Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helăăău!

#1
Deci, eu sunt For 4 Only, asta vine de la un cosplay vechi dar lumea (de pe net vorbesc) imi spune 44Only ca e mai simplu asa. Am parul saten deschis, o culoare greu de deschris. Culoarea ochilor, se schimba in functie de emotie dar imi e gru sa va zic o culoare exacta. Poate verde amestecat cu gri sau un albastru ceva. Despre animeuri, imi plac mai multe felori. Imi place Death note, Uroboku ( nu ma asaltati ca nu l-am vazut tot) si ar mai fi si Kuroshitsuji, am vazut sezonul unu si il urmaresc acum si pe al doilea. Nu am spus chiar totul despre mine dar puteti sa ma mai intrebati daca aveti ce intreba.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#2
Bine ai venit pe Animezup, For 4 Only!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hi For 4 Only hug . Welcome on Zup .

1.Cati ani ai ?
2.Numele tau adevarat ?
3.Ce zodie esti ?
4.De unde ai aflat de Zup ?
5.Ce ti-a adus Mosu`?

Cam atat . Welcome again , happy posting without spam and merry christmas .
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#4
Buna 44Only Smile si bine ai venit pe Zup.

Let the questions reveal.!
1. Cum te numesti ?
2. Cati ani ai ?
3. Ce gen de muzica preferi ?
4. Care este personajul tau anime preferat ?
5. Cate anime-uri ai urmarit/urmaresti pana in prezent ?
[Imagine: tumblr_li0ro6G3F81qfnbk6o1_500.gif]

#5
Buna For 4 Only. M bucur sa te cunosc si iti urez un calduros ,,Bun venit pe zup !''
Acum cateva intrebari :
1)Din ce oras esti?
2)Citesti manga?
3) Care e culoarea ta preferata?
4) Ce gen de muzica asculti?
Cam atat pentru inceput, dar o sa mai trec pentru ca vreau sa ne imprietenim hug
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#6
Zuza.
1. Pai, tre'sa fac 12.
2. Smaranda, mi se spune ca am un nume frumos, si ma intreb de ce ca toti in stalcesc. 33
3. Gemeni, dar din pacate nu am nici un frate/sora geaman/a.
4. De pe MangaZup, de ea am aflat de pe Google.
5. O rochie neagra, destul de scurta, o esarfa toto neagra si o cutie maree cu bomboane cu alcool, nu e de mirare ca eram cam ametita cand imi faceam contul.

Blizzard
1. Pai Smaranda... (am o senzatie de dejavu)
2. 11 momentan, indata 12
3. Rock, ascult cam toate ramurile acestuia, inclusiv j-rock.
4. Am vazut ceva animeuri si nu prea am gasit un personaj care sa il plac cu adevarat.
5. Nu am urmarit multe animeuri pana acum, am urmarit vreao 7 animeuri pana la sfarsit. Momentan urmaresc Shiki, Code Geass si ma screm sa urmaresc Ergo Proxy.

TheDeyu03
1. Radauti.
2. Nu prea ma pasioneaza, prefer animeurile.
3. Rosu si Negru dar in special rosu.
4. Rock, cam toate ramurile.

