Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Obsession [+16] [yaoi]

#41
Yupi un capitol super.E foarte frumos si interesant,dar din nefericire si foarte scurt....Shin ala nu se lasa pana nu-i face ceva brunetei...s-ar putea multumi cu faptul ca o speriat-o,ce mai vrea si altceva.Si acum s-a trezit si Yuri sa inceapa sa simta ceva pentru roscat....of..of
, baiatul asta o sa se indragosteasca de Shin si cesta la fel si o sa fie un cuplu fericit pana la adanci batraneti....sau poate nu...eh abea astept continuarea sa vad ce se intampla ca mai facut tare curioasa.
Greseli eu nu am gasit decat una:
1)sin intunecos-si intunecos
In rest e ok.Ai si descriere si dialog.Pune repede continuarea...
Gambate!

#42
oooo .. devine din ce in ce mai interesant ...cap a fost misto si fara greseli.. 3

La naiba,de ce ma tot gandesc la el?Nu e decat un nenorocit care mi-a distrus viata.Idiotule,doar nu te simti atras de el
OOO.. ar fi misto daca Yuri s-ar indragosti de Shinsuke.. May nu e interesaanta si nu are nimic special asa ca Shinsuke 10

Astept cu nerabdare cap urmator ( cat mai repede posibil ) Asa ca Succes si spor la scris! 10

[edit mod] rosu e pentru admini
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#43
Waii ador fiqul din ce in ce mai mult
Shin e cel mai tare ,mi`e mila de May.Dar asta e.Oriqm Yuri e cel mai sweet dar nu poate sa nu ma atraga acest Shin *in love with him*
Voi astepta nerabdatoare urmatoarea parte.Fiqul este superb.Imi plac ideeile tale
De abia astept urmatorul capitol,ce sper sa fie mai mare 4
ja

