Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

(07-09-2011, 02:21 AM)Balder A scris: Si crezi ca am zupu IN CHINEZA?...Lojeq ca-l am in Romana *facepalm*....omfg...

Zupul este facut sa mearga fara erori de genul acela in engleza. Atunci cand este in alta lima, oricare ar fi ea, cand se traduce se mai traduce si aiurea si unele optiuni nu merg, in special cele pe plugin pentru ca ele au fost create ca sa mearga doar in engleza.

@Cosmote, ti-am dat un pm.

(07-09-2011, 03:45 PM)Aly A scris:
(07-09-2011, 02:21 AM)Balder A scris: Si crezi ca am zupu IN CHINEZA?...Lojeq ca-l am in Romana *facepalm*....omfg...

Zupul este facut sa mearga fara erori de genul acela in engleza. Atunci cand este in alta lima, oricare ar fi ea, cand se traduce se mai traduce si aiurea si unele optiuni nu merg, in special cele pe plugin pentru ca ele au fost create ca sa mearga doar in engleza.

@Cosmote, ti-am dat un pm.


ZZZZZ,m-ai afundat mai rau in ceata..whatever..


I hope ca nu mie mi'ai zis Cosmote,ca nu scrie pe mine telefonie mobilaSmile

Si daca da,am primit pm'ul,si ai si reply'ul.Smile

Bye.Smile



L.E : Ba sa'mi infund 2 palme....mi-a dat 25 de erori azi :
Animezup - forum manga si anime
Forum invalid

Sunteti sanatosi mentali?NU POT SA INTRU PE NICI UN THREAD DE PE FORUM INDIFERENT DE SECTIUNE!..la toate apare..

Animezup - forum manga si anime
Forum invalid


*headdesk*,*facepalm*,*faceslap*...wtf....DO SMTHING!

Stii, ar ajuta mult cand postezi o eroare sa postezi si un printscreen cu link-ul unde intri tu.

Tu ai zupul setat pe limba romana din UserCp. TREBUIE sa fie setat pe limba engleza. Am scris cu litere mari ca sa vezi mai bine, a nu se intelege ca tip la tine. Ti-as schimba chiar eu limba dar sunt sigura ca vei incepe sa faci fete fete ca fac abuzuri si iti umblu in conturi. Oh, stai, ai facut asta deja.

Si nu, nu te cheama Cosmote, Cosmote este fostul nick al lui Ann, de deasupra posturilor noastre. Ai zis ca daca ar fi oricare alt mod i-ai spune ce problema ai. De ce te bagi in seama cmine cand chiar tu insuti ai zis ca nu vrei sa imi spui ce probleme ai? Tipule, esti ciudat rau...

Ah, am uitat. Daca nu puteai intra in nici un thread de pe forum, asa cum spui tu aici

Citat:Sunteti sanatosi mentali?NU POT SA INTRU PE NICI UN THREAD DE PE FORUM INDIFERENT DE SECTIUNE!..la toate apare..

chiar vreau sa imi explici cum ai reusit sa postezi in acest thread.

Scuze dar fac spam acum. Dar nu ma pot abtine. Scz.
Balder, crezi ca aly si flaw sunt roboti sa bata din palme si gata erorile au disparut? Nu inteleg de ce nu vorbesti frumos sa te inteleaga tot neamul, pana la urma e o comunitate si trebuie sa ne respectam nu sa ne jignim aici. Zi mersi ca avem versiune noua. Multe forumuri ar dori cu siguranta si fie ca noi si sa aiba si popularitatea asta atat de mare. Userii multi etc.

on: ALy, m-am uitat pe postul Crisei si zicea ceva de reputatii. E ceva nou care te impiedica sa dai mai mult de 1 rep pe zi? xD Am ramas in urma cu multe, in lunile mele de absenta.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Undeva scrie probleme de rezolvat...

Ce am eu,nu te priveste pe tine,roflmao

E singurul unde pot intra,aici si pe ''sa fuckem cunojtente''

Atat,in rest aceasi eroare peste tot..


And unfo 4 you,am lptop,made in hitaly,deci n-am buton de print,or smthing like..

Soo,shoot me but do smthing.

[2] : Ti-as schimba chiar eu limba dar sunt sigura ca vei incepe sa faci fete fete ca fac abuzuri si iti umblu in conturi. Oh, stai, ai facut asta deja

''Atm n-am facut nimic,doar pure speculatii.Do it,sau o rog pe Elbe s'o faca..in tine n-am incredere23 ''..

So,blah blah blah'..tot nu m-ai lamurit...but whatever..

One L.E : Unfo 4 me,observ ca esti singura care da reply pe aici,dat fiind ca nici un alt verzui nu se chinuie sa raspunda...sooooooooooo,altcuiva nu pot sa zic,daca nu postez aici ca ma trezesc cu ''Ai fost banat pe motiv de bla bla bla bla bla bla''...Daca iti aduci aminte reasonul de atunci cand ai dat ban de m'a scos Ade =_=...

