Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Obsession [+16] [yaoi]

#11
waaa...au inceput sa-mi placa din ce in ce mai mult ficurile yaoi dar pana acum al tau e preferatul meu....sper sa pui continuarea cat mai repede k sa vedem ce-i mai face rautatea :perv: de shinsuke (desi e super dragutz o//o...)micutzului yuri care saracul nu prea i se impotriveste...o incepe sa-i placa?!39 O.o...asta numai tu sti..4
chuu si gambate :bye:

P.S.fiecare capitol al tau mi se pare mai bun ca precedentul bravo :bv:
[center]rose|My Anime List|
[Imagine: ssjdgdgd.png]
"Oyasumi ,boku no yousei!" rose[/center]

#12
Nemultumirea lui Yuri

In ciuda opunerii satenului,sarutul continua.Shinsuke era mult prea puternic pentru a fi indepartat de un pusti ce abea implinise saisprezece ani.Chiar daca nu vroia sa recunoasca,simtea o vibratie ciudata in corp ori de cate ori roscatul se apropia de el.Era teama?Sau atractie?Intr-un moment de neatentie,Yuri l-a impins pe adolescent,reusind sa il loveasca cu pumnul in fata.Acesta si-a atins obrazul stang cu palma,dupa care a inceput sa rada malefic.Vazand ca are o cale de scapare,adolescentul a vrut sa fuga.Insa Shun a fost mult mai agil ca el,si apuncandu-l de brat,il izbii de una dintre masinile ce erau parcate in jurul lor.Trupul satenului a fost lungit pe capota,in timp ce roscatul ii tinea mainile deasupra capului.Dintr-o data,obrajii pustiului au inceput sa capete culoarea sangerie a trandafirului.
-Ce s-a intamplat?Nu imi spune ca te-ai rusinat...fata de mine,care te-am vazut asa cum mama ta te-a nascut.Trebuie sa iti spun ca a facut o treaba foarte buna!
-Nenorocitule!Dispari din calea mea daca nu te fac una cu pamantul.
-Mic dar tupeist.Iubitule,mai lasa tonu.
-Nu imi spui tu mie asa.
Yuri l-a impins,cu gandul sa ii dea alt pumn.Insa Shinsuke l-a apucat de brat,intorcandu-i mana la spate.Tanarl a scos un scancet de durere,incercand sa se elibereze.Insa cu cat se agita mai tare,cu atat se ranea din ce in ce mai rau.Roscatul il strangea de incheietura,in timp ce isi trecea limba peste gatul lui,desenandu-si propria initiala cu saliva.
-Ma doare!Da-mi drumu!
Shinsuke a ranjit,dupa care l-a eliberat pe adolescent,impingandu-l.Acesta a vrut sa se certe cu baiatul din fata sa,insa chiar atunci a venit Sousuke cu ceilalti baieti,intrerupand acel moment atat de tensionat.Fete ce erau alaturi de blond au inceput sa chicoteasca,pana ce una dintre ele s-a apropiat de Yuri,muscandu-l usor de ureche.Acesta isi privea socat fratele,sperand ca va spune ceva pentru a opri bestia ce era pe punctul de a-l devora.In timp ce saruta violent o fata,ochii ageri ai roscatului il urmareau pe pusti.Nu ii placea cand cineva se atingea de ce ii apartine.
Orele treceau iar gasca continua sa se distreze,spre disperarea satenului care era asaltat de adolescente cu tupeu.Insa seara se apropia cu pasi repezi,si alaturi de ea o furtuna de proportii.Nori grizonati si grosi invadau cerul,in timp ce vantul lua forma de vijelie maturand totul in calea lui.Vazand acest lucru,fiecare adolescent a luat-o spre casa,incercand sa scape de ploaia ce va venii.Ajunngand in fata blocului celor doi frati,Sousuke si-a apucat amicul de brat.
-Hai sa dormi la mine.Pana la tine acasa mai e destul..si te va prinde catastrofa asta.
-Sousuke...nu poti sa..adica..ma rog,faci ce vrei!Replica pustiul oftand.
Cei trei baieti au pasit in bloc,indreptandu-se spre apartament.De cum a deschis usa,Yuri s-a repezit sa inchida geamurile,evitand spargerea acestora.Cei doi adolescenti s-au asezat linistiti pe canapeaua din living,desfacand doua cutii de bere.Vrand sa se uite la televizor,satenul s-a pus pe fotoliu,punandu-si picioarele pe spatar.Din fata,Shinsuke il sorbea din priviri.Camasa ce o purta se ridica,dezvaluind un abdomen lucrat.Chiar daca avea saisprezece ani,stia sa aiba grija de el.
