Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava?

#31
Hey ^_^ Scuze de intarziere facusem baie :)). Poi capitolul asta mi se pare cel mai bun dintre toate. Chiar se vede ca evoluezi. Ai mai pus descriere ceea ce e bine, dar se poate si mai bine. Dialogul este cam mult si uneori sec. Ai grija la semnele de punctuatie ca unele nu sunt bine puse. Wow ce ai schimbato pe Hinata O.o Ma asteptam la asta din partea lu Ino...Da din partea lu Hina? O.o Never ever! In fine. Multumesc ca m-ai anuntat si astept nextu:*

PS:Nu uita sa ma anunti :P
[Imagine: EnvYQ.png]

#32
hm... deci cand ajung mereu shi eu sa citesc ultimul capitol spers sa mai fie inca unul shi tot asa:))nu pot sa cred ca sant asa patetica=))deci imi place ficul tau foarte mult dar totusi nu crezi ca sasuke e putin cam iesit din comun?:))adik e prea pervers:zuppy03: saraca sakura cat o sa sufere din cauza asta:zuppy05: in fine eu vreau continuarea mai repede ca mor de curiozitate:zuppy04:
lol! ce viata de kkt sa stai si sa speri ca vei intalni iubirea vietii tale si ea sa nu aparaZuppy16..iar cand crezi ca a aparut iti dai seama ca nu te merita ce chestie sa crezi in iubire Zuppy15..ridicol ..poate cel mai ridicol lucru existent pe lumea asta am crezut in iubire si am suferit:closedeyes: ...acum sunt doar o umbra din ceea ce am fost candva :dead:

#33
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#34
vai, vai ce-i fac eu lui Sasuke asta! cum a vrut sa profite de-o fata asa draguta ca Sakura?
merita o bataie buna. Bn ca a ajuns Hinata la timp si-a salvat-o, ca altfel totul era pierdut.
asa deci, sa revin la critica (daca se poate spune si asa la sugestiile care le dau :)) )
la descriere te-ai cam zgarcit, la naratiune a fost frumos, dialogul, a fost in regula, iar actiunea, n-a fost grabita, bun. ce nu mi-a placut a fost lungimea capitolului, ai fi putut descrie foarte frumos sentimentele Sakurei in acele momente in care s-a vazut salvata, si cand a auzit vestea socanta de la Hinata. La asta mai ai de lucrat.
sper ca nu te-am suparat asa ca astept nextu , si sper sa ma anunti cand il pui...ms :*

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#35
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#36
Atat?:-w Data viitoare vreau mai lung! Descrierea ar mai merge..Trebuia sa descrii sentimentele personajelor.Actiunea e asa si asa.La fel si naratiunea.Din cate am observat capitolul asta e facut numai din dialoguri lungi? In fine. Am vazut o greseala de tastare dar probabil mai ai si nu am obs. In rest nimic si astept next
[Imagine: EnvYQ.png]

#37
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#38
nu mam suparat si nu am zis ca e cv rau in atitudinea lui sasuke ca e prea iesit din comun comportamentul lui:)) am zis ca e cam pros baiatul asta .fiecare cu viziunile lui.imi place atitudinea lui pentru ca genul asta de baieti imi plac si mie:zuppy11: chiar dak eu sunt mai timida:))
lol! ce viata de kkt sa stai si sa speri ca vei intalni iubirea vietii tale si ea sa nu aparaZuppy16..iar cand crezi ca a aparut iti dai seama ca nu te merita ce chestie sa crezi in iubire Zuppy15..ridicol ..poate cel mai ridicol lucru existent pe lumea asta am crezut in iubire si am suferit:closedeyes: ...acum sunt doar o umbra din ceea ce am fost candva :dead:

#39
Un nou capitol:>. Sa vedem: descrierea e ok, dar era loc si pentru mai bine, dialogul e bun, nu mi se pare sec si actiunea e asa si asa.Greseli de tastare nu am vazut. Cred ca totusi ar fi trebuit sa descri mai mult sentimentele personajelor. Abea astept sa vad ce aduci in noul capitol. Spor la scris, si multa inspiratie!;)
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#40
pai, ia te uita ca am ajuns si eu indrumata de catre cine altcineva, tu. :))
ce pot spune in primul rand, e ca acest cap e f ff scurt, asa cum s-a mai spus. Am vazut ca ai incercat sa descrii cat de cat sentimentele personajelor, asta e bine, macar te straduiesti.
descrierea e buna, dialogul e cam mult cei drept, dar merge, naratiunea, mai lucreaza la ea, iar actiunea, nu, n-ai grabit-o.
sper ca nu te-am suparat asa ca astept nextu"

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O Minte Bolnava... Darky 1 2.055 23-08-2012, 02:31 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Iubire adevarata 2 .Evil. - .Black.! 4 2.713 26-07-2011, 08:53 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iubire adevarata .Evil. - .Black.! 5 2.830 23-07-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Adevarata mostenire: inceputul DARKLIGHT131991 17 8.093 08-12-2010, 05:53 PM
Ultimul răspuns: DARKLIGHT131991
  Obsesie mortala [+15] [hentai] Dizzy 26 17.092 18-04-2009, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Iubire Adevarata ! ~Ebru~Rebela~ 4 3.913 14-04-2009, 12:34 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  O iubire adevarata(sasusaku) sasuke_sakura 8 8.670 04-02-2009, 01:06 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) denisa 42 67.993 29-12-2008, 10:24 PM
Ultimul răspuns: rosegur


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)