Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ]

#91
Dupa multe lupte a venit si sfarsitul ficului meu preferat scris de tine. Nu-mi vine sa cred, sunt impreuna sunt fericiti si se iubesc din toata inima. Cea mai puternica iubire e cea care o demonstrezi. Exact asa ai facut si tu cu noi. Nu conteaza cine esti ce ce esti si cum te dedici vietii. A fost un fic pe care nu-l voi uita repede, ai fost geniala si nu-mi vine sa cred ca sa terminat. Totusi cineva mi-a zis un lucru. Nu exista sfarsit, ci un nou inceput. Poate ca nu voi mai fi capitole noi sau altceva de genu, dar stim ca se vor iubi mereu si dupa moarte. Sfarsitul m-a emotinat complet, a fost ceva ce nu voi uita si este adevarat. Iti multumesc din suflet pentru un fic minunat, care arata ce se intampla in realitate si ca doar dragostea vindeca ranile. Fara cei din jur nu poti rezista, ai nevoie de ei ai nevoie de iubirea lor. Te ador, draga mea si sper sa vi si cu alte surprize atat in ficuri noi, cat si in celelalte ficuri pe care le scri.
Succes in continuare, multa inspiratie, si tot ce iti doresti in viata.
P.S. Poate cand ai o cariera si vei avea destui bani ca sa te intretii ar trebui sa scri o carte despre asa ceva pentru ca ai un talent ce nu multi il au in ziua de azi: IMAGINATIA si CREATIVITATEA.
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#92
Imi pare rau ca s-a terminat, dar sincer ma bucur intr-un fel pentru ca acum pot sa-mi dau seama ca esti o persoana minunata si plina de talent. Fic-ul a fost unul dintre cele mai furmoase pe care le-am citit pana acum si crede-ma ca chiar daca uneori ai vrut sa renunti si sa lasi totul balta, a meritat. Ma bucur ca au ramas impreuna si probabil asa v-a fi mereu in sufletele noastre. Chiar ar fi super daca ai scrie o carte despre asa ceva si cu siguranta orice ar citi aceea carte. Sunt, am fost si voi ramane pentru totdeauna fana acestui fic! Good luck darlin' ! :-*
[Imagine: luv.jpg]
[Imagine: namehl.jpg]
Tokio Hotel <3

#93
Aoleu aoleu !!! Goddamn it ! :X:X Cum se face că am ajuns atât de târziu ?!.. <333 Frate, deci.. mi-am dat seama că termini acest fic, din momentul în care ai început să vorbeşti despre de-astea, cum ar veni mulţumire, evoluţia ta [ da, chiar ai evoluat, se vede foarte bine. Eşti scriitoarea noastră de yaoi. * lovely * ], şi mai important, faptul ca " Iubire înecată în heroină " a fost primul tău fic. Îţi spun în continuare că ţi-a ieşit fantastic. Acest capitol a fost unul lung şi foarte interesant, după părerea mea.
Ştii ? Chiar mă gândeam la asta, adică era imposibil [ practic ] să nu ne mai oferi tu o scenă yaoi, aşa.. De final. 108
Deeeeci ! Sunt foarte uimită, dar şi bucuroasă, însă... god, mai sunt si tristă că l-ai terminat. :[[ Ehh, ai încheiat un capitol, un alt capitol. Sper să continui să scrii ficuri [ YAOI ] şi să ne uyimeşti în continuare. În final.. Cred că nici nu am scris bine ceea ce am îndrugat aici, dar ştii de ce ? Pentru că m-ai emoţionat cu adevărat. :X Baftă multă în continuare ! Ah, da.. Succes la examene, iubita mea Gab`. hug * huuug *

#94
Hello, my dear hug

Nu stiu ce scuza am ca nu am citit ficul asta pana acum, dar cand l-ai terminat, mi-am aruncat ochii peste ultimul capitol, citind bineinteles scena. Nu am vrut sa citesc doar ultimul capitol, ci tot ficul, asa ca dai si citeste pana l-am terminat. Stiu ca nu sunt singura ce te felicita pentru finisarea acestuin fic, dar o fac si eu. Asa ca... felicitari, draga mea hug
Ai creat foarte bine personajele cu caracterul lor. Nu ma asteptam ca Jeff sa devina atat de tandru, iar Yuki, ei bine, gandindu-ma ce consuma el, nu l-as fi putut numi inocent, dar Jeff a avut dreptate cand a zis asta... Este inocentul lui, dragostea lui, ingerul lui... si tot ce se poate numi "dragalas" xD
In penultimele capitole, cand Yuki a fost in spital, m-am speriat, insa nu indeajuns de tare incat sa cred ca il vei omori pe el. Asta pentru ca era un personaj principal, si nu numai, mi-am amintit ultimul capitol peste care am dat cu ochii Smile Au riscat sa fie amandoi in Mafie, sa se iubeasca si sa nu le fie rusine de nimic... Adevarata iubire inecata in heroina.
Si iata ca am ajuns aici, la sfarsit, profitand de scena uimitoare pe care ne-ai oferit-o.
Felicitari din nou pentru terminarea ficului, a fost minunat pupic

#95
Fic terminat, fic inchis ^^.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.078 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 131.229 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 68.837 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.575 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.781 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.739 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 111.076 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 49.935 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.306 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.457 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)