Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#1
Salut!
Ma numesc Alexandra, insa toti prietenii imi zic Alexa, ori Ale.
Ascult orice fel de muzica, mai putin manele si populara. Imi place sa joc basket, dar practic sportul doar in timpul orelor de la scoala. Motivul? Sunt pe profil de mate-info. Plus ca tre' sa-mi pastrez media de 10 pe linie. Modesta de mine...
Tin la prietenii mei si la familie foarte mult. Nu ma descurc cu urarile, sau sa-mi exterorizez sentimentele. Va ve-ti da seama de asta probabil mai tarziu. De asemenea, dupa cum probabil se vede, nu sunt prea buna la autocaracterizare. Cred ca tot ce am scris pana acum este alandala.
Sper sa-mi fac multi amici p'aici.
Daca este ceva ce nu am spus, intrebati-ma.
Ja ne!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aimi.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heyaaaa Alexa :3 Bine ai venit pe zuuuuuuuup. Sper să îţi faci multi prieteni Smile Am şi eu câteva întrebari :
1. Câţi ani ai ?
2. De unde eşti ?
3. Cum ai dat de zup ?
4. Citeşti ? Dacă da, care este cartea ta preferată ? :c
5. Îţi plac anime-urile ?
Pai, îţi mai urez încă o dată bun venit şiiiiii~ii : HAVE FUN ! ^^
[imghttp://2.bp.blogspot.com/-erFPcwQ6xiE/UKHn5zzMAAI/AAAAAAAAGKo/sG9qQxPj0mA/s1600/tonari.PNG8.PNG[/img]

@Fiction 's edit: Te rog pune-ti imagini de dimensiuni mai mici la semnatura. Cu siguranta nu de 1000+ pixeli. Danke schon.

#4
1. Am 12 ani.
2. Bucuresti.
3. Am dat de zup acum mult timp, absolut intamplator, cand cautam ficuri SasuSaku.
4. Ador sa citesc. Am multe serii preferate: Casa Noptii, Vampirii din Morganville, Eve, Divergent, The Hunger Games, Amurg, etc.
5. Da.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)