Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Obsession [+16] [yaoi]

#21
"-Fa bine si misca-te de pe mine daca nu vrei sa ti-o trag!Striga satenul incercand sa isi ridice capu.
-Tu?Mie?Ma faci sa rad.Replica adolescentul in timp ce ii ridica tricoul.
-Am vrut sa spun ca iti dau una." - 21
"-Domnu dadaca,fa bine si da un canal inainte.
-Asta suna a ordin.Nu vreau sa il schimb!Ce vei face?Vei arunca in mine cu ursuletu?" - 21
Si revenind la lucrurile serioase > ce mila mi-a fost de Yuri 20 Saracul :2:
Cat despre Shinsuke :scary: e un salbatic!!
So...deabia astept urmatorul capitol! Pacat ca o sa il pot citi doar peste 3 saptamani 20 Gambate! pupic
:bye:

#22
Apare o rivala


Yuri isi tinea capul in perna,incercand sa se linisteasca.Era incredibil de nervos,simtea cum fiecare parte a corpului ii pulseaza.A fost de doua ori mai brutal decat prima oara.Shin nu parea sa aiba mila si compasiune fata de persoanele ce ii cadeau in plasa.Uneori era vorba despre tinere fete,care habar nu aveau cu cine au de-aface.In partea cealalta a canapelei,roscatul sorbea linistit dintr-un pahar al carui continut rosiatic se prelingea pe peretii de sticla.Din cand in cand,palma acestuia atingea fesele satenului.Insa acesta se retragea,injurand-l printre dinti.Ura dintre cei doi se simtea in aer.Dar pe langa acel sentiment exista multa pasiune,ce parea sa provina din partea lui Shinsuke.Yuri era speriat de adolescentul cu parul rosu ce parea sa il aiba sub control.Plictisit,tanarul s-a ridicat de pe canapea,stergandu-si trupul cu un prosop alb.
-Ai fost mai bun ca prima oara.Este destul de stramt in tine,insa te vei obisnui cu timpul.
-Esti un gunoi si asa vei ramane.Te detest.
Roscatul a ras sarcastic,dupa care l-a apucat pe saten de obraji,strangandu-l cu putere.Din cauza durerii,Yuri a incercat sa scape,insa totul era in zadar.Shinsuke i-a acaparat buzele intr-un sarut violent,muscandu-l de limba.
-Imi place cand esti dur.Sti ce trebuie sa faci:nu ii spui nimic lui Sousuke.Daca faci asta,te fac eu aschiute!Acum misca la dus.Mirosi a frica.
Satenul a murmurat ceva printre dinti,dupa care s-a ridicat nervos de pe canapea.Acesta a intrat nervos in camera sa,trantnd usa in urma lui.Se privea in oglinda,dand cu pumnul in dulapul de langa el.Stia ca daca ii va spune fratelui sau toata acea intamplare,s-ar putea petrece ceva foarte urat.Shinsuke l-ar cauta si in gaura de sar[e.Brusc,usa dormitorului s-a deschis,facandu-si aparitia roscatul,ce purta doar o pereche de blugi,avand bustul gol.Vazandu-l,Yuri a luat telefonul,aruncandu-l in tanar,insa nu a reusit sa il nimereasca.
-Ce dracu faci aici?Dispari idiotule!
Pustiule,esti prima persoana care ma jigneste si nu o incaseaza.Insa o cauti cu lumanarea si s-ar putea sa ti-o trag.Doar ca de data asta voi recurge la pumni.
Nervos,satenul s-a indreptat spre el cu gandul sa il loveasca.Dar Shin l-a apucat de brat,intorcandu-l cu spatele.Mana roscatului strangea acea zona atat de sensibila,facandu-l pe baiat sa geama.Insa acel moment a fost intrerupt de un zgomot la usa.Grabit,Shinsuke a intrat in living,asezandu-se pe canapea.Sousuke si-a facut aparitia,aruncand cheile pe masuta.
-Salut si tie.Arati ingrozitor!Ce ai facut cu puicuta aia?Lupte intre gladiatori?Intreaba adolescentul zambind.
-Mai bine spus sex in masina.Sunt rupr.Ma doare tot corpul.Am stat mult prea incordat.Fratimiu ce face?
