Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura

#1
Dupa ce s`au sarutat..cu dragoste in padure se aud niste crengi..era Naruto...Sasuke spune:
-Cine este acolo..??
-Sunt eu :))..spunea Naruto razand..
-De ce razi.?intreba Sakura fericita..;)
-Nu rad ...spuse Naruto rusinat..
In clipa aceea venise si kakashi si le spuse:
-Ati adunat mancare si peste sotii Uciha..?:-x
Kakashi si Naruto chicoteau intruna..seara dupa ce mancara Sakura se ridica de la masa si spusee..cu o voce plictisita..:|
-Eu ma duc..afara i`au putin aer proaspat fac o baie in lac si ma intorc..sa nu ma asteptati ok..?:)
-Daaaa..raspunse Naruto...
Dupa ce toti se culcara..Sasuke se trezira si se duse dupa Sakura...
Cand Sakura il vazu ca se uita la ea..incepu sa tipe:
-Iesiii!!....Pleaca de aici!!!Ce te uiti la mine?!!!
-Ma uit ca te iubbesc..
Atunci Sasuke isi dadu jos tricoul si intra in apa langa ea....O lua in brate si o saruta...
Sakura il intreba:
-De ce faci asta..?:(
-Pentru ca Te iubesc...Te iubesc de cand te`am vazut prima oara
Sakura se inrosii toata si il saruta pe gat..:*[/color][color=#FF0000]:*:*:*:*
Naruto..se duse in camera lui Sasuke si Sakura si vazu ca nu sunt akolo...Naruto gelos pana in ruptul capului se duse sa ii caute in padure:zuppy08:
Acolo ii vazuu pe cei 2 imbratisati...Naruto era gelos tare..si incepu sa strice..:
-Hei ce faceti acolo iesiti..!!
Speriati cei doi iesi din apa si il intreba pe Naruto..:
-Ce sa intamplat...??ce ai patit?!!:-??
-Nimik...veniti la cabana e tarziu..:D
Naruto le spuse:
-Voi dormi eu cu Sakura diseara ...e mai bine!
-Cum de ce...?!intreba Sakura:-SS
-Am impresia ca esty cam gelos !!spuse Sasuke indiferent..pff
-Nui adevarat ..dintr`o data se oprise curentul ..si incepu o furtuna vajelioasa afara...
Atunci Sakura sari in bratele lui Sasuke...iar acesta o Saruta..,iar Naruto murea de gelozie ..si ii intrerupsera..Atunci Sasuke il da la oparte si vru so ia pe Sakura so sarute dinou dar Naruto de baga peste el si din greseala se saruta ei doi..:))):)))=)))=))

#2
Bine ai venit pe Animezup, iubire de neuitat sasu saku!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
[/color]4.Neincrederea...(e interesant cititi)
Dupa asta ..Kakashi sensei le spuse sa se duca la culcare maine vor pleca...si vor dormi asa cum au stabilit...seara Sasuke o lua in brate pe Sakura...,iar Naruto asculta pe la usi..fusese o noapte extraordianara pentru cei doi..
A doua zi toti 4 trebuiau sa plece..deoddata ii atacara nijte ninja din satul nisip...Kakashi ramasese in spate sa ii opreasca si le spuse:
-Voi mergeti va prind din urma!!...
Peste vroo..2-3 km...inca cativa ninja ii prinsese ..Sasuke isi invoca chacra..
Se lupta cat putea......apoi intr`un final..ajunsera la acasa si Sasuke si Kakashi si Sakura si Naruto....Sasuke era ranit ..in aceea seara Sasuke a dormit la Sakura..sa aiba grija de el..:((:(:zuppy06:..Peeste 2-3 zile se simteau toti foarte bine..
Dimineata...Sakura aflasera ca parinti ei au murit..era o veste trista...iar aceasta ramasesera singura pe lume si se mutase la Sasuke:((:zuppy09:
Peste3 sapatamani toate clasele se intorsesera din misiune intre Sasuke si Sakura totul era bine..in ultima saptamana petrecusera nopti minunate...Voi Continua Cititi capitolul 5:X:X:X:X[posturi unite]
:zuppy05:
[color=#0000CD]5.Continuarea de la Neincredere...;):zuppy10:
Deci petrecusera nopti minunate impreuna...:X
Dar cand s`au dus la scoala...gelozia a patruns intre Sasuke si Sakura deoarece ...Ino c.m.b.prt. a lui Sakura.."INo"...il placea si ea pe Sasuke...si il lua mereu in brate..dar Sasuke o credea o mironosita plina de fite...si figuri..>:):zuppy12:..timp de 2 saptamani Saku si Sasu au stat despartiti..erau zile triste pt amandoi ..Sasuke ia cerut ajutorul lui Naruto kre o uitase pe Sakura si era in preuna cu Hinata...acesta ia zis ..so ignore pe ino si sa stea mai mult timp cu Sakura..:D..in final cei doi se impakara si tot asa ...toata clasa (fete)..era cu ochii pe Sasuke..dar el avea ochii doar pentru Sakura..a lui:X:X:X:*:*:*:*..ca..Sasuke so faca geloasa pe Ino si sa`l lase in pace sa hotarat so sarute pe akura in fata clasei ..:P....

