Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat

#1
Bun, upgrade-ul nu e inca terminat dar e in curs. Site-ul nu va ramane asa, nu va faceti griji!
Am deschis insa acest thread pentru ca voi sa imi spuneti tot ce nu merge bine pana acum. Unele dintre problemele sesizate de voi vor fi rezolvate pe parcurs oricum, dar daca le am si listate in acest topic, in mod cert nu o sa uit nici una.

#2
Bine..hai sa ma apuc. 71:
1)Butonasele de sub fiecare post cu "email,pm,www.,.." sunt cam blury..nu e tocmai o problema dar ma deranjeaza umpic ...

3)Asta e mai mult o rugaminte..la Mesajele private..scrie doar"Private Messages (Unread x, Total z) " ai putea sa adaugi si "Mesaje Private Noi " ?
4) Aici sunt niste deformari pe care..poate le poti repara..cred ca tot asa erau si la tema veche...si daca ai putea tot acolo la meniul din stangaa sus...si stanga jos cu ultimele posturi si in meniul din dreapta...sa sincronizezi acele titluri ( "Main Menu","Last forum post",..) ...-_- chestia din spate(negru-portocaliu)..adica sa nu treaca un cuvant direct peste mijloc...intelegi ce vreau sa spun..sper o.o"
Edit:pentru problema 4 uitate si la portAl..si acolo sunt..

Ah..sti.noi avem la bara de sub post sa dam puncte Thank... asta e ok..dar unde vad cate puncte thank are un user?
Cam atat...macar am inceput..poate asa se incumeta si altii sa posteze ^_^.Scuze daca nu sunt probleme de care vroiai in post..am spus ce mi sa parut a problema...4
o.o" wot

#3
Uneori , cand postez...sau cand scriu ceva pe shout imi apare o eroare in care scrie
" http:///animezup.com " si atat...
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#4
@Tornado: N-o fi anti-spam-ul? cel putin la shout am păţit şi eu Smile
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#5
Sincer, nu mi se pare o problema asa mare, dar... Medaliile :)) [sincer, nu le-am vazut >.<]
Si... sincer, nu vad my plaza :)) Sa ne luam pet-ii inapoi O.o'
Oh, one more thing ._. Mesajul care apare cand scrii pe shout un mesaj in mai putni de 5 secunde :))
Uhm... I hope I don't bother anyone .-.
My mood: None ._.
"[Image: mybbsig.php] ~" <- this T.T
Si cand dau reply, apare un post cu litere mari, unul cu litere mici xD nu, nu majuscule/ minuscule, ci font-ul de marimi diferite :))
Oh, cand am vrut sa dau o reputatie lui kko [aka kikyo92], a aparut din prima Neutru si mesajul de ultima data ._. I mean, da, voiam sa dau neutru, dar totusi xD
In Control Panel... Apare un rand cu font mic, unul cu font mare O.O

#6
yulobo A scris:Mesajul care apare cand scrii pe shout un mesaj in mai putni de 5 secunde

Ăla e anti-spam-ul.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#7
got an error in mod cp >_< [ ma uraste ._. ]



MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1109 - Unknown table 'p' in on clause
Query:
SELECT a.pid, a.aid FROM mybb_attachments a LEFT JOIN mybb_threads t ON (t.tid=p.tid) WHERE aid IN (682) AND fid IN (0,'30','55')

Please contact the MyBB Group for support.


deci se duce omul furmos in mod cp butoneaza pe acolo [ testam si eu 65 noul mod cp] si aveam un attachements la fanfiction si dau eu delete desi stiam ca il mai stersesem odata insa a aparut eroare -_- dar el a disparut 22

#8
@Yulobo:Myplaza numai e de cand.Daca te uitai mai bine peste sectiunea de Probleme Tehnice puteai sa vezi si topicul meu XD.
Da,deci am si eu o problema .. :3 Fontul la shoutbox e prea mic.Ma dor ochii ...In rest ma deranjeaza si faptul ca acolo sus langa Zuppy e gol ,dar aia nu e o problema xD E mai mult de estetica ... 5


~Gambate in continuare Cedik hug
LOLNOPE

#9
1. Butoanele le refac in momentul de fata, sunt primul lucru pe lista mea.
2. Punctele de "thanks" apar la profil daca nu ma insel 39
3. Am redus limita la shout la 2 secunde. E mai bine?
4. Sistemul de medalii e iar on-line, trebuie doar sa adaugam medaliile la loc. Oricum, noul sistem e ceva mai bun decat cel vechi 4
5. Mie imi merge MyMood. Cui ii mai face probleme? Ati incercat recent?
6. O sa maresc si fontul de la Shout, nu e problema.
7. O sa infrumusetez si header-ul, sa mai adaug si acolo cate ceva.
8. Vor aparea iar pet-urile insa s-ar putea sa mai dureze putin.
9. Problema din ModCP s-ar putea sa fi fost doar una temporara sau care apare doar pentru un anumit topic...

Daca am omis ceva... sa ma anuntati.
Acum ma intorc la treaba.

#10
Heh, nu, nu exista probleme la My mood xD [am scris in loc de index mood 106]
http://animezup.com/forum/mood.php

[Anyway, am zis de my mood pentru ca nu mai avea nimeni - din care am vazut eu - si nu mai era link cand dai click pe my mood xD]

Oricum, I've the sassy mood 15

Btw, unii emoizi nu se misca @__@
Cum ar fi asta "106" sau "15" sau "hug" T.T

Oh, yeah, I forgot 21 Unde e guest book? :pls:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.526 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.358 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat 2 Flaw 255 95.636 12-02-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: Aly
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.083 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.135 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)