Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava?

#1
Am scos capitolele!

dcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sansspamspsaspam.

#2
Bun in primul rand ficul nu e postat unde trebuie asa ca un moderator sau administratorul ti'l va muta unde trebuie adica Fan Fiction -> Manga/Anime....etc ->Naruto.Acum revenind la fic.Ideea nu mi se pare asa originala dar sper ca in urmatoarele capitole sa vii cu ceva nou.Au fost trei lucruri care mi'au sarit in ochi.Primul ,,cur bombat".Aici mai bine puneai ,,fund bombat" ca stim sa si cenzuram.banuiesc.Al doilea ,,niste trei bratari".Hotarastete ori niste ori trei.Iar al 3-lea, da Sakura peste Sasuke [banuiesc ca el e:))] si acesta se rasti la ea dupa care o invita la un suc? Cam ciudat. Descriere ai dar mai merge.De exemplu trebuia sa descrii cum arata camera Sakurei, baia, cum arata liceul, sentimentele Sakurei cand era trezita de mama ei, cand a dat peste Sasuke ce simtea etc.Naratiune ai dar si ea mai merge.Dialogule cam mult si in unele parti cam sec.In rest am terminat :)). Sper ca nu te'a suparat comentariul meu si sa nu te lasi de fic.Chiar sunt curioasa de ce se va intampla.So,astept next:*

Edit: Inca ceva.In loc de ,,Iubire..." ai scris ,,Iuvire...."
[Imagine: EnvYQ.png]

#3
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sanssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspam.

#4
Deocamdata nimic nou, dar sper incepand din al 3 lea capitol sa apara originalitatea.Cand vrei sa precizezi ceva numai baga in paranteze de exemplu cand i'a zis Kakashi sa se duca in banca, se subintelegea in care banca desi nu era foarte importanta.Si la faza aceea cu fusta.Daca chiar voiai asa de mult sa te scuzi pentru expresie, te scuzai la sfarsitul capitolului, desi mai bine nu puneai deloc acea expresie.Descrierea este dar mai merge.Naratiunea e ok,dialogul pe alocuri este sec iar actiunea da sa se grabeasca.Greseli de scriere nu prea am stat dar mai sunt locuri in care trebuie virgula din cate imi amintesc.Daca nu scuza-ma.In rest e ok astept next si anunta'ma cand il pui.


Ps:Sunt mandra de tine ca nu te lasi ;)
[Imagine: EnvYQ.png]

#5
Un nou fic destul de dragut .......vad ca merge bine dar se poate si mai bine
nu pot comenta prea multe .......in fond nici eu nu sunt perfecta pot insa sa imi dau cu parerea : foarte tare , nu prea pare original trebuie sa existe ceva iesit din comun in ficul tau sper sa nu renunti la el ...ar fi pacat :)
Sper sa vi repede cu nextul ;)

#6
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspam.

#7
O.O .. Ce frumos este ficul>:D<
Ficul de inceput este super, imi place foarte mult mai ales titlu "Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava?". Cand l-am citit mi sa parut interesant si apoi cand am vazut ca ficul este Sasusaku am zis ca trebuie neaparat sa il citesc.:D Idea mi se pare foarte original si sper sa nu inchizi ficul ca merita sa il continui:D
Astept nextul si ja ne!!!
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#8
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspam.

#9
Pui repede capitolele vad:>.Ma sa stii ca de data asta mi'a placut cat de cat :)). Ai mai adaugat cat de cat descriere deci merge.Puteai sa pui mai multa dar e bn deocamdata.Pe viitor mai adauga.Ai cateva greseli de scriere si punctuatie si de exprimare da nu'i vai.Numele lui Sas`ke e Uchiha nu Uciha.:).In legatura cu titlul ca acum m'am trezit sa il comentez mergea mai bine in engleza:,,Real love or sick obssesion?" ^_^.In fine nici in romana nu rau.Dialogul e cam multicel si uneori cam sec.Incearca sa il mai reduci.In rest nimic ^.^ Astept nextu si spor la scris.

Ps:Anunta-ma si pe mine cand pui nextu`
[Imagine: EnvYQ.png]

#10
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspam.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O Minte Bolnava... Darky 1 2.055 23-08-2012, 02:31 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Iubire adevarata 2 .Evil. - .Black.! 4 2.713 26-07-2011, 08:53 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iubire adevarata .Evil. - .Black.! 5 2.830 23-07-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Adevarata mostenire: inceputul DARKLIGHT131991 17 8.093 08-12-2010, 05:53 PM
Ultimul răspuns: DARKLIGHT131991
  Obsesie mortala [+15] [hentai] Dizzy 26 17.092 18-04-2009, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Iubire Adevarata ! ~Ebru~Rebela~ 4 3.913 14-04-2009, 12:34 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  O iubire adevarata(sasusaku) sasuke_sakura 8 8.670 04-02-2009, 01:06 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) denisa 42 67.991 29-12-2008, 10:24 PM
Ultimul răspuns: rosegur


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)