#44
Furia lui Yuri

In capitala nipona,soarele stralucea puternic pe cerul albastru si senin,aruncand sageti de foc in jurul sau.Adierea blanda a vantului purta mirosul puternic al trandafirilor ce tocmai si-au deschis floarea,rasfatandu-se sub caldura venita de la astrul zilei.In apartamentul roscatului era inca liniste.Acesta incerca sa isi puna perna pe cap,enervat de lumina ce ii intra pe geam.Nervos,s-a ridicat de pe suprafata moale,injurand si dand cu pumnul in usa.Detesta sa aiba astfel de treziri.Poate de asta ii placea sa doarma in living,unde intodeauna era intuneric,din cauza pozitiei pe care camera rspectiva o avea.Dupa ce si-a facut siesta de dimineata,s-a reintors in dormitor.Fara sa isi dea seama,a dormit prea mult si era trecut de ora pranzului.Stia ca amicii lui il asteapta in fata vechiului liceu.Acolo obisnuiau sa isi faca veacul,fiind cel mai cautat loc adolescente.A deschis larg geamul,dand perdeaua la o parte.Acesta a deschis dulapul,luand o pereche de blugi deschisi la culoare si un tricou negru.Dupa ce si-a pus cercelul in urechea stanga,a parasit apartamentul,insa nu inainte de a-i injura pe vecinii de deasupra.
Acasa la cei doi frati,era destul de multa galagie.Yuri privea la televizor o emisiune cu lupte,asteptand ca fratele sau sa termine micul-dejun.Vazand ca timpul trece,s-a ridicat nervos de pe canapea,indreptandu-se spre bucatarie.
-Ce mama naib...i faci?Intreaba acesta privind socat in jurul sau.
Incaperea era plina de fum,in timp ce o flacara imensa se distingea prin "ceata" innecacioasa.Satenul a vrut sa stinga focul,insa a lunecat pe un ou spart,reusind sa cada cu capul de gresie.
-Fir-ar a dracu de treaba!Esti un dezastru in bucatarie...mai rau ca mine!Replica tanarul incercand sa se ridice.
-Uite cum sta treaba...nu cred ca sunt mama sa iti gatesc.Asa ca spune "multumesc".Puteam sa te trimit sa mananci ceva de la fast-food.Replica blondinul deschizand geamurile.
-Cred ca as fi mult mai in siguranta.Ma duc in camera la mine sa ma schimb si sa te ajut sa cureti chestia asta.
Satenul a dat din cap,dupa care s-a retras in dormitorul sau.Ramas singur,Sousuke a inceput sa rada.Fratele lui era atat de amuzant cand facea pe tipul matur si dur.Insa sub acel aspect se ascundea un lucru zguduitor,care daca ar fi aflat,blondul ar fi ramas mai mult decat socat.
Pe stradutele libere ale cartierului,Shinsuke mergea agale,tinandu mainile in buzunarele blugilor.Din cand in cand,facea cu ochiul fetelor de pe trotuarul celalalt,facandu-le sa tipe de bucurie.Brusc,in fata lui a aparut May.Ironic,aceasta nu l-a vazut,continuand sa mearga.Brusc,baiatul a apucat-o de talie,lipind-o de zid.
-Tu!Te rog...lasa-ma.Replica fata inghitind in sec.
-Saracuta de tine.Si daca nu vreau sa te las ce imi faci?O sa ma lovesti?Ei bine,afla ca nu am chef.
Roscatul i-a ridicat bratele deasupra capului,tinandu-le strans de incheietura,cu o singura mana.Cu cealalta ii ridica usor fustita alba si plisata,manganindu-i piciorul.Bruneta a ridicat capul,incercand sa se elibereze.Insa tot ce reusea era sa isi provoace rani.Roscatul a apucat-o de obraji,strangand-o destul de tare.Dupa ce a ranjit malefic,i-a cuprins buzele intr-un sarut violent,muscand-o cu putere de limba,pana ce a simtit gustul sangelui.Simtitnd o durere insuportabila,May l-a impins,cazand pe asfaltul rece si dur.
-De ce imi faci asta?Lasa-ma in pace!
Shin a inceput sa rada,dupa care a apucat-o pe bruneta de par.Nu ii pasa daca adolescenta mai are putin si plange din cauza durerii.
-Asculta ce iti spun pentru ca nu voi repeta.Fa bine si nu te mai baga unde nu e treaba ta.O data,s-ar putea sa ti se intample ceva foarte rau.
Roscatul a plecat,lasand-o singura e tanara.Aceasta si-a acoperit gura cu palmele,abtinandu-se sa nu izbucneasca in lacrimi.S-a ridicat cu greu de la pamant,tinandu-se de zid.Brusc,in spatele ei a aparut Yuri,care a apucat-o de talie.
-Papusa!Ce ti s-a intamplat?Intreaba acesta vazand dara de sange din coltul gurii.
-Nimic...serios.Nu mi s-a intamplat nimic.Pur si simplu m-am lovit.Spune fata prefacandu-se.
-A fost el,nu-i asa?Nenorocitu ala de Shinsuke!
May a vrut sa il tina de mana,insa mult prea tarziu.Adolescentul a inceput sa fuga pe strazile cartierului,incercand sa il gaseasca pe roscat.Vroia sa ii dea o lectie tanarului.Nu ii convenea ca bruneta sa sufere.La urma urmei,ea nu avea nici-o vina.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#45
Omg... I'm gonna fuc*in' kill Shin 14 Sa o lase in pace pe May... Nu are nici o vina, God Dammit !, Ahh ce as vrea sa-i traga Yuri una... Dar stiu ca e putin cam imposibil >.<.. oooooffff :scary: Sa-i dea cineva o lectie lu Shin si sa revina la normal (Exista "Shin cel normal?" "? ) whatever 78 certi ii ca vreau sa fie39...Mai de gasca 4 Adik sa nu se mai creada el "Shin atotputernicul" chiar daca este considerat asa de multa lume O.o.... Insa sa nu mai faca ce vrea el cu lumea21

Abia astept nextu, sis :X
Chuu & Gambate !! :X

╚»♥♣by Kaname ♣♥
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#46
"tinandu mainile in buzunarele blugilor" - tinandu-si mainile in buzunarele blugilor
"lasand-o singura e tanara" - lasand-o singura pe tanara

Saraca May...Shinsuke chiar e anormal rau de tot....
Cat despre Yuri...nu stiu ce sa zic 39 S-ar putea sa o pateasca urat, daca se duce sa-i faca crize la Shinsuke...
So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