-Cred ca doarme.Am jucat mai devreme un mic joc...si e foarte obosit.
-Poti sa ramai la mine.Maine am chef sa iesim la agatat.
Shin a aprobat din cap,dupa care s-a trantit pe canapea.Acelasi lucru l-a facut si blondinul,fara sa se mai schimbe.Era epuizat.In cateva minute,cei doi au reusit sa adoarma.
A doua zi,soarele stralucea mandru pe cerul albastru.Deranjat de lumina orbitoare,Yuri a deschis usor ochii.Privea buimac in jurul sau,incercand sa gaseasca ceasul.In momentul in care a vazut ca e trecut de ora cinsprezece,a sarit ca ars din pat.
-Sousuke!Trezirea!Ai idee cat e ceasu?
Speriati,cei doi baieti s-au ridicat de pe canapea,uitandu-se unul la celalalt.Vazand ca nu are pentru ce sa se ingrijoreze,blondul a luat telefonul de pe masa,formand un numar.Dupa o discutie de cateva minute,acesta a zambit larg,facandu-i un semn amicului sau.
-Imbracarea si sa mergem afara.Shin,poti folosii hainele mele.
Roscatul a aprobat din cap,dupa care a deschis dulapul blondinului.Nu avea nevoie decat de un tricou curat.Yuri a murmurat o injuratura,dupa care s-a reintors in dormitor.Si-a luat o pereche de blugi,pe care ii tinea in asa fel incat sa se vada elasticul chilotului si o camasa neagra ce cadea perfect pe muschi lui.Dupa ce si-a pus cercelul in ureche,a parasit incaperea.La usa era asteptat de ceilalti doi baieti.
-Sa mergem!Replica Sousuke ranjind.
Trio-ul a coborat,pana in fata blocului,unde erau asteptati de restul gastii.Se parea ca tinerele adolescente ii asteptau in fata vechiului liceu.Satenul vroia sa gaseasca o fata pentru a-l putea pedepsii pe Shinsuke.Dupa un drum de o jumatate de ora,grupul a ajuns la destinatie.Vazandu-i,fetele s-au aranjat discret,dandu-si buzele cu un ruj ce avea o nuanta aprinsa de rosu.Nici-una dintre ele nu depaseau varsta de saptisprezece ani.Cu toate acestea,le placea sa umble cu baieti mai mari,stiind ce vor acestia de la ele.Fiecare adolescent si-a gasit cate o partenera.Shinsuke statea langa o blonda,imbracata destul de sumar.Roscatul ii mangaia sanii,ridicandu-i usor fustita.La fel se intampla si in cazul lui Sousuke.Doar Yuri statea deoparte,privind dezgustat ce se intampla.Brusc,privirea lui a zarit o fata,ce statea retrasa intr-un colt.Parul negru si drept ii cadea greu pe umeri,avand o bentita galbena,ce era pusa pe breton.Ochii ei verzi se uirau la saten,in timp ce obrajii incepeau sa capete o culoare rozalie.Purta o bluza violet si o fustita alba,plisata.Pustiul a zambit,dupa care s-a apropiat de ea.
-Papusa,care este numele tau?Intreaba Yuri sarutandu-i usor gatul.
-Eu...ma numesc May.Raspunde fata cu vocea tremuranda.
-Nu mai fi timida si lasa mainile jos.
Satenul stia ca aceea era prima experienta de acel gen pe care adolescenta o avea.Intreg trupul ii tremura,in timp ce obrajii ii ardeau.Din stanga,ochii roscatului ii urmareau pe cei doi.
-Frumoaso,cine e pustoaica din colt?
-O fata noua.Are cinsprezece ani si din cate am inteles,e cea mai cuminte dintre noi,daca intelegi ce vreau sa spun.Abea am convins-o sa vina.
Shinsuke aproba din cap,continuand sa o priveasca pe tanara ce statea cu Yuri.Aceasta nu stia ce avea sa i se intample.Baiatul cu parul rosu detesta sa se atinga cineva de ce e al lui.De partea cealalta,satenul zambea,in timp ce o imbratisa pe fata.Ii placea sa il vada pe Shin cum se agita.Nici nu o cunostea si roscatul deja o ura pe tanara bruneta.