*facepalm*,smthing de ''inteligenta''..or wthtever.


@♣Ann♣

Tu madam' proces verbal,PROBLEME DE REZOLVAT.Nu am zis ca o vreau rezolvata azi,asa ca nu te baga aiurea ca musca'...

Fac abstractie la comentariul tau ''foarte interesant si de nota 11'' si iti spun doar atat.
Elbe, nu e administrator. E doar moderator. Deci nu poate intra in alte conturi.
Sa inteleg ca nu stii sa folosesti expresiile corect. Intelegi tu, eu am zis doar adevarul deci mustele nu isi au rostul pe aici. ^^

Gata, tac.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Omfg,as incepe acum niste ''cheztii'' mai nasoale,but ma abtin ca madam e cu ochii after mua'...so wtf,nu ma risc..

Si daca nu'i Hadmenestrator[surplus de cunostinte+fala+superioritate] blaha blaha blahah...care'i baiu?..

Decat s-o faca Aly,mai bine o fac eu =_=...

Din ce ai zis tu era smthing ca si cum eu as fi ''comandat'' s-o rezolve azi,but nthing true there'...

so whatever,subiect inchis.

Have fun'.Smile

Invata romana si mai stam de vorba... si nu, moderatorii nu au acces la a iti edita tie setarile individuale, au acces doar la editarea profilului. Si daca tot ai "pile" la moderatori... succes mult cu pilele alea in continuare.

Deja incepe sa ma sacaie treaba asta. Ca sa te lamuresc nu Ade ti-a scos acel ban, Ade s-a rugat de mine sa ti-l scot cu o singura conditie, aceea ca tu sa te linistesti si domolesti. Imi pare rau dar sincer deja incepe a mi se acri de cate "probleme tehnice" ai tu. Incepi sa o cauti cu lumanarea.

Vai doamne ai laptop made in italy - cocalar much? - mai nou laptop-urile nu au buton de printscreen, okay, sa zicem ca butonul pe care scrie INS nu e printscreen, trecem peste, sa inteleg ca nici telefon cu camera foto nu ai, sa intelegem ca nici o amarata de camera digitala nu ai - doar sunt made in italy! Ai cautat vreodata pe tampitul de GOOGLE cum se face un printscreen? Sunt si programe pentru asta.

Tu nu si nu si nu. Stiu care tie problema de fapt. Nu ai nici o problema tehnica, doar suferi de sindromul kinetic.

(09-09-2011, 02:59 PM)Aly A scris: Invata romana si mai stam de vorba... si nu, moderatorii nu au acces la a iti edita tie setarile individuale, au acces doar la editarea profilului. Si daca tot ai "pile" la moderatori... succes mult cu pilele alea in continuare.

Deja incepe sa ma sacaie treaba asta. Ca sa te lamuresc nu Ade ti-a scos acel ban, Ade s-a rugat de mine sa ti-l scot cu o singura conditie, aceea ca tu sa te linistesti si domolesti. Imi pare rau dar sincer deja incepe a mi se acri de cate "probleme tehnice" ai tu. Incepi sa o cauti cu lumanarea.

Vai doamne ai laptop made in italy - cocalar much? - mai nou laptop-urile nu au buton de printscreen, okay, sa zicem ca butonul pe care scrie INS nu e printscreen, trecem peste, sa inteleg ca nici telefon cu camera foto nu ai, sa intelegem ca nici o amarata de camera digitala nu ai - doar sunt made in italy! Ai cautat vreodata pe tampitul de GOOGLE cum se face un printscreen? Sunt si programe pentru asta.

Tu nu si nu si nu. Stiu care tie problema de fapt. Nu ai nici o problema tehnica, doar suferi de sindromul kinetic.


Fg it,it's useless..
Esti prea plina de tineSmile,hai bye.


''Stiu care tie problema de fapt''
[Ti-e]HAI ROMANA,ca tu esti Miss Perfecta 2011250.

And btw,stiu ca ade s-a rugat de tine sa scoti banul,desi i-am zis sa n'o faca,blah blah blah..

Cocalar style?Bravo pentru mine,macar daca m'as ineca in manele ti-as da dreptate..dar asa it's useless.Si observ ca tie din gandac iti place sa faci o vaca,right?

(06-09-2011, 09:47 PM)☾ r i s a A scris: Alyș! Cum așa?
Nu pot să dau mai mult de 1 rep pe zi. am auzit că înainte puteai să dai 5 și FFS și MAZS(maz staff poreclit de mine) 10 rep. Daca nu mă înșel. E o nou regulă sau am eu vreo erroare?

Nu, acuma toate grupurile au setatea sa dea doar o reputatie pe zi, inclusiv adminii. Inainte, la inceputuri, erau setate la 5 insa apoi au zis ca vor mai multe dar fara sa faca abuzuri de ele si nu s-au tinut de invoiala si au facut si acum sunt setate la 1 pentru toti.

Scuze ca nu ti-am raspuns mai repede.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.593 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.416 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 174.409 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.123 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.166 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)