Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ello.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ello fraţilor. Karra-chan aici.
Poate mă ştiţi de pe alte site-uri, poate nu. Nu-i bai, nu-s prea populară! XD Oricum, m-am hotarât si eu să îmi bag nasul pe aici, deci, mă primiţi? o.o

Favourite anime: D.Gray-man at the moment. =D Şi Yu Yu Hakusho, primul pe care l-am văzut în întregime şi prima mea 'anime crush' [Kurama, I'll love you forever dammit! o3o].
Music: Rock all the way. Gothic, metal, thrash, punk, industrial, hard rock, numele meu pe fiecare. Deşi, nu-s prea mofturoasă. Deci dacă ma prindeţi cu Britney Spears sau Lady Gaga in căşti să nu-mi daţi în cap. 24
Favourite Band: Rammstein. =D Deah, sunt fană a lor, ce îmi aruncaţi priviri dealea? 0o
Colour: REEEEDDDDDDD.
Usual Mood: Happy emo. =D
Sunt o fire cam nebunatică, dar, atenţie, sunt încuiată intr-o cochilie, deci, nah, mai rece cu necunoscuţii. [am fost nevoită să învăţ pe calea grea cum să îmi ţin gura...]
Well well, motivul pentru care mi-am băgat nasul este simplu; sunt fan anime şi cum majoritatea prietenilor mei sunt încuiaţi în privinţa asta, vreau şi eu sa am cu cine discuta. :I
Ador în special roleplay-ul deci dacă aveţi sugestii, sunteţi invitaţii mei, eu deschisă 24 din 24. =D

Ciao~.

Lista cu anime-uri vizionate mai târziu, la semnătură. ~ Tananana~.
Bine ai venit pe Animezup, Karra!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Ello Karra .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Cum te cheama?
3 . Cati ani ai?
4 . Asculti k-pop?
5 . Anotimp preferat?

Well , that's all . Welcome here , happy posting without spam and have fun . hug
Helău, Karra ! :] Mă numesc Alexandra, or simple Metal A. ori, şi mai simple : )) Cori *laughs* . În orice caz *smile* .
1. PriveÅŸti Black Butler ?
2. Ai pisică ? ;; ) Sau măcar un animal de casă ?
3. Citeşti ? Dacă da, autorul preferat ? :]

Cam atât ! Well, happy posting - alea - alea , have fun şi respectă regulile *pretty smile* hug .
Welcome Karra. [: Cute nickname. Like it.

Emm.. Sa te distrezi pe aici! Sa-ti faci multi, multi prieteni si bla bla bla.. ar mai fi urmat ceva probabil dar deahh.. sa trec la intrebari.

* Cartea preferata?
* Filmul preferat?
* Actorul/Actrita preferata?
* Practici vreun sport? Daca da, care e acela? ;;]
* Iti plac cateii? ;]]
* Materia preferata?

Cam atat. ^^ Distractie placuta pe aici si nu uita sa-ti faci o tona de prieteni da? ;;] Poate ne mai citim pe aici. ^^ Aa da.. era sa uit. :]] Numele tau real? =]] Uituca mai sunt si eu. Ehem. Bye, bye!
(16-02-2011, 10:43 PM)Zuza. A scris: [ -> ]Ello Karra .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Cum te cheama?
3 . Cati ani ai?
4 . Asculti k-pop?
5 . Anotimp preferat?

Well , that's all . Welcome here , happy posting without spam and have fun . hug

Ah, sunt dintr-un orăşel uitat de lume, Tulcica lu' mămica. XDDD Tulcea mai pe româneşte.
Karraaaaa, nume real indisponibil că-i urât şi prea comun. :I [sorry T.T]
Am paisprezece anişori, cincisprezece din vară. =D
Ascult, slavă domnului! Altfel ce fel de anime fan aş fi! 00
Hm, greu de spus. Place vara că-i şi ziua mea de naştere, place iarna că-i zapadăăăă, place multe. Mai mult vara, de fapt. oo;

Rândul tău, dacă nu te deranjează. ^^;

(16-02-2011, 10:48 PM)Metal A. A scris: [ -> ]Helău, Karra ! :] Mă numesc Alexandra, or simple Metal A. ori, şi mai simple : )) Cori *laughs* . În orice caz *smile* .
1. PriveÅŸti Black Butler ?
2. Ai pisică ? ;; ) Sau măcar un animal de casă ?
3. Citeşti ? Dacă da, autorul preferat ? :]

Cam atât ! Well, happy posting - alea - alea , have fun şi respectă regulile *pretty smile* hug .

Dapăi:
1. Nu încă dar chiar VREAU să-l văd chiar dacă va fi ultimu' lucru pe care-l fac!! *feels epic* ....Seba-chaaannnn....Grell-senpaiiii...*w* *ahem* Karra's coming to getcha. owo
2. Daaaaa. Vreo 4 mâţe. =D Şi un căţel. :3 Şi o maimuţă, pe fratimiu. :3
3. Ahhh, citesc, ce-i drept, însă îmi plac mulţi autori 0o iar pe internet,...şi mai mulţi. 21
4. Rându' tău. ouo *dacă nu te deranjează, îs cam curioasă di fel o3o*

Buhuhu.
(16-02-2011, 10:49 PM)Debby. A scris: [ -> ]Welcome Karra. [: Cute nickname. Like it.

Emm.. Sa te distrezi pe aici! Sa-ti faci multi, multi prieteni si bla bla bla.. ar mai fi urmat ceva probabil dar deahh.. sa trec la intrebari.

* Cartea preferata?
* Filmul preferat?
* Actorul/Actrita preferata?
* Practici vreun sport? Daca da, care e acela? ;;]
* Iti plac cateii? ;]]
* Materia preferata?

Cam atat. ^^ Distractie placuta pe aici si nu uita sa-ti faci o tona de prieteni da? ;;] Poate ne mai citim pe aici. ^^ Aa da.. era sa uit. :]] Numele tau real? =]] Uituca mai sunt si eu. Ehem. Bye, bye!

Araaa....mersi mult. 9
Hmm....
Acu' încep să mă simt incultă oo; noo noo, citesc, dar nu am un autor preferat. Pe internet, am mulţi, deşi nu am apucat să citesc prea mult pe internet *ahem* poate o să am pe site-ul acesta. =D
Kuchisake Onna. owo Nu ţi-l recomand, pe mine m-a speriat de mi-au sărit capacele, nici acu' nu mai pot dormi calumea *tocmai a avut un coşmar* dar l-am ales pentru ca e un film care m-a speriat în adevăratul sens al cuvântului.
Ammm.....oo;....Jim Carrey? =D Eu le am cu comedia. 21 Si unu' român, Mugur Mihăescu. Idolu' meu. 21
Nu practic vreun sport, însă voi începe în curând Judo. =D Deci, voi deveni periculoso 24 Fear me!! >:U
Da, îmi plac. De la cei micuţi şi pufoşi, la husky. owo Mai ales pe Toto a nostru care-i corcitură de pechinez si nuş-ce. oo;
Hm, aÅŸ zice desenul ÅŸi ENGLEZA! 8D
Şi din nou, mii de scuze însă numele real nu-i disponibil. xD E urât, plicticos şi foarte comun. '_'

Ciao~.