Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'ubitii, probleme, din nou...

#1
Ma fac iar de rusine, dar, acum, nu mai conteaza... Este legat de sectiunea FanFiction-ului, la care, dupa cum bine stim cu totii, s-a mai lucrat putin, in ultimul timp. Dar, nu am probleme decat cu un anumit fic, " The way we are". De dimineata am intrat pe Zup si am observat ca, Kaname, ar fi postat cel de-al 29-lea capitol. Am accesat topicul, iar capitolul respectiv era total inexistent. Am intrat si pe profilul Kanei, am dat click pe " mesaje postate", unde imi aparea ca a postat capitolul, dar, la fel, nimic. Mai apoi, am postat eu insami un comentariu cu referire la disparitia capitolului si, la fel ca la postul Kanei, topic-ul duce lipsa de comentariul meu. La toti se intampla astfel sau numai mie ? Tin minte ca mi se mai intamplase odata sa citesc un capitol postat de Kana, tot acolo, cativa useri postand cateva comentarii, apoi capitolul si comentariile userilor disparand, eu postand, intreband ce s-a intamplat cu, capitolul respectiv si posturile celorlalti, iar apoi, dupa o zi, maxim doua, capitolul a fost repostat, dar inaintea comentariului meu si a celor dinaintea mea. La fel este si acum sau care-i treaba ?

Scuze ca am scris atat de mult si sunteti nevoiti sa ma suportati de fiecare data, sper sa nu va suparati...
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#2
Şi mie mi s-a întâmplat aseară acelaşi lucru. Nu apărea capitolul în topic, deşi scria că este. Anyway, eu am reuşit să citesc capitolul, 'apăsând' [ n-am găsit un alt sinonim ] pe butonul 'Răspunde'. Acolo îţi arată ultimele posturi şi poţi să vezi şi să citeşti capitolul 29.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#3
Rusinea care ma cuprinde ma sfasie, dar trebuie sa te intreb...
Unde e nemernicul ala de buton 'Raspunde', ca eu nu am auzit de el ??!!!:mean:
Please, answer !! :yada:
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#4
stii, te duci la topic, si sus vezi ca ai o adresa si acea adresa se sfaeseste in 2 cifre gen 10, stergi acele 2 cifre si scrii 11, adaugand un +1 la nr. care era si dai enter si te duce pe pagina urmatoare unde e capitolul postat. eu v-am spus ca la fanfiction sunt foarte multe erori, dar ca de obicei, cine sta sa citeasca topicurile cu anunturi.
pentru ca sunt prea multi guesti, serverul da "rateuri" si nu modifica, imediat ce s-a postat capitolul, adresa de la topic, ca sa-i mai adauge inca o pagina si o citeste tot pe aia veche, din aceasta cauza, cand nu va apare, mai adaugatii cifrei din coada cate un unu in plus si va va aparea [ minune!!! ] capitolul ^^

#5
Mersi mult Aly, Metal !
Va multumesc din tot sufletul !
Sfaturile voastre au mers ca uns. Pwp, pa ! pupic
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.527 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.360 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat 2 Flaw 255 95.662 12-02-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Probleme de rezolvat Flaw 318 172.769 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.135 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)