Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bine v-am gasit, dragii mei ^_^

#1
:36: Well, hello...uite acum 5 minute am descoperit forumul asta si m-am gandit sa ma inscriu

Numele meu este....venus_love02 (nume real nu cred ca conteaza16), am 20 de ani, proaspat impliniti:->, sunt fan anime de cand eram mica mica....primul anime pe care l-am vazut a fost ori Lady Lady ori Zorro...pur si sumplu nu mai stiu care a fost primul 4 De atunci am vazut urmatoarele(sigur am sa uit ceva....): Sailor Moon, Full Moon wo Sagashite, Wolf's Rain, Ah! My goddess, Witch Hunter Robin, Animatrix- razboiul om masina, Ninja Scroll, Ouran High School Host Club, Final Fantasy- Advent children, Honey and Clover, Fate/Stay night, Death Note, Trinity Blood, Blood+, Black Blood Brothers, Full Metal Alchemist, Full Metal panic, GTO live action+anime, Dragon Drive....hm...chiar nu imi mai vine nici unul in minte acum.

Sunt o balanta desavarsita pentru ca iubesc echilibrul, oamenii, pacea...sunt cam copilaroasa din fire dar asa-mi place sa fiu....vreau 1000 de prieteni de la viata:->

Cam atat deocamdata...astept intrebari....daca sunt...

Take care ^^

#2
Felicitari pentru descoperire!!!!!!!
Oh boy,I just loove being the first!*smirk*
So,mancarea preferata(eto,presupun ca mi-e foame),muzica preferata(duh,era clar ca o sa intreb),anime-ul preferat din carnatul insirat mai sus....si cam atat(nu de alta,dar sa aiba si altii ce intreba )
Oh yeah,check the rules >.>
And hope you like it here!
Sayonaraaaa
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#3
teea A scris:Felicitari pentru descoperire!!!!!!!
Oh boy,I just loove being the first!*smirk*
So,mancarea preferata(eto,presupun ca mi-e foame),muzica preferata(duh,era clar ca o sa intreb),anime-ul preferat din carnatul insirat mai sus....si cam atat(nu de alta,dar sa aiba si altii ce intreba )
Oh yeah,check the rules >.>
And hope you like it here!
Sayonaraaaa

Mancarea preferata e...sunt doua intre care nu pot sa aleg: sarmale si pizza 4; anime-ul preferat va ramane forever Sailor Moon, iar muzica preferata este in general rock-ul alternativ si in ultimele 3 luni ascult numai OST-uri 4... Multumesc de primire hug

Si ce am mai uitat sa adaug la lista sunt urmatoarele: Loveless, Gravitation, Papa to kiss in the dark si Gakuen heaven....data viitoare sigur am sa mai adaug ceva... 10

#4
^___^ mi-a placut cu dragii mei...se pare ca esti drguta...app imi place avul tau...sper ca o sa fim prietene si addoorr si eu animeurile pe care le-ai enumarat ai vazut destul de multe dar avand in vedere faptul ca te uiti de cand erai mica...nah mai e si chestia cati ani ai?4 si ce fel de muzica asculti...doamne nu manele...oricum nu imi pari tu a manelista ...care sunt culorile tale preferate?ce iti place sa faci in timpul liber? etc etc...si in rest no spam..regula de baza al oricarui forum Smile cunosc mai bine regulile de pe forum decat constituia (stiu si pe aia glumeam doar ^___^)...hmm nu cred ca mai am ce sa iti zic decat inca o data bunnnn veniiittt distractie placuta and happy post ^____^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#5
Culoarea mea preferata e rosul, elementul preferat e...bineinteles ca focul, tara preferata e....JAPONIAAAAAAA 4, si limba pe care o invat acum e japoneza 3...Ok, numele meu e Oana-Laura ^^. Urasc manelele x( . In timpul liber imi place sa desenez manga ^^ si sa ascult muzica la maxim 4

Multumesc din suflet pentru primirea calduroasa hug...si ce am uitat sa adaug la lista aia: Chobits si X TV

Take care...

#6
O buna Venus_love02. Ma bucur ca ai descoperit acest forum. Ma bucur pt ca avem varste apropiate. Eu am 22 de ani. Si ma bucur ca ai privit Ah My Goddess. La mine e in curs sa il privesc. Dar de unde pot face rost de el subtitrat?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bine v-am gasit! Cristina_ 10 4.515 05-02-2012, 05:53 PM
Ultimul răspuns: Andrei.
  Bine v'am gasit. Violet. 8 5.660 18-12-2011, 04:15 AM
Ultimul răspuns: Violet.
  Bine te-am găsit , univers Zup ! Fără idei 15 4.579 16-07-2011, 12:30 AM
Ultimul răspuns: Fără idei
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.618 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Bine v-am gasit Cătă 10 5.306 27-10-2010, 01:26 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Bine v-am gasit si sa auzim numai de mine Sucre 21 10.732 01-05-2010, 01:59 AM
Ultimul răspuns: Sucre
  Bun gasit Aveqetura 1 1.772 25-09-2009, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  buna si Bine v-am gasit!!! Haruhi Suzumiya 3 2.402 19-05-2009, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  buna si Bine v-am gasit!!! Haruhi Suzumiya 11 5.436 15-05-2009, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)