici & stuff ^^ Bine, poate si activitatea pe forum este oarecum importanta, nu prea imi plac cei care se inregistreaza pe un forum si totusi nu posteaza nimic :/ Nu vad rostul inregistrarii lor ~_~

Actually, mai pe scurt, cei care ma fac sa rad si le place sa faca lucruri.. "traznite" [daca e corect spus 21] si care nu se tem de a fi diferiti ^__^ [aka strange experiments like me xD]
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#5
Imi plac userii care nu pot fii niciodata sad, indiferent de situatie 15 Asa, ca mine time out Sa fie veseli mereu si sa traiasca viata, ca una avem 17
Imi plac userii pe care te poti baza :p Si cei responsabili 39 Faci o fapta, nu dai cu laba la altu' si spui " el a fost 23 " 21 omg.
Userul perfect pentru mine e cel care este ceea ce e, nu ceea ce incearca sa para 17

#6
Bun...personal,nu mi se pare o intrebare grea...
Da,sa fie stabili,sunt de acord...i mean,dude,daca vi,then stai -.-
Ca sunt activi sau nu din p.d.v. al posturilor si asa, spun cu draga inima ca putin imi pasa... Sunt pe aici cativa care nu sunt cine stie ce activi,dar cu care ma inteleg foarte bine.Sincer,ma doare fix in calcai de numarul de posturi...e doar un numar si nu dupa asta ma orientez.
Ok,recunosc,mai mult stau pe shout decat postez,dar asa cunosc mai bine ceilalti useri...Si ,da,prefer ca userii sa vorbeasca pe shout si sa se distreze decat sa vaneze posturi pe oriunde posibil...In plus,degeaba esti activ si scrii 50 de posturi pe zi daca nici unul nu are mai mult de 3 randuri 23 [i mean, yeah, forum games,poate fi izvor de spam,dar poti si acolo improviza... nu atat de strict,geez.
So yeah,i couldn't care less about what u write (especially when u write short junk) :ha:
In rest, prefer userii cu simtul umorului,cu care ma pot ditsra pe shout 65 (dun like it?idc)
So cya,and have a nice day.

#7
~userii prietenosi si simpatici cu simtul umorului.Ador tipul asta de useri fiindca sunt ca o zi de soare..sa zic asa...
~userii cu posturi bogate-Imi place cand userii isi spun parerea pe larg, chiar daca sunt posturi kilometrice, macar isi spun opinia.
~userii noi veniti-Mda..nu stiu ce am cu ei, dar imi plac fiindca gasesc mereu genuri de persoane care te inveselesc 10
-

#8
Foarte simplu...nu am nevoie de mai mult de un cuvant 24)
Eu
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#9
Sunt mai multe tipuri de useri care imi plac...Desi as tinde sa zic ceea ce a zis si Tornado 24
~Imi plac cei veseli,care fac glume... Nu doar sa stea pe shout si sa nu rada la nimic cu o fat[z]a tampa 22
~Imi plac si cei noi dar si cei vechi :] fiindca daca sunt vechi e clar ca s-au acomodat cu forumul,poti merge la ei daca ai probleme...si mai sunt si printre cei noi unii ce au habar de forumuri si ne putem intelege cu ei .La urma urmei si noi am fost nou-veniti ...
~Sa stea pe forum.Adica,ok nu sa stea o luna intreaga numai pe forum...dar sa mai treaca asa,cand are timp sa mai stea pe shout...De obicei nu ma uit la posturi fiindca nu prea conteaza .Adica poti sa ai si 500 si sa fie spam 23
~Si nu in ultimul rand cei care sunt calmi cand vine vorba de conflicte :3 Adica,eu una sunt hyper-activa dar de certat pe forum nu cred ca am facut-o decat o data 9
LOLNOPE

#10
imi plac useri care:
~au simtul umorului - imi place sa citesc pe shout chestiile care le spun useri, deobicei pe shout is subiecte de discutie banale nu neaparat care au un rost da imi place cand vad pe cineva ca zice ceva ce face pe toata lumea sa rada.. 21
~poti povesti cu ei orice- da imi place sa vorbesc cu useri nu neaparat numai despre tema care este pe forum
~useri activi - imi place sa vad ca lumea posteaza pe un forum ( desi eu nu am prea intrat demult pe zup ..65 motive personale 4)
~useri care ajuta pe toata lumea - cand ai o problema legata de forum sau altceva ii bine sa sti ca esti ajutat
~useri care nu se cearta cu nimeni - useri care is spun punctul de vedere si nu se enerveaza ac ceilalti nu sunt deacord cu ei
~useri care nu fac spam - i hate spam .... furios

cam asa ar fi useri care imi plac...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce trupa/piesa iti place sa asculti cand iti faci temele? tattva 5 4.078 29-10-2013, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Sunshine
  Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut? KarinaD 22 13.556 09-07-2012, 08:07 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  Tipul de user care va displace Heratcher.21q 34 18.190 05-03-2012, 09:57 AM
Ultimul răspuns: Cersei
  User/Staff Talking Topic Aly 32 17.882 15-10-2011, 01:48 AM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)