Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tipul de user care va displace

#21
Eu nu suport userii care chiar dacă văd că nu îi placi, ţi se bagă în suflet.

Nu suport userii care se joacă cu punctele de reputaţie şi adoră roşu, asta doar demonstrează cât de copii sunt. Am dat şi de aşa ceva.

Nu suport userii care cer în privat continuarea la vreun fic, pe când nu au lăsat nici un comentariu, niciodată.

Nu suport userii care îţi scriu la profil să treci pe la ficul lor nou, de obicei e formulată aşa cererea:

- Treci pe la ficul meu nou, cutare, şi dacă îţi place lasă te rog un comentariu, mulţumesc! -

Băi, chiar le place să stea cu mâna întinsă aşa?
De fapt, treaba lor, dar nu au nici un plus în faţa mea.

Nu suport userii care când comunică cu tine, se laudă şi au un aer superior de parcă ar fi preşedintele Americii, nu mai puţin de atât.

Nu suport userii homofobi.

Şi nu suport userii care nu mă suportă pe mine 24

#22
Well...Sa ma gandesc ?"

~Userii care iti spun ca ai gresit cu ceva intr un mod rautacios/jignitor...Stiti ce vreau sa zic.Toti facem geseli.
~Userii care se dau destepti
~Userii care nu au simtul umorului
~Userii pusi pe cearta
~Userii care fac SPAM si sunt inactivi
~Userii stresanti si insistenti
~Userii care au scris de messenger gen "crek" "nush" "idk" si asa mai departe.
Cam atat cred...
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#23
Narutarzii obsedaţi.
Fanele yaoi/yuri obsedate.
Userii care se bagă în seamă.
Userii care cer comenatrii la next-ul fic-ului de care nici măcar nu ştiai, deci ţi se rupe.
Userii care îi plagiază pe alţi useri.
Userii care la 'Rate the song' îţi zic 'nu e genul meu, nu ascult rock' şi melodia e de fapt death metal. [in my opinion, e o blasfemie să compari o melodie death metal cu rock, just sayin'].
Userii care abuzează de emoticoane.
Cum a spus şi ! RiN ! , userii care au scris piţiponcesc/cocălăresc.
Userii, de fapt user-iţele obsedate de vreun tip dintr-o formaţie k-pop/j-pop/j-rock n other shits. Wake up gurls, u'll never have this guy.
Userii care deviază de la un subiect la altul într-un post, doar ca să scrie enşpe mii de cuvinte şi să arate că-s spontani.
Userii care deschid topicuri doar pentru medalie. Vreţi s-o auziţi? Okay, nu vă pricepeţi!
Userii care atrag atenţia altor useri, deşi deasupra mai sunt 4 comentarii cu acelaşi lucru.
Post-hunterii. Whoa, mai lăsaţi şi pentru alţii.
Userii cu 4 imagini uriaşe la semnătură şi text roz uriaş gen 'melodramatic romance'.
Userii cu care schimbi 3 cuvinte o singură dată şi a doua zi te găseşti printre cârdul de nume de la "Familia mea pe care o iubesc' de la signature. ._.
Userii care încep comenatriile cu 'diăr/sweetie/iubire/scumpa' deşi nu cunosc persoana.
Userii care se simt când citesc asta.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#24
(23-06-2009, 07:06 PM)shantell@ A scris: 3. cei care tradeaza
21
Citat:userii care se cred superiori celorlalti
Vad ca multi ai scris asta, si nu inteleg de ce... Exista, ca peste tot persoane inferioare si persoane superioare altor persoane, nu toti suntem egali, ya know?
Probabil ideea era ca va displac persoanele prea arogante fara motiv, which changes all the stuff.

Nu exista neaparat topologii de useri care nu-mi plac, ci tipologi de oameni:
-lingusitorii
-ipocriti/ aia care-si schimba gusturile in functie de threand
-fixatii as in, idei fixe si vorbarie multa (aici intra homofobi, obsedati religiosi, etc)
- moderatori care se cred zei in fata unei tastaturi si iti dau ban-uri fara un motiv concret sau obiectiv, doar asa...ca-s ei duri.
- genul care exprima o idee de 3 randuri in 100 de pagini, mai sintentizati dragilor
Plus ca desigur imi displac copiile trase la xerox, putina personalitate nu ar strica. Fresh air 10

#25
Poi, eu nu am asa multe pretentii dar hai sa le insiram pe cateva...

Nu ii suport pe cei care...