May: http://i261.photobucket.com/albums/ii67/...olgirl.jpg
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#23
Ok...deci jur ca nu inteleg 22 Shinsuke se comporta de-a dreptul mizerabil cu Yuri, si totusi cand il vede in preajma unei fete,devine gelos! 22
"Pustiule,esti prima persoana care ma jigneste si nu o incaseaza.Insa o cauti cu lumanarea si s-ar putea sa ti-o trag." - fac eu in gandul meu "din nou?" 21 Si cand am citit continuarea: "Doar ca de data asta voi recurge la pumni." m-am calmat 21
"Acum misca la dus.Mirosi a frica." - 21
So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

#24
In sfarsit ai pus continuarea.Yupi am asteptat-o dar se pare ca a meritat.Un capitol frumos si interesant,insa nu prea vreau sa ma gandesc la ce-i va face roscatul brunetei.Sarca fata ea nu are nici o vina,dar asta e.Abea astept continuarea.
Nu inteleg de loc comportamentul roscatului.De ce se poarta asa de urat cu Yuri,mai are un pic si-i cumpara o lesa.Nici macar nu-l lasa sa se apropie de fete,cei cu el se crede stapanul lui si asta pentru ca la violat sau ce??
Greseli nu am vazut foarte mult,cateva de tastare,in rest e ok.
Mno mai facut curioasa abea astept nextu-l.Gambate!
Ja ne^

#25
Pompierii...:hot:...ceva orice..am luat foc!!!super capitol! saraca bruneta nu vreau sa ma gandesc ce i se va in tampla...s-a apropiat de yuri...No way20...:die:...s-o taie de acolo ca shin e cu ochii pe ea si o... dar mie mi se pare ca shin e cam gelos 19...nu-l mai intereseaza nimic...Am vazut ca nu prea il intereseaza pe yuri...doar il injura...ce reiese de aici 65...

Citat:Ii placea sa il vada pe Shin cum se agita.
- ii placea sa-l faca gelos...si fuctinona...:ha:...de abia astept sa vad ce-i face shin ca s-a dat la aia? intervine sau u? te rog pune repede continuarea...nu mai am rabdare...20

pwp and see`ya!

#26
Scuze ca nu ti-am lasat comm mai devreme!

Capitolul e interesant. Insa, as fi fericita daca chiar ar iubi-o pe fatuca aia. In fine, greseli nu am vazut, in fine, una de tastare dar nu o mai gasesc.

Umm... sa zicem ca astept continuarea pentru o viitoare critica, deoarece acum e prea dimineata pentru mine, iar tu deabia te-ai intors.

Gambate! :bye:
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#27
Wai wai ce capitol absolut superb
L-am adorat.Ideea e absolut geniala.Am vazut cateva greseli de scriere,dar cine sunt eu sa critic?
Eto..mi-a placut foarte mult,si am asteptat 3 saptamani acest capitol.Sunt fericita ca l-am citit..Ei bine ce mai astepti?Pune continuarea.De abia astept sa vad ce ne rezerva urmatorul capitol
Gambatte kudasai.
Ja ne!