Mi-a luat ceva sa raspund la intrebari insa am acupatie.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#7
Ti se pare deja - vu, scumpo, pentru ca s-a mai pus itrebarea odata, dar, oricum, welcome si o sa trec la cateva intrebari sa nu par necioplita din prima.
- Cel mai mare vis al tau ?
- Ciocolata sau vanilia ?
- Ce ti - ai dorit cel mai mult dar n - ai putut sa primesti ?
- Care - i scriitorul tau preferat ?
- Ce carti ai citit ?
- Care a fost cea care te - a impresioat / ti - a placut cel mai mult ?
- Trupe preferate ?
- Cine te inspira in viata ?
- Ai vrun model pe care - l urmezi ?
- Dupa ce mooto te chidezi in viata ?
- Ce inseama sa iubesti din puctul tau de vedere ?
- Ce filme ai vizionat si au fost pe gustul tau / ti - au placut ?
- Ce crezi despre apocalipsa ? Manele ? Tigani ? Cocalari ? Emo ? Pitipoance ? Curve ? Cei care au realatii cu persoane de acelasi sex sau le plac persoanele de acelasi sex ?
- Canti la ceva ? Daca da, atunci la ce ? Ai vrea sa canti la ceva ?
- Ai auzit de An Cafe (partea cu J - rock m - a indemnat sa imi pierd timpul cu acest comment :]) ?
Si ar mai fi cateva intrebari pentru ca, desigur si logic, eu nu m - as fi oprit tocmai la atat de putine intrebari, dar sa spunem ca ichei runda intrebarilor (prima runda) cu acea intrebare pe care altii au uitat sau n - au vrut sa ti - o puna: Draga, ai trecut pe la regulament ?
Bun venit si sa ai o sedere placuta. Ai grija sa nu ivesti certuri si la warn (pe care eu - l am 60%). Multi ani inainte si se pare ca a venit mezina printre noi.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Ma bucur ca ai raspun la intrebari atat de repede (in timp ce eu ma chinuiam sa-ti dau reputaie nu de alta dar era de vina tema pe care o foloseam 21 )
Asa..ca sa ai de lucru iti mai pun cateva intrebari 8 :
1) Ai animale de casa? Daca da, ce animale si cate ?
2) Din cate am inteles asculti rock....hip-hop si rap nu asculti?
3)Care este cartea ta preferata?
4) Care este anotimpul tau preferat?
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#9
yaoi maniac
Multumesc foarte mult de primirea calduroasa.
-Am foarte multe dar nici unul nu poate fi etichetat ca cel mai mare. Se schimba foarte des. Momentan vreau sa il intalnesc pe Piko si sa merg la un concert de al lui.
-Ciocaloata face totul sa fie mai dulce.
-Am primit cam tot ce am vrut. Ar fi fost bluza aiai care zicea mama ca e prea decolatata dar acum cred ca e destul de mica. Ar mai fi si cartea Death Note: Another Note The Los Angeles BB Murder Case care se pare ca nu o pot cumpara de pe net. Cand o sa ajung mare am sa mi-o iau eu, lasa ca vedeti voi.
-Jules Verne... cred.
-M-am apucat de multe carti dar nu le-am terminat pe toate. A fost o carte pe care am citito a doua oara, e pe undeva in dulap.
-Au fost mai multe carti de Jules Verne dar nu mi le amintesc chiar acum.
-Nu prea, ar fi catva cantareti dar nu ascult foarte multe genuri d emuzica. -Ar fi poate Evanescence, un pic de Tokio hotel (de domeniu' trecutului)
-Am vazut cateva filme, unul care mi-a placut a fost Blestemul lui Penelopa si ultimul film Death Note...
-Despre apocalipsa, nu stiu ce sa zic nu mi-am facut o parere. Manelele le detest si cu tigani nu am nimic doar sa ma lase in pace. La subiectul cocalari nici pe ei nu ii prea agreez, cea mai buna prietena a mea e emo deci am invatat sa traiesc cu ei cu gandurile lor si cu lamele pe care le poarta in penar. Pitipoance si Curve sunt destul, trebuie sa le suport in fiecare zi deci nu le acord atenie dar le mai zic eu vreo doua. Nu am probleme cu oameni care au relati cu persoane de acelasi sex, poate suna ciudat dar merg pe principiul, dragostea e droagoste indiverent pe cine iubesit.
-M-am prostit odata la chitara dar nu a iesti foarte bine. As vrea sa invat sa cant la chitara bass sau la tobe.
-Da si ascult muzica lor insa imi pare rau ca s-au despartit.
La faza cu regulamentul, am vrut sa ma prezint dar m-am am gandit la regulament asa ca am inceput sa il caut bezmetica peste tot pana l-am gasit si l-am citit.

TheDeyu03

1. Nu am o problema cu animalele, le cam detest. De curand matusa mea a primit o catea si am inceput sa o indragesc dar tot nu imi plac animalele.
2. Nu prea ascult rap, poate putin hip-hop dar nimic mai mult.
3. Momentan nu am, am citit putine carti ca s aimi fac o parere, sunt eu mai lenesa.
4. Toamna, imi palce la frig, plus ca sunt mai melancolica.

Multumesc din nou de primire.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#10
O sa iti spun si eu bun venit, dar nu am sa fiu la fel de ipocrita ca domnisoara de mai sus, care gaseste faptul ca are warn 500 la suta super cul.
Nu am sa iti mai pun vreo intrebare pentru ca nu am ce sa mai intreb. Probabil unii dintre noi nu isi pierd vremea incercand sa gaseasca 15 mii de intrebari.
Oricum, have fun here. Regulamentul sa stii ca nu e asa de complicat, sunt chestiile standard. Cam ce scrie in semnatura lui Zuppy.
Btw, ca sa canti la chitara bas cred ca oricum incepi cu chitara clasica. . . Cel putin asa mi-au spus mie aia de la scoala de arte.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Helăăău Lexx45 10 2.825 07-11-2011, 01:15 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  . Helău! Absinthion 10 3.436 09-07-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Helăăău. Mad Hatter 13 3.788 22-05-2011, 01:23 AM
Ultimul răspuns: sarawulf
  Helău. Dust. 7 2.584 29-03-2011, 07:18 PM
Ultimul răspuns: Dust.
  Helăău ! .Rob 22 6.569 22-03-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: .Rob
  Helău ^__^ Iu_l 11 3.395 21-01-2011, 07:58 PM
Ultimul răspuns: Alya
  Helău ^^ Yuki Onna 12 4.330 08-09-2010, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Yuki Onna
  Helău ! xD Pica 4 2.196 13-08-2010, 10:58 PM
Ultimul răspuns: Pica
  Helău Pipăl! Luka 5 2.104 04-08-2010, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Luka
  helăăău! ^^ AydenAsphixya 2 1.460 30-06-2010, 09:07 PM
Ultimul răspuns: Madu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)