Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helău ^^

#1
Buna! Ma numesc Ana si am 15 ani. Sunt fana anime: Naruto, Kaleido Star, Death Note, Honey&Clover, Sailor Moon, YYH, FMP, FMA, Bleach, Inuyasha, Nana, Paradise Kiss si altele . Manga sincer nu prea citesc, desi m-as apuca. Daca aveti sugestii... ^^. Ascult ce-mi suna bine. Manele in niciun caz. Acum despre mine. Sunt o persoana destul de vesela, perfectionista si sociabila.
Nu va faceti griji in privinta regulilor, le-am citit si nu sunt genul care sa faca spam.
Well... Cam asta e tot : D

Bye'bye : *
[Imagine: naruto_scream.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Yuki Onna!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
User nou <33 Mda...nu ma baga in seama O_O Doar ma bucur cand vad ca se inregistreaza lume noua pe aici xD Ce pot sa spun? Bine ai venit pe animezup, iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta acest lucru va fi usor, te vei acomoda destul de usor. Eu sunt Beki, incantata de cunostina. Intrebari...hmm care este personajul tau preferat din Naruto? Actorul preferat? Practici vreun sport? Daca da, care este si de cand il practici...daca nu...ai vrea sa practici? xD Cam atat cu intrebarile, nu vreau sa te inebunesc. So...inca o data bine ai venit :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Buna Beki! Pai sa vedem... Personajul preferat din Naruto e... hmm : - ? Sincer nu am un personaj preferat. Imi plac mai multi: Itachi, Neji, Temari, Gaara, chiar si Naruto : )). Actorul preferat? Imi place Keanu Reeves : X. Fac sport: dans sportiv de sapte ani ^^ Imi mai place foarte mult si patinajul aristic, dar din pacate eu abia pot sa ma tin pe picioare cand sunt pe gheata : )) Multumesc mult de intampinare!
[Imagine: naruto_scream.jpg]

#5
Lume noua pe animezup....So,welcome si sa iti faci cat mai multi prieteni pe aici,dar asta va fi usor,deoarece majoritatea persoanelor sunt foarte dragute.Asa intrebari:
1.Ai vazut Naruto Shippuden?
2.De unde esti?
3.Culori preferate?
4.Cantareti/Cantarete/Trupe favorite
5.Ai de gand sa postezi un fic?
Cam atat.Inca odata bun venit si sper sa te simti cat ma bine aici.
[Imagine: j5atg3.png]


#6
Buna dimineta 71 Ma bucur ca ai citit ragurile (macar una dintre noi) Sper sa iti placa Zup. Aici e multa lume de treaba. O sa te intelegi bine cu toti 3 Iti urez sa ai o zi buna. Intrebari... nu am ce sa iti spun. Sper sa faci un fic si daca faci sa ma anunti XD[posturi unite]
"regurile" ... sper sa fi foarte activa pe forum 4 O sa vezi ca si medoratori sunt fff de treaba. Cred ca deja te stresesz. Ce moara stricata sunt. A da iti place j-rock sau k-pop ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Welcome . Câteva întrebări :
¤ Cânţi la ceva ? La ce ?
¤ Culoarea preferată ?
¤ Anotimp preferat ?
Şi atât . Încă odată bun venit .

#8
Heya! Multumesc pentru intampinari! Let's see...

Frozen Soul

Citat: 1.Ai vazut Naruto Shippuden?

Da, am vazut si chiar mi-a placut : - ?.

Citat:2.De unde esti?

Galati ^^

Citat: 4.Cantareti/Cantarete/Trupe favorite

Pff... Greu! : )) Sincer nu am un anumit cantaret preferat, dar Chris Brown a scos niste melodii chiar simpatice in ultimul timp, deci credd ca el e : ))


Citat:5.Ai de gand sa postezi un fic?

Sincer da... Am mai multe idei, dar as vrea sa scriu mai multe capitole inainte, in caz ca va fi o perioada in care nu voi mai avea timp. Oricum sigur o sa postez, insa nu stiu cand.


OiiKawaii

Multumesc mult pentru urari si incurajari. Si... Ascult putin j-rock. Nu am o trupa favorita, doar ce-mi suna bine ^^


Godziilaa

Citat: Cânţi la ceva ? La ce ?

Am cantat cand eram mai mica la pian, dar m-am lasat, axandu-ma mai mult pe dans. Am incercat inainte de asta si la chitara, dar nu era pentru mine : ))

Citat:Culoarea preferată ?

Imi place mult turcoazul : x

Citat:Anotimp preferat ?

Pai ar trebui sa fie toamna pentru ca atunci e ziua mea, dar sincer nu e : )). Nu am un anotimp preferat pentru ca ma plictisesc repede. Adica, abia astept sa vina iarna, cu zapada, pentru ca m-am plictisit de caldura verii. Dar sunt absolut sigura ca dupa prima luna de iarna o sa vreau sa vina vara : )). Si daca ar fi sa aleg o cale de mijloc, probabil primavara, tinand cont ca nu e nici prea frig nici prea cald : ))
[Imagine: naruto_scream.jpg]

#9
Hello. :] Ne~, si pe tine te cheama Ana. Si pe mine. xD :]] Si esti din Galati. o.o Multi galateni p`aici. Eu nu sunt, dar ziceam asa in general. xd Nu-ti mai pun intrebari, deja ai fost asaltata. :]] Pai bine ai venit pe forum, have fun si fa-ti prieteni, n-o sa fie greu. :] E bine daca ai citit regulile, nu ramane decat sa fii activa. Inca o data acomodare placuta si ne mai citim pe`aici. :]
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

#10
OMFG . GALATI .

24. Nu te speria . Si eu sunt din Galati .

La ce liceu esti, Ana ? Profil ?

Welcome .
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Helăăău Lexx45 10 2.893 07-11-2011, 01:15 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  . Helău! Absinthion 10 3.495 09-07-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Helăăău. Mad Hatter 13 3.840 22-05-2011, 01:23 AM
Ultimul răspuns: sarawulf
  Helău. Dust. 7 2.616 29-03-2011, 07:18 PM
Ultimul răspuns: Dust.
  Helăău ! .Rob 22 6.672 22-03-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: .Rob
  Helău ^__^ Iu_l 11 3.450 21-01-2011, 07:58 PM
Ultimul răspuns: Alya
  Helăăău! Liar 9 2.852 28-12-2010, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Lori.
  Helău ! xD Pica 4 2.237 13-08-2010, 10:58 PM
Ultimul răspuns: Pica
  Helău Pipăl! Luka 5 2.136 04-08-2010, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Luka
  helăăău! ^^ AydenAsphixya 2 1.480 30-06-2010, 09:07 PM
Ultimul răspuns: Madu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)