#28
Gelozia

Erau aproape doua ore de cand adolescentii se aflau impreuna cu tinerele eleve ale liceului unde se aflau.Fiind mai mari si mai experimentati,Shinsuke si Sousuke nu se dadeau inapoi de la atingeri mai interzise sau diferite vorbe provocatoare.Blonda ce ii era partenera roscatului isi freca trupul de cel al baiatului,bagandu-i usor mana in pantaloni.In acelasi colt umed,Yuri saruta gatul fetei timide,incercand sa o mai destinda.Insa trupul acesteia tremura,in timp ce inghitea in sec.Chiar daca se prefacea ca nu il intereseaza,ochii adolescentului cu parul rosu priveau tanarul cuplu.Ar fi vrut sa o stranga de gat pe bruneta ce se afla in bratele satenului.Pustiul ii apartinea in intregime si nimeni nu avea voie sa se atinga de ce e al lui.Brusc,acesta a indepartat-o putin pe blondina,strigand sarcastic.
-Hei Sousuke,cred ca fratitu are de gand sa o manance pe pisicuta aia.
-Iti este cumva ciuda ca tu nu ai parte de asa ceva?Replica Yuri ridicand suspicios din spranceana.
Auzind acest lucru,zambetul de pe chipul lui Shin a disparut,facandu-si loc o stare acuta de nervozitate.Nevrand sa dea ceva de banuit,a ras usor,dezaproband din cap.Acesta s-a reintors la partenera lui,prefacandu-se ca nu s-a intamplat nimic.Insa simtea cum temperatura corpului ii creste si sangele incepe sa ii clocoteasca.Se parea ca victima lui il provoaca.Iasr asta nu putea sa fie bine.In cele din urma,baietii au hotarat ca e timpul sa mearga acasa.Singurul ce avea alt gand era Shinsuke.
-Eu am o treaba.Sousuke,vin la tine dupa ce termin.
Blondul a aprobat din cap,dupa care si-a luat fratele de gat.Yuri i-a aruncat o privire plina de neincredere roscatului,insa si-a vazut de drum.La urma urmei,nu il interesau problemele acestuia.Acelasi lucru au facut si fetele,fiecare luand-o pe drumul ei.May mergea destul de repede,incercand sa ajunga acasa.Nu vroia sa treaca prin cartierul ei pe intuneric.Stia ca pe acolo isi fac veacul fel si fel de oameni,care ar fi putut sa o raneasca.Ajungand intr-o zona mai singuratica,tanara a avut impresia ca aude niste pasi in spatele ei.Insa cand s-a intors,a constatat cu stupoare ca nu era nimeni.Doar vantul ce sufla din ce in ce mai tare fosnea frunzele copacilor.Speriata,copila a grabit pasul.Brusc,a simtit cum cineva ii pune mana pe umar.Ingrozita,a tipat.Insa cand l-a vazut pe roscat,s-a linistit.
-Imi cer scuze pentru ca am tipat,dar m-ai speriat.Tu esti baiatul de azi...prietenul lui Yuri.
-Da...sunt prietenul lui.Tarfulita mica ce esti.Iti place sa te dai pe langa baieti mai mare decat tine.
Auzind ofensa care i-a fost adusa,bruneta s-a dat cativa pasi in spate,privindu-l revoltator.
-Nu iti permit tie sa ma jignesti.E problema mea ce fac,si ca sa dormi linistit,e prima oara cand ies cu cineva.
Shinsuke a inceput sa rada zgomotos,continuand sa o priveasca pe fata.Aceasta nu intelegea de ce roscatul reactioneaza in asa fel.Cu ce il deranja pe el ce se intampla intre ea si Yuri.Brusc,acesta a impins-o in zidul din spatele ei,apucand-o cu mana dreapta de gat.
-Tu nu trebuie sa imi permiti mie nimic.In cartierul asta,eu fac legea.Nu iti convine sa te pui cu mine,habar nu ai de ce sunt in stare.
Shinsuke continua sa o tina pe adolescenta,in timp ce ii lingea usor pielea subtire din zona gatului.Speriata,May a incercat sa il indeparteze,insa nu putea.Tanarul era mult mai puternic decat ea.Mainile ei subtiri nu se puteau pune cu muschii baiatului.Ochii lui patrunzatori o priveau pe fata,in timp ce pe chip i-a aparut un ranjet atat de caracteristic.Brusc,acesta a luat mana de pe bruneta,vrand sa plece.Insa inainte sa faca acest lucru,i-a spus.