-La dracu.Am ramas fara tigari.Ma duc sa ii cer lu vecina...si poate raman la ea o ora.Spune Sousuke razand.
-Vezi ce faci.Replica roscatul ranjind.
De cum blondul a parasit apartamentul,Shin s-a ridicat de pe canapea,indreptandu-se spre adolescent.Din cauza ca statea cu capul in jos,acesta a avut o mica ameteala.Insa tanarul l-a apucat de par,ridicandu-l.Acesta a tipat,incercand sa il loveasca pe tanarul din fata sa.Insa inca o data,acesta a demonstrat cat de mare era decalajul de putere dintre ei.Iritat de tot ce se intampla,tanarul s-a indreptat spre bucatarie,pentru a bea putin apa.In timp ce sorbea zgomotos lichidul incolor si rece,a simtit cum cineva il mangaia lent pe posterior.Nervos,s-a intors,insa fara sa isi dea seama,a aruncat continutul paharului pe roscat.Ud din cap pana in picioare,acesta a scos o injuratura printre dinti,dupa care isi dadu tricoul jos.Picaturile de apa se scurgeau pe abdomenul lui perfect,curbandu-se pe fiecare pernuta.Satenul a inghitit in sec,dupa care a vrut sa plece.Insa Shinsuke l-a apucat de brat,izbindul de marginea peretelui.Pustiul a scos un scancet slab,in timp ce isi punea mana la cap.Adolescentul l-a apucat de barbie,bagandu-i violent limba in gura.Dandu-si seama ca daca se zbatea nu rezolva nimic,Yuri l-a muscat puternic.
-Ah...pusti nemernic ce esti.Spune acesta observand urmele sangerii de pe degetul aratator.
-Asa iti trebuie daca incerci sa ma saruti cu forta.Tipule,hai sa iti spun ceva:eu nu sunt pe invers.
-Spune asta cuiva care te va crede.Baietasule,am fost primul din viata ta.Asa ca nu ma mai aburii pe mine cu chestii de genu asta.
Chair in acel moment a intrat Sousuke,ce avea doua pachete de tigari in mana dreapta.Vazandu-l,roscatul a inceput sa aplaude,in timp ce ranjea satisfacut.Stia ce mijloace folosise amicul sau pentru a face rost de tutun.
-Esti cu adevarat prietenul meu cel mai bun!Cum a ramas tipa?E distrusa sau mai merge o tura?
-Shin...este fratele meu de fata.Pustiule,poti sa te duci in camera ta.
-Mda,asta e tot ce imi doresc.Maine trebuie sa ma duc la liceu si in plus,nu suport fata "fratelui" tau.Pa.
Sousuke a vrut sa se duca dupa el,insa adolescentul l-a apucat de brat,dezaproband din cap,dandu-i de inteles ca nu trebuie sa se enerveze pentru vorbele lipsite de noima ale unui baiat de saisprezece ani,mult prea rebel.
Fiind singur in camera lui,Yuri a inceput sa se dezbrace de hainele purtate in timpul zilei.Elasticul strans al chilotului lasa-se o urma destul de neplacuta pe abdomenul acestuia.Satenul s-a privit cateva secunde,inainte sa se imbrace in hainele cu care obisnuia sa doarma,adica o pereche de boxeri si un maieu.Era destul de cald si nu ii palcea sa se trezeasca in timpul noptii,ud din cauza transpiratiei.Era deja destul de tarziu,asa ca cel mai indicat lucru era sa doarma.Insa acest lucru era aproape imposibil din cauza galagiei ce venea din living.Nervos,s-a ridicat de pe suprafata moale,parasind incaperea.Ajungand in fata camerei cu pricina,acesta a dat cu piciorul in usa,trantind-o la perete.
-Fraierilor,eu incerc sa do...
Insa replica i-a fost intrerupta de sunetele ce veneau din filmul pentru adulti pe care cei doi baieti il vizionau.Ingrozit,Yuri si-a pus palma dreapta la ochi,in timp ce cu cealalta incerca sa se ghideze spre camera lui.Nu ii venea sa creada la ce se uita fratele lui atunci cand ramanea singur cu unul dintre prieteni.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#13
Noapte cu Peripetii

