Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

User/Staff Talking Topic

#1
Sper ca realizati ca eu nu am acces la partea "tehnica" si ca nu pot sa pun chestii noi sau sa editez infatisarea... defapt la infatisarea pot sa umblu doar ca e php si nu e si parte "visual" si mie ca mai mult stric decat altceva asa ca acolo nu ma bag.

Cat despre ideile la care pot sa umblu, hmm, interesant. Cateva chiar imi plac.

Buns, ideea cu ziua pe saptamana okay si cred ca te pun pe tine sa te ocupi de ea.
Cea cu chibi a lui Crisa e iar buna, problema e ca eu nu stiu si probabil nu am acces la partea de chibi. La fel cu gadget-uri si radio-uri si restul ce sunt pe introdus in forum. Nu stiu daca am acces si nici nu ma bag pentru ca nu le stiu.

In ultimele luni ati vazut bine ca si eu am cam plecat de pe zup. mai mult stau pe maz decat aici si totul e din cauza userilor. Problema aici e alta, nu putem nici scapa de acei useri enervanti pentru ca sunt amicii lui cutarica ca sa nu dau nume si imi sare in cap cutarica ca il pune amicu sa o faca ca o favoare, sau nu e asa ray? Vreti sa se mai calmeze userii si la ff sa fie ordine? Bine din partea mea, eu o fac si vii calmez automat insa pe urma imi veti sari toti iar in cap. Uitati-va ce s-a intamplat acuma cand au copiat concursurile noastre si Wanted Critics si au venit sa imi sara tot mie in cap ca noi le-am copiat. O sa iasa un mare scandal pentru ca nimeni nu are curajul sa vina in fata sa zica "Da, eu am fost si recunosc" [plus ca atuncea nu v-as face nimica doar pentru ca ati avut decenta sa recunoasteti, pe cand, daca ma mintiti in fata si stiu ca ati fost voi, atunci va luati warn-uri, si tot din cauza amicilor nici nu credeti ca asa este], nu, ei se duc la amicii care sunt vechi pe forum, amicii vechi pe forum le zic "las-o pe Aly ca e nebuna vorbesc eu cu ea si te scap" si apoi imi fac ditamai taraboiul pe mess ca vai doamne cum imi permit eu cand nu exista dovezi pentru ca acesti amici cumva SUNT MODERATORI >.< si pana sa vina la mine se duc si editeaza "dovezile" si logic ca atunci cand editezi un post nu apare nicaierea si daca dau printscreen "stii photoshop, de unde situ eu ca nu le-ai editat tu ca sa il invinovatesti pentru ca nu il suporti?" si ramai cu pumnul in gura pe romaneste pentru ca nu mai ai ce sa ii zici.

Acuma, donsoara din situatia de mai sus care se si plange de useri - partea in care te plangi de userii care nu iti convin tie de ce nu o zici? - e in stare sa vina sa zica ca ea a fost sau va trebui sa fac nominalizari?

Eu zic altfel, toti moderatorii care nu mai fac nimica timp de o luna, out si gata. Fara pupincurisme, fara favoritisme, fara nimica, ai gresti platesti si in special fara a trimite amicii la mine sa va scape. Sunteti de acord cu asta sau nu?

Sa va scap de userii enervanti nu mie greu dar cine imi garanteaza mie ca nu vin amicii sa imi urle in spate si sa se planga lui flaw si sa plece de pe zup si sa se duca pe alt forum si sa se planga acolo de mine personal si sa vina troll pe aici? Uitati-va la tot ce s-a intamplat cu mangazup din cauza ca nu am vrut sa imi cer iertare de la un troll pe shout pentru ca l-am luat la misto. Este un risc si mi l-am asumat odata si maz a platit pretul pentru asta. Daca nu renuntati la pupincurisme eu nu va scap de ei. Imi pare rau dar nu o fac pentru ca stiu cum functioneaza pupincurismele, nu-i asa ray?

