Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutari tuturor^_^

#1
Buna!Uitati ca am aterizat si eu aici si am hotarat sa imi fac un cont!10
Ma numesc Georgiana, unii imi spun Geo, iar altii Ralu pentru ca al doilea nume al meu e Raluca.Oricum, va las pe voi sa decideti cum vreti sa imi spuneti.Am 14 ani si toata lumea spne ca la varsta asta esti destul de matura, ei bine la mine nu este asa pentru ca sunt o mare nebuna.
Imi place sa ma distrez si sa fac caterinca atunci cand sunt cu prietenii, dar am un mare defect: sunt cam timida cand vine vorba de facut si cunoscut prieteni noi, dar cu timpul ma acomodez si daca vad ca sunt placuta dau drumul nebuniei mele de nedescris.
Ce imi place: hmm..pai sa ascult muzica, sa ma joc cu toate animalele posibile 24, sa ma distrez si sa rad, sa dansez,sa desenez, sa ma plimb (cu barca, la munte, la mare, prin oras, ORIUNDE XD), sa ies cu prietenii si multe alte chestii.
Ce nu imi place: poi....persoanele fitoase si perfectoniste(in primul rand), nu suport ca cineva sa ma jigneasca pentru ca atunci fac scandal(^_^"),nu suport sa vad prieteni suparati pe mine(asta doar daca e vina mea, daca e vina lor...hm..astept scuze de la ei4)...cam atat...poate ca mai am, dar nu imi vin in minte acum.
Imi plac toate genurile de muzica cu exceptia manelelor si muzicii populare.Imi place sa ma uit la filme (preferatul meu e Stapanul Inelelor, acu citesc si cartea).Cartile...hmmm...citesc si dalea, dar doar daca sunt interesante si chiar merita citite.
Ei bine...Cam atat despre mine.Scuzati ca m-am intins atat de mult, dar deh...am scris cam tot ce se poate.Sper sa imi fac prieteni aici si sa ma inteleg bine cu totzi!hug Bye bye!!!*BIG HUG* hug
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

#2
Bine ai venit pe Animezup, ƈɾმzყ ოմʂἶƈ!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Geo , bine ai venit pe zup si sper sa te distrezi cu noi .
Daca ai nevoie de ceva , poti apela la mine
AI FACEBOOOOOOK ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#4
Nop nu am 21 Amuzanta semnatura 24 Si fii sigur am sa ma distrez3
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

#5
Ralu!! Ai venit si tu pe Zup! Iiii dam party! dance. Ca sa stiti e timida la inceput dupa e o nebuna. Eu una mor de ras cu ea.

Ma nebuno, avem si fic impreuna! Da! Daca vreti sa-l vedeti duceti-va la Fan Fircuri Naruto --> A new life!

Uite fac si reclama! 21. Pai Ralu ce sa-ti spun. O sa-ti faci prieteni daca nu, ma ai pe mine 19. Egoista de mine

Hai te pupic, mai vb pe mes!

pupic
[center]

[Imagine: 253500largesing.jpg]

.: Blog :.[/center]

#6
Well, Geo, welcome here. Sper să îţi faci multi prieteni, no spam, no warn and so on. Ah, şi data viitoare te-aş ruga să scrii cu negru` . . . adică, ştii movul ăsta nu dă prea bine la ochi.

Questions :

1. Asculţi k-pop?
2. De unde eÅŸti?
3. Trupe/cântăreţi(e) preferate/preferaţi(e)?
4. Ce crezi despre prieteni?
5. Ai animale de casă?
6. Anotimpul preferat?
7. Ai auzit de Kenza Farah?

Cred că mai las şi pe alţii să te întrebe ce mai vor ei. Încă o dată îţi urez un călduros "welcome", văd că avem multe în comun, şi sper să ne mai interesectăm pe aici. hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#7
Oh...Sorry de mov Nu stiam^_^" Poi in primul rand ma bucur s ate cunosc.Acum intrebarile:
1.Poi....spre rusinea mea nush ce e ala k-pop24
2.Sunt din Calarasi -_-"
3.Trupe: Tokio Hotel si Play and Win Deepside Deejays(cred ca-s trupe21 ) Cantareti:...nush nu am cantareti preferati4
4.Poi cred ca daca nu ai avea prieteni nu ai insemna nimic.Pur si simplu ei sunt cei care dau drumul distractiei si cei care iti fac viata una plina de peripetii. Prietenii sunt cei care te fac sa zambesti si ei sunt alaturi de tine daca dai de greu(bineinteles prietenii care cu adevarat tin la tine)
5.Da am un caine ciobanesc german pe nume Max.:X
6.Varaaaa:X:X
7.Nu...Nu stiu cine e4
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

#8
Bună, Ralu! Eu sunt Jess, încăntată de cunoștiință !
Bine ai venit pe zup. Sper să ai o ședere plăcută, să-ți faci prietenii și să te distrezi.


* Ce limbi străine cunoști?
* Ce zodie ești ?
* Ai frați/surori ?
* Carte favorită?
* Film favorit?
* Anime-ul favorit ?


Well, încă o dată bine ai venit. Sper să te simți bine pă zup. Pari o fată de treabă.
Ne mai citim pe aici hug
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#9
Buna si tie Jessiehug. Mersi pentru mesaj si aku iar raspunsuri la intrebari:
1.Pai doar Engleza.
2.Sunt zodia Taur
3.Da am un frate mai mic de 4 ani
4.Hm...cred ca "De veghe in lanul de secara", dar nu mai stiu de cine este scrisa
5. Stapanul Inelelor(mor dupa el)
6.Pai am mai multe animeuri preferate, dar cel mai cel e Naruto Shippuden
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

#10
Briosica mea:X ai venit si tu ne mutam cu toti de pe mess aici^^
Deci iti urez bun venit, sper sa te distrezi, ori cum tu te distrezi nebuna mea21
Briosica, Sufletelul tau te astepta sa facem victime si aici19
Pwp >.<
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salut?ri Saqir 12 3.757 30-04-2014, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salut?ri Weyland 4 1.510 26-08-2013, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Kaori
  Salutari din tara iepurilor! Neidhardt 6 3.497 21-08-2013, 01:08 PM
Ultimul răspuns: Neidhardt
  Salutari calduroase AngelLight 5 2.246 12-08-2013, 02:38 PM
Ultimul răspuns: AngelLight
  Salutari ^.^ SpikeAlex 10 3.469 22-07-2013, 11:02 PM
Ultimul răspuns: SpikeAlex
  Salutari! LookInTheDark 3 1.910 30-12-2012, 09:28 PM
Ultimul răspuns: LookInTheDark
  Salutari tuturor! MissMe 5 2.605 27-12-2011, 08:27 PM
Ultimul răspuns: MissMe
  Salutari -irinutza- 6 2.827 29-06-2011, 02:06 AM
Ultimul răspuns: -irinutza-
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.617 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Salutari, salutari Odyssey 7 3.380 22-01-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Odyssey


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)