Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Obsession [+16] [yaoi]

#31
"-Hei Sousuke,cred ca fratitu are de gand sa o manance pe pisicuta aia.
-Iti este cumva ciuda ca tu nu ai parte de asa ceva?Replica Yuri ridicand suspicios din spranceana." - deci asta o fost totala 24
"-Prostule!Ce mama dracu ai facut?
-Prost esti tu!Si tampit pe deasupra.Nu ma uit eu,nu te uiti nici tu!Legea junglei.
-Hai sa vezi ce "legea junglei" iti dau yo." - 21
"Asculta la mine,copil idiot." 21 "Replicile sarcastice nu te vor proteja data viitoare.Ai mare grija cum imi vorbesti,daca nu vrei sa o incasezi.Stii foarte bine de ce sunt in stare.Asa ca mai bine ai mieuna decat sa latri.Nu iti sta bine in postura de dur." -mda...stim foarte bine de ce este in stare...:dead:

So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

#32
Teama lui May

Era aproape o ora de cand Yuri statea retras in camera lui,avand fata cufundata in perna moale.Castile de la I-pod ii rasunau in urechi,destinzandu-l putin din acea atmosfera atat de incarcata.Cu toate acestea,auzea rasul zgomotos al roscatului,care cu siguranta discuta cu Sousuke modul in care vor aborda urmatoarele "victime".Shinsuke era vestit cum ca ar fi calaul fetelor cuminti,ispitindu-le si ducandu-le pe un drum fara intoarcere.Insa acestea deveneau din eleve silitoare in tarfe ieftine,capabile sa faca orice pentru a-si multumii stapanul.Satenul realiza ca traieste intr-o lume plina de mediocritate,unde legea este facuta de cel mai puternic dintre ei.Brusc,in minte i-a aparut chipul fetei pe care a cunoscut-o in ziua respectiva.Zambetul ei suav si privirea cuminte pareau o raza inocenta in acel cartier dominat de sex.Insa cat va dura pana ce aceasta va fi corupta de privirea demonului arogant?Planul satenului era unul destul de marsav,insa era in stare sa faca orice pentru a-l distruge pe cel care i-a furat inocenta.Chiar sa se foloseasca de o fata ce inca nu gustase din rautatea oamenilor.Insa cum ar fi putut distruge o persoana care ii provoaca teama?Vocea il tulbura in timp ce privirea rece si implacabila il patrundea pana in maduva oaselor.Nervos,a dat cu pumnul in pat,strangand materialul catifelat cu care era acoperit.Agitat,s-a ridicat de pe suprafata moale,indreptandu-se spre living.Acolo,roscatul schimba haotic programele televizorului,trecandu-si limba peste un cub de gheata,ce se dezgheta usor din cauza caldurii emanate de trupul sau.Satenul l-a privit,muscandu-si cu ardoare buza de jos.
-Pustiule,crezi ca nu te observ daca te ascunzi dupa perete?Mi-am dat seama ca mori de nerabdare sa fi din nou al meu.
-Hah...ce increzut esti.Pur si simplu ma enerveaza prezenta ta.
Shin s-a ridicat de pe canapea,lipindu-l pe baiat de zidul rece.Acesta isi sprijinea mainile de perete,astfel incat muschii bratelor erau incordati.Roscatul i-a cuprinz buzele satenului intr-un sarut pasional,dar violent in acelasi timp.Dintii albi si perfecti ai roscatului muscau usor limba lui Yuri,pana ce pe aceasta a inceput sa se prelinga un firicel de sange.Dandu-si seama ca se afla din nou la cheremul liderului,pustiul l-a impins,privindu-l nervos.
-Ti-am spus sa nu te mai atingi de mine!Nenorocit detestabil ce esti.