#47
May afla adevarul

Pe stradutele pustii ale cartierului,Yuri fugea nervos,incercand sa il gaseasca pe Shinsuke.Vroia sa il faca pe acesta sa plateasca pentru tot ce i-a facut brunetei.Ce vina avea aceasta ca se plimba cu el?Roscatul avea impresia ca satenul ii apartine,insa lucrurile nu stateau chiar asa.Adolescentul ura sa stie ca exista cineva care il domina,nu ii placea acest lucru.Ii era teama de reactia lui Shin,insa era gata sa il infrunte.Brusc,l-a zarit stand alaturi de niste baieti,la scara unui bloc ce parea parasit.Nervos,s-a indreptat spre acel loc,cu gandul sa il loveasca pe roscat.Insa inainte ca acesta sa il atinga,Shinsuke s-a intors,lovindu-l cu piciorul in stomac.Pustiul a cazut pe asfalt,tinandu-se de abdomen,in timp ce scuipa sange.
-Nenorocit detestabil ce esti!De ce...
Insa Yuri nu putea sa vorbeasca din cauza durerii cauzate de lovitura data de tanar.Acesta l-a apucat pe adolescent de brat,ridicandu-l in picioare.Baietii ce erau alaturi de roscat isi priveau socati prietenul.Stiau ca acesta era violent si impulsiv,insa era prima oara cand lovea cu atata tarie un copil de doar saisprezece ani.Obisnuia sa se bata cu baieti mai mari decat el,insa niciodata mai mici.Shinsuke l-a apucat pe Yuri de par,tarandu-l in blocul parasit.In interior,era intuneric iar mirosul de umezeala era foarte puternic.Acesta l-a azvarlit pe pusti de unul dintre pereti,provocandu-i acestuia o durere incredibila.
-Te crezi barbat?Hai ca iti arat eu cum se comporta un barbat adevarat.
Roscatul s-a napustit asupra lui,prinzandu-i picioarele intre ale sale.Cu o mana ii dadea tricoul jos,in timp ce cu cealalta isi desfacea pantalonii.Vazand acest lucru,Yuri a inceput sa se agite.Nu vroia ca sa se repete aceiasi experienta.Buzele adolescentului le-au acaparat pe cele ale pustiului intr-un sarut violent,muscandu-l puternic de limba.Un fir rosu de sange a inceput sa se prelinga in coltul gurii,pierdandu-se in neant.Shin si-a dat jos tricoul,reusind sa lege bratele tanarului de una dintre fostele tevi ale blocului.Lent,s-a ridicat de pe podea,scotandu-si lent hainele.Trupul lui perfect era atins de cateva raze de lumina,ce intrau cu greu prin obloanele puse la geamuri.
-Te rog...nu imi face din nou asta.Replica satenul cu vocea stinsa.
-Nu imi spui tu mie ce sa fac.Daca eu vreau sa te fac al meu,asta se va intampla.
Shinsuke l-a apucat pe Yuri de par,intorcandu-l cu spatele.In momentul in care l-a patruns,adolscentul a scos un tipat lipsit de putere.Il durea,insa nu mai avea voce ca sa strige.Si in plus,nu il auzea nimeni.De ce ii facea asta?Ironia sortii era ca tanarul incepuse sa simta o oarecare atractie pentru roscat.Insa cum ai fi putut tine la o astfel de persoana,care il trata ca pe un obiect cu care sa isi satisfaca propriile dorinte.Brusc,roscatul a schimat pozitia,intorcandu-si victima.Ochii lui reci ii priveau pe cei ai baiatului,ce implorau indurare.Insa un tigru niciodata nu isi lasa prada pana ce nu este complet satul.Asa era si Shinsuke.Nu avea de gand sa ii dea pace pana ce nu va simti ca este complet satisfacut.Acesta a a apucat sfarcul drept al satenului,strangandu-l cu putere intre degetul mare si aratatorul.Gemete lipsite de vlaga au inceput sa se auda,semanand cu mieunatul unei pisici.
Dupa aproape doua ore de chin,adolescentul s-a ridicat lent de pe podea,stergandu-si picaturile de transpiratie ce ii alunecau pe abdomen.Pe jos,pustiul gafaia,in timp ce privea un punct fix din perete.Dupa ce s-a imbracat,roscatul l-a apucat de mana,ridicandu-l.
-Vezi iubire...lucrurile ies intodeauna cum vreau eu.Asa ca sa nu te astepti la vre-o indurare din partea mea.Esti al meu si fac ce vreau cu tine.A,sa nu uit.Nu te mai apropia de domnisoara inocenta,asta daca nu vrei sa o pateacsa rau de tot.Ma cunosti si stii de ce sunt in stare.
