Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Obsesie mortala [+15] [hentai]

#1
O viata infesta




Statea pe canapeaua moale,din piele,pe care mai aluneca cate o esarfa de matase plina de mirosul dulce al unui parfum de femeie.Karma statea cu o mana sub ceafa,baieteste,uitandu-se la televizor.Dar ochii ei nu priveau spre televizor.Fata se uita in gol,gandindu-se parca la ceva.Da!Se gandea la viata infesta pe care o ducea,cam lipsita,in mare parte,de sensul cuvantului "fericire".
De ce?Deoarece fratele sau mai mare,Devon,ii facea viata un abis care te invita in nimicul raului.Te poftea in durerea pe care o simteai adanc si profund inauntrul tau,facandu-te apoi sa regreti ca faci partea din lumea asta.
Exact asa era fiecare clipa din viata lui Karma.Fata indurase pana atunci raceala fratelui sau mai mare,care,parca se distra batjocorind-o mereu,facand-o mereu sa se simta prost...Aceasta se gandea la viata minunata,fericita,plina de bucurii pe care o duceau prietenele ei din liceu.Acestea petreceau fiecare minut razand,glumind,nu ca ea:trista mereu.
Karma nu gusta nicio data glumele celorlalti,deoarece ea nu mai stia sa rada de mult timp.Cam de cand se mutase in Tokyo,alaturi de fratele sau.De ce?Pentru ca parintii ei erau prea ocupati cu serviciul,si au crezut ca o sa-i fie mai bine daca va locui impreuna cu fratele sau mai mare,crezand ca ei se impaca bine.Insa parintii ei nu prea stiau cum stau lucrurile,iar Karma nu indraznea sa ii sune si sa le spuna ce i se intampla,deoarece ii era prea frica de fratele sau,si de urmarile faptelor acestuia.
Asa ca se inchisese in ea.Nu-si traia deloc viata cum ar trebui,ca o adolescenta.Nu ii era gandul la baieti,cum fac fetele din liceu,sau,in general,de varsta ei.Aceasta,la 16 ani,traia in durerea pe care,nici macar un om invarsta nu o simtea.Dar se pare ca fratelui sau nu-i pasa de aceste lucruri.Nu putem spune ca Devon era un baiat bun,deoarece nici el nu facea fapte demne de laudat.Aproximativ toata ziua,dupa ce pleca de la liceu,daca nu cumva chiulea,si-o petrecea prin baruri,unde animatoarele isi fac treaba,iar bautura isi spune cuvantul.
Mai pe scurt,Devon era un fel de streetboy,care fluiera fiecare fata mai apetisanta care ii trecea prin fata.De la varsta de 14 ani,multe fete trecura prin patul sau.Chiar si acum,cand acesta locuia impreuna cu Karma,nu inceta sa vina cu tot felul de tipe adunate de cine-stie-unde,culcandu-se si batandu-si joc de ele,in timp ce Karma era acasa,scriindu-si temele sau gandindu-se de ce a trebuit sa aiba totcmai ea o viata ca asta.
In timp ce ganduriel acesteia zburau prin mintea ai confuza,Devon intra in livingul in care se afla Karma.Acesta o privi pervers,dar in acelasi timp cu dispret.Se aseza pe un fotoliu din camera,aprinzandu-si o tigara.
-Nimicule,adu-mi un pahar de whisky!Si vezi sa fie cu gheata! o indemna Devon pe sora sa.
Asa obisnuia Devon sa o strige pe fata:"nimicule".Karma se uita la el cu o privire seaca si nu facu nici o miscare.Devon mai astepta vreun minut,dupa care veni spre ea si ii trase o palma peste obraz.Locul cu pricina se inrosi,pe pielea ei alba ramanand o urma rosie;asa obisnuia baiatul sa faca.De fiecare data cand Karma nu ii indeplinea vreun ordin,o palmuia,sau,si mai rau,o batea.
Karma nu mai zabovi si,de frica sa nu o pateasca din nou,se ridica de pe canapea,si se indrepta spre bucatarie.Lua din dulapul ce avea,pe alocuri,panze de paianjen,un pahar.In el turna niste whisky,dupa care puse si cateva cuburi de gheata,dupa cum ii poruncise Devon.Se intoarse inapoi in living,si ii dadu paharul cu whisky fratelui sau.
Acesta se uita la ea ca la o insecta,dupa care ii smuci paharul din mana si incepu sa bea.Pentru Karma,comportamentul baiatului nu era unul ciudat.adica,dupa atata timp,dupa un an,se obisnuise cu el si cu faptele pe care le facea acesta.Mai trecura cateva minute,dupa care Devon spuse:
-Mai vreau unul!ii porunci acesta lui Karma.
Incepand sa planga,Karma isi inoarse privirea spre Devon,sii ii spuse, printre lacrimi:
-Ia-ti si singur!
Parand nervos,Devon se aseza pe canapea,langa Karma.Acesta ridica mana spre ea,dar Karma,obisnuita ca fratele sau sa o bata mereu,isi puse mainile contra,pentru a nu fi lovita.Dar Devon nu o lovi,ci incepu sa-si plimbe mana prin parul fetei,privind-o sublim.
-Off!!Karma,Karma! ... De ce nu ma asculti tu pe mine?Doar sti ce ti se intampla daca nu faci ce vreau eu,nu?Dar vad ca tot nu ai inteles.Atunci o sa schimbam foaia!Nu o sa mai procedez ca pana acum,cum te-am obisnuit,ci altfel.Cu totul altfel!
Si,in acel moment,fara nicio ezitare,Devon se apropie se sora sa,incepand sa o sarute.Devon tocmai isi saruta sora.Pasional,dar in acelasi timp,violent.Karma nu stia ce sa faca.Sa continuie,sa-i raspunda,sau sa sfarseasca aceasta prostie,apoi asteptandu-se la o bataie mai violenta ca oricand,probabil.
Dar ceva o facu sa continuie.Si Devon continua sa se simta bine,sarutandu-si sora.Karma,stia ca,e cam bizar ceea ce se intampla:dragoste intre frati.Dar nu avea ce sa faca.Ea era doar o sclava in fata lui Devon,si asta ii oferea multe motive in plus pentru a nu actiona atunci cand nu trebuie.