-Asculta,dulceata...Nu-i nevoie sa imi spui tu ce trebuie sa fac.Eu hotarasc,doar eu.Chiar si in privinta ta am decis mereu si voi decide intodeauna.Replica acesta zambind dispretuitor.
Nemaiavand ce sa spuna,baiatul l-a impins,retragandu-se in camera lui.Il enerva modul in care roscatul se comporta.Insa lucrul care il scotea din sarite era faptul ca nu ii putea zice nimic din pricina fricii pe care i-o inspira.Era mult mai usor sa se bata cu un liceu intreg decat sa comenteze ceva in fata adolescentului cu parul rosu.Brusc,usa s-a trantit cu putere,semn ca blondinul era acasa.
-Amice,iar ai ramas sa o termini pe tipa aia?La naiba...uneori ma faci sa trec pe la ea.
-Vecina mea e o adevarata iapa.Replica acesta ranjind.
-Trebuie sa plec pana acasa.Vorbim mai tarziu.
Roscatul a parasit apartamentul,coborand in viteza treptele celor patru etaje.Rezistenta fizica pe care o avea era demna de invidiat.In salile de fitness,multi baieti il priveau socati,vazand ca poate sa ridice greutati echivalent cu greutatea unora dintre ei.Asta insemna in jur de o suta de kilograme.Pectoralii tari si bine conturati se vedeau prin camasa neagra,inchisa neglijent la trei dintre nasturi.Blugii inchisi la culoare ii scoteau in evidenta posteriorul apetisant.Aspectul si atitudinea pe care o avea il faceau sa fie cel mai dorit baiat din cartierul unde locuia.Isi tinea mainile in buzunar,in timp ce inelul cu semn tribal pus pe degetul mare ii completa tinuta.Brusc,de dupa un bloc a aparut bruneta,ce parea sa nu il fi observat,deoarece era cu spatele.
-Domnisoarele cu fund frumos nu merg singure prin aceste locuri.Replica acesta schimbandu-si vocea.
Fata s-a oprit brusc,inghitind in sec.Stia cine este persoana din spatele ei.Brusc,si-a amintit de intamplarea din ziua respectiva.Afara incepea sa se insereze si pareau a fi singuri pe straduta inghitita de intuneric.
-Shin...suke.Raspunde aceasta simtitnd un nod in gat.
-Papusa,urasc sa mi se pronunte numele pe silabe.Vin-o la mine.
Bruneta a ezitat putin,dupa care s-a indreptat spre roscat.Pasii ei erau mici,parca ar fi vrut sa lungeasca cat mai mult momentul pana ce va ajunge fata in fata cu tanarul.Dandu-si seama de intentia fetei,roscatul a luat-o de brat,izbind-o de zidul din spatele ei.Bratele sale puternice se sprijineau de perete,tinand-o pe adolescenta ca intr-o cusca.
-Esti virgina?Intreaba Shin afisand un ranjet malefic.
-Da...Replica tanara copila lasand capul in jos si inghitind in sec.
El si-a muscat buzele ca sa isi opreasca zambetul si s-a limitat sa tuseasca usor,fara a mai spune ceva.Vantul sufla din ce in ce mai tare,ciufulind parul adolescentei.Brusc,a simtit cum maieul roz ii este ridicat cu miscari lente.Speriata,a inchis ochii,strangand puternic din dinti.Brusc,in acel loc atat de linistit,Shinsuke a inceput sa rada atat de tare,incat si-a pierdut rasuflarea.
-Stai calma papusico,nu iti fac nimic.Deocamdata.
Spunand acest lucru,roscatul s-a departat,ranjind intr-un mod atat de caracteristic lui.Ramasa singura,May si-a acoperit gura cu ambele palne,abtinandu-se sa nu tipe de spaima.Replica data de adolescent a facut-o sa tremure.Oare acesta vroia sa ii faca ceva?Insa de ce?Nici macar nu o cunostea.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#33
Am vazut o singura greseala 71 :
"May si-a acoperit gura cu ambele palne" - May si-a acoperit gura cu ambele palme

