Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sakura intr-o viata anterioara

#21
Citat:sa ma uitat putin la rozalie
sa ma uitat- s'a mai uitat

M'ati innebunit cu rozaliile voastre! Daca se arunca una in fantana va aruncati si voi dupa ea. Chiar nu va suna prost?!

Citat:-Buna idée.
De ce'ai pus accent pe 'e'?
Sa ai si tu ceva acolo?
Respecta'ti limba

Nici de data asta n'am citit totul....din mai multe motive.
E muuuuuult si SEC.
Pe greselile de mai sus, ai avut de ortografie si de scriere cu sacul, daca ar fi sa le enumar mi'ar lua o zi intreaga, plus ca le'a enumerat cineva.
Ce era cu partea aia cand vorbeai de gluma zisa de Naruto?!.. pe cine crezi ca'l interesa gluma aia de prost gust, plus ca pasajul a fost...plin de nimic!
Mai bine scrii putin si bun decat referatele astea de'adormi de la prima fraza.
Stai prost cu exprimarea, nu'mi place deloc.
N'ai un pic de descrierea iar naratiunea e sub nivelul marii.
De dialog nici nu mai comentez....

Astept nextul si incearca sa faci o poveste din toata plictiseala asta...

#22
imi place ficul in principiu ..dar totusi te mai poti perfectiona
imi place ca faci capitolele lungi:X
dialogul este destul de bun...dar cam sec
naratiunea si descrierea cam lasa de dorit...dar ehh...ai timp sa te perfectionezi
greselile de tastare ...au fost mentionate
ce sa mai zic...sper sa nu te deranjeze comentariille mele...si aspet continuarea:*

#23
Ah, uitati dragi cititori, useri *nici nu stiu cum sa va zic* ce fel de fiinta aveti in fata voastra. Un pm de la acest minunat user:

Citat:auzri deja ma enervezi
taci d***u din gura
cand o sa ai tu fic atunci sa comentezi DA? PANA ATUNCI CIOCU MIC
Papusa, da' tu cam cat ai citit la viata ta?
Exceptand revistele de moda sau mai stiu eu ce.
Crede'ma pe cuvant ca ficurile mele sunt de 5000 de ori mai bune decat ale tale. N'am de gand sa postez nimic deoarece m'am lasat de scris de foarte multa vreme si nu'l pot numi hobby, mai degraba e cititul.
Da' ce vrei tu pana la urma, toata lumea sa'ti spuna ca 'vai, ce frumos, ce miraculos, grozav', cand tu de fapt habar n'ai gramatica limbii romane???!!!
Du'te si te culca, n'ai sa ajungi la un nivel bun in ritmul asta nici macar in 1000 de ani!
Si ce'i cu limbajul asta de mahala?!
Poate ca ma fost eu dura dar nu cred ca te'am facut in halu asta, cel putin direct!
Din cate vad esti dificila rau fata draga...
Dar nu'ti fa griji, n'ai sa stai prea mult pe forumul asta, am raportat unui moderator pentru limbajul folosit.
Toti avem un inceput. Am sperat ca prin ceea ce ti'am zis te vei ambitiona si te vei stradui sa faci mai bine.
Vad ca nu se poate deloc cu tine...
Anyway, n'am de gand sa mai trec pe la ficurile tale prea curand...doar daca de'a naibii faci si ma enervezi mai tare.

#24
:)):)):)):)):)):))
ce bn ca dai vina pe surioara mea draga cand ea nu vb asa
eu am facut asta pt ca ma enervai si hai punete cu mn mai st si baiat si am 19 ani
auzi la tn "fata mea" da ce ma am devenit fata?:)):))
las-o pe soramea in pace ca ea nu vorbeste asa, eu v-am injurat de la bun inceput si nu i-am zis nimic ca sa nu se supere pe mn, si nici nu am degand sa ii spun
deci draga mea fata sau nu dragele mele fete sa de-a sfantu sa ii spuneti ca va rup gatu
pa

#25
Uite ce e, fetito/baiatule, don't give a f**k.
Nu-mi pasă câţi ani ai, cine eşti, cum te cheamă, nu ai niciun drept să vorbeşti aşa, mai ales că nu te-a înjurat nimeni.
Ai ban 3 zile şi nu mai fii aşa tare în gură că poate devin şi eu periculos.

Thread closed!
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dintr-o pustoaica, intr-o criminala Kyandi. 1 3.032 14-07-2012, 09:23 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Viata de vampir intr-o lume plina de mister , suferinta si idioti Michiyo道代 17 8.548 30-11-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Meredih
  Iubire intr-un nou oras SnowFlake. 8 5.853 05-05-2010, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mitus
  O viata de adolescent(a story about sasuke and sakura) Annya 67 72.873 17-03-2009, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)