Karma: http://image.hotdog.hu/_data/members/912..._fav46.jpg


Devon: http://i451.photobucket.com/albums/qq235...miroku.jpg
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#2
Intai, m-a impresionat titlul :-? Am accesat acest topic si surpriza :| E bestial fic-ul! Scrii superb!
Descrierea imi place la nebunie - iar atitudinea lui Devon e absolut superba. Adica, felul in care se comporta cu ea si atitudinea schimbata brusc e foarte bine facuta.
I-ai descris bine viata: mi-a placut. Greseli de ortografie, gramatica, nu am vazut. Deci, m-am indragostit de fic-ul tau:x Superb :X
Bestial fato :> Sa-mi dai un PM cand ai pus continuarea ^:)^ See ya! :D

#3
OMG! i love it...
sentimentele personajelor sunt descrise foarte bine...greseli de tastare nu am observat, singurul defect al fic-ului este ca:
1) e mult prea scurt:((
iar 2) nu ai descris aspectul fizic al personajelor principale pe Devon si Karma...
de obicei in situatia initiala se descriu indicii de spatiu si timp, si o parte din personaje in special personajele principale...
astept urmatorul capitol>:d<:bv:





#4
ok akasuna is here ^___^" it my turn.Sys hope U like It and
Ilikeyou-hope U like it and enjoy.TnX pentru ca iti place.
Flower_of_Hellit my turn.Hope U like It to.TnX for comm and enjoy
Naraku no Hana-sys hope U like it ^__^ and tNx to for comm.
enjoy