"-Amice,iar ai ramas sa o termini pe tipa aia?La naiba...uneori ma faci sa trec pe la ea.
-Vecina mea e o adevarata iapa.Replica acesta ranjind." - 21
"Rezistenta fizica pe care o avea era demna de invidiat.In salile de fitness,multi baieti il priveau socati,vazand ca poate sa ridice greutati echivalent cu greutatea unora dintre ei.Asta insemna in jur de o suta de kilograme." - 22
"-Stai calma papusico,nu iti fac nimic.Deocamdata." - nu ca "deocamdata"! ca nu am chef sa se sinucida saraca fata dupa ce o violeaza 21

So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

#34
AAAAAAAAAAHHHHHHH :scary: Shin.. Daca ii faci ceva lui May JUR Ca iti violez toata familia :die: de dreq ai tu cu toti ? ~14 Tu, marele tare 33 sa te impuste cucu 33 ...Defapt sa nu te impuste ca eu cu ce mama naibii mai raman?22 Gosh.. Shin stie k il iubesc, dar sa nu intreca limita 21
App... Yuri parea destul de excitat la faa asta15 "Acolo,roscatul schimba haotic programele televizorului,trecandu-si limba peste un cub de gheata,ce se dezgheta usor din cauza caldurii emanate de trupul sau.Satenul l-a privit,muscandu-si cu ardoare buza de jos."
Aaaaaaaahhh De parca eu nu as fi facut acelasi lucru 38
Abia astept nextu :X chuu si gambate sis pupic

╚»♥♣by Kaname ♣♥
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#35
Ma bucur ca ai pus continuarea....E super!Imi place mult...
Ce pot sa zic sper ca roscatul sa nu-i faca nimic fetei.Ea nu i-a facut lui absolut nimik,dar el se crede stapanul tuturor.....Ce ma enerveaza ca se poarta asa urat cu toti dar sper ca intr-un final sa se indragosteasca de saten.Eu sunt adepta a finalurilor fericite in care lumea se iubeste etc.
Greseli nu am vazut,recunosc ca nici nu le-am cautat,doar ca mi-ar fi placut sa fie un pic mai lung capitolul acesta.Mi s-a parut totusi un pic prea scurt,.Abea astept sa pui continuarea.
Gambate!Ja ne^

#36
Wai May ..ce fata draguta si inocenta..Shin dragule nu te mai da la altele k discutam noi aksa?ma inseli ? 45
Scuze m-a loat valu 4
Dar totusi care e problema lui May? Tipu e perfect..Dar asa e ..E doar pentru Yuri
Etoo...imi scuzati ideeile nebunesti4
Ficul este super iar acest capitol l-am citi cu grija in timp ce inima imi batea din ce in ce mai tare cu fiecare vucant citit.Este prea super si astept urmatorul capitol sa vad ce mai fac acestia :X

