Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bine v-am gasit

#1
[/font]Imi spui Cătă. Varsta: 17. Sunt fata... hobby-urile mele sunt muzica, anime-urile, plimbarile lungi, visatul cu ochii deschisi, cititul, basketul, biliardul, etc. Sunt o persoana sociabila, din punctul meu de vedere, insa multi nu ma considera asa datorita nivelului meu scazut de energie cauzat de trezitul infantil la care sunt supusa in fiecare zi lucratoare. Deh! Trebuie sa termin liceul ca mai apoi sa urmez o facultate. Sunt o fire optimista. Incerc sa iau doar partile bune dintr-o intamplare si evit sa fiu daramata de anumite chestii idioate, gen terminarea unei relatii de 2 saptamani, faptul ca tipul de la B nu ma place sau mai stiu eu ce porcarii, care pe alte fete(pe care le cunosc) le termina psihic si raman cu traume vreo... 2-3 zile? In fine... Sunt sensibila, orgolioasa, geloasa, egoista, hmmm sa mai zic? Calitati? hmmm.. stiu sa ascult, stiu ce vreau de la viata, stiu sa iubesc si sa pretuiesc. Cam atat despre mine.. :pls:

#2
Bine ai venit pe Animezup, Cătă!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salutare Cata.....imi pare bine de cunostinta eu sunt Melania dar poti sa-mi zici Mely.....
-Ce anime-uri iti plac?
-Ce fel de muzica asculti?
-iti place animezup?
-Ce parere ai despre site?

Sper sa-ti faciii multiii prieteni in frunte cu mine bine inteles....21).....bye..bye
Fic-ul meu [color=#C71585]Sakura si dragostea

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23489

#4
(24-09-2010, 06:29 PM)ssakussassu A scris: Salutare Cata.....imi pare bine de cunostinta eu sunt Melania dar poti sa-mi zici Mely.....
-Ce anime-uri iti plac?
-Ce fel de muzica asculti?
-iti place animezup?
-Ce parere ai despre site?

Sper sa-ti faciii multiii prieteni in frunte cu mine bine inteles....21).....bye..bye

Pai Mely..
- vampire knight, naruto, chrono crusade, bleach, elfen lied, inuyasha the final act, full metal panic, full metal alchemist, blood +, hellsing, etc.
- in general rock si raggae
- e un site destul de interesant Smile chiar imi place
- imi pare bine ca sunt multi useri activi si mai ales ca sunt multe lucruri interesante de facut/vazut..


imi pare bine sa va intalnesc pe toti hug

#5
Bun venit pe AnimeZup!

Sunt bucuroasa ca animezup are din ce in ce mai multi noi veniti, toti very draguti! hug
Am aflat cum te cheama si cati ani ai. Iti urez mult succes aici si tot tacamul.. blah..blah.. 21

Am si intrebari pentru tine. ^^ si.. pe naimezup nu se scrie cu alte culori in afara de negru, din cate stiu, dar in fine.. 39 :-J

1. Ce iti place cel mai mult la viata?
2. Cola sau Sprite?
3. Ce mancaruri iti plac?
4. What do you think about oamenii de aici?
5. CE fersonaj anime iti place foarte mult? ^^

Succes in continuare pe aici, si ne mai "citim"! xD

#6
Inca nu ai raspuns la celalante intrebari... asa ca nu pun si eu altele pana nu raspunzi la celalante.
Nu vreau sa te stresez. Asta e unul dintre lucrurile la care ma pricep cel mai bine dupa milogit :yes:

Sper ca ai citit regurile.
Frumosa porecla.

Multi inainte.
Se vede ca eu sunt cea mai micuta. Oo....

Iti urez sa ai o seara buna, sa fi cat mai activa... multe puncte, posturi.
Sa iti faci prieteni multiii sa nu le mai ti minte numele. ; ))

Alte urari... dupa ce raspunzi. Vreau sa fiu sigura ca nu te-ai lasat de Zup. =]]
Mda... mintea mea se bucura prea mult de libertate. TT
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
(24-09-2010, 07:46 PM)Artist A scris: Bun venit pe AnimeZup!

Sunt bucuroasa ca animezup are din ce in ce mai multi noi veniti, toti very draguti! hug
Am aflat cum te cheama si cati ani ai. Iti urez mult succes aici si tot tacamul.. blah..blah.. 21

Am si intrebari pentru tine. ^^ si.. pe naimezup nu se scrie cu alte culori in afara de negru, din cate stiu, dar in fine.. 39 :-J

1. Ce iti place cel mai mult la viata?
2. Cola sau Sprite?
3. Ce mancaruri iti plac?
4. What do you think about oamenii de aici?
5. CE fersonaj anime iti place foarte mult? ^^

Succes in continuare pe aici, si ne mai "citim"! xD


Pai...
1. Faptul ca invat si descopar multe lucruri, faptul ca incep sa realizez cum evoluez, psihic, fizic, etc.
2. Ambele 4
3. pai.. Pizza, peste fript, salata de varza, etc.
4. Inca nu pot sa spun o parere clara, dar ma bucur ca am dat peste persoane cu care am ceva in comun, anime-urile.
5. L din Death Note :X



@ You! cred ca o sa fiu mult timp activa 21 imi place mult site-ul si de ce sa nu profit din cand in cand de timpul meu liber si sa fac o vizita?


Multumesc pt urari !

#8
Citat:5. L din Death Note

Everyone likes L! Mai ales cand raspunde la telefon *fangirl moment*.

Citat: full metal alchemist

Ai citit si manga'ul? Mie, una, mi-a placut mai mult sa-l citesc decat sa vad anime-ul. In primul rand ca o luasera inainte cu anime'ul si au deviat mult de la continutul din manga si apoi, am aflat mai multe citind.

Anywayz, bine venisi p'aci. Have phun!
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#9
nu m-am gandit sa citesc manga-ul dar multumesc pentru idee Smile am sa vad si eu diferentele astea. Si, da, am vazut doar anime-ul 10

#10
Hellu Cătă.Mă strecor şi eu pe aici.
Welcome :3 Frumoasă descriere,ai pus suflet.Chiar mă bucur că nu eşti ca celelalte fete,şi că ştii ce vrei de la viaţă.În ziua de azi puţini oameni mai ştiu asta.Sper să te bucuri alături de noi pe forum 10
Să ai grijă să nu faci spam 21...E grav dacă faci [cel puţin mie nu-mi place să-mi spună toată lumea că am greşit,dar ăsta este adevărul,nu?],la mai multe posturi şi puncte .__. :3 Saranghae
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bine v-am gasit! Cristina_ 10 4.525 05-02-2012, 05:53 PM
Ultimul răspuns: Andrei.
  Bine v'am gasit. Violet. 8 5.661 18-12-2011, 04:15 AM
Ultimul răspuns: Violet.
  Bine te-am găsit , univers Zup ! Fără idei 15 4.579 16-07-2011, 12:30 AM
Ultimul răspuns: Fără idei
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.618 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Bine v-am gasit si sa auzim numai de mine Sucre 21 10.746 01-05-2010, 01:59 AM
Ultimul răspuns: Sucre
  Bun gasit Aveqetura 1 1.772 25-09-2009, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  buna si Bine v-am gasit!!! Haruhi Suzumiya 3 2.403 19-05-2009, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  buna si Bine v-am gasit!!! Haruhi Suzumiya 11 5.449 15-05-2009, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.
  Bine v-am gasit, dragii mei ^_^ venus_love02 5 3.813 27-10-2007, 10:44 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)