Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutari!

#1
Salutari!

Ma numesc Alexia, am 15 ani si locuiesc in Brasov. Imi plac filmele horror, anime's, sa citesc, sa ma plimb prin natura si sa-mi rup gatul prin copaci. :dead:

Culorile mele preferate sunt: verde neon, albastru inchis. In general culorile care inspira liniste si calmitate. Nu-mi place zgomotul, urasc sa tipe cineva langa mine si nu scapa fara sa urlu la el ~ nu sunt o persoana violenta dar imi ies din minti cand sunt nervoasa, mai ales cand nu ma simt bine.

Iubesc florile, in special trandafirii albi, iubesc animalele ~ animalul meu preferat fiind calul. Imi place rock-ul, defapt ascult mai orice gen de muzica daca este o voce cat de cat draguta si niste versuri frumoase ~ exceptand manelele. Trupele mele preferate sunt:

~ 3 Sud-Est
~ Within Temptation
~ Voltaj
~ Vunk
~ Evanescence
~ O-zone

Anotimpul meu preferat este primavara, sper sa ne intelegem si astept intrebari!

Peace! :bv:

#2
Bine ai venit pe Animezup, †LookInTheDark†!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei, Alexia, bun venit pe Zup. :]
Brasov? Awesome. Din ce parte a orasului esti? Also, iti place sa citesti? Ai vreun autor preferat sau o carte favorita? Si inca ceva: cu ce-ti place sa-ti ocupi timpul liber, mai ales in timpul vacantei?
Simte-te bine pe-aici. See ya.

#4
Din ce parte a orasului esti? ~ Din cartierul Nou, nu stiu daca ai auzit de el.

Also, iti place sa citesti? ~ Foarte mult, ador sa citesc!

Ai vreun autor preferat sau o carte favorita? ~ Cartea mea preferata este "La rascruce de vanturi" Este si va ramane mereu cartea mea favorita.

Si inca ceva: cu ce-ti place sa-ti ocupi timpul liber, mai ales in timpul vacantei? ~ Imi plac sa stau pe laptop, sa-mi petrec timpul cu familia, sa fac drumetii prin natura si sa practic sporturi ~ Desi risc sa accidentez vreun biet om sau sa ajung prin copaci. Dar nu ma las batuta.

Ma bucur sa te cunosc deasemenea si sper sa ne intelegem!

Peace!
[Imagine: tumblr_ly22ajz0v51r4hp5mo1_500.jpg]


Winter



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salut?ri Saqir 12 3.688 30-04-2014, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salut?ri Weyland 4 1.487 26-08-2013, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Kaori
  Salutari din tara iepurilor! Neidhardt 6 3.452 21-08-2013, 01:08 PM
Ultimul răspuns: Neidhardt
  Salutari calduroase AngelLight 5 2.182 12-08-2013, 02:38 PM
Ultimul răspuns: AngelLight
  Salutari ^.^ SpikeAlex 10 3.400 22-07-2013, 11:02 PM
Ultimul răspuns: SpikeAlex
  Salutari tuturor! MissMe 5 2.564 27-12-2011, 08:27 PM
Ultimul răspuns: MissMe
  Salutari tuturor^_^ Ä '♥.' 15 5.435 13-07-2011, 10:31 PM
Ultimul răspuns: Ġ'♥.'
  Salutari -irinutza- 6 2.773 29-06-2011, 02:06 AM
Ultimul răspuns: -irinutza-
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.555 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Salutari, salutari Odyssey 7 3.355 22-01-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Odyssey


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)