Norii negri si furiosi s-au adunat,unindu-se ca intr-un puzzle gigant.Picaturi mari au inceput sa cada din vazduh,udand suprafata inca fierbinte a pamantului.Era una dintre acele nopti cand cele mai fricoase persoane nu puteau sa doarma singure.Fulgerele erau la intervale de cateva secunde unul de celalalt,in timp ce tunetele nu se mai opreau.Zgomotul facut de ploaie in geamul baiatului nu inceta sa il enerveze.Si mai erau doi adolescenti in living,ce isi stabileau urmatoarele "victime".Era trecut cu mult de miezul noptii,insa satenul nu putea sa doarma.A recurs la orice metoda ca sa aiba liniste:si-a pus perna in cap,s-a bagat sub cearceaf,ba chiar si-a astupat urechile cu niste dopurile pe care obisnuia sa le poarte atunci cand pleca cu avionul.Rasetele celor doi pareau sa fie un rival iredutabil.Scos din sarite,acesta s-a ridicat din pat,parasind rapid camera.Ajungand in living,a scos televizorul din priza,aruncand stecherul intr-un colt.Sousuke a dat cu palmele in canapea,dupa care s-a ridicat nervos de pe suprafata moale,indreptandu-se spre fratele sau.
-Pustiule,ce nu iti convine?Intreaba acesta tinandu-si cu greu echilibrul.
-Esti beat ca un idiot,te uiti la filme de prost gust,in camera asta e un fum pe care il poti taia cu cutitul,faci o galagie de nedescris si sa nu mai spun ca ai o companie incredibil de proasta.Cine se aseamana,se aduna.
-Cat e ceasul?Intreaba blondul sughitand.
-E ora doua.Nu ai de gand sa te culci?Eu maine de dimineata am ore,inconstientule!Nu stiu pe unde aveti de gand sa va "relaxati",insa sa nu va prind in camera mea.Si apropo,sa deschida cineva geamul.Miroase ca in barurile pline cu tarfe.
Yuri si-a impins fratele,dupa care s-a reintors in dormitorul lui.A stat pret de cateva minute langa geam,sa vada daca galagia continua.Insa discursul lui a avut efect.Tot acel dezastru luase sfarsit.Obosit,s-a asezat pe pat,punandu-si mainile sub cap.In sfarsit putea sa doarma.
Afara,ploaia era din ce in ce mai puternica.In apartamentul celor doi baieti era liniste,sau cel putin asa se parea.Usa satenului s-a deschis usor,intrand Shinsuke.Acesta il privea pe Yuri,in timp ce isi musca cu ardoare buza de jos.Rapid,s-a urcat peste acesta,acoperindu-i gura cu palma stanga..Trezit din somn si destul de buimac,tanarul nu a avut timp sa reactioneze,iar primul impuls a fost sa loveasca cu pumnul.Insa roscatul a fost mult mai agil,reusind sa ii prinda mana la timp,lipind-o de pat.Dandu-si seama ce se intampla,tanarul a explicat din priviri ca nu va tipa,insa trebuie sa ii dea drumul.
-Ce dracu faci aici?Ti-am spus ca nu vreau sa te vad?
-Daca mai ridici glasul,voi fi nevoit sa te leg.Cand eram in generala am facut parte din echipa cercetasilor si stiu sa fac un nod destul de bine.
-Da?Si ce cercetai?Ce se ascunde sub fustele fetelor?Sau daca ai tu ceva in cap?
Shin a ras sarcastic,insa acel moment de respiro nu a durat prea mult.Adolescentul i-a prins mainile pustiului ca intr-o stransoare,reusind sa le lege deasupra capului,cu maieul baiatului ce era aruncat neglijent pe jos.Yuri a vrut sa tipe,insa gura acestuia a fost acaparata complet de cea a tanarului.Sub el,satenul se zbatea,insa ca de fiecare data,nu avea nici-un efect.Mainile roscatului se plimbau in voie pe corpul baiatului,strecurandu-se in pantalonii acestuia.In momentul in care Shinsuke a strans acea zona atat de sensibila,Yuri a tresarit.Intr-un moment de inspiratie,satenul a ridicat genunchiul,reusind sa il loveasca pe tanar in mandria lui.Acesta s-a dat jos de pe corpul adolescentului,acoperindu-si acea zona.
