Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutari calduroase

#1
Salutari tuturor. Observ acest forum foarte mare si chiar ma bucur ca am gasit asa ceva. Revenind la mine ca din acest motiv exista aceasta seciune21.
Ma numesc Ioana, am 21 de ani fac 22 cat de curand. Is fana RPG si fan fic.
Sunt din Hunedoara mai precis Petrosani, am crescut acolo dar curand o sa imi i-au zborul de la casa parinteasca. Am terminat liceul cu brio (un noroc chior) si am intrat recent la o scoala de medicina AMG. (Asistent medical generalist). Am visat sa devin doctorita,insa nah...lipsa sursei materiale nu mi-a indeplinit intregul vis. Am un prieten de aproape un an, studiem impreuna aceiasi scoala.
Is sociabila, mereu zambitoare in ciuda problemelor ce le am, is foarte atenta la detalii uneori,iar uneori imi scapa din vedere lucruri mari. Pe scurt is aiurita, foarte impiedicata si cu obiceiul sa stric, sparg,deram ceva de fiecare data (mama imi zice "doua maini stangi") 24. Is intelegatoare, ascult si ajut pe oricine cu orice din putinul ce il am.
Si pentru alte detalii, astept intrebarile voastre. Ma bucur ca am gasit forumul si sper cu tot sufletul sa ne intelegem bine.

Va pup CiapupicHappy-dancing-crazy-rabbit-emoticon

#2
Bine ai venit pe Animezup, AngelLight!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut si bun venit!

Te invit sa citesti regulamentul, asta daca nu cumva ai facut-o deja, ca sa-ti faci o idee despre cum sta treaba pe aici, iar daca ai vreo nelamurire poti apela la unul din membrii staff-ului. ^^

Sedere placuta, spor la postat and have fun around. Salve!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
Bine ai venit Ioana, stiu ca deja iti place aici si ma bucur. Acum intrebarile:

1. Nu am putut sa nu iti observ accentul, sau poate ma insel. Darrr... ai ceva rude printre ardeleni?? 4
2. Care e culoarea ta preferata? Asta spune multe.
3. Si pe mine m-a intrebat cineva asta, ce preferi, prost fericit sau geniu deprimat?21
4. Te joci jocuri pe calculator?
5. Ai prieteni carora le plac aceleasi lucruri ca si tie? (fani anime)
6. Ma mai gandesc 21

#6
Ok, multumesc tuturor de urarile de bun venit. Sunt calduroase si chiar am transpirat deja21. Acu raspunsul la intrebarile voastre.

Pt Ana.

1.Foarte multe, nu prea mai am timp totusi de ele.
2.Hip-hop, dance, house. Fara manele si rock. (sry nu e jognire la adresa nimanui.Nu am nik cu cei ce asculta acele genuri.)
3.Carti...hmm.. Romeo si julieta,prima carte citita. In rest romane politiste ,putine de dragoste.
4.Kagome 21) imi place tipa aia.
5.Filme? toate seriile Fast and furious, cronicile lui riddik, triplu x, transformers, fi multe, dar ft multe filme de groaza.


Si pentru Sayurikin

1. Da am. Tata ardelean. Mama olteanca dinaia naturala.Esenta de olteanca21
2.In general negru pentru hainele mai groase de iarna. Si alb pt papuci de orice fel cai vara sau iarna. Dar vara alb mult,culori deschise dar fara roz.
3.Prost fericit. Mai bine repetent in drum spre mare ce pnm 21
4.Da. M-am jucat 2 ani metin 2 ro, m-am lasat dar joc si jucam multe online. Wow, Unreal tournament etc.Is fana jocurilor online.
5.Am si nu am. Prea putini care sunt fani anime. Eu doar ma adaptez pt ca unele au fost desenele copilariei. Dar in general nu prea am.

Si la 6 daca te mai gandesti iti raspund cand mai intrebi. Cam atat. Va pup si astept alte intrebari daca mai avetipupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salut?ri Saqir 12 3.688 30-04-2014, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salut?ri Weyland 4 1.489 26-08-2013, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Kaori
  Salutari din tara iepurilor! Neidhardt 6 3.453 21-08-2013, 01:08 PM
Ultimul răspuns: Neidhardt
  Salutari ^.^ SpikeAlex 10 3.400 22-07-2013, 11:02 PM
Ultimul răspuns: SpikeAlex
  Salutari! †LookInTheDark† 3 1.823 30-12-2012, 09:28 PM
Ultimul răspuns: †LookInTheDark†
  Salutari tuturor! MissMe 5 2.572 27-12-2011, 08:27 PM
Ultimul răspuns: MissMe
  Salutari tuturor^_^ Ä '♥.' 15 5.448 13-07-2011, 10:31 PM
Ultimul răspuns: Ġ'♥.'
  Salutari -irinutza- 6 2.773 29-06-2011, 02:06 AM
Ultimul răspuns: -irinutza-
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.555 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Salutari, salutari Odyssey 7 3.356 22-01-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Odyssey


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)