Demon VS Inger



Fata nu-si putea stapani impulsurile astfel intre cei doi frati se crea o atmosfera apasatoare.Karma incerca sa se miste si sa strige dupa ajutor dar Devon o tinea strans de maini in timp ce ii acapara buzele moi si dulci.Niciodata nu fusese pusa in aceasta situatie.Frica punea stapanire pe ea in rimp ce argintiul inca ii mai savura buzele.Mainile brunetului ii desfacea bluza albastra rupandu-i cu dintii breteaua alba a sutienului.Aceasta se panica tot mai mult.Ii ridica mainile in sus printre miile de lovituri care i se dadea.O lovea cu brutalitate peste fata in timp ce o lega cu o funie de pat.Mainile ii erau caputarate iar picioarele se zbatea sa-l loveasca...dar ii era cu neputinta.Se infrupta din buzele fetei luandu-le, parca, toata dulceata.Karma se zbatea din rasputeri dar era in van.Stransoarea era mult peste puterile ei.Devon o acapara cu saruturi de-alungul abdomenului, provocandu-i placeri nebanuite.Cu degetul ii traversa o linie pe abdomen gadiland-o putin.Din ochii ei luminosi izvora acum lacrimi de durere care se prelingea pe gat pana jos.Devon se prefacu a nu vede ceea ce fata facea astfel continuandu-si jocul.Cu miscaru brutale ii apuca lenjeria intima rupand-o de pe ea.Aceasta scoase un geamat profund apoi cazu inconstienta din cauza socului provocat.Din cauza teamei si a chinului nu isi mai putu controla impulsurile.Devon cauta acest lucru ca pe un prilej asa ca o patrunse puternic pe tanara.Mici picaturi de lichid rosiatic curgea pe picioarul stang al fetei patand asternutul alb ca fulgul de nea.Dupa ce se plictisi de acest joc, baiatul o dezlega lasand-o dezgolita in pat.Sigur cand isi va reveni va realiza ce se intamplase.Asa credea el...
Cobora in bucatarie luandu-si ca de obicei un pahar de wiscky cu gheata.Avea prostul obicei sa leneveasca si sa o lase pe sora lui sa munceasca in locul lui.Orice lucru ii era cu neputina..asa spunea el.In pofida faptului ca nu facea nimic tota ziua mai si comenta acest lucru deranjand-o profund pe adolescenta.Pleca suparat afara cu gasca.In coltul blocului o fata satena cu ochii verzi precum smaraldul statea ingrijorata.Fustita minuscula pe care o purta ii dadea un aer de vulgaritate iar tocurile nu prea o avantajau.Bluza mulata pe ea din care se putea observa sanii perfecti si rotunzi iar parul lasat pentru a-i da un aer de copil.Devon o examina din cap pana in picioare afirmand bunul gust al fetei.Ii examina bustul generos asa ca nu mai statu pe ganduri si trecu la fapte.Veni spre ea cu pofta luand-o fortat langa ghena de gunoi unde nimeni nu trecea in afara de gastile de drogati.Fata incerca sa se zbata sa fuga dar nu putea fiindca argintiul era cu mult mai puternic decat ea.II baga mana pe sub bluza, iar norocul lui ca fata nu purta sutien.Sub protestele fetei, acesta ii stranse sanii pana ce fata scoase un mic geamat de durere.O tranti la perete cu spatele rupandu-i fusta de pe ea.Aceasta incerca sa strige dupa ajutor dar argintiul ii baga degetul in gura in semn sa taca altfel o va pati mai rau.Lacrimile izvorau pe chipu-i angelic dar pe adolescent nu il impresiona deloc.Isi desfacu cureaua de la pantaloni legandu-i mainile la spate astfel nu avea posibilitatea sa se zbata.Cu miscaru usoare ii indeparta fusta si lenjeria minuscula alba cu mici ornamente florare apoi o patrunse puternic.Fata scoase un strigat ascutit plin de durere.Dupa ce chinul se termina fu lasata sa plece iar Devon isi continua drumul pana la prietenii lui.In acest timp in apartamentul Karmei un ciocanit surd se auzi.Cum nimeni nu ii raspunse Shu intra fara a cere permisiune.Preitenul cel mai bun al baiatului si care a fost intodeauna acolo pentru el si mereu a dat dovada de bun simt.Chiar daca erau prieteni cei mai buni, nedespartiti poate, el nu avea acelasi comportament dezgustator ca a lui Devon.Intra in bucatarie dar i se paru ciudat cum Karma nu era acolo.Intra in dormitorul si avu un soc.Hainele ii erau imprastiate iar ea se afla cu un cutit in mana gata sa faca un pas periculos in viata.Shu veni langa ea luand cutitul.Karma cum il vazu pe adolescent sari in braatele lui implorandu-l sa o ajute.Disperata si aproape inconstineta baiatul o lua de pe suprafata rece plecand spre dormitorul ei.
-Spune-mi ce ti s-a intamplat? Shu stia foarte bine ce i se intamplase fetei fiindca el era un fost student la academia de psihilogie astfel stia foarte bine ca fata fusese violata.
-Te.ro..o.g...ramai..cu mine...te..rog. Se balbaia dar nu putea spune mai exact ce se intamplase cu ea.
-Gata! o sa fie bine......

