Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

(04-09-2011, 03:15 PM)Aly A scris: Dudu, tu ai probleme? oO Ce ban de semnatura visezi? Nu am mai dat ban de o groaza de timp, de prin mai chiar, unde ti-am dat eu ban?

Citat:Warning Log
Warning Date Issued Expires Issued By Details
Active Warnings
spam (+5 points) 07-19-2011, 09:42 PM 10-17-2011, 09:42 PM Aly View

Eu iti spun ca ai probleme. Nu ti-am dat decat acel warning. Nu ti-am dat ban in viata mea, nici pe Ren, nici pe Balder. Ti-am spus doar sa iti schimbi semnatura pentru ca utilizezi un vocabular neadecvat, insa, sa iti intre bine in cap NU TI-AM DAT BAN. Contul Ren nu este banat si nu a fost banat vreodata. Nu am ce dovezi sa iti arat pentru ca NU APARE NICAIEREA A FI FOST BANAT.


Sfatu' meu..lasa Caps ca nu ma impresionezi.
In alta ordine de idei,ms pt reply,tot nelamurit am fost,dar whatevar....ce zic eu tot =0 e...etc...

In fine,daca zici tu,sa vad in cat timp imi iau warn/ban pentru aceasi semnatura ca atunci.

Am si eu o intrebare. Nu stiu daca a mai fost pusa deci nu imi sariti in cap.
Vor mai aparea uneltele de la adaugare post sau va ramane asa? Si din cate am observat atentionarea cu "Ai un mesa / comentariu nou a fost pusa din nou in aplicare.
[Imagine: taemin-grr_180679547.gif]
I just wanna know if you feel the same
When you call my name someday
I will be there right in front of you

(05-09-2011, 01:47 AM)Balder A scris:
(04-09-2011, 03:15 PM)Aly A scris: Dudu, tu ai probleme? oO Ce ban de semnatura visezi? Nu am mai dat ban de o groaza de timp, de prin mai chiar, unde ti-am dat eu ban?

Citat:Warning Log
Warning Date Issued Expires Issued By Details
Active Warnings
spam (+5 points) 07-19-2011, 09:42 PM 10-17-2011, 09:42 PM Aly View

Eu iti spun ca ai probleme. Nu ti-am dat decat acel warning. Nu ti-am dat ban in viata mea, nici pe Ren, nici pe Balder. Ti-am spus doar sa iti schimbi semnatura pentru ca utilizezi un vocabular neadecvat, insa, sa iti intre bine in cap NU TI-AM DAT BAN. Contul Ren nu este banat si nu a fost banat vreodata. Nu am ce dovezi sa iti arat pentru ca NU APARE NICAIEREA A FI FOST BANAT.


Sfatu' meu..lasa Caps ca nu ma impresionezi.
In alta ordine de idei,ms pt reply,tot nelamurit am fost,dar whatevar....ce zic eu tot =0 e...etc...

In fine,daca zici tu,sa vad in cat timp imi iau warn/ban pentru aceasi semnatura ca atunci.

De parca vroiam sa te impresionez... nu te flata singur.

Te anunt ca sunt plecata o luna, nu am net, deci daca iti iei ban/warn sa nu-mi sari in cap mie.

@CandyGirl, o sa fie readaugate presupun... ciudat e ca la mine apar o.o dar probabil e de la tema so, don't know for sure...

Mama ei de stilizare a profilelor. Cei cu eroarea cu codul ciudat si lung si fara sens... ala cu f000000... e de la stilizarea profilelor!.

~14 Tocmai m-am capatuit si eu cu ea... Flaw, nu stiu ce faci, dar nu vreau erori! Nu, nu iar T.T

Status: Online (Citind subiectul Our Game [+18] @ 04:29 PM)

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1


Query:
SELECT * FROM mybb_forums WHERE fid =

Please contact the MyBB Group for support.



Interesant,nu?24)

DO SMTHING,i'm goin' nuts!

^ Bun venit pe zup in limba romana... Ca sa nu mai ai erori de genul trebuie sa ai zupul in engleza.


Alyș! Cum așa?
Nu pot să dau mai mult de 1 rep pe zi. am auzit că înainte puteai să dai 5 și FFS și MAZS(maz staff poreclit de mine) 10 rep. Daca nu mă înșel. E o nou regulă sau am eu vreo erroare?
[Imagine: o88djien5737pr5gx1f.png]
De la Ang a mea! Mersi. < 3

Si crezi ca am zupu IN CHINEZA?...Lojeq ca-l am in Romana *facepalm*....omfg...

Aly scuze ca o zic, dar trebuie sa o zica cineva pana la urma.

Zupul se duce de vale. Sincer. Intru si nu prea mai e nimic interesant. FF&FA e mort, chibi generator de altfel, si asa, in general site-ul, nu mai e asa de 'iubit' ca sa zic. Eu una nu mai simt acea atracte, la care intram din minut in minut pe site. Si erau de toate.

Flaw intra foarte rar si vorbeste la fel de rar. Numai tu aly, ca administrator iti dai interesul aici. Si moderatorii. Scuze ca am zis asta, dar este doar parerea mea, si am auzit ca aveti nevoie de pareri. Nu ma lua tare sau la ture. Nu ai de ce. Am zis cat de bine am putut.

^^ As fi vrut sa existe ceva, care sa ne atraga..

PS- simai am si altele de zis, sunt veche aici, si observ schimbarile. Si mai am de zis, dar nu pot aici. Only prin PM. Dar nu am degand sa va bombardez cu pm-uri.


Zi buna.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

@Cosmote, şi eu sunt veche şi am observat şi eu chestia asta, însă poate că mai este nevoie doar de puţintică răbdare până totul va reveni la normal. Nu vreau să crezi/spui că-mi bag nasul unde nu trebuie, însă asta e părerea mea. FF şi FA se va organiza imediat ce site-ul va fii gata, sau mă rog, cel puţin eu aşa am înţeles. Cred că dacă aşteptăm puţin ... va fii ceva mai bine.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.598 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.416 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 174.429 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.128 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.166 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)