#4
[/color]6.Sfarsitul..:X
Siasa a fost Ino..la lasa`l in pace pe Sasuke si sa indragostit de Kiba..:)..
Dra ce sa intamplat..cu Sasuke si Sakura..?:-??
Au petrecut o noaptte perfecta.impreuna(si stiti voi la ce ma ref.);))
Asa..ca a venit iarna ,iar Sakura ia dat vestea fericita lui Sasuke..;;)
Cand era Sasue cu Naruto..vine Sakura si ii spune..:
-O sa fi tata..sunt insarcinata..:))!!
-Ssuke sare in sus de bucurie...!!!
Ei bine le era destul de greu aveau 19 ani si erau singuri pe lume..erau ninja calificati..Sakura era in 5 luni..si mai avea pik si Sasuke devenea tatic..radeau si erau fericiti impreuna..:zuppy10::X:X:Xse iubeau si asta conta...pt ei..:D
In sfarsit ...s`a nascut copilasul era baietel..avea ochii negri ca smaraldul..parul ca maslinele..lucioase si semana cu Sasuke.....Lau numit..Soonik...:):):):)..Dupa 4 anisori..sa vezi ce cuplu minunat erau..:X:X:XSasuke o iubea mult pe Sakura ...si pe Sonik Iar Sakura la fel..La sfarsit ..Sasuke a ramas cu Sakura ..Ino cu KIba..Naruto cu Hinata...Neji..cu ten-ten.....[posturi unite]
[color=#C71585]Si uite asa s`a terminat ..o poveste de neuitat..:X:X:*:*:*..sper ca va placut..va rog..nu ma judecati pentru greselile de tastare ..sau ca nu am pus poveste unde trebuia..imi pare rau..:X:X:X:*:*:*:*

#5
dude, really? asta e nou veniti, nu ff

~THREAD MOVED~

si da si tu o raita pe la Fanfiction, si la FanFiction New Comers, chair ai neovie de ajutor:|

#6
Saluuut !
Uh, ţi-am citit ficul ăsta al tău, şi vreau să zic că mai ai de lucrat :)). Zău. Deci mă ce să zic, păi ar fi ok dacă nu ai mai pune smile pă acolo că arată ca naiba. Şi ar fi şi mai frumos dacă nu ai scrie în culorile curcubeului, I mean nu dă bine. Păi ai trebui să treci pe la nişte ficuri făcute ca.lumea, să vezi cum se face unul, şi holbeazăte oleacă şi pe la new comers, poate îţi faci şi tu un theard . Nu am să te judec pentru greşelie de tastare, am să îţi spun să fii mai atentă când scri ceva. Adicăăă ar trebui să pui mai mult suflet şi mai multă română în tot cea ce scrii ^_^. Faza e că te-ai grăbit şi a ieşit ca naiba totul, fără supărare dar dacă ai 20 de rânduri acolo. Btw, încearcă să pui şi tu acolo un Disclaimer sau ce mama lui o fii şi să scri numele mai corect.

Cel mai mult mi-a plăcut că (,) copilul lor citez : avea ochii negri ca smaraldul

Şi dacă primeşi reply-uri mai 'rele', e pentru binele tău , te vor ajuta să evoulezi ;;), .

Baftă păpuşa ! Ah şi mai multă girjă data viitoare unde postezi ficul :)) * Hugiis *

