Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pacatul suprem-incepere.

#31
Amy:
-Daca ai ceva in cap nu ezita sa spui. A da! Sa mergem sa va arat terenul de sport! E urias!
OOC: cine vrea dintre voi doua
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#32
Miranda:
Pasesc dupa ele, cu o oarecare apasare, ma gandesc la tot ce s-a intamplat... Aceasta scoala arata bine, as putea fi in siguranta, dar mei dor de familie... Cine o sa mai aiba de grija de mine ? Cine o sa ma linisteasca cand plang ? Cine imi va da sfaturi copilaresti si pline de iubire ? Nu le pot cere lor asta, nu sunt familia mea, sunt prietenii mei.
- Dar familia poata sa vina sa ne viziteze ?

OCC: cine vrea

#33
Amy:
-Daca ai desigur. O sa poata sa vina. Eu nu am deci nu ma va vizita nimeni.
OOC: Cine vrea dintre voi 2
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#34
Miranda:
Radiez de fericire... Abia astept sa-l revad pe tata si sa-l iau in brate, sa-i simt corpul aproape de al meu, iar cuvintele lui linistitoare sa ma imbata in bucurie. Inima a inceput de acum sa bata foarte tare, daca sunt atat de nerabdatoare acum, nu vreau sa stiu ce se va intampla cand il voi vedea. Bucurie...Bucurie..Bucurie
- Si cand poate veni ?

OCC: cine vrea

#35
Amy:
-Acum sincer nu mai stiu ce sa-ti raspund. Totusi am sa o intreb pe Mira despre asta.
OOC: oricare din voi doua
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#36
Miranda:
Bucuria a inceput sa se raceasca, daca as fi stiut o data m-as simti mai bine, dar acum ma simt pustie. Un zambet fals apare pe chipul meu, poate incercand sa ascunda tristetea pe acre o simt... Mira... Oare o sa-mi pot vedea în curând pe cei dragi ? Tata... Tata.. Tata... O sa dorm foarte greu in seara asta ...
- Putem merge acum la Mira ?

#37
Renee:
-Eu abia astept sa vina bunicul sa vada scoala!Asta daca nu o ard din temelii...
OOC:cine doreste
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#38
Miranda:
Am inceput sa rad... Arderea scolii ar fi trebuit sa ma inspaimante, dar in schimb, eu am zambetul pe buze. Renee este tare de treaba, ma simt foarte bine langa ea, fiecare cuvant pe care il spune imi trezeste numai bucurie. Dar oare ... ? Nu stiu ce sa mai spun, parca langa ea imi dispar toate cuvintele, iar fericirea nu se "taie".

OCC: Kitsune

#39
Amy:
-Haide atunci in biroul Mirei sa intrebam cand pot veni ai vostri.
Ne indreptam spre birou.
OOC: Miranda sau Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#40
Miranda:
Sunt destul de nerabdatoare, am emotii in tot corpul, il simt ca un fulg, sunt atat de emotionata. Pasii mei parca nu fac nici o deosebire in distanta, simt ca biroul directorului este departe si nu-l pot atinge... De ce ? Dar pana l-a urma nu a fost decat o iluzie a mintii mele indurerate, sufletul meu ce crede ca nu reusesc nimic... Sunt in fata usii.

OCC: cine vrea



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scoala substitutiilor - Incepere Shadow.Kiss 157 56.657 08-01-2012, 02:42 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Shadow Fall-Incepere Crissu'Blacker 86 37.028 04-12-2011, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Intunericul nestiutului~ Incepere Miranda. 288 90.111 02-09-2011, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Pacatul suprem Kimera 4 3.641 23-08-2011, 09:13 PM
Ultimul răspuns: Himisoara.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)