scz ca e prea mik..yeah! To short but..^__^"

Fata aceea e link

and Sho
http://i451.photobucket.com/albums/qq235...drew-1.jpg
-

#5
Ooo doamne :| Nu ma asteptam la asta. Credeam ca e doar un sarut, nu ca va abuza de ea :X Doua intr-o zi :| Mamaaa, ce psihopat :x
Mi-a placut capitolul :x Iti ador imaginatia si modul in care ai descris. Fic-ul asta e bestial :x Unic.
Greseli nu am vazut :p Oricum, e genial capitolul asta :d Si am fost socata cand a luat-o si pe cealalta fata :-s Saraca,... Si nu avea nici o vina.
Super ! See ya! >:D<

#6
Bine , oficial mi se pare ciudat fic-ul desi nu pot spune ca nu este interesant ! Dar fetelor....exprimarea voastra cam lasa de dorit . Sincer , actiune grabita , greseli gramaticale , de exprimare si de punctunatie...toate acestea conduc la o invalmaseala totala . Ar trebuie sa verificati de mai multe ori capitolul inainte de a-l posta pentru ca astfel veti evita greselile de neatentie ! Mai multa grija la grabirea actiunii si la exprimare pentru ca mai aveti mult de lucru ! Sper ca nu v-am descurajat pentru ca nu asta a fost intentia mea ! Ideea oricum este interesanta , dar a trebuit sa citesc de mai multe ori anumite pasaje ca sa pricep care e mesajul ! Mai multa grija daca se poate pe viitor , chiar nu ar strica ! Si ... straduiti-va mai mult ! In fine , astept next-ul ! Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#7
Hehe..am venit si eu pe aici . Si acum , sa comentez si eu nitel ficul . Fetelor sa stiti ca ideea e superba . Chiar interesanta , dar nu credeti ca Devon e cam nebun ?[lol] Ciudat ca un frate sa-si violeze sora..totusi asta face ficul mai interesant . Ma intreb daca prietenul lui Devon o va ajuta pe Karma...
Cum am mai zis , ideea e buna , cam ciudata ...dar interesanta . Naratiunea si dialogul sunt bine combinate...ati descris totul destul de bine , dar cu toate astea mai aveti umpic de lucrat . Asakuna , sys vezi ca s-au cam strecurat 2-3 greseli de ortografie in capitolul de l-ai scris tu dar a iesit oricum frumos . Deabea astept sa vad continuarea . Next plssss si mai repede !:X
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#8
~Iata contin.It's my turn,so,Enjoy!~



