Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tipul de user care va displace

#11
am revenit cu noi usei care nu imi plac:
deci ^^:
-useri care copiaza articole de pe alte forumuri si le posteaaza aici ( daca tot vrei sa faci ceva macar posteaza ceva facut de tine nu copiat de pe alte site-uri)
-useri care posteaza aiurea
-useri care se cred superiori altora
-useri care se dau pe langa admini doar ca sa le creasca rang-ul de pe forum ( sunt foarte multi)
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#12
Zuppy05 o serie de useri care-mi displac
in primul rand, cei care apar de nicaieri si se asteapta ca toti sa se supuna fara obiectii
ar mai fi userii prea curiosi,agitati,care azi au o obsesie,maine alta... schimba gusturile dupa vreme 22
disperatii dupa emoticons.. urasc sa vad ":Xpupic" x 200[..]000 ori, mi se pare atat patetic si dezgustator,cat si lipsit de vre-o logica [gata ca incep sa bat campii pe tema asta]
ar mai fi cei ce 'sa spun..sa nu spun...hai sa spun...da' mai bine nu' si te lasa sa astepti 100 de ani...cei ce spameaza oricum oricand oriunde, sunt off-topic... cei ce alearga dupa prestigiu sau cei ce cred ca daca ai un post oarecare pe forum, ai si dreptul sa te umpli de figuri,sa nu respecti pe nimeni si sa vorbesti de sus tuturor, cei care daca iti ofera ceva au grija sa nu uiti asta, ti-o spun cu fiecare ocazie si te fac sa regreti ca le-ai acceptat ajutorul.
lista ar putea continua,dar prefer sa ma opresc aici

#13
yeah...let's see..

1.userii care plagiaza..fura munca altoraZuppy01
2. userii care comenteaza fara sa gandeasca si spun prostii..14
3. userii care se cred V.I.P
4. userii care au o gramada de conturi pe acelasi forum..(e normal daca uiti parola sau se intampla ceva de genul asta ,dar nu pentru ca ai chef te duci sh iti faci alt cont)

cam atat..4
De ce ma chinui ca sa vin?
Acum e prea tarziu..
De ce atunci cand a trecut
Sa ma retii tu n-ai stiut,
S-au nici n-ai vrut-o poate..
Stiai c-astept un singur semn..
Din partea ta,doar un indemn
De tot ce-a fost sa ma dezleg
Si viata ta de-a mea s-o leg..

#14
Wow... cu ce sa incep... 21
Nu-mi plac useri care:
- fac foarte mult spam
- folosesc foarte multe smiley-uri
- scriu posturile cu o alta culoare decat cea normala
- lingusesc adminii si moderatorii cu scopuri... evidente
- nu scriu corect din punct de vedere gramatical
- posteaza aiurea, doar pentru a-si creste numarul de posturi
- injura si se iau la cearta cu lumea
- fac pe desteptii si nu sunt
- sunt mai vechi pe forum si cred ca din cauza asta au dreptul sa se poarte cu nasul pe sus cu userii noi

#15
Pai sa incepem cu inceputul nu?N-am sa numerotez pentru a nu-i discrimina pe unii sa creada ca am ceva cu ei sauceva de acest gen.
~~~Pai pot spune ca nu-mi plac userii lingusitori,care se dau pe langa orice persoana cu alta functie in afara de ceea de user dar si de aceea care sunt doar useri vrand sa profite d epe urma lor.~~~
~~~Cei care sunt nervosi si isi varsa nervii pe alti useri care nu au nimic de a face cu nervii acestuia,mai ales pe shout~~~
~~~Userii care spameaza nu ii pot suferi deloc.consider ca probabil sunt prea ocupati cu altceva in loc sa mai scrie un rand doua pentru a evita un posibil advertisment sau o posibila stergere a postului.~~~

#16
pai.... cam asta ma deranjeaza: 1. cand vorbesc cu el\ea pe mess sa imi zici ceva de genu' "si de ce mi-ai luat id-ul?>.<", 2. sa se creada cel/cea mai tare, 3. sa ma ignore, 4. sa creada ca ma poate face sa fac ce vrea el/ea.
cam astea ar fi criterile. primul criteriu i se potrivseste asa de mult cuiva de pe zup ^^(sper sa se simta). deci de acum sa aveti grija cum va comportati ca sa nu cumva sa ne certam. ^^
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#17
pai e clar
1. useri care ma critica fara motiv
2. useri pretentiosi ( cei care devin chiar stresanti )
3. cei care tradeaza
si mai sunt si alte tipuri
nu am idei , dar astea sunt cei mai rai
nu ne impacam cum trebuie

#18
Imi displac userii:

-Care se baga unde nu le fierbe oala.
-Care se lauda singuri.
-Care plagiaza.
-Agramati / Care scriu cu "sh", "tz", "k", etc.
-Care folosesc "=]]" <--- pur si simplu nu da bine. >,<' Cel putin dupa parerea mea. XD
-Care cred ca daca au 9999999 de posturi sunt cei mai tari.

Well, atat spun pana acum ca sunt obosita rau. Y.Y

#19
Well, let's see 39
~Userii care spameaza si deschid o groaza de topicuri aiurea
~Userii car ese cred superiori celorlalti
~Userii lingusitori
~Userii care au fan fic si la un moment dat posteaza ceva de genul: "Nu voi mai continua acest fic pentru ca am observat ca nimanui nu-i place s.a.m.d". Acesti useri ma enerveaza din dou motive: 1) nu stiu sa-si insuseasca o critica mai dura si 2)parca ii indeamna pe ceilalti sa-i linguseasca pe urma sa continue. Am vazut cazuri: posteaza chestia cum ca nu mai continua si pe urma toti sar: "Continua, ca ai un fic superb"
~Userii care plagiaza.
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#20
Am doua tipuri de useri pe care nu ii suport. Cei ce sa vad mai sus decat sunt. Sunt useri pe acest forum care nu isi vad lungul nasului si nu stiu pana unde sa mearga. Vorbesc cu altii de parca i-ar cunoaste de-o viata si ii judeca pe altii in aceeasi masura, tipul asta de useri ii detest. Ah si mai sunt useri care plagiaza, din pacate muuuu~ul prea multi. Sunt atatea lucruri originale sa tot scrii despre ele, insa parca sunt mai dragute ideile altora.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut? KarinaD 22 13.401 09-07-2012, 08:07 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  Tipul de user care va place Heratcher.21q 44 20.243 08-07-2012, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  User/Staff Talking Topic Aly 32 17.817 15-10-2011, 01:48 AM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)