Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

#91
Nu stiu daca e o problema prea grava sau ceva de genu` ...dar am postat un comm la un fic, care s-a sters, si as vrea sa ma lamureasca cineva de ce? Avea mai mult de trei randuri si nu avea deloc emoticoane si alte nebunii.

App, daca ai o varsta mica nu poti posta la ficurile +18?39
[Imagine: YWk6O.jpg]

#92
Nu prea cred eu,ca varsta are vreo importanta cat timp postezi cu \'\'cap\'\'

Si despre faptul ca s-au sters,incearca sa gasesti un \'\'verzui\'\',care e dispus sa te lamureasca.

Problema,poate nu e grava pentru altii,dar \'\'munca\'\' ta,conteaza pentru tine cel putin,deci macar umpic de atentie din partea \'\'sus-pusilor\'\',cred ca merita.

#93
>.<

Si tu vrei sa stam 24/7 online sa vedem fiecare comment? Hai ca te cam intreci cu gluma...


[Imagine: 14wptad.jpg]

Daca voi vedeti acolo ca s-a sters vreun comment la FanFiction va invit sa imi luati locul.

#94
Iar măi kids? Sincer.

Uite, şi la mine se întâmplă, e munca mea, pun suflet în post pentru că eu nu scriu un post degeaba, doar ca să fie scris.
Oricum mi se întâmpla acum un an... Din câte-mi aduc aminte.
Now, este problema cu acele slash-uri o.o
De ce apar?
\" \' \" \' \" \'
\"\"\"\"\"
Lawl.

#95
Craci a spus Flaw mai sus care e problema cu slash-urile.... asa cu nu mai are rost sa intrebi de ele . Doar asteapta sa ... fie rezolvata problema ( la fel ca toata armata de \" zupp-eri\" care are exact aceeasi problema)
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#96
Scumpo` nu vreau sa te enervezi sau ceva de genu`, dar postul nu cred ca a fost sters recent, a fost postat acum ceva timp, dar am vazut ca nu mai exista abea acum. Eu vreau doar sa stiu ce am facut gresit ca sa nu se mai repete atat3.

Imi cer scuze daca te-am deranjat.
[Imagine: YWk6O.jpg]

#97
Nu ma lua cu scumpo ca nici eu nu te-am luat.

Acest post al tau disparut miraculos a fost postat in luna Iulie sau inainte sau daca stii macar topicul? Pentru ca ma tot uit si ma tot uit si e frumos ca ultimul post STERS la FanFiction a fost cu mult inainte de data care o crezi tu.

Stii macar numele acelui topic unde era postul?



@Ren, iti sugerez sa te reprofilezi URGENT! Am deja plangeri la adresa ta, data trecuta te-a salvat Craci de la ban, acuma nu te mai salveaza nimeni daca continui cu acele mesaje. Got it dude?

#98
Nu va mai certati, geez...

Anyway, maine seara intentionez sa upgradez forumul la ultima versiune de MyBB. Sper ca asta sa rezolve problemele.

#99
Eu nu vreau sa ma cert cu nimeni22, am intrebat din curiozitate. Chiar imi pare rau ca ti-am facut nervi sau te-am suparat Aly. Si ti-am zis \"scumpo\" pentru ca asa vorbesc eu deobicei, nu am avut nici o intentie sa te jignesc sau ceva de genu. Imi pare rau daca am deranjat pe cineva, din partea mea o lasam asa cu acel post, nu mai conteaza78.
[Imagine: YWk6O.jpg]

^Nu de tine zicea... Si nici nu m-ai jignit/suparat/ofensat/etc. Lol, doar ca nu gasesc unde e acel post sters recent.

Deci, stii topicul cumva?^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.593 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.416 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 174.416 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.125 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.166 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)