Evadand din durere




Era inca liniste in camera.Sho o privea nedumerit pe fata.Nu-si putea imagina ceva atat de rau...adica...ceva atat de rau care o putea rani si care o putea face sa se simta atat de rau.Era clar.Devon merse prea departe.Stia ca,intre el si sora sa mai existara "neintelegeri" ,dar nu-si putea imagina...nu se putea gandi ca...Devon o violase pe Karma.I se parea destul de indecent,pe deasupra,nu era orice fata.Dimpotriva,era sora sa,pe care trebuia sa o protejeze de lucruri ce ar putea-o rani.Dar el avea stilul lui de "a avea grija" de ea.Pentru cateva minute,Sho ramase cu nemiscat.u privirea fixa,asemenea unui zombi.
Fata il privea ciudat.Era nedumerita...Adica,desi era prietenul fratelui sau, Sho nu se comporta in halul in care se comporta fratele ei.Mai pe scurt,era mai linistit,mai rabdator,si cu o privire calda care emana in jurul ei numai caldura,nu ca cea a lui Devon,care iti dadea fiori pe sira spinarii.
-Hei! ... Pot sa te intreb ceva?izbucni dintr-o data Karma,sagetandu-l cu privirea pe noul sau prieten.
-Aaa..da! Sigur.Zi!se balbai acesta.
-Cum de nu te omporti la fel ca si fratimiu,adica...de ce nu esti ca el...nu vreau sa te superi...adica... vroiam sa spun...de ce nu ai un comportament la fel de depravat ca al lui?
-Pentru ca nu imi place sa fiu ca el.Raspunse scurt Sho.
-Daca nu iti place cum este el,atunci de ce stai cu el?
-Pai...pentru ca...E o poveste lunga si nu prea as vrea sa te impovarez cu un lucru asa de plictisitor.
-Nu.Chiar nu m-ai plicitisi.Ba chiar sunt foarte curioasa.Diferenta dintre tine si Devon este foarte mare,din toate punctele,si de aceea vreau sa stiu si eu ce va leaga de stati mai mereu impreuna.
-Pai...defapt...as vrea sa-ti spun ceva.Adica,Devon mi-a povestit mereu de tine si de ceea ce ti se intampla si am fost,intr-un fel,socat,dar,dupa ce te-am vazut si in realitate,am stiut.
-Ce ai stiut??il intreba curioasa Karma.
Cuprins de momentul plin de suspans dintre ei,Sho isi apropie corpul si mai mult de Karma,acaparandu-i buzele intr-un sarut brusc,dar senzual.arma nu stiu cum sa reactioneze,deoarece nu se mai sarutase cu nimeni pana atunci~cu exceptia fratelui sau~.Cam nestiutoare la acest capitol,Karma se simtea inferioara,simtind nevoia sa aiba o harta dupa care sa se ghideze,in timpul sarutului.
Dar,se pare ca nu mai avea nevoie de asta,pentru ca in acel moment,devon intra in casa si ii vazu pe cei doi.
-O,vad ca deja te-ai acomodat,frate!Bravo!Tine-o tot asa.Ii spuse,ca de obicei,in batjocura,prietenului sau.
Sho rupse sarutul si se ridica brsc de pe pat.Se duse val-vartej spre Devon si,foarte nervos,ii trase un pumn in gura lui Devon,care isi pierdu echilibrul si cazu,lovindu-se de perete.
-Asta este pentru ca o meriti,dar tot nu ajunge.La cate ai facut,nici cu moartea nu-ti ajunge sa platesti!spuse Sho,mai mult tipand,uitandu-se cu dispret spre amicul sau.
Devon il privi nedumerit pe adolescent.De ce facuse asta?
Karma statea intinsa pe pat.Ramasese stupefiata.Ce era cu acea iesire a lui Sho?si,mai exact,ce vroia sa spuna cu "nici cu moartea nu-ti ajunge sa platesti"?Ce facuse mai exact ca sa plateasca?Adica,in afara de faptul ca o chinuise pe ea si,poate si pe alte fete?!Intr-un fel,nu-i parea rau de ceea ce i se intamplase fratelui sau,deoarece si-o merita;dar cum ea nu era o fire razbunatoare,nu se bucura prea mult de acest incident.
Sho il mai privi putin pe Devon.Acum el era cel care suferea,nu cel care facea sa se sufere.
Acesta se intoarse spre fata,spunandu-i:
-Hai!Imbraca-te si hai sa mergem.Te iau din infernul asta.
Karma nu se opuse.Ii placea ideea de a pleca din locul in care avea destule "amintiri" neplacute.Isi lua niste haine din dulap cu care se imbraca si isi lua geanta in care avea mobilul,cateva lucruri si banii.Iesi impreuna cu Sho,dupa care inchise foarte fericita usa apartamentului in care era ingropata suferinta ei.Traversa triumfatoare holul blocului,dupa care se indrepta spre lift.Nu se putu abtine sa nu puna macar o intrebare:
-Dar de ce?il intreba Karma pe adolescent.
-De ce ce?
-De ce ai facut asta?
-Pentru ca o merita.Dupa ce ti-a facut acele lucruri mizerabile pe care nu le merita o fata ca tine,ma mai intrebi si de ce?!
Dupa putin timp,acestia parasira blocul unde statea adolescenta.
Karma il privi pe adolescent,intalnindu-i ochii patrunzatori,dupa care cateva lacrimi ii scaparara printre genele lungi.Sho observa acest lucru,si o lua in brate pe fata,incercand s-o consoleze.
-Imi cer scuze pentru cum ti-am vorbit mai devreme.Nu am facut-o cu intentie,dar imi iesisem din minti.Eram nervos,deoarece nu vreau sa ti se intample ceva...rau.
-Dar de ce asa erai ingrijorat?il intreba fata pe Sho,nesigura.
-De ce?Pentru ca te iubesc.Tin la tine si nu vreau sa mai patesti ceva.De aceea am facut toate astea.
Fata il mai privi o data,dupa care il lua si ea in brate.simtea o legatura intre ei,dar nu era sigura daca era ceva mai mult,sau doar un lucru vag.Insa pana sa-si dea seama mai bine ce sentimente au unul fata de celalalt,mai ramane de vazut.
Cei doi se oprira in fata masinii lui Sho.Era un Hyundai Teraccan de culoare gri.Era o masina destul de mare pentru o singura persoana,insa Karma nu comenta nimic in privinta aceasta.Urca pe locul din fata,langa Sho.
-Acum unde mergem?il intreba adolescenta pe Sho.
-La mine acasa.
Karma nu mai spuse nimic pe parcursul drumului,incercand sa se gandeasca la alte lucruri.Lucruri care ar face-o fericita,insa care erau acelea?
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#9
deci e foarte dragutz capitolul,dar exista un "dar":
Descrierea e putin cam .....nu stiu cum sa zik....putin cam neinteleasa...nu prea ai descris sentimentele,deloc nu leai descris:zuppy03:
Actiunea ai grabit-o la maxim.....adica faza asta cu mutatu trebuia sa se intample prin capitolul 4-5 ....:zuppy04:
Ai multe greseli de tastare ...
Km atat....

