Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut?ri

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, Saqir!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there and welcome xD
Si eu prefer un numar din cele pe care le-ai enumerat dar ar trebui sa incerci si noi, nu stiu care ar fi aglomerat dar merita, sa stii xD ai sa ramai placut surprinsa. Dar pana la urma nici unul nu poate sa intreaca clasicele, cum le numesti tu xD asta e adevarat. How about Bleach, daca tot vorbim de ele? Curioasa? Iti promit ca o sa iti placa xD chiar daca nu de la bun inceput.
De la ce vine nick-ul tau? Sunt foarte curioasa. Iti plac pisicile? Dar ciocolata?
Iti plac serialele, filmele, cartile, muzica? Poti sa imi dai exemple?
Sper sa iti faci cat mai multi prieteni xD
Bye bye!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4

#5
@Saqir
Stiu ca Bleach poate sa fie lalait, crede-ma, in special episoadele cu vampirii aia, bounto, nici unui fan cu care am vorbit nu i-au placut acele episoade. Dar crede-ma, merita sa il continui pentru ca o sa ajungi sa realizezi cat de genial e. Daca iti place actiunea si banuiesc ca iti place, dupa restul seriilor de anime pe care le preferi, iti recomand sa il continui. Vor urma episoade excelente, mm xD. Si daca nu te deranjeaza obsesia, nu o sa ai nici o problema mai departe xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6

#7
Yo, Maria 080, noi doi deja am apucat sa ne cunoastem pe chat si mi-a facut o mare placere sa stau pana la revarsatul zorilor sa vorbesc cu tine, chiar imi pari o persoana interesanta, cu un mod de a privi lucrurile care iese din tiparul obisnuit (in sensul bun, desigur), foarte sociabila si cu simtul umorului, calitati superbe pe care oricine cred ca ar dori sa si le insuseasca pentru sine. Eu unul te stiu din conversatiile pe care le aveam cu iusty, deoarece mai te mentiona cateodata cand imi mai relata din evenimentele petrecute pe m-a unde din pacate nu am avut cine stie ce activitate fiind dedicat exclusiv A+-ului pe vremea aceea. Oricum, daca mai tin minte, tot ce mi-a spus a fost de bine, asa ca ma bucur ca dupa atatia ani am putut sa te cunosc in sfarsit.

Stiu ca m-am prezentat si pe chat, dar in caz ca ai uitat cat de awesome sunt, am sa ma prezint si aici, doar pentru a fi sigur 047 . Eu sunt Romania, Ro pe scurt, sunt un user pe cat de adorabil pe atat de enigmatic incat multi inca nu stiu cum sunt cu adevarat, multi mi-au spus ca sunt ipocrit, altii ca stiu sa imi expun ideile frumos, unii ca sunt un fake @Yondaime, o parte ca sunt interesant, o alta parte ca sunt narcisist, dar te asigur ca toti au ajuns la concluzia indiscutabila si indubitabila, in ciuda parerilor pozitive sau negative, ca sunt awesome si o prezenta colorata pe acest forum .

Acum intrebarile mele umile la care as fi onorat, daca ai putea raspunde: 1. Care este AMV-ul tau preferat? 2. Ai facut vreodata Cosplay? Ai face vreodata? Ce personaj ai interpreta? 3. Care este personajul tau preferat manga/anime? si acum pregateste-te pentru o intrebare foarte serioasa....contemplarea raspunsului la aceasta intrebare probabil ca iti va bantui noptile si visele mult timp de acum incolo, un laitmotiv mereu prezent in gandurile userilor de pe zup.....intrebarea aceasta este...125....te rog, pastreza-ti cumpatul 4. Nu e asa ca @Romania e freaking awesome? 047

P.S. Tot eu am castigat, MUHAHAHAHAHA 106 (Gosh, ador smilies-urile astea 21)
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#8

#9
Hei! Eu sunt Alexandra, prescurtat Ali sau Ale. Bine ai venit pe Zup, sper sa te distrezi si sa iti faci prieteni, sunt multe persoane dragute pe aici. Printre seriile anime pe care le-ai spus, sunt cateva pe care le ador si eu: Code Geass, Death Note si Naruto.
Uite si cateva intrebari :
Care este culoarea ta preferata?
Ce alegi dintre cafea sau ceai?
Te uiti la filme horror?
Care este personajul tau preferat din Naruto?
Cam atat. Sper sa ne cunoastem mai bine si sper sa te distrezi alaturi de noi Smile

#10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)