~Au figuri :-l, adica nu totul se invarte in jurul lor.
~Care se dau pe langa tine ca sa obtina ceva
~Care isi bat joc de altii.
~Care barfesc
~Cei care considera totul un joc de copii, sunt egal cu 0 pesntru mine3.
~Nu suport cand un om se poarta de parca ar avea 10 ani, maturizeaza-te! :-l
~Urasc cei care zic ceva genul: Ti-am spus eu! 29 si mai bun si emoticonul ,,3'', de parca ei au dreptate mereu.
~Copiatorii/Plagiatori, oameni fara viata sociala.
~Gelosii, care dau reputatie negativa.
~Pur si simplu nu suport ca un mesaj sa aiba mai putin de 10, 14 cuvinte, urasc sa citesc atat de putin.
~Cei care isi bat joc de munca altuia.
~Care isi bat joc de religie si de ce li s-a dat, zicand ca li se cuvenea de mult.
~Manelistii.

Si cam atat21 Daca imi mai amintesc revin cu edit.
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#26
-Useri care posteaza doar ca sa aiba multe commuri
-Cei care nu respecta regulile cred...
-Useri care critica fara a sti despre ce e vorba
ughh...so in ce criteri date de voi nu ma incadrez ah??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#27
Nu-mi plac cei care:
-îşi exprimă părerea foarte violent;
-pupincu*iÅŸtii;
-mega fanii k-pop and co, care au multe semnături/avatare cu persoane gay care îşi ling buzele sau ţin un urs(uleţ) în braţe or smth;
-vorbesc mult ÅŸi prost;
-scriu incorect.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#28
Userii care:

~ nu sunt in stare sa scrie gramatical corect, a caror asezare in pagina si punctuatie lasa mult de dorit;
~ revin constant cu aceleasi argumente de rahat, de parca nu le-am observat prostia de prima oara
~ au sub varsta de 16 ani si se amesteca in conversatii delicate, unde este clar necesara mai multa experienta
~ au o anumita obsesie de retarzi, ca yaoi/yuri/k-pop/j-pop/k-rock/vision kei si alte chestii; inteleg sa-ti placa, dar nu trebuie sa le tocesti altora creierii cu ei. Mai ales sa postezi zeci de imagini si sclipiciuri cu tipi efeminizati, care nu sunt hot nici dpdv al unei lesbiene. Be real!
~ posteaza sa se afle in centrul atentiei, sau pentru post count
~ sunt niste copilasi si nu au nici cea mai mica idee pe ce planeta se afla, dar se umfla usor in pene cand le atragi atentia ca au gresit
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#29
Imi displac userii care:
- incearca sa para inteligenti;
- au semnaturi bombastice.
- obsedati dupa yaoi/yuri, k-pop, j-pop.
- se plang la moderatori si admini de duritatea altora.
- te injura daca ii dai un comentariu negativ la fic.
Cam atat.

#30
mie nu imi plac userii care vin aici doar ca sa faca misto, si sa-si bata joc, sau cei care vin doar ca sa agate fete (aici ma refer la baieti), nu am gasit deocamdata astfel de uderi dar nici nu prea am stat sa cau 21
-userii care cred ca regulile sunt facute pentru a fi incalcate si care cred ca a fi banat este o chestie cu care merita sa te lauzi
-userii care nu au un vocabular prea incarcat si stiu sa si-l imbogteasca numai prin injuraturi, jigniri, amentiari la adresa altor useri sau chiar membri ai staf-ului
-userii cersetori, adica, care se roaga de admini sai bage in staff ca vezi doamne ei merita si nu sunt nici de o zi pe forum
-userii obsedati dupa hanah monthana, justin bieber, demi lovatosi alte staruri disney despre care le merge tastatura intr-una, nu am nimic cu ei, dar daca toata ziua numai despre ei vorbesc si despre niste anime nu stiu sa vorbeasca si ei, deja devin enervanti.
-Cei obsedati de comentari, anunta toti userii pe care ii stiu ca au postat nu stiu ce fic nou.
-Cei care se dau mari si tari, si incearca sa devina si ei cineva.

si ar mai fi destule..dar nu mai zic, sunt prea obosita, azi am avut o zi plina 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut? KarinaD 22 13.554 09-07-2012, 08:07 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  Tipul de user care va place Heratcher.21q 44 20.428 08-07-2012, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  User/Staff Talking Topic Aly 32 17.878 15-10-2011, 01:48 AM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)