Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bine v'am gasit.

#1
Salut. Eu sunt Olivia dar as aprecia daca mi'ati spune Violet. Nu imi place numele meu. Imi plac animeurile si mangaurile. Pot spune ca multe animeuri nu am vazut si nu sunt chiar o fana dar ma pricep la manga destul de bine. Nici la capitolul Japonia nu stau foarte bine. Nu am cine stie ce atractie fata de tara asta. Poate doar mancarea ar fii ceva. Adica e buna.
Hm, alt capitol preferat ar fii muzica. Ascult Nirvana, Beatles, Bob Marley, AC/DC, Iron Maden, The runaways, Tarja, Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, Rolling Stones and something like this. Citesc si am o colectie intreaga de carti. Dar din pacate datorita timpului nu prea pot sa citesc cat mi'as dori. Citesc carti politiste, ma intriga si pana la final stau cu inima stransa. Dar nici celelalte carti nu ma lasa rece. Nu sunt fana romanelor de dragoste dar recunosc ca am citit cateva care chiar mi'au impresionat Si nu, nu vorbesc de Twilight. Seriale. Am o lista lunga de seriale vizionate in prezent. Grey's Anatomy, House, Glee, Lie to me, Mentalist, Supernatural, Pretty little liars, American Horror Story, Dexter, Weeds, Hawaii Five-o etc. Bine v'am gasit.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Violet.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, Violet. Mie mi se pare ca numele tau e unul (foarte) frumos. ^^ Cati ani ai? La ce liceu esti sau ai vrea sa dai? Poti sa ne spui si noua cateva animeuri vazute de catre tine si ce gen de mangauri citesti (poate si un exemplu)? Desene animate ai vizionat (ceea ce e culmea sa nu)? Pictezi, desenezi, canti (vocal sau la un instrument) si alte chestii dintr-acestea? O sedere cat mai placuta in comunitatea ZUP.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Ahahaha! Am găsit o metalistă :3 .

Uelcăm hir, dragăăă ! Nu ştiu ce să îţi urez. Sau să te întreb. Ah, îmi place numele tău. Olivia e un nume genial 0.0 . But, if u don't like it...
Trecem peste. Întrebări întrebări...
Do you like buggs bunny? Evident, doar e aÅŸa de hot ...
Ăăă... Din ce oraş vii să ne vizitezi? Undeva aproape de Bv? Nu, doar Bv e izolat de lume.
Să mai văd... Ce măngi citeşti? Ceva ecchi? eh?eh?

Nu ştiu ce să te mai întreb. E dimineaţă, ce vreţi de la mine?

Uelcăm again! Darling !

#5
Welcome, Violet ^^.
Deci, bine ai venit aici, pe forum. Sper sa te distrezi, sa respecti regulile, sa ... mai multe. x3.
Eu sunt Yuuki, incantata :3.
Intrebari nu am pentru tine smile, mai ales ca se apropie Craciunul . Aww.
Cam atat am avut de spus.
Bai-bai ! :bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#6
Bun venit pe acest forum, Violet [ cred că nu-i necesar să spun că-mi place şi mie also numele tău xd ] *hugs* I'm Adi şi sunt pleased to meet you.
Anyway, i have some questions for ya...

Dintre cărţile / romanele poliţiste, ai citit vreunul care te-a impresionat ? Can you give me the name ?
Că tot e vorba de venirea Crăciunului, îţi place această perioadă ?
Ce personaj preferi din serialul Pretty little liars ?
Asculţi The Pretty Reckless ? :'D
Ce zodie eÅŸti ?

K then, see you later, have a great day Smile .

#7
Willkommen Violet !

Cati ani ai ?
Facebook ceva?
Din ce oras esti?
Games ceva?
Cat de lung iti este parul ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#8
Bine ai venit pe forum! Sper sa te adaptezi repede si sa-ti faci multi prieteni!

^^
Intrebari:
1.CAnd ai descoperit ca-ti plac animeurile?
2.Ce clasa esti?
3.Parul tau are mai mult de 50 de cm?Smile
[Imagine: wqymg0.jpg]

#9
@Yaoi maniac.
Ah. Nu esti prima persoana care imi spune ca am un nume frumos si iti multumesc. Cine stie, poate am eu pitici pe creieri dar nu'mi place deloc numele meu. Am 15 ani. Sunt la liceul Tonita din Bucuresti. Nu prea am vizionat eu cine stie ce anime'uri dar m'am uitat la Toradora, Hellsing, D. Gray Man, Special A, Kuroshituji. Citesc orice fel de manga deobicei ma atrage numele si subiectul. Nu urmaresc un gen anume. Exemplu ? Hm, nu'mi vine mai nimic in minte. Citesc Mars, Royal Fiance, Kyou, Koi wo hajimemasu , Nana, Special A, Kuroshituji, Hadashi de Bara wo Fume, Faster than a kiss, Say i love you, Confirmed Daisy etc. Nu, nu am vizionat desene animate ci vizionez in continuare. Pictez, desenez, cant la chitara. Si sper sa am o sedere cat mai placuta.

@Sky
Salut. Daca vrei facem schimb de nume :]. Il iubesc pe bugs bunny, am pijama cu el. Vin din Bucuresti. Manga ? Cum am zis si mai sus. Nu am un gen anume, ma iau mai mult dupa nume si subieict.

@Yuuki.
Mersi de urari si bine te'am gasit. :]

@Addeh.
Incantata de cunostiinta Adi :]!.
Pai, sa zicem ca mi'a placut foarte mult Misterul crimei fara cadavru de Agatha Christie. Desi toate cartiile ei sunt grozave. Iubesc perioada Craciunului. Si acum nu ma refer la mancare si cadouri ci mai mult la atmosfera. Din PLL imi place Spencer, am multe in comun cu ea. Da, normal ca ascult The Pretty Reckless. E o trupa geniala. Si sunt taur.

@Zero.
Am 15 ani. Am avut facebook dar l'am inchis acum cateva luni. Nu prea mai stateam pe el si n'avea rost sa'l mai tin. Sunt din Bucuresti. Nu prea ma joc. Poate datorita timpului scurt. Perul meu nu este foarte lung, putin mai jos de umeri.

@DeeaH2helen.
Pai, cred ca atunci cand a aparut Shamn King la tv. Sunt in clasa a 9-a. Nu:]]. As vrea eu sa aibe parul meu 50 de cm.




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bine v-am gasit! Cristina_ 10 4.512 05-02-2012, 05:53 PM
Ultimul răspuns: Andrei.
  Bine te-am găsit , univers Zup ! Fără idei 15 4.576 16-07-2011, 12:30 AM
Ultimul răspuns: Fără idei
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.607 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Bine v-am gasit Cătă 10 5.282 27-10-2010, 01:26 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Bine v-am gasit si sa auzim numai de mine Sucre 21 10.718 01-05-2010, 01:59 AM
Ultimul răspuns: Sucre
  Bun gasit Aveqetura 1 1.769 25-09-2009, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  buna si Bine v-am gasit!!! Haruhi Suzumiya 3 2.399 19-05-2009, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  buna si Bine v-am gasit!!! Haruhi Suzumiya 11 5.411 15-05-2009, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.
  Bine v-am gasit, dragii mei ^_^ venus_love02 5 3.812 27-10-2007, 10:44 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)