Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pacatul suprem-incepere.

#11
Amaya:
Din pacate nu pot sa regasesc a patra imbracaminte asa ca ramane a treia numai ca atunci cand o sa dam comanda pentru uniforme o sa o cerem cu albastru.
-Ei bine gata. Miranda sa dai comanda. Acum hai sa-ti prezint scoala.
OOC: Miranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#12
Miranda:
- Cred ca am gresit, imi cer scuze, mie imi place a doua... Am uitat care a fost randul si le-am incurcat. Dar... lasa asta acum. Sti bine scoala ?
O intreb destul de curioasa, chiar vreau sa aflu mai multe despre ea...

OCC: Kitsune

#13
Amaya:
-Daca o stiu? Locuiesc aici de la 5 ani! Mira m-a crescut. Apropo ma numesc Amaya Chiyoko. Pe tine cum te cheama?
OOC: Miranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#14
Miranda:
- Ma numesc Miranda del Rost... Sunt o fata naiva si netrecuta prin viata... o impiedicata si o fraiera de cel putin zece ori pe zi. Poti sa-mi arati clasa in acre o sa invatam ?

OCC: Kitsune

#15
Amaya:
-Fara nicio problema. Urmeaza-ma!
O iau pe hol cu Miranda in spatele meu si ajungem intr-o sala de clasa cu usi mari si sculptate , iar bancile si scaunele sunt in stil gotic. Tabla este mare si neagra uriasa as putea spune si in rest clasa are ca predominante doua culori: albastru si negru.
-Asta e una din multele sali de clasa
OOC: Miranda sau cine mai e inscris
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#16
Miranda: se pare ca nu mai vrea nimeni sa joace...

Ma uit uimita la clasa... o sa se potriveasca atat de bine cu uniforma. Inima incepe sa-mi bata usor, iar cu timpul incepe sa ticaie de emotii, zambetul meu firav nu mai sare de pe chipul meu angelic, sunt atat de fericita incat si firele de par sar in sus de bucurie. Ma uit la Amaya cu intrebare, parca dorind sa-si dea singura seama de ce incerc sa aflu.
- Unde sunt copiii ?

#17
Amaya:
-As vrea si eu sa stiu....Probabil vor mai ajunge si alti...Oricum nu conteaza. Profesorii se aici isi vor face orele si cu un elev in clasa.
OOC: Miranda sau cine vrea...pe bune chiar ca nu mai vad pe nimeni...
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#18
Renee Smith:
Ajung in scoala asta de nebuni,in timp ce fumam si o tigara.Sostele mele lungi in dungi cu negru si gri,alaturi de bocancii mari si negrii isi lasau ecoul prin scoala.Mi-am tras manecile de la bluza deja zdrentuita in timp ce ma plimbam aiurea in cautare de alte specimene asemeni mie.Totusi,as mai avea chef sa stau,sa alerg noapte prin padure,insa sunt in forma de jumi juma.Asta este.Dau de doua fete,ce susoteau intre ele,si erau cu spatele la mine.Suflu putin fumul facand cerculete,ce se indreptau catre ele,si le salut.
-Wazap people?Ce e nou?
OOC:Kitsune sau Mirandaa
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#19
Amaya:
-Salut! Nimic..Ii aratam Mirandei sala de clasa. Eu sunt Amaya. Tu cum te numesti?
OOC: Ciufy sau Miranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#20
Renee:
-Renee Smith,voi?Si de ce cautati acum sala de clasa?Viata e facuta ca sa o traiesti,nu ca sa o petreci irosindu-ti timpul prin clase.Aiurea.Am auzit mai devreme ca aia isi fac orele si cu un prof in clasa.Mai degraba nu,n-au si ei o viata?Oricum,haideti sa plecam de aici,ca ne ucidem timpul.
OOC:Kisune,Mirandapupic
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scoala substitutiilor - Incepere Shadow.Kiss 157 56.587 08-01-2012, 02:42 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Shadow Fall-Incepere Crissu'Blacker 86 36.915 04-12-2011, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Intunericul nestiutului~ Incepere Miranda. 288 89.445 02-09-2011, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Pacatul suprem Kimera 4 3.633 23-08-2011, 09:13 PM
Ultimul răspuns: Himisoara.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)