Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

Eu tot am o nelamurire

Cu ce/pe cine ''ofensa'' profilul meu de pe Ren?

Daca esti ''dulce'' sa-mi raspunzi Aly


Huh? O.o Ren? Acuma de ce mai sunt acuzata? *rolls eyes*

M-am dus si m-am si uitat. Ori ai probleme grave or ai gresit persoana si te-as ruga de acum incolo sa te informezi inainte sa ma mai acuzi ca ti-am facut cate ceva...

http://animezup.com/forum/member.php?act...&uid=10619

Nu esti banat, nu apari nicaierea cu ceva la cont editat, ce naiba mamei ei de treaba ti-am mai facut acuma? Sincer, nu faci decat sa ma acuzi iar si iar ca ti-am facut cate ceva la cont. Informeaza-te for god's sake!

Aly eu nu zic ca ai banat acum contul fara motiv.


Eu zic de ultimul ban,cel luat pentru signature[jignire]

Vreau sa vad cine s-a plans in legatura cu sigul' meu,si atunci iti dau temei pentru ban.Smile

Adu-ti aminte,ultimul ban mi l-ai dat pt signature.Vreau motive si dovezi ale celor care s-au ''plans''.

Dudu, tu ai probleme? oO Ce ban de semnatura visezi? Nu am mai dat ban de o groaza de timp, de prin mai chiar, unde ti-am dat eu ban?

Citat:Warning Log
Warning Date Issued Expires Issued By Details
Active Warnings
spam (+5 points) 07-19-2011, 09:42 PM 10-17-2011, 09:42 PM Aly View

Eu iti spun ca ai probleme. Nu ti-am dat decat acel warning. Nu ti-am dat ban in viata mea, nici pe Ren, nici pe Balder. Ti-am spus doar sa iti schimbi semnatura pentru ca utilizezi un vocabular neadecvat, insa, sa iti intre bine in cap NU TI-AM DAT BAN. Contul Ren nu este banat si nu a fost banat vreodata. Nu am ce dovezi sa iti arat pentru ca NU APARE NICAIEREA A FI FOST BANAT.

Hey uitati http://imageshack.us/photo/my-images/51/zups.png/,cand vreau sa postez un topic sau sa trimit un mesaj imi da aceasi eroare chiar daca scriesem un text destul de lung...se poate rezolva??Ce se intampla??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Hei! Smile
Pai vin si eu cu o problema/intrebare. Atunci cand cineva posteaza pe profilul meu nu imi mai apare nici un mesaj, stiti ca inainte aparea. Asa ati facut voi intentionat sau este o problema cu forumul la mine? Multumesc mult. Smile
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

Am observat de ceva vreme ca nu mi se aduna posturile de la Quiz sau Forum Games. Adica nu se schimba nr de posturi dupa ce postez la aceste sectiune.
[Imagine: robin-1.jpg]

@Shizuka, Quiz, GCCD, FanFiction, nu se contorizeaza posturile asadar puteti avea 5000 de mesaje acolo si tot cu acelas nuamr de posturi veti ramane.

@Too Many Dreams, asa e la toti, iti verifici din cand in cand profilul si gata.

@NumiPasaAkaRyuzakii, ai incercat metoda cu scrii textul dai Ctrl+A apoi Ctrl+C si dai postare si daca isi da refresh si textul dispare inseamna ca ai lasat pagina aceia multe minute deschisa, stiu ca limita era 30 de minute, si cand ai vrut sa o postezi, forumul vede ca si cum nu ar fi nimica pentru ca a expirat, in cazul asta un Ctrl+V si dai postare imediat.

@Aly mersi mai scos din dilema.short messaje someone can stop this??
Acum serios de ce e limita cu 50 de caractere?? ca ma deranjeaza..scuze de off
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

E limita sa ai minim 50 de caractere pentru ca sunt multi care la fanfiction posteaza daca pot doar un punct. Nu se va schimba.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.525 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.358 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 172.760 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.083 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.135 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)