Acesta a plecat,insa nu inainte de a-si mai saruta o data victima.Ramas singur,Yuri a cazut in genunchi,dand cu pumnul in zid,pana ce au inceput sa apara mici urme rosii pe zugraveala veche si scrijelita.
-Blestemat sa fi Shinsuke.Ce prost sunt!Cum pot sa iubesc si sa urasc o persoana in acelasi timp?
Yuri s-a ridicat cu greu,imbracandu-se usor.Intreg corpul il durea,iar fiecare muschi ii pulsa.Se simtea murdar.Cu pasi mici,a coborat scarile cladirii,iesind afara.Soarele era la asfintit,in timp ce cerul capata o nuanta purpurie.Incerca sa isi tina capul sus,parand ca nu are nimic.Insa cum ar fi putut face acest lucru cand trupul sau era distrus.Brusc,in cale i-a iesit May.Vazandu-l,tanara si-a pus mainile la gura,abtinandu-se sa nu tipe.
-Ce ti s-a intamplat?Cine ti-a facut asta?
-Nu ma intreba nimic...poti sa ma duci la tine?Nu vreau sa ma duc acasa in starea asta.
Bruneta l-a apuat de talie,intrand cu el intr-un bloc.Dupa ce au urcat patru etaje cu liftul,s-au oprit in fata unei usi.Apartamentul fetei era simplu,nu foarte incarcat,insa era decorat cu bun gust si in stilul unei fete.Era deosebit de curat,in timp ce parfumul de lavanda plutea in aer.May l-a dus pe saten in baie,pregatindu-i cada.Acesta avea nevoie sa isi curete trupul.Iesind afara,adolescenta s-a asezat pe canapea,punandu-si palmele pe chip.Ce ar fi putut prietenul ei sa pateasca?Ce era acea subsanta de pe corpul lui?Intrebari fara raspunsuri.Dupa o jumatate de ora,in living si-a facut aparitia Yuri.Fata l-a asezat pe canapea,ingrijindu-i ranile de la incheieturi,facute de stransoarea in care a fost tinut.
-Dumnezeule,cine ti-a facut asta?Cu ce bestie te-ai batut?
-Fiara aia are chip de om...si chiar un nume:Shinsuke.
Auzind acest lucru,adolescenta a scapat sticla cu alcool medicinal din mana.Era pur si simplu socata de ce auzea.
-Iti voi spun e tot adevarul.Totul a inceput intr-o noapte ploioasa.Ma indreptam spre apartamentul meu cand am simtit ca sunt tras intre doua blocuri.Acolo,in acel loc,sinistru si umed,un tip si-a batut joc de mine si de inocenta mea de copil.Era el...acelasi baiat aratos pe care tu il cunosti.Am crezut ca o sa mor...insa am reusit sa trec peste.Credeam ca acea intamplare nu se a mai repeta,insa aveam sa ma insel.El era cel mai bun prieten al fratelui meu.Se cunosteau inca din perioada scolii primare.Pentru a doua oara cand m-a tratat ca pe un obiect a fost la mine acasa,cand Sousuke era plecat.Eram mult prea nervos ca sa mai simt vre-o durere.Insa apogeul a fost atins azi,cand m-am dus sa ii cer socoteala pentru ce ti-a facut.Niciodata nu a fost atat de brutal si violent.As vrea sa il urasc...sa il omor cu propriile mele maini!Insa sunt un idiot!Am ajuns sa il iubesc pe cel care mi-a furat copilaria.
May asculta istorisirea baiatului,in timp ce pe obrazul ei a inceput sa se scurga o lacrima.Cate indurase satenul...la cate chinuri a fost supus.Ii parea rau pentru el,insa in acelasi timp se simtea dezamagita.A fost dragoste la prima vedere,credea ca ii va putea castiga inima baiatului.Dar acum,totul parea pierdut.Strangea puternic din pumn,pana ce pielea a crapat,iar sangele a inceput sa se scurga printre degete.Vroia sa se certe cu Shinsuke pentru ce a facut.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#48
am trecut si eu pe aici 65, dar inainte de a-mi spune parerea fac un of ca majoritatea inca nu au inteles: de ce va chinuiti sa umpleti un post cu criza voastra de nervi, prea multe emoticons (sau ceva de genu >.<"), ceva puncte si apasatul tastei "enter" aiurea, cand puteti spune direct: tare fic-ul, astept "nextul" si ganbate (apropo, in japoneza se pune n inainte de b o_o" . Poate va fi considerat spam, dar inainte era "mai spam" >.< si nici nu necesita atata timp tastarea, ca e cam aceeasi chestie doar ca mai scurta.