sper ca data viitoare faci mai bine

chuuuuz :zuppy10:

#10
Am aterizat si eu pe aici ! Sa vedem :
,,Nu-si putea imagina ceva atat de rau...adica...ceva atat de rau care o putea rani si care o putea face sa se simta atat de rau . '' - bun , am inteles ideea mey , te repeti cam mult cu acest cuvantul (rau )

nemiscat.u - nemiscat cu
omporti - comporti
arma - karma
facea sa se sufere. - facea sa sufere
mai ramane - mai ramanea
Asa , am terminat cu greselile de tastare care banuiesc ca sunt din cauza neatentiei . Sincer , acest capitol mi-a captivat si mai mult atentia , dar pacat ca nu este asa de bine scris . Deci , mi se pare putin ciudat ca dupa ce a fost violata de fratele ei , Karma sa-si recapete veselia asa ca prin farmec . Putin suspect as spune eu ... In fine , mai ai tu cateva repetitii si sunt sigura ca acestea vor fi corectate cu vremea , dar mai am o nemultumire : Devon ... bine , e tipul dur , afurisit si mai stiu eu cum , dar draga mea , daca e asa de dur , atunci cum de nu s-a revoltat atunci cand a fost plesnit ? Eu daca eram in locul lui as fi facut un mare scandal ! In fine , sa zicem ca nu s-a gandit atunci la asta ! Si dragul de Sho o iubeste pe Karma , desi din cate am inteles eu , nu prea s-au vazut ! Dar sa zicem si de asta ca a fost dragoste la prima vedere . In fine , fic-ul vostru este reusit fetelor , dar mai e mult de munca ! Aveti mai multa grija la exprimare pentru ca e pacat ca un asemenea fic sa fie umbrit de greseli puerile ! Gambate kudasai si abia astept next-ul !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O fantezie mortala - [+18] Vero 63 35.337 17-04-2011, 11:00 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Arma mortala Iryna 5 4.169 04-03-2011, 02:11 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava? Mariah . 117 51.331 15-02-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Mariah .


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)