-Nenorocit mic ce esti.
-Asa este.Insa sunt unul destul de mare.Crede-ma,pot sa devin o fiara atunci cand ma simt incoltit.
-Vorbesti prostii!Nu esti decta o pisicuta fricoasa.
Shin a parasit incaperea,insa nu inainte de a-i mai arunca adolescentului inca o privirea plina de dorinta.Ramas singur,acesta a inceput sa se plimbe dintr-un colt in altul al incaperii,gandindu-se la o solutie.Trebuia sa faca ceva in privinta roscatului.Insa asta mai tarziu.Acum trebuie sa se gandeasca serios la cum va ajunge la liceu.Era ora cinci,iar ploaia nu dadea semne ca ar vrea sa se opreasca.Sa il puna pe Sousuke sa il duca cu masina,ar fi putut fi o greseala grava.Acesta era destul de baut si nu vroia ca singura persoana ce i-a fost alaturi sa pateasca ceva.
Dupa aproximativ doua ore,in care baiatul nu a facut alceva decat sa schimbe haotic canalele televizorului,era timpul sa se pregateasca pentru liceu.Dupa ce si-a facut siesta de dimineata la baie,s-a reintors in camera lui pentru a se imbraca.Uniforma era compusa din blugi si o camasa alba,pe care Yuri obinsuia sa o lase jumatate desfacuta.In ciuda amenintarilor facute de profesori,acesta continua sa faca exact ce vroia.Toate fetele suspinau cand il vedeau,in timp ce baietii stateau nemiscati in fata lui.Era incredibil cum un baiat respectat de un intreg liceu sa fi fost violat de un adolescent,ce-i drept,mai mare si mai "cu experienta" decat el.Insa trebuia sa recunoasca faptul ca il agita prezenta roscatului.Dupa ce isi puse cercelul in ureche,parasii dormitorul.In living,cei doi baieti se uitau la televizor.
-Nu pot sa cred.Cum de va-ti trezit la ora asta?Dupa betia de aseara,credeam ca o sa dormiti o saptamana.
-Sa zicem doar ca durerea de cap nu ne lasa sa facem acest lucru.Dar tu unde pleci?Intreaba Sousuke in timp ce consuma linistit o cafea tare.
-Unde dracu sa ma duc?La porcaria aia numita liceu.Profu de mate m-a amenintat ca nu ma mai trece semestru asta.
-Afara e taifun si tu vrei sa pleci?Ti s-au ars neuronii sau ce?O sa vorbesc eu cu "profu de mate".Ce vocabular au tinerii din ziua de azi.
-Da,dar macar eu nu ma uit la filme "de actiune".Nici nu imi iau rucsacul.Si asa,nu am nevoie de el.
Blondul a aprobat din cap,dupa care s-a reintors la baut cafea.De pe fotoliu,Shinsuke nu incetase nici-un moment sa il soarba din priviri.Iar tanarul observase acest lucru si incerca pe cat posibil sa nu arate cat este de agitat.Obrajii ii erau calzi,in timp ce capatau culoarea trandafirului.Nevrand sa se mai intample alte lucruri,acesta si-a luat hanoracul negru de pe canapea,parasind apartamentul.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#14
"-Esti beat ca un idiot,te uiti la filme de prost gust,in camera asta e un fum pe care il poti taia cu cutitul,faci o galagie de nedescris si sa nu mai spun ca ai o companie incredibil de proasta.Cine se aseamana,se aduna."----> doamne cat e de tare faza cu cutitu 24

