Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasuke si Sakura o iubire nedezvaluita

#11
Scuze ca nu am mai scris nimic de atata timp dar am avut o groaza de invatat pentru teze eh asta e viata sper sa vin cu cateva idei noi la fic dar cred ca mai aveti ceva de asteptat inca o data imi cer scuze shi sper sa aveti rabdare pana vaoi incepe un nou capitop :zuppy11::zuppy04:
Bye !!!

#12
Konnichiwa ^^ ! Pai...pentru inceput...ideea ta nu este rea . Este originala si asta este bine . Dar , ai greseli si uitandu-ma la primul si la al doilea capitol...hm..nu prea ai facut progrese :
1-Ai multe greseli de tastare ca sa nu mai zic greseli de exprimare . De ex am gasit in primul capitol : "si a cobora jos deoarece trebuia sa ..." sau..."Aceasta urca sus cu ..." . Ai mare grija la pleonasme .
2-Incearca sa dezvolti mai mult descrierea si sa folosesti expresii pe care nu le-ai mai intalnit si in celelalte ficuri...incepe publicu' sa se plictiseasca de formularile intalnite asa de des . Incearca sa vii cu ceva original aici .:) :D
3-Hmm...dialogul este cam sec . Incearca sa dezvolti si aici ideile .
4-Dupa parerea mea ...capitolele sunt cam scurte :-?
Atat am avut de spus...sper ca nu te-ai suparat si sper ca nu am fost prea dura . Oricum...din greseli se invata . Succes in continuare ^^ . Ja Ne ! :D

#13
Am aterizat aici.
Huh?
Ne prezinti cum se cearta caracterul lui Sasuke? O.o
Ai greseli de tastare. Capitolele sunt scurte, exprimari gresite si in unele parti dialogul e sec.
Esti la inceput? Mi se pare ca da.
Ce-ti pot spune?
Verifica de multe ori acelasi capitol, desi ti se pare obositor.

Merry Xmas and nu am vrut sa te supar. >:d<

#14
Pai.......ce sa zic............Voi incepe cu criticile:
1Multe greseli.
2.Descriere....nu mai zik
3.Dialog...bunicel
4.De unde ai scos si lamborghiniul ala din capitolul 2?
5.In primul capitol semnele de punctuatie nici nu existau.
Sfat:
Corecteaza capitolul ininte sa-l postezi.Nici eu, inainte, nu o faceam dar ai sa vezi ca atunci cand il citesti iti vor mai veni si alte idei(asa iti va iesi un capitol mai mare)vei vedea greselile, semnele de punctuatie...etc.
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.449 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.788 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 5.880 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.287 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.130 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.711 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 14.584 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 11.510 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 51.585 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina
  O viata de adolescent(a story about sasuke and sakura) Annya 67 73.031 17-03-2009, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)