on (ca deja am vorbit prea mult 21) :
greseli...am vazut ca ai ceva probleme cu tastarea, poate ar trebui sa recitesti capitolul dupa ce il scrii pentru corectarea eventualelor greseli. Imi place cum descrii. Unele lucruri sunt cam "neasteptate". Cum de mereu cand venea Shinsuke trebuia sa plece Sousuke undeva, iar Yuri o patea? O_o Trebuia sa fie ceva care sa nu para asa "aiurea" (nu e chiar cuvantul potrivit, dar altul nu am gasit >.<" ) sa fie o situatiea mai...altfel...
Vad ca te pricepi la fic-urile de genu', dar mai ai putin de lucrat la replici, adica sa faci ca o replica sa fie "evidenta" (dar nu astfel incat sa iti dai seama de ea) din partea personajelor. Nu stiu cat ai inteles, nu ma pricep la explicat ^_^", dar oricum nu e o greseala prea mare, esti chiar foarte aproape de "adevar".

#49
"nu se a mai repeta" - nu se va mai repeta

"-Te rog...nu imi face din nou asta.Replica satenul cu vocea stinsa.
-Nu imi spui tu mie ce sa fac.Daca eu vreau sa te fac al meu,asta se va intampla.
Shinsuke l-a apucat pe Yuri de par,intorcandu-l cu spatele.In momentul in care l-a patruns,adolscentul a scos un tipat lipsit de putere.Il durea,insa nu mai avea voce ca sa strige.Si in plus,nu il auzea nimeni.De ce ii facea asta?Ironia sortii era ca tanarul incepuse sa simta o oarecare atractie pentru roscat.Insa cum ai fi putut tine la o astfel de persoana,care il trata ca pe un obiect cu care sa isi satisfaca propriile dorinte.Brusc,roscatul a schimat pozitia,intorcandu-si victima.Ochii lui reci ii priveau pe cei ai baiatului,ce implorau indurare.Insa un tigru niciodata nu isi lasa prada pana ce nu este complet satul.Asa era si Shinsuke.Nu avea de gand sa ii dea pace pana ce nu va simti ca este complet satisfacut.Acesta a a apucat sfarcul drept al satenului,strangandu-l cu putere intre degetul mare si aratatorul.Gemete lipsite de vlaga au inceput sa se auda,semanand cu mieunatul unei pisici.
Dupa aproape doua ore de chin,adolescentul s-a ridicat lent de pe podea,stergandu-si picaturile de transpiratie ce ii alunecau pe abdomen.Pe jos,pustiul gafaia,in timp ce privea un punct fix din perete.Dupa ce s-a imbracat,roscatul l-a apucat de mana,ridicandu-l." - vai, Shinsuke e de-a dreptul un salbatic! :scary:
Dati-mi drujba sa-i tai capu! :die:
Of,of...saracul Yuri...
So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