"-Da,dar macar eu nu ma uit la filme "de actiune".Nici nu imi iau rucsacul.Si asa,nu am nevoie de el." ---> de actiune 2424 OMG!

"Obrajii ii erau calzi,in timp ce capatau culoarea trandafirului" ---> uhuh 71 infloreste ceva in sufletelu lui? 21

Eu am observat o singura greseala,dar nimic grav 78 :"cu niste dopurile"

Tine-o tot asa caci te descrurci grozav.See ya :bye:

#15
Surpriza

In timp ce mergea spre liceu,Yuri nu isi putea lua gandul de la amicul fratelui sau.Il enerva dar in acelasi timp il agita prezenta lui.Era foarte ciudat ce se intampla.Isi tinea mainile in buzunare,trecand pe langa colegele lui,care lesinau de fiecare data cand ii simteau parfumul.Insa baiatul le zambea usor,aruncandu-le priviri razlete.Era imposibil ca in pauzele dintre ore,banca lui sa nu fie acoperita de adolescenta,ce visau la o relatie cu frumosul saten.In cele din urma,tanarul a intrat in curtea liceului.La poarta,o gasca de baieti fumau,fuleirand fiecare fata care le trecea prin fata.In momentul in care Yuri a pasit,unul dintre ei a indraznit sa i se adreseze,intr-un mod nu tocmai placut.
-Hei papuselule!Ce inocent pari!
Auzind acest lucru,baiatul s-a oprit,aruncand ghiozdanul.Dintr-o miscare l-a apucat pe brunet de tricou,zguduindu-l destul de puternic.Nu ii pasa ca in orice moment ceilalti puteau sarii pe el.Era cunoscut pentru faptul ca sarea la bataie din orice motiv.Era de ajuns sa il enervezi cu un simplu cuvant,ca sa te trezesti cu un pumn in maxilar.
-Asculta la mine.Asemenea apelative sa i le adresezi tarfelor tale!Asta daca nu vrei sa inghiti tigarea aia!E clar sau vrei sa te invat cum e cu respectul?
Baiatul a aprobat din cap,in timp ce inghitea in sec.Dupa ce le arunca priviri ucigatoare celor din jurul sau,saten si-a luat rucsacul de pe asfalt,continuandu-si drumul.In gasca,toti il priveau socati pe lider.Era prima oara cand cineva indraznise sa ii vorbeasca in acel mod.
-Pustiu ala...o sa vada el cu cine s-a pus!
Ajungand in clasa,Yuri s-a trantit pe unul dintre scaune,punand capul pe suprafat de lemn.Nu avea nici-un chef de ore si mai ales sa auda comentariile profesorilor care incercau sa ii dea lectii de buna purtare.Toti il amenintau ca nu il trec,daca nu va inceta cu chiulu.Insa nu ii pasa.Era mult prea rebel ca sa asculte de niste persoane care nu au alta treaba decat sa ii tina lui morala.Cata pierdere de vreme.Nu dupa mult timp,in clasa au inceput sa intre ceilalti elevi.Fiecare baiat il saluta,in timp ce fetele se multumeau cu un simplu sarut pe obraz.Era incredibil cum un baiat atat de respectat in liceu ar fi putut fi violat.Insa nici-unul dintre ei nu avea privirea rea si rece ca cea a lui Shinsuke.Era singurul de care satenul se temea.Plictisit,Yuri s-a ridicat de la locul sau,indreptandu-se spre geam.Insa chiar atunci pe usa si-a facut aparitia o doamna in varsta de cinzeci de ani,imbracata intr-un costum gri.Dupa ce a pus catalogul pe catedra,isi puse mainile in san,asteptand sa se faca liniste.
-Domnule Hamilton,daca nu ai observat,am intrat in clasa.
-Da...cum as fi putut sa nu observ.Scuteste-ma acum.
Nervoasa,profesoara a deschis catalogul,privind rubrica adolescentului.In acea liniste mormantala,loviturile de pix se auzeau ca un ecou.Brusc,doamna a inceput sa rada,dandu-si ochelarii ce ii acopereau ochii de un albastru deschis.
-La materia mea ai doi de patru.Cum crezi ca vei trece in situatia asta?
-Cucoana,am lucruri mai importante de facut decat sa tocesc niste chestii care nu imi vor folosii.Vrei sa ma lasi bine,nu vrei,multumesc.
Realizand ca nu are ce discuta cu elevul ei,profesoara a inceput sa predea noua lectie.Plictisit de aceelasi lucruri,satenul si-a aprins o tigare.Simtind miros de fum,femeia s-a intors brusc,dand cu creta in catedra.Vocea ei groasa rasuna in intreaga clasa,in timp ce ii spunea tanarului sa paraseasca clasa.Acesta a murmurat o injuratura printre dinti,dupa care si-a luat rucsacul,parasind sala.In momentul in care a vrut sa paraseasca curtea scolii,sapte baieti i-au iesit in cale.
-Vai..nu esti destul de barbat sa ma infrunti singur?Intreaba acesta razand.
-Hai sa vad daca mai ai acum atata tupeu ca in urma cu o jumatate de ora.
Fara alte avertismente,satenul i-a dat un pumn brunetului,trantindu-l la pamant.Neputand rezista furiei ce punea stapanire pe el,a inceput sa ii loveasca pe ceilalti membri ai gastii,facandu-i sa fuga unul cate unul.In cele din urma,liderul a ramas singur.Nervos,Yuri l-a apucat de par,ridicandu-l.
-Data viitoare cand mai vrei sa te bati cu mine,incearca sa vi cu douazeci de nenorociti.Tot eu voi fi mai tare.Acum dispari din calea mea.
Adolescentul a aprobat din cap,dupa care a rupt-o la fuga.Nervos dupa intamplarea petrecuta in urma cu doua minute,adolescentul a iesit pe curtea scolii.Insa o voce cunoscuta l-a facut sa se opreasca.Inghitind in sec,pustiul s-a intors usor.Rezemat de zidul rece,statea roscatul,care ii arunca priviri razlete.
-Tu ce dracu vrei?De unde stii ca invat aici?
-Fratele tau mi-a spus.Hai la mine acasa.Simt nevoia sa ma destind,avand trupul tau.
-Tu chiar esti prost!Daca vrei iti dau numarul de telefon al unei tarfe cu care Sousuke se distreaza.
Satenul a vrut sa plece,insa Shinsuke l-a luat de in brate,strangandu-l cu putere.Fiind cu spatele,Yuri nu putea sa faca nici-o miscare,in timp ce simtea cum fermoarul pantalonilor este desfacut.In momentul in care roscatul a inceput sa maseze acea zona,pustiul a inceput sa isi muste buzele,abtinandu-se sa nu tipa.Simtea o durere ingozitoare in acea parte a corpului,iar sfarcurile i s-au intarit imediat.Brusc,l-a calcat pe Shin pe picior,facandu-l sa ii dea drumu.
-Asta sa te inveti minte sa nu te mai dai la mine.Si incearca sa nu mai vii la fratimiu cand sunt eu acasa.
-Tu esti al meu!Si fac ce vreau cu tine!Ne vedem diseara.
Oarecum iritat de spusele roscatului,Yuri a injurat printre dinti,dupa care si-a continuat drumul.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#16
Vestea lui Sousuke