Btw, bun venit pă Zup !
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#7
:?:Wtf is this..O.o..
Sa inteleg ca este un fan fic, chiar daca nu seamana deloc.
Sincer a picat ca in pom. Eu am vazut aici doar 3 capitole.
Un fic nu are 3 capitole. Poate in al 3 -lea incepe sa se intample ceva.
Pai hai sa o iau cu inceputul.
Cum s'a mai zis nu mai scrie in culorile curcubeului si nu mai folosi smile-uri (in caz ca nu este o parodie). Nu da bine la estetica. Dupa punct, sau alt semn de punctuatie lasa un spatiu liber (asa ar arata mai bine).
Nu mai folosi atatea puncte de suspensie, chiar nu isi au rostul.
Naratiunea.. Nici nu am idee ce sfat ti'as putea da atata timp cat nu exista descrierea care este baza. Trebuie sa accentuezi trairile, sentimentele si actiunea prin descriere.
Dialogul este predominant sec si siropos. Bleach..
Greseli de tastare/exprimare exista oriunde.
Actiunea parca ar fi fugarita de un tren in viteza.
PS: Citeste mai multe carti, te-ar ajuta mult sa te obijnuiesti cu tot ce tine de literatura. Ai invata mai multe figuri de stil, epitete, comparati etc, etc.
Poi..
Data viitoare mult succes!
I wanna feel that i`m love.. ♥
I wanna feel you.. ♥
I`m laying down on the floor, ♥
I can`t believe I`m alone.. ♥
I`m begging you on my knees, ♥
Please come back, come to me ! ♥
I feel the beat of your heart, ♥
To stay away, be apart ! ♥
I want, I need you so much. ♥
All my love, all my love, all my love is on fire, ♥
Like the sun, like the sun, like the rain down on me ! ♥

#8
Buna!!!
In primu rand numai scrie in curcubeu,si folosesti emoticoane intr-un fic si multe puncte de suspensie.Ficul tau nu are trei capitole cred ca are maxim unu.Faci excesie de puncte de suspensie.Numai folosi limbj de messenger.Actiunea este foarte grabita acum se saruta acum ii mor parinti Sakurei.Ciudat
Ideea ficului:Cred ca este putin originala.
Naratiunea:Varza a plecat saraca cu trenu.Incearca sa bagi si naratiune in ficul tau va arata mai bine iar cititorul va fi satisfacut.
Dialog:Hmm ai puncte de suspensie in el si emoticoane cine a inventata moda asta?
Descriere:Varza si ea la fel s-a luat de manuta cu Naratiunea si au plecat amandoua.
Incearca sa dai forma ficului adica arata inestic.
Iar culorile alea deranjeaza ochiul cititorului.
Greseli de exprimare:
se aud niste crengi-crengi se aud crengile poate se adu niste pasi sau niste sunete dar nu crengile.Puteai spune ca:in timp cei doi isi dezmierdeau buzele in padure niste sunete de pasi se apropiau sau ceva de genu.
iar Naruto asculta pe la usi-Asculta pe la usi dar ce vroia sa auda?Cum rugineste clanta sau ce?
avea ochii negri ca smaraldul- eu stiam ca smaraldul este verde nu negru
maslinele..lucioase -hmm masline lucioase mai bine era precum abanosul sau precum cel mai intunecat abis
Numai ma iau de greseli de exprimare ca ma iua durerile de cap
Greseli de tastare:
spusee-spuse
iubbesc-iubesc
akolo-acolo
vazuu-vazu
Nimik-nimic
esty -esti
vajelioasa-vijelioasa
so-sa o sau s-o
dinou-din nou
extraordianara -extraordinara
deoddata -deodata
nijte-niste
chacra-chakra
Peste3-este trei
pt -pentru
kre-care
in preuna-impreuna
ia zis -i-a zis
so ignore -sa o ignore
ino-Ino
impakara -impacara
so faca - sa o faca
sa hotarat so sarute pe akura - S-a hotarat sa o sarute pe Sakura
Siasa-Si asa
Dra -Dar
noaptte-noapte
Sasue-Sasuke
Ssuke-Sasuke
mai avea pik -mai avea un pic
KIba-Kiba
ten-ten- Ten-Ten

Cam atatea greseli ai avut
Da si ai gresit si sectiunea unde ai pus ficu
Sper ca pe viitor sa realizezi un fic excelent.
Chu:*:*



Sper ca nu tea deranjat ficu meu dar ai vrut foarte multe greseli.Inainte sa postezi capitolu uita-te la greselile de tastare.Si incearca sa ti cont de sfaturile noastre
The road I walk is paved in gold,
To glorify my platinum soul.
I am the closest thing to God,
So worship me and never stop!

This wretched blood runs through my veins
I gave up everything for fame
I am the lie that you adore
I feed the rich, and f**k the poor.

Dear future,
I bought you.
I own the rights.
To let go,
Destroy you.
This is my life.


#9
Asta e bătaie de joc !
Topic închis.
Treci pe la secţiunea New commers.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.450 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.790 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 5.891 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.133 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.713 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 14.585 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 11.511 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 51.742 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina
  O viata de adolescent(a story about sasuke and sakura) Annya 67 73.052 17-03-2009, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii
  Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) :XDark~Sakura~Angel:* 31 38.021 28-02-2009, 12:38 PM
Ultimul răspuns: Drama Queen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)