Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce vreti sa schimbati la zup?

#11
Ar fi frumos să se redeschidă SOTW-ul, asta dacă are cineva timp să se ocupe de organizare^^.
De asemenea, e interesantă ideea Liei, am putea pune un banner sau ceva asemănător pe pagina principală cu tematica zilei respective pentru a vedea toţi userii.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#12
Eu intru, dar mai mult invisible ^^

M-am angajat si ajung destul de tarziu acasa. Pana mananc, pana fac un dus, se face deja 9. Pe la 11 ies ca deh, ma trezesc de dimineata, sambata sunt plecat, duminica sunt plecat deci nu imi ramane foarte mult timp.

Am inceput insa sa ma obisnuiesc cu orarul deci o sa reincep probabil si mesteritul la Zup.
Imi plac noile corpuri de chibies. Daca ai mai multe hainute si modele de chipuri, voi reface versiunea.
Mai aveam si alte schimbari planuite, in special pentru Mangazup dar nah... e greu cand nu ai timp 2 Si acum se mai apropie si Nijikon

#13
hug Flaw. 71 Bine te-am regasit.
Stiu cum e cu munca. Uite.. de la 9 dimnineata pe zup si la 15 plec 71

Voi face eu hainutele la chibi. Am auzit ca crisa se pricepe doar la animalute si la back-uri. Si corpurile, facute de ea. Dar vroiam sa iti sugerez tie si lui Aly sa inchideti Chibi generator de pe vremuri si sa deschid eu, crisa sau voi un topic pentru corpurile actuale si sa se zica ce stiluri de hainute ar vrea. ^^ Sau etc. etc.

Aly, micuta nu prea are semnal, dar a reusit sa dea toate medaliile. ! :-> ^^ <33 3
Niji.. anul asta am zis sigur ca vin. Acum doar sa vad cum o sa stau cu facultatea. Daca sunt cursuri obligatorii etc. Taxe mai stiu eu ce. ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#14
Auzi la ea micuta... LOL. Pe langa semnal am impresia ca am stricat si bateria, nu stiu de ce. Trece minutul se duce 1% din baterie... dar mie sa nu fie si de la ecran 39

Flaw, bine ca ai aparut! Tot ce vreau eu e sa imi zici unde se pune un banner dar care sa nu fie chiar in header ci deasupra chatbox-ului - gen cele de SOTM, FOTM, DOTM de pe versiunea veche. Buns, a.k.a. Lia/Uberwald, a avut o idee cu niste organizari de club-uri, nu, nu grupuri din alea cu nick-uri colorate - citeste pe prima sau a doua pagina - si oricum ne-ar trebui ceva nou sa atragem "clienti". Eu una ma pot ocupa de zup, momentan... Inca nu am idee cum va fi cu licenta si ce trebuie sa facem, insa timp liber am ca nu mai lucrez.

Ann, ocupate daca vrei, doar sa imi ziceti cine si unde de ce se ocupa. Mai sunt cateva zile si ma duc acasa, rezisti tu si fara mine :p

#15
9 21
Eu cred ca ma voi ocupa de FF&FA daca nu s-a mai oferit nimeni si poate voi mai gasi pe cineva. Acuum pentru topicul de Chibi generator va trebui sa ma clarific cu Crisa. ^^ Vad cu nu rea a intrat dar poate o gasesc pe mess. Si poate mai gasim si alte talente pixel, daca esti deacord 39

aa Am mai gasit o 'musca' [stii la ce ma refer :->] . E nou venita aici. Da rezist pana vii. Si o sa ti-o arat 3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#16
Bine, chiar nu ştiu dacă e o idee bună, şi cum va fii cu organizarea, dar , en fine.
Am putea să ne alegem o zi şi un moment al săptămânii ( noapte, după-amiază, dimineaţă, la asta mă refer) în care membrii Zup, cei care pot, să se adune pe chat şi să facem un fel de conferinţă online, pe diferite teme. Idee proastă, ştiu, dar nu mi-a trecut nimic mai genial prin cap. XD
Şi cineva ar trebui să se ocupe şi de secţiunea de RPG. Hmm, şi parcă ar fii interesant să avem o secţiune/concurs cu un fel de My Dream Cast pentru un anime, carte, nu ştiu. Şi dacă la ora asta tot mă trăsnesc idei trăsnite, am putea să facem ceva gen citate şi replici preferate, i dont know. ^.^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)