Afara,vantul incepea sa sufle cu putere,ridicand praful de pe asfalt sub forma unui vartej.Frunzisul copacilor era ravasit,in timp ce orasenii incercau sa se adaposteasca.Pe trotuarul prafuit,Yuri mergea agale,in timp ce parul lui saten era ciufulit de suflarea nervoasa.Fumul tigarii ce se consuma in mana baiatului,era luat de vant,disparand in neant.Plictisit,adolescentul privea indiferent cerul negru,fredonand refrenul melodiei preferate.Realizand ca a ramas singur pe strada,satenul a grabita pasul,indreptandu-se spre blocul unde locuia.Nu vroia decat sa stea intins in pat.Oricum,nu avea nici-un chef sa se duca la liceu in urmatoarea zi.Dupa un sfert de ora,acesta a dechis usa,trantind-o la perete.Speriat,din living si-a facut aparitia Sousuke,ce parea putin sifonat.Pustiul a ridicat din spranceana,in timp ce privea suspicios.
-Si tu...ce dracu ai patit?Urme de ruj pe gat,parfum de femeie...ce tarfa ai mai adus de data asta?
-Copile,vorbeste frumos!Sunt major,eu platesc cheltuielile acestui apartament asa ca am voie sa vin cu cine vreau,cand vreau!E clar?
-Ai vorbit exact ca tata.Mai lasa-ma.
Satenul a dezaprobat din cap,dupa care s-a indreptat spre camera lui.Indispus,a aruncat ghiozdanul pe scaunul de la birou.Vrand sa se detaseze de tot ce il enerva,s-a trantit pe pat,punandu-si mainile sub cap.Simtea nevoia sa doarma,era incredibil de obosit dupa noaptea precedenta.Cu miscari usoare,si-a pus castile de la I-pod in urechi,punandu-si perna in cap.Insa chiar atunci,blondul a aparut in camera,tragandu-si fratele de picioare.
-Ce s-a intamplat?Intreaba acesta buimac.
-Eu si domnisoara din living o sa iesim impreuna.Nu vin in noaptea asta acasa.Apropo,Shinsuke o sa vina sa stea cu tine.
Auzind acest lucru,satenul a sarit din pat,aruncand cu perna intr-unul dintre pereti.Nervos,si-a pus mainile in cap,dupa care a inceput sa tipe.
-Nu....nu o sa il chemi pe nenorocitu ala!Ai priceput?
-Pustiule,eu dau comenzi in casa asta!O sa vina din moment in moment.
Spunand acest lucru,Sousuke a parasit incaperea,lasandu-si fratele singur.Acesta s-a trantit pe pat,punandu-si capul pe genunchi.Era incredibil ce se intampla.Ii era teama sa ramana singur cu roscatul,din cauza a cea ce s-a intamplat in urma cu cateva zile.Insa nu vroia sa ii cada in plasa din nou.Oftand,a parasit dormitorul,cu gandul sa isi faca dus.Insa pe hol,fratele lui diascuta cu Shinsuke.Vazandu-l,Yuri a vrut sa se reintoarca in camera,insa a fost zarit.
-Pustiule,se pare ca in seara asta stai cu mine.Spune roscatul lingandu-si discret buza.
-Da...ce bucurie.Am plecat.
Satenul a intrat in baie,dand drumul la apa.Se privea in olginda,in timp ce isi trecea mana prin par.Cercelul se agita la fiecare miscare a adolescentului,lovind usor gatul acestuia.Dandu-si seama ca este mult prea obosit,Yuri a renuntat la gandul sa isi faca baie.In fata usii,Sousuke si bruneta se pregateau de plecare.Adolescentul i-a facut cu mana blondului,dupa care s-a asezat pe canapeaua din living,privind filmul ce se difuza la televizor.In momentul in care cei doi au plecat,roscatul a inchis usa cu cheia,sprijinindu-se de unul dintre pereti.
-Tu ce te uiti asa la mine?Intreaba satenul ridicand din spranceana.
-Te dezbrac din priviri si imi pun imaginatia la treaba.In seara asta,nu imi mai scapi.
Adolescentul s-a ridicat de pe canapea,cu gandul sa se retraga in camera lui.Insa Shin l-a apucat de talie,izbindu-l de zidl aflat in spatele sau.Ii tinea bratele deasupra capului,in timp ce ii baga genunchiul intre picioare,atigand usor acea parte ascunsa in pantalonii kaki.Yuri a inceput sa stranga din dinti,in timp ce incerca sa isi incruciseze picioarele.Insa in zadar.Shinsuke era mult mai puternic decat el.Acesta l-a luat in brate,aruncandu-l pe podeaua din living.Speriat sa nu treaca prin aceiasi experienta ca data trecuta,satenul a vrut sa tipe.Insa tanarul i-a pus mana la gura,sarutandu-l pe gat.
-Nu trebuie sa te agiti.De data asta o sa iti placa.
-Termina!De ce vrei sa imi faci asta?Ai atatea fete la dispozitie.
-Privirea ta...este atat de blanda.Se pare ca numai gura e de tine.
Roscatul a acaparat buzele satenului intr-un sarut violent,muscandu-l usor de limba pana ce a simtit gustul sangelui.Simtind acea durere apasatoare,Yuri a dat din picioare,reusind sa il loveasca pe Shinsuke in burta.Acesta s-a dat doi pasi in spate,punandu-si mana pe abdomenul ranit.Adolescentul a scos un raset malefic,dupa care l-a apucat pe saten de gat,izbindu-l de perete.
-Ma doare!Pedofil nenorocit...dispari din calea mea.
-Nu imi pasa daca te doare.Mie imi place sa imi aud victimele cum tipa.Iar tu pustiule,nu o sa faci exceptie.
Acesta a vrut sa il tranteasca pe canapea,insa Yuri s-a bagat printre picioarele lui,refugiindu-se in camera lui.Nu stia cum va trece peste noaptea care va urma.Ii era teama sa se afle in acelasi loc cu satenul,insa in acelasi timp ii placea.Stia ca va trebuie sa se descurce cum poate mai bine.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#17
nu am mai trecut de mult timp pe aici..
incep cu sfarsitul 4
Citat:Ii era teama sa se afle in acelasi loc cu satenul,insa in acelasi timp ii placea.
cred ca aici era defapt "roscatul", deoarece in propozitia anterioara vorbeai tot de Yuri...hm...nu stiu. asa nu are sens: lui shin nu are de ce sa ii fie frica. so..poate ma lamuresti 4