#37
Yuri este confuz

In acelasi loc pustiu sin intunecos,May statea in genunchi pe asfaltul rece,tinandus-si mainile in jurul gatului.Privirea ii tremura,in timp ce inghitea cu greu.Ce s-a intamplat in urma cu cateva minute?De ce Shinsuke a avut reactia respectiva?A vrut doar sa se joace cu ea sau toata acea intamplare a fost serioasa?Ii era teama.Insa la urma urmei,roscatul nu avea ce sa ii faca.Usor,s-a ridicat de pe jos,sprijinindu-se de zidul rece al blocului unde locuia.Usor,a intrat in interiorul cladirii,disparand in liftul mic si slab luminat.
Aproape de locul undei locuiau cei doi frati,baiatul mergea hotarat pe strada,tinandu-si mainile in buzunar.Ranjetul malefic ce il avea pe chip descoperea o dantura perfecta si alba.In cele din urma,a ajuns in apartamentul blondului.Usor,a deschis usa.Sousuke a iesit din living,rasufland usurat.
-Frate...m-ai speriat de era sa imi sara inima din piept.
-Cine credeai ca era?Fantoma de la opera?Replica acesta razand.
Roscatul a intrat in camera,asezandu-se pe canapea.In stanga lui,Yuri incerca sa se indeparteze cat mai mult de persoana care il trata ca pe o jucarie.Shin si-a dat seama de acest lucru si discret ii atinse piciorul.Insa satenul s-a ridicat de pe suprafata moale,asezandu-se pe unul dintre fotolii.Macar nu era langa adolescent.
-Eu ma duc sa fac un dus.Revin in zece minute.Replica Sousuke disparand in baie.
Pustiul schimba haotic programele televizorului,incercand sa gaseasca ceva interesant de vizionat.Insa rasul dispretuitor al baiatului cu parul rosu l-a impiedicat sa faca acest lucru.Era curios sa afle ce gaseste Shinsuke atat de amuzant.
-Iubitica ta are un gat asa apetisant.Merita muscat.
Auzind acest lucru,satenul s-a ridicat de la locul sau,asezandu-se pe roscat.Acesta l-a apucat de camasa,strangand cu putere materialul vaporos.Ochii lui verzi ii priveau adanc pe cei ai tanarului,care pareau la fel de reci ca niste cuburi de gheata.
-Nenorocitule,daca te-ai atins de vre-un fir de par de-al ei...
Insa Shin l-a trantit pe canapea,punandu-se peste el.Bratele sale le tineau pe cele ale copilului deasupra capului,in timp ce il strangea de incheieturi.
-Asculta la mine,baietel prost.Tu nu ma ameninti.Cat despre prietena ta...tipa aia si-o cauta.Azi e cu tine,maine si-o trage cu altu.
Yuri asculta lucrurile spuse de roscat,dezaproband ferm din cap.Nu o cunostea pe bruneta de foarte mult timp,insa a simtit cum ii tremura trupul in bratele sale,modul in care strangea din ochi,abtinandu-se sa nu planga.Nu era ca celelalte.Si de asta era sigur.Insa usa de la baie l-a facut pe Shinsuke sa se ridice,indreptandu-se spre hol.Vazandu-l,Sousuke l-a intrebat curios.
-Tu unde ai de gand sa pleci la ora asta?
-La mine acasa.Am si eu locuinta.Ne vedem maine.Saluta-l pe fratiorul tau din partea mea.Replica acesta ranjind discret.
Roscatul a parasit apartamentul,coborand scarile celor patru etaje.Afara era pustiu,frig si destul de intuneric.De-ajuns cat sa te sperie.Insa acest lucru nu se intampla in cazul adolescentului.Acesta mergea lent,continuand sa isi tina mainile in buzunar.Isi lingea buzele,in timp ce zambea.Tanara adolescenta se parea ca ii cazuse cu tronc.Si asta pentru ca a indraznit sa se atinga de Yuri,care era al lui.Ura sa se intample un lucru de acest gen.De ce ii apartinea,nu avea voie sa se atinga nimeni,altfel,ar fi riscat sa plateasca cu varf si indesat.Pana acum,a avut parte doar de baieti ce incercau sa ii i-a iubitele.Insa acestia sfarseau prin spitale,cu mainile rupte sau chiar mai rau.In acel cartier,roscatul era supranumit "Bestia".Porecla avuta le atragea pe fete sa descopere fiara aflata in interiorul tanarului.
-May,se pare ca te-ai pus cu cine nu trebuia.
Acesta a ras zgomotos,dupa care a disparut in scara unui bloc.
In apartamentul celor doi frati,era destul de liniste.Sousuke dormea in living,avand insa televizorul aprins.In camera lui,Yuri statea in pat,tinandu-si mainile sub cap.Se gande ala bruneta,insa mintea ii era bruiata de imaginile roscatului.Nervos,acesta a dar cu pumnul in suprafata moale,punandu-si perna pe cap.
-La naiba,de ce ma tot gandesc la el?Nu e decat un nenorocit care mi-a distrus viata.Idiotule,doar nu te simti atras de el!
Satenul s-a asezat pe partea dreapta,strangand materialul alb in pumn.Nu putea sa simta ceva pentru persoana care a avut grija sa il trateze ca pe cel mai josnic lucru,folosindu-l ori de ate ori are nevoie.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#38
Nu-mi vine sa cred...i'm the first...superexploziv capitolul asta...M-am ingragostit de el...:chuu: Deci deja Shin o cam cauta...Nu-mim place sa-l vad langa alte fete...(sunt cam gelo9asa ca nu pot face parte de fic)...asa deci...:study:

