Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helăăău

#1
Sal'tare...pupic
Eu sunt Alexandra, dar imi puteti spune Lexy, Lexx, Ella sau oricum va doreste inimioara...
Sunt din Iasi, am 15 ani...
Sunt o fire nebunaa... putin cam prea nebuna 71
Imi place sa traiesc viata la maxim, sa incerc chestii noi...
Cine stie, poate voi incerca alpinismul 21
Ok, cam atat despre mine... ma bucur sa va cunosc, sper sa devenim buni prieteni si... ok, cam atat..
Ja ne!!! pupicpupic8hug

#2
Bine ai venit pe Animezup, Lexx45!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello :]
Bine ai venit aici si sper ca in aceasta luna pe care ai petrecut-o pe zup, ti-a placut atmosfera de site .
Eu sunt Serqet, incantata de cunostiinta. Si, reisind din faptul ca nu stiu aproape nimica despre tine, o sa-ti pun intrebari.
- Cum ai aflat de zup?
-Cum iti par useri de aici?
- Animeuri?
- Citesti manga?
- Ce ne spui de muzica?

Cam atat. Ne vedem mai tarziu.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
Welcome Lexy

Ia zimi si mie ...
Facebook ai ?
Games ceva pe PC ?
Cat de lung iti este parul ?
Cate kg ai si ce inaltime ? b-)
(la ultima intrebare poti sami raspunzi prin PM ) b-)
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#5
Helau, Lexx. : > Bine ai venit pe animezup. Sper sa iti placa aici, sa ramai mult timp printre noi si sa iti faci multi, multi prieteni. Eu sunt Beki, incantata de cunostinta.

Questions...
1. Filme preferate?
2. Sporturi preferate?
3. Temerile tale?
4. Esti la liceu? Daca da, ce profil? Daca nu, ce profil ai vrea sa urmezi?

Well, cam atat pentru moment xD. Inca o data bine ai venit si sedere placuta. Chuuu !
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
Pai... ma bucur sa va cunosc si acum sa va raspund la intrebari...21
Cum am aflat de zup? Pai... cautam ficuri noi pe care sa le citesc si mai mereu dadeam de ficuri de pe acest site si mi-a placut, chiar m-a atras.
Cum mi se par useri de aici? Pai sunt de treaba. Mi-am facut cativa prieteni si pot spune ca este un site de laudat... sunt putine site-uri pe care membrii sa se inteleaga atat de bine...
Animeuri... pai am vazut destul de putine... dar printre preferatele mele sunt InuYasha, Naruto, Gravitation si Death Note.
Manga nu citesc...
Muzica... pai ador muzaica rock, in special formatia Evanescence... imi place mult si raggaeton si mai ascult ocazional si pop, house, dance...71
Pai am si facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=100002013303877
Nu le prea am cu jocurile... de obicei imi place sa scriu ficuri, sa citesc, sa stau pe facebook, jocurile nu pot spune ca ma pasioneaza...
Parul... eu zic ca il am destul de lung (pana la jumatatea spatelui)... e saten, dar vreau sa ma vopsesc cat de curand un roscat spre mov... am mai incercat nuanta si mi-a placut...
Inaltime : 1.70 si Greutate: Nu am de ce sa o ascund...am 65 de kg, cam mult stiu, dar asta-i viata...
Acum... filme preferate: pai imi place mult serialul The Vampire Diaries, filmul 17 Again si The tournament... de obicei imi plac filmele de groaza, dar nu incat sa mor dupa ele... imi plac mult comediile si filmele de actiune. 3
Sporturi preferate... pai ador voleiul...chiar am facut volei de performanta...
Ciudat pentru o fata, dar imi place mult si fotbalul ( portarita 21 )
Temerile mele... pff... nu prea am temeri, cred ca singura mea temere este... o sa para ciudat, dar mereu m-am temut de durerea sufleteasca si de ceea ce poate provoca ea...
Da, sunt la liceu, in clasa a 9-a, sunt pe profil mate-info, intensiv informatica.

Inca o data ma bucur sa va cunosc pe toti, sper sa devenim buni prieteni 88pupicpupic

#7
Heii, Lexx.
Ma bucur ca avem noi Zupperi... Si chestii de inceput. Oricum, Welcooomee 8.
Sper sa-ti faci multi prieteni si sa ai cat mai multe posturi. Dar, cel mai important, Have fun.. A loot of funnnn. hug.
Intrebari, nu!.
Cam atat, urarile sunt mai sus , nu mai am ce sa mai spun.
Deci, Bui'bui!
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#8
Helau !
Vad ca avem un " niu membăr " aici , soo ...
Welcome dear !
Place fotbalu` ? Asa te vreau hug . Tu portarita dibace , eu fundasa turbata . 21
Eniuei , iti mai zic odata un Weeeelcome de onoare , sa nu spuna lumea ca-s zgarcita 21 , si ne mai auzim noi cu siguranta ! pupic
Z`bye ! hug
[center][Imagine: in_love_by_Pure_Poison89.jpg]

Mirror , mirror on the wall , tell me please , i fall in love ?
My strange world x3
[/center]

#9
Heii draga!!
Ma bucur ca dau de tine si aici!Iti urez un Welcome a la deLL si sper sa ne intalnim cat mai des pe aici! .:] Ca pe mess! 21
CE sa`ti zic...Ca pana acuma, adica nimic! Vom vedea noi cu ce ai sa ne incanti!! 19
Te pup dulcee!! :X8
hug Pa-Pa!!
[Imagine: elfen_lied.gif]
So make your jokes, go for broke
Blow your smoke, you’re not alone
But who’s laughing now?
^^ deLL-Chan!

#10
iasi means awesomeness 16!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  . Helău! Absinthion 10 3.483 09-07-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Helăăău. Mad Hatter 13 3.832 22-05-2011, 01:23 AM
Ultimul răspuns: sarawulf
  Helău. Dust. 7 2.609 29-03-2011, 07:18 PM
Ultimul răspuns: Dust.
  Helăău ! .Rob 22 6.648 22-03-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: .Rob
  Helău ^__^ Iu_l 11 3.438 21-01-2011, 07:58 PM
Ultimul răspuns: Alya
  Helăăău! Liar 9 2.832 28-12-2010, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Lori.
  Helău ^^ Yuki Onna 12 4.388 08-09-2010, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Yuki Onna
  Helău ! xD Pica 4 2.230 13-08-2010, 10:58 PM
Ultimul răspuns: Pica
  Helău Pipăl! Luka 5 2.130 04-08-2010, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Luka
  helăăău! ^^ AydenAsphixya 2 1.471 30-06-2010, 09:07 PM
Ultimul răspuns: Madu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)