comentarii acum ^^
imi pare rau pentru yuri..daca era putin mai cuminte poate chiar ar fi scapat fara (prea multe) vanatai. Eh..viata..sper sa nu mai scape de data asta.
sunt curioasa sa vad daca yuri va fi imblanzit pana la urma 4(nu shin..de el imi place asa cum este...dar yuri trebuie sa fie putin mai ascultator 4)

succes in continuare

#18
Deci love_yuki_eiri mi-a trimis un mesaj spunandu-mi ca nu va putea posta la ficuri , pentru ca are o problema cu netul... Asa ca spera ca o va rezolva pana vineri.. deci 71 nu va speriati
Chuu all pupic
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#19
O noapte de cosmar

Yuri statea trantit pe patul sau,in timp ce isi tinea perna pe cap.Stia ca va trebui sa iasa din camera la un moment dat,insa se simtea mult mai in siguranta daca nu o facea.Auzea zgomote ciudate care veneau din living,iar prin minte ii treceau fel si fel de ganduri.Credea ca Shinsuke a adus vre-o fata,pentru ca Sousuke il lasa sa faca acest lucru.Dupa ce a meditat cateva minute,a decis ca e timpul sa vada ce se intampla.Incet,s-a apropiat de usa.In momentul in care a apasat pe clanta,a vrut sa fuga in camera cu pricina.Insa a fost prins de gat si trantit la podea.Speriat,a vrut sa se intoarca,insa nu a mai putut.Trupul roscatului se afla peste al lui,in timp ce un ras malefic a inceput sa se auda.
-Fa bine si misca-te de pe mine daca nu vrei sa ti-o trag!Striga satenul incercand sa isi ridice capu.
-Tu?Mie?Ma faci sa rad.Replica adolescentul in timp ce ii ridica tricoul.
-Am vrut sa spun ca iti dau una.
Din cauza loviturii in abdomen,Shinsuke a facut greseala sa slabeasca stransoarea.Vazand ca are o sansa,Yuri nu a ezitat nici-un moment,si ridicandu-se brusc,intra in living.Dandu-si seama de ce a facut,roscatul a dat cu pumnul in podea,dupa care s-a ridicat lent.Pasii lui se auzeau in acea liniste mormantala,in timp ce vantul intra pe geamul deschis,fluturand perdeaua usoara.Satenul statea pe fotoliu,tinandu-si picioarele incrucisate.Degajat,Shin s-a asezat pe canapea,schimband haotic programele televizorului.Brusc,pustiul a vazut un film pe care dorea de mult timp sa il vada.
-Domnu dadaca,fa bine si da un canal inainte.
-Asta suna a ordin.Nu vreau sa il schimb!Ce vei face?Vei arunca in mine cu ursuletu?
-"Pedofil violator ce esti.Lasa ca am eu grija de tine".
Linistit,Yuri s-a ridicat de pe fotoliu,indreptandu-se spre camera lui.Roscatul habar nu avea ca tanarul avea sa ii pregateasca o capcana de zile mari.Ochii verzi ai acestuia priveau lung ecranul televizorului,in timp ce pe chip i-a aparut un zambet atat de caracteristic lui.Stia ca baiatul nu avea sa ii scape,insa trebuia sa se gandeasca la o modalitate in care sa il prinda.La urma urmei,aveau o noapte la dispozitie.
Dupa cateva ore de liniste,in pragul usii a aparut satenul.Acesta avea un zambet ciudat pe chip.S-a asezat linistit pe fotoliu,asteptand parca sa se intample ceva.Brusc,din dormitorul sau s-a auzit un zgomot.Curios,Shinsuke s-a indreptat spre camera cu pricina.In momentul in care a deschis usa,o mica galeata plina cu apa i-a cazut in cap,udandu-l destul de rau.In living,Yuri radea destul de zgomotos.
-Ti se pare amuzant?Nenorocitule.
-Amuzant?Esti patetic!Semeni cu o gaina plouata.
Enervat de farsa dar si de comentariile facute la adresa lui,roscatul s-a apropiat de pusti,si luandu-l de par,il ridica de pe suprafata moale.Baiatul a scos un scancet de durere,incercand sa scape din mainile taurului fioros.Insa de data asta,roscatul nu mai avea de gand sa se comporte "frumos".Il trantii la podea,lovindu-l peste fata cu dosul palmei drepte.Adolescentul si-a dus mana la obraz,insa nu a mai putut face nici-un comentariu.Shinsuke s-a napustit asupra lui,rupandu-i tricoul pe care il purta.Nevrand sa se repete scenariul din urma cu cateva zile,Yuri a vrut sa il loveasca.Insa Shin a fost mult mai agil ca el,si prinzandu-i pumnul,reusii sa ii intoarca mana in asa fel incat sa simta o durere incredibila.
-Au...termina!Nu a fost decat o mica gluma.
-Ar fi trebuit sa te faci actor.Stii sa invarti cuvintele.Unde e curajul de acum cinci minute?Iti e frica de mine,tremuri ca o pisicuta in fata mea.Esti la fel ca toate celelalte fete.Insa astazi,o sa fi al meu.Fie ca vrei,fie ca nu.