"Auzind acest lucru,satenul s-a ridicat de la locul sau,asezandu-se pe roscat.Acesta l-a apucat de camasa,strangand cu putere materialul vaporos.Ochii lui verzi ii priveau adanc pe cei ai tanarului,care pareau la fel de reci ca niste cuburi de gheata.
-Nenorocitule,daca te-ai atins de vre-un fir de par de-al ei..." Dar ce-i place si lui Yoru sa ilo enerveze...si mie ii place sa-l enerveze cda dupaia trebuie "pedepsit" :yes: , in felulu lui Shin :ha: de ce a plecat acasa 20...Nu e corect...Sousuke iesi mama din camera aia si lasa-i sa-si faca treaba 21....

"-La naiba,de ce ma tot gandesc la el?Nu e decat un nenorocit care mi-a distrus viata.Idiotule,doar nu te simti atras de el!
Satenul s-a asezat pe partea dreapta,strangand materialul alb in pumn.Nu putea sa simta ceva pentru persoana care a avut grija sa il trateze ca pe cel mai josnic lucru,folosindu-l ori de ate ori are nevoie."

de ce sa gandeste lea el...Poi pntru ca a fost...primul sau baiat...21...si pentru ca-l iubeste...si pentru ca asa trebuie ca sa treca la Yaoi...Dar si Shin il iubeste...n-o fi el prsot sa se ia da fata aia asa degeaba...Zicea ca nimeni nu atinge ce-i al lui...Dar pana la urma n-a reactionat asa decat la Yuri...nu mi se parea caol durea undeva de fetele alea...

Astept nextul...cu o scena yaoi...:perv:

Chuuuuu!

#39
"Se gande ala bruneta" - se gandea la bruneta

"-Cine credeai ca era?Fantoma de la opera?" - 21
"Auzind acest lucru,satenul s-a ridicat de la locul sau,asezandu-se pe roscat.Acesta l-a apucat de camasa,strangand cu putere materialul vaporos.Ochii lui verzi ii priveau adanc pe cei ai tanarului,care pareau la fel de reci ca niste cuburi de gheata." - faza asta ii chiar tare...nici nu-mi vine sa cred ca yuri o avut un asemenea curaj....
"-Tu unde ai de gand sa pleci la ora asta?
-La mine acasa.Am si eu locuinta." - pai yo credeam ca nu are21 -glumesc 21 - da ma seaca ca tot pe la Sousuke pe acasa sta 21

So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

#40
He he he :yes: deci ii clar U___U Daca Shin se atinge de un fir de par a lui May ... II TAI CAPU' CU DRUJBA dupaia ii macelaresc restul corpului cu o bata de baseball :die: Saraca fata nu a gresit cu nimic 22 Doar Yuri s-a dus la ea si o lua in brate si etc TT__TT ea saraca nu stia ce sa faca.
Si Yuri ala 33 ajunge sa-l placa pe Shin? O.o Incredibil dar adevarat !!! Desi Shin e cel mai mare nemernic pe care planeta a intalnit, dar in fine :=)
Abia astept nextu sis :X stii ca sunt fana ta no. 1 65 deci nu ma lasa sa astept21
Chuu si Gambate pupic

╚»♥♣by Kaname ♣♥
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Am I your obsession? Rain 164 106.958 12-09-2012, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Deeh
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.906 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.581 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.338 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.588 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.472 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.540 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 112.778 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.703 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.785 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)