Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutari!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salutari!

Ma numesc Alexia, am 15 ani si locuiesc in Brasov. Imi plac filmele horror, anime's, sa citesc, sa ma plimb prin natura si sa-mi rup gatul prin copaci. :dead:

Culorile mele preferate sunt: verde neon, albastru inchis. In general culorile care inspira liniste si calmitate. Nu-mi place zgomotul, urasc sa tipe cineva langa mine si nu scapa fara sa urlu la el ~ nu sunt o persoana violenta dar imi ies din minti cand sunt nervoasa, mai ales cand nu ma simt bine.

Iubesc florile, in special trandafirii albi, iubesc animalele ~ animalul meu preferat fiind calul. Imi place rock-ul, defapt ascult mai orice gen de muzica daca este o voce cat de cat draguta si niste versuri frumoase ~ exceptand manelele. Trupele mele preferate sunt:

~ 3 Sud-Est
~ Within Temptation
~ Voltaj
~ Vunk
~ Evanescence
~ O-zone

Anotimpul meu preferat este primavara, sper sa ne intelegem si astept intrebari!

Peace! :bv:
Bine ai venit pe Animezup, †LookInTheDark†!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hei, Alexia, bun venit pe Zup. :]
Brasov? Awesome. Din ce parte a orasului esti? Also, iti place sa citesti? Ai vreun autor preferat sau o carte favorita? Si inca ceva: cu ce-ti place sa-ti ocupi timpul liber, mai ales in timpul vacantei?
Simte-te bine pe-aici. See ya.
Din ce parte a orasului esti? ~ Din cartierul Nou, nu stiu daca ai auzit de el.

Also, iti place sa citesti? ~ Foarte mult, ador sa citesc!

Ai vreun autor preferat sau o carte favorita? ~ Cartea mea preferata este "La rascruce de vanturi" Este si va ramane mereu cartea mea favorita.

Si inca ceva: cu ce-ti place sa-ti ocupi timpul liber, mai ales in timpul vacantei? ~ Imi plac sa stau pe laptop, sa-mi petrec timpul cu familia, sa fac drumetii prin natura si sa practic sporturi ~ Desi risc sa accidentez vreun biet om sau sa ajung prin copaci. Dar nu ma las batuta.

Ma bucur sa te cunosc deasemenea si sper sa ne intelegem!

Peace!