#50
Indrazneala se plateste

Yuri statea intins pe pat,tinandu-si palmele pe chip.Abdomenul ii era bandajat,in timp ce vanataile de pe trup il dureau.Fata era langa el,in timp ce il mangaia usor pe cap.Palmele aveau urme de sange,in timp ce ochii ii erau plini de lacrimi.Trupul ii tremura din cauza nervilor.Nu voia decat sa il loveasca pe roscat,varsandu-si toata furia care se ascundea in interiorul ei.Il iubea pe saten si nu putea sa accepte ca acesta a fost batjocorit de cineva care nu a auzit de principii sau morala.In cele din urma,adolescentul a adormit.Cu miscari usoare,bruneta s-a imbracat intr-o pereche de blugi si un tricou,parasind apartamentul.Stia unde il gaseste p adolescent.Ajungand in fata blocului,a constatat ca acesta mergea linistit pe strada,asa ca a decis sa il urmareasca.L-a vazut intrand intr-o cladire.Nu i-a fost greu deloc sa afle numarul apartamentului.Dupa ce a tras aer in piept,a batut cu pumnul in usa.Aceasta s-a deschis,facandu-si aparitia roscatul,ce tocmai isi daduse tricoul jos.
-Tu ce vrei?Intreaba acesta ridicand din spranceana.
Fata nu a spus nimic.Doar a intra in apartament,indreptandu-se spre living.In spatele ei,Shinsuke continua sa priveasca oarecum uimit.Nu stia ce vrea.Brusc,fata s-a oprit,dandu-i o palma puternica peste fata.
-Nenorocitule!Cum ai putut sa ii faci asta?El te iubeste si tu iti bati joc de el?De ce nu mori?
Shin si-a pus palma pe obraz,dupa care a inceput sa rada zgomotos.Acesta a lovit-o pe adolescenta,reusind sa o tranteasca la podea.Intr-un mod brutal,s-a asezat peste ea,tinandu-i mainile deasupra capului.Bruneta se zbatea,insa alte doua palme din partea roscatului au facut-o sa renunte la idee.Obrajii ii pulsau in timp ce au capatat o nuanta sangerie.Nervos,Shinsuke a apucat-o de gat,strangand-o destul de tare.
-Fetita prostuta ce esti.Daca stateai cuminte acasa,nu ti se intampla nimic.Insa ti-ai cautat-o cu lumanarea venind aici.
Adolescentul a inceput sa o stranga de incheieturi,pana ce aceasta a tipat din cauza durerii.Brusc,acesta i-a acaparat buzele intr-un sarut violent,muscand-o cu putere,pana ce sangele a inceput sa i se scurga in coltul gurii.Folosindu-se de o singura mana,i-a rupt tricoul,reusind sa ii lege bratele cu materialul subtire.Ii tinea picioarele intre ale sale,lasand-o fara mobilitate.Ii masa sanii aspru,apucandu-i violent unul dintre sfarcuri,muscand-o pana ce pe obrazul tinerei a aparut o lacrima.
-Inceteaza!Nu imi face asta!
-Daca mai scoti un cuvant,o sa te fac sa regreti.
Acesta i-a scos blugii,aruncandu-i neglijent pe canapea.Fara nici-un dram de delicatete,roscatul i-a bagat mana in lenjerie,apasand puternic pe cea mai sensibila parte a corpului.May a tipat,insa o palma din partea tanarului a redus-o la tacere.
-Ti-am spus ca daca spui ceva,o patesti.La naiba,se pare ca am fost vizitat de o puicuta foarte atragatoare.
Roscatul a inceput sa rada zgomotos,trosnindu-si degetele.Shinsuke si-a dat pantalonii jos,arucandu-i pe podea.Vazandu-l,bruneta a inceput sa planga.Era foarte speriata.A fost o greseala atat de grava sa ii ceara socoteala.
-Nu te voi menaja pentru ca esti virgina.Defapt...nici nu imi pasa de acest lucru.
Shinsuke i-a apasat cu genunchiul pe interiorul coapsei,facand-o pe adolescenta sa isi ridice piciorul.De atat a avut nevoie.Acesta a patruns-o puternic pe fata,facand-o sa scoata un tipat ascutit din cauza durerii.Deranjat ca nu i se respecta ordinele,adolescentul i-a dat o palma puternic.Din nas a inceput sa ii curga o dara de sange,ce se prelingea pe buze.Shinsuke continua sa faca miscari de dute-vino,provocandu-i o durere insuportabila brunetei.
-La naiba...cat de bine este cu o virgina.As vrea ca acest moment sa nu se termine!Esti incredibila!
May nu spunea nimic.Privirea ii era pierduta,in timp ce lacrimile i se scurgeau pe obraji.Picaturile de transpiratie alunecau pe abdomenul tanarului,luand forma abdomenului.Trupul lui era satisfacut,iar zambetul lui nonsalant intarea aceasta parere.Nu ii pasa ca fata ce se afla dedesubt sangera,sau ca trupul ei era distrus.Obrajii erau rosii precum trandafirul si fierbinti.Simtea ca nu mai are motiv pentru care sa traiasca.Inocenta ei a fost rapita,din pricina unei prostii facuta la nervi.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Am I your obsession? Rain 164 107.122 12-09-2012, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Deeh
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.097 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.683 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.831 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.720 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.640 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.792 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.066 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.830 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.848 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)