Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

Ahhh~, Denneh. <3333 Dacă m`aş trezi lângă tine, aş începe să ţip şi să te îmbrăţişez. Apoi aş începe să sar în pat ( bietul pat nu mai are mult de trăit din cauza mea ) şi să ţip şi mai tare. Înainte să crezi că`s vreo psihopată care se dă drept Nya, mă calmez şi te îmbrăţişez ( iar ! ). Apoi îţi bag pe gât nişte lapte cu cereale ( mai mult nu ştiu să fac ), doar aşa să nu zici că nu te hrănesc. Then te iau la o plimbare prin Bucureşti, să simţi mirosul poluării şi să auzi zgomotul claxoanelor. <3 Minunat, nu ? Ca să nu crezi că oraşul meu superb are doar părţi proaste, te duc în cel mai apropiat mall şi plătesc eu tot. 21 Vezi ce generoasă sunt ? Şi mergem şi la o îngheţată ( de căpşuni, evident <3 ) After that, te trimit acasă. :] >:d<
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Nyuţă

Păăăi...sunt mai convins ce ai face tu dacă m-aş trezi lângă tine :]] . Cred că întâi aş fi uimit [ extrem ] şi apoi cred că nu mi-aş da seama dacă eşti tu sau altcineva. Apoooi...poate am vorbi despre muzică, skateboarding, am ieşi prin vreun parc, sincer nu ştiu 21 Ştiu doar că-i posibil să ne distrăm . Şiii... cred că te-aş ţine o viaţă de vorbă pe tema : Sonata, sk8 şii..cam atât 21 .
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Oooo 15 Pai sa vedem ce idei am in momentul acesta... daca m-as trezi cu tine ... Mai intai am juca un poker 15 God o_o . Ce idee tampita o_o . Dupa aceea am merge sa mancam sarmale , pentru ca mancarea de la restaurant e scumpa si trebuie sa fim oameni destepti =]] . As incepe sa te intreb tot felul de chestii despre tine , dar nu prea multe ca sa nu-ti par prea curioasa ( nici nu sunt ^^ ) . Cred ca in mare parte sa vorbim ... xD Pana sa ne intelegem foarte bine xD . ( nu te cunosc , dar cred ca asta as face xD )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Pai daca m-asi trezi langa tine, nu prea stiu ce asi face, probabil ca te-asi scoate pe afara ca m-am cam plic de camera si restul ce e pe acasa, un parc ceva, un suc, mult vorbit si distractie astea imi cam plac 21
[Imagine: 25zqem1.png]

Ryuji
Nu m-am trezit niciodată lângă o persoană straina... aşa ca reacţia mea va fi cât se poate de normală. Probabil că aş intoarce capul, te-as vedea lângă mine şi aş cădea din pat... exact ca în comediile alea cretine. Dupa care m-as da câţiva paşi in spate şi aş întreba "tu... cine eşti??". Când as afla ca esti de pe zup si nu ai NICi-O intenţie sa imi faci rau(ca daca ai avea, reactia ar fi alta), as face cunostiinta cu tine si nu stiu... probabil ca am face cunostiinta(ca na...asa e normal) si am vorbii puţin... sau mult. Depinde.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Daca m-as trezi cu tine langa mine..

"O fata, pe nume: Kagome[da` sigur -_-"] statea ea linistita pe un scaun, chnuindu-se de zori de zi, sa deau cu capu` de sony vegas, si sa termine o tapenie. Dar brusc, o bubuitura se aude.
[Kagome]- Cee? Cum? Unde? De unde a aparut asta aici? O.o
[Akasha]- Auu...Ce caut aici?
[K.] -Nu am intreba pe mine...nu am nici cea mai vaga idee O//o
[A.]-Imi aduc aminte ca am postat pe anime-zup...si cand am dat enter, boom! Am ajuns aici!
[K.]-Anime-zup?! O___O
[A.]-Mdamm..in fine, nu cred ca e un detaliu important...
[K.]-Esti membru pe anime zup..esti fan anime...O_O?
[A.]-Da..bine, si cei cu asta?
[k.]-Pai si eu locuiesc pe acolo, sunt Kagome O_O
[A.]-Tipa aia aiurita?
[K.]-Da..aia O_o
[A.]-Well....ce sa zic? Eu sunt Akasha :]
[K.]- OMG!!!! YAYAYYAYAYAYAYA!!!! Imi pare asa de bine sa te cunosc...nici nu stiu ce sa zic!Yay..hai sa mergem sa mancam niste inghetata..sau ai sa te torturez si pe tine cu sony vegas, sau ai sa faci cunostiinta cu netu` meu idiot, sau hai povestestem despre tine, iubesti anime-urile? Nu-i asa? Aii..mi se parea mie ca imi e cunoscuta figura ta...de pe mess XD...ehh, si ce mai faci? Nu inteleg cum ai ajuns aici..da` spre sa te simti bine alturi de mine. Daca n-ai unde dormi, uite iti donez 5...ba nu, 10cm din patu` meu XDD, vezi tu, iti fac eu oferyta, sa vezi cat de draguta sunt 4..si ce mai faci? ^_^" hihihihi...
[A.]- Bine...cred O_O...ma gandesc cum sa scap de aici....
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Ce aş face daca m-aş trezi lângă Kagome... hmmm....păi probabil că nu aş începe să ţip ca o descreierată. Revenind... daca te-aş vedea lângă mine, probabil că m-aş uita aşa... cu o sprânceană ridicată şi m-aş întreba "dumnezeule mare... ce dracu mai visez de data asta?". Tu... ţi-ai da seama că mă gândesc la chestii ciudate şi... de domeniul SF. Ai ridica două mâini şi ai spune (si,si,si). "STAAAI!Sunt Kagome de pe Zup!Nu visezi.Nu... Poţi să te linişteşti. Pur şi simplu am aterizat aici, Dumnezeu ştie de unde.".Ok... m-aş mai calma şi după ce am face cunoştiinţă... am începe să vorbim despre cai verzi pe pereti(sau mov?depinde... de care vrei).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Hamm de data aceasta m-am trezit eu langa tine, nu iti mai pun intrebari deja te cunosc, mai vorbim putin, daca e un mic dejun ceva :d.
Apoi ma car de la tine ca nu vreau sa iti ocup timpul ^^", asta daca nu ai timp de pierdut Zuppy02
[Imagine: 25zqem1.png]

La inceput mi-ar trece prin minte ca e un simplu vis, apoi ti-as da cu perna in cap sa vad daca esti mort sau traiesti. Zuppy06 Probabil ca te-ai trezi iar eu as incepe sa-ti pun intrebari : cum ai ajuns la mine? cine esti? ÅŸi multe altele... Dupa ce am face cunostinta, m-as duce la bucatarie sa fac ciocolata calda, una pentru mine, una pentru tine. La sfarsit ti-as oferi cateva HUG-uri calduroase si Ja nee !
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


Hehe , am facut cunostinta deja asa ca nu cred ca as avea o prea mare surpriza , oricum sunt sanse destul de mari sa te trezesti inaintea mea .... Imi place sa dorm cat mai mult. Oricum dupa ce ma trezesc as vrea sa te cunosc mai bine si te-as invita la un mic dejun in care sa discutam :-P Apoi poate am iesi pe afara sau daca te calc pe nervi probabil ai pleca acasa 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 17.974 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 297.636 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.855 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.488 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.382 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)