Side Note: I miss the old manga anime where you could be best friends with a moderator and they won't save you not even if your life depended on it. Wasn't like that Buns? 2

#2
39 106

Eu zic sa nu riscam. Adica ce rezolvam daca dati afara acei useri si dupaia vine tot familionul pe animezup si zice in colo i pe dincolo si ne mia si injura pe la alte forumuri ca suntem nebuni! Eu zic ca nua re nici un rost. Nu cred ca vrea nimeni sa pateteasca si zupul ce a patit maz. PEntru ca multi nu inteleg. Daca nu esti bine venit nu mai veni, dar ei tot insista. Si sa iti faci sange rau, timp pierdut pentru ce? Pentru a avea si mai multe probleme.
Ca sa ii mai calmati totusi *ALY* daca e sa nu isi expuna familia in fiecare topic si comentariu. Ca daca sunt prietena cu X eu ii dau cel mai the best comentariu. 106 As zice sa se limiteze la comentarii si Pm-uri? a si forum games?

Aly eu una m-am saturat de Crystal si prietenele ei care ma terorizeaza, de ce ne bagam, de ce investigam , da nu e adevarat si etc. etc. etc.
Apropo mai ai lista de la mine? Ai mai facut ceva cu ea? 21 Daca nu vorbim pe mess cam uit. 71

Aly, de FF&FA nu ai zis nimic. :->
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#3
Mi-ai dat o idee cu familioanele alea...

FF&FA, daca vrea careva sa se ocupe e bine venit doar sa ma anunte.

@Amelie, Stii cum e cu maz? A trebuit sa fie tot sters ca membrii sa se apuce de treaba si chiar sa mearga pe acolo. Deci, sa zicem ca a fost si o parte buna... Da, mai am lista aceia. Au venit sa te terorizeze iar? Zile ca daca nu termina le dau un sut unde soarele nu bate si ii dau afara pe toti de pe aici, mai bine zis, o sa aibe aceeasi soarta ca si Claudiu si sa stie ca nu glumesc. Ce e cu Forum Games? Eu una mai am acuma 69% din baterie, la 7% se inchide, pana atuncea vreau sa iau pn la scotocit sectiunile si daca gasesc cearta sau spam sau offtopicuri le sterg si nu mai stau la discutii.

@buns, Stiu ca nu pot da moderatorii acuma afara. Multi au intrat la facultate, se muta la camine si e logic ca pana le da drumul la net... etc. Am inteles ce vroiai tu, insa eu nu am acces si la Tan sa ma rog de el eu nu ma duc, am si eu orgoliul meu si nu o fac. Sa dam de Flaw...

#4
^ Ce capatane au alea LMAO

Sorry dar au capetele mai mari decat corpul... Nu seamana cumva cu avatarele de pe gaia? De unde le-ai luat corpurile? >.>

Ma gandeam, din moment ce tot nu am eu access la chibi si vreti chibi, puteti face ceva de genul comenzi pentru chibi? Si toti care fac comanda sa aibe chibi personalizat?

Pai lui Claudiu i-am dat un ban de nici daca ar mai vrea nu ar mai avea cum sa intre. Plagiatorii sunt si ei pe aproape sa il urmeze... Stii, stateam si ma gandeam de ce stau ei acolo si vin si la noi daca pe noi nu ne plac? Si stii ce am realizat? Nu au medalii, chibi, shout ca la noi. Heck, mi-am luat ban in 5 secunde pe forumul ala pentru ca nu ma prezentasem! Hai ca am si eu exagerarile mele dar aia e prea de tot!

Pff, mi-au furat si faza cu donsoarele? *rolls eyes* da sa fure tot macar ca sa se sature -.- Tot nu vor fi zup oricat ar plagia. Ei sunt fairtopic lol E chiar ironic pentru ca fair insa corect, just, cinstit si ei sunt un forum de palgiatori!!! Mai bine se numeau "palgiatori cinstiti" 65 Si in caz ca sariti ca mustele pe plită semantica face totul! HA!

@Ann, le e frica de mine ^^ De-asta nu posteaza nimeni...

#5
Nu sunt furate. Sunt facute DE crisa ORIGNAL. Bien inteles ca asa sunt chibiuriel ca sa fie sweet. 21 Au capatanile mari 21 Da e ceva original 106 am cautat toata noaptea pe deviant art, gaiai si alte site-uri si nu am gasit ca ale Crisei. E original si chiar imi place ca nu a copiat. Eu le-am facut doar expresii si cele doua tipuri de haine si manute.