-Ai grija si sa nu crezi ca l-ai apucat pe Dumnezeu de un picior daca te vezi cu pustiul ala.
Shin si-a bagat mainile in buzunar,continuand sa mearga.In spatele lui,May isi punea mana la gat si tusea.Shinsuke nu a strans-o tare,insa a fost de ajuns incat sa ii micsoreze fluxul de aer.Ce era cu el?De ce a reactionat asa?Si mai ales,de ce i-a vorbit cu atata duritate?
In apartamentul celor doi baieti ,era o galagie destul de mare.Yuri tipa de mama focului,incercand sa isi convinga fratele sa ii dea telecomanda.Insa acesta nu vroia cu nici-un chip sa indeplineasca cererea satenului.Nervos,pustiul s-a indreptat spre televizor,scotand stecherul din priza.
-Prostule!Ce mama dracu ai facut?
-Prost esti tu!Si tampit pe deasupra.Nu ma uit eu,nu te uiti nici tu!Legea junglei.
-Hai sa vezi ce "legea junglei" iti dau yo.
Blondinul a vrut sa isi alerge putin fratele,insa chiar atunci usa apartamentului s-a deschis,facandu-si aparitia roscatul.
-Va...trebuia sa apara domnul "am muschi,dar creierul imi lipseste cu desavarsire".
-Termina Yuri.Ma duc pana la baie sa ma spal,revin in zece minute.
Ramanand singuri in incapere,Shin l-a apucat pe saten de obraji,strangandu-l cu putere.
-Asculta la mine,copil idiot.Replicile sarcastice nu te vor proteja data viitoare.Ai mare grija cum imi vorbesti,daca nu vrei sa o incasezi.Stii foarte bine de ce sunt in stare.Asa ca mai bine ai mieuna decat sa latri.Nu iti sta bine in postura de dur.
Shinsuke si-a smucit mana,reusind sa il loveasca pe baiat.Acesta a murmurat o injuratura printre dinti,dupa care s-a asezat pe fotoliu,incrucisandu-si picioarele.Il privea pe adolescent discret,incercand sa afle ce era cu acesta.Parea incredibil de suparat si nervos.Sa fie de vina comentariile facute in urma cu ceva vreme?Sau la mijloc era alceva?Nevrand sa mai puna paie pe foc,satenul s-a retras in camera lui.Il deranja sa se afle in aceiasi incapere cu persoana care il trata ca pe o papusa,un obiect cu care el isi satisfacea propriile dorinte.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#29
Waiii...Shin draga esti prea tare..Saracu Yuri...Totusi imi place acest tip Shin :X
Destul de frumos cand este gelos..Etoo ficul este super.Chiar imi place iar acest capitol a fost cu adevarat extraordinar.Greseli de scriere cred ca am vazut 2..Oricum nu conteaza.Mi-a placut enorm de mult.
Voi astepta cu nerabdare urmatorul capitol..
Pana atunc gambatte kudasai
ja ne!

#30
Ok, deci m-am hotarat si eu sa scriu ceva pe aici 4 De mult citesc ficul asta si chiar imi place. Doar ca am observat ceva: la majoritatea ficurilor yaoi scrieti de injuraturi printre dinti. Nu ca m-ar deranja lucrul asta 106 dar e cam plictisitor sa tot citesti aceleasi lucruri la fiecare fic. Speram sa gasesc aici ceva mai creativ in loc de: "a murmurat niste/o injuratura printre dinti". 106 In rest mi se pare foarte ok. Poveste interesanta, actiune destula 10, imi place. Astept urmatorul capitol. pupicSper sa nu iei in nume de rau ce am zis.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Am I your obsession? Rain 164 106.988 12-09-2012, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Deeh
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.924 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.599 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.405 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.625 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.498 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.576 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 112.831 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.727 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.802 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)