Roscatul a acaparat buzele pustiului intr-un sarut violent,pana ce a simtit gustul sangelui.Ii placea sa vada tot acel scenariu,se simtea bine cand poseda.Mana lui dreapta se strecura in pantalonii baiatului,in timp ce cu cea stanga isi desfacea nasturele de la blugi.Vazand ce face,Yuri a vrut sa il indeparteze,insa nu putea.Decalajul de putere dintre ei era mult prea mare.Din cauza farsei de mai devreme,parul rosu al tanarului era ud.Picaturile de apa alunecau pe suvitele dese,cazand pe trupul adolescentului.Desii incerca sa evite acest lucru,hainele i-au disparut complet.Satenul incerca sa se acopere cu mainile,insa nu putea.Brusc,roscatul a inceput sa maseze acea zona fierbinte,dandu-i pustiului senzatii greu de imaginat.Buzele tanarului au parasit gura pustiului,indreptandu-se spre abdomenul acestuia.Yuri l-a apucat de par,incercand sa il indeparteze.Insa Shinsuke a dezaprobat ferm din cap,continuandu-si explorarea.Brusc,l-a apucat de umeri pe baiat,patrunzand cu putere in el.
-Au!Ma doare!Termina.
-La naiba!Cat de bine poate sa fie.E ca si cum ar fi prima oara.
-Esti nebun!Nu intelegi ca ma doare!Inceteaza!Continua sa strige satenul muscandu-si buzele.
Insa roscatului nu ii pasa.Pur si simplu il tinea de umeri si patrundea cu duritate in el.Desii era a doua oara,pe picioarele baiatului au aparut doua dare sangerii.Acea parte a corpului il durea,insa nu avea ce sa spuna.Shinsuke se comporta de parca ar fi posedat.Nu ii pasa ca persoana din fata lui sufera,se gandea doar la propria placere.Intr-un moment de inspiratie,satenul a vrut sa il impinga.Insa tot ce a reusit a fost sa se raneasca.
-Esti idiot sau te prefaci!Pleaca dracu si lasa-ma!
-Pentru ca ai vorbit urat,o sa te pedepsesc.
Shin s-a ridicat usor de pe podeaua rece,si luandu-l pe saten de par,il trantii pe canapea.Acesta lua tricoul rupt de pe jos si ii lega ambele brate,deasupra capului.Astfel,adolescentul era complet imobilizat.Razand,Shin l-a apucat de par,si arcuindu-i spatele,continua sa il patrunda.Yuri a vrut sa tipe,insa roscatul i-a acoperit gura cu un brat.
-Copilasule,niciodata nu am crezut ca e atat de bine cu tine.Cam greu la inceput,dar o sa te inveti u.
Satenul incerca sa se elibereze din stransoare,insa tot ce reusea era sa se raneasca.Intr-un final,dupa doua ore in care a fost tratat ca o jucarie,roscatul a cazut pe canapea,gafaind.Intreg trupul ii era acoperit de sudoare,in timp ce respiratia lui alerta se auzea in intreaga camera.Yuri isi tinea capul in perna,abtinandu-se sa nu injure.Chinul asta nu mai putea sa continue,trebuia sa ii spuna lui Sousuke de toata acea nenorocire.Insa ar fi indraznit sa isi raneasca prorpiul frate?Trebuia sa rezolve singur aceasta problema.Si cum mai bine daca nu cu ajutorul unei fete?

Urmatoru cap..peste 3 sap.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#20
Ce ? Fata??!! Ce fata? O.o Nici gand ! Nu o fata ! Nu vreau o fata -_-" me wants boys... only boys T__T ...

Si.... sa nu crezi ca am uitat de yaoi .. mwhahahaha.... It was.. hell good :yes: ... Saracu Yuri 21 ce sa-i fac eu daca el face tot timpu pe rebelu'?Ui ce pateste cand se comporta asa q Shin O.o A fost bestial (Shin normal.. ca o bestie21) ... Cred ca a fost putin cam PREA O.o dur Shin q Yuri 21 .. Zau asa... era doar o mica glumita ... O glumita din care Shin a iesit putin cam UD LEOARCA 24

Abia astept nextu sis... asta a fost super extra mega giga super (mdea.. dupa 3 sapt :cry: iz not fair TT____TT )
Chuu & Gambate pupic
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Am I your obsession? Rain 164 107.140 12-09-2012, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Deeh
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.112 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.697 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.867 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.740 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.654 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.813 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.090 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.841 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.861 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)