E o idee care imi palce enorm. Lol. La asa ceva ma gandeam si eu. Paote d deschid un fel de "Chibi shop" cu crisa. 4 Sau il deschide ea. MA clarific cu ea.

zAu? Chiar ti-au dat ban doar pentru ca nu ai scris la Nou veniti? Doamne. Am inteles pe cei cu 0 psturi intr-o luna etc, sau cum ela noi. Lol. DA uite ce am mai prins in plasa :-> 23
link: http://sasu.fairtopic.com/t2815-pentru-s...dreptatite ia citeste aly 4 21

Eu situ? Ia uite ALy are doua randuri de medalii 71 si dublate. 10

ADevar in ceea ce zici. Doamne chair ca vor sa ne fure tot. Aa stai, nu au chibi, medalii dar au si ei bannere. Cu staff si etc, tiai? Doar sa scrie 'Staff'. :-|

Haha/ Pana la urma se rezolva 3 hug

@ grr de ce sa le fie frica? Nu esti rea, si pot confirma asta pentru ca am vorbit ceva timp cu tine ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#6
Ryuu a avut candva un topic cu familioanele. Sa adopti, sa te mariti, etc. Daca am face iar asta si i-am invita pe toti cu familioanele sa vina sa se prezinte acolo cred ca am scapa de un balamuc.

Chibi-urile alea tot arata ciudat... poate unde sunt dezbracate?

In legatura cu concursurile acelea saptamanale, buns ia vin-o cu un plan de idei si sa vedem cum facem. Eu una chiar as vrea si aia cu book-club, aia mai be ar fi saptamana de saptamana si le dau si medalii pentru cate carti citesc. Also, s-ar putea face si un anime club si un manga club si sa le dam niste medalii. Nu stiu daca se va organiza chiar tot zupul dar cred ca un annunt pe fiecare pagina ar merge 71 Anyway, plan de idei cam cum ar trebui sa fie si vad eu cum fac ^^

#7
Citat:Ma gandeam de fapt ca pentru o zi pe saptamana, userii sa posteze/ creeze -mai ales la fan area (fic, art, gfx) - lucruri legate de o tematica anume care sa fie ugh... globala? Gen cum e Halloween, sau Valentine's Day sau Craciunul.

Am inteles acum mai pe larg. Chiar mi-ar placea sa scriu ficuri sau sa desenez ceva pe o anumita tema, in fiecare spatamana.

Acum sincer nu mai am nici o idee. Numai noi trei vorbim aici? 21
*acusica ma duc sa iti dau comm la profil.^^*
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#8
Nu am zis de concursuri, am destule probleme cu actually concursuri, altele noi nu mai vreau.

Aia era ideea generala, eu am zis plan de idei in genul reguli, cum se participa, ce trebuie sa faca... Dar cred ca ma astepti sa ajung eu la Bucuresti sa vedem ce am putea face.

#9
Daca vrei il poti redeschide tu... doar sa zici si iti dau drumul la sectiune ^^

Facem altfel, cei care au idei, sa le puna frumos cu punctulete si daca se vor ocupa de ele, le voi da drumul la sectiune, dar, NU veti fi mod si prin urmare nici verzi.

P.S. La FanFiction nici nu vreau sa aud ca va veti ocupa de sectiune... ala e un NU clar.

Ca fapt divers, am aflat cum se editeaza banner-ul... doar ca e ala din capul de tot al forumului si noua cred ca ne-ar trebui unu mititel deasupra chat-ului ^^

Si inca am nevoie de Flaw care e disparut... de tan nu mai zic -.- Sa vedeti voi ce va las eu cu forumul in carca si nu mai fac nimica!

#10
39 Flaw si tan. Lol sunt disparuti mai bine de 1 luna daca nu ma insel. Pe tan am vazut ca mai batuie profilele dar nici un post. =..=
Eu am inceput munca si intru cam pe la 19-20 seara. sau dimineata.

*As dori eu sa ma ocup de FF&FA daca nu te deranjeaza aly.

Atat, deocamdata. aa. Si abea astept sa vii la bucuresti. Am sa iti zic cate ceva despre 'pretenele noastre' furacioase de pe alte forumuri. ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tipul de user care va place Heratcher.21q 44 20.241 08-07-2012, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  Tipul de user care va displace Heratcher.21q 34 18.017 05-03-2012, 09:57 AM
Ultimul răspuns: Cersei


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)