Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna si Bine v-am gasit!!!

#1
Buna ma numesc Alexandra. Am 13 ani ... si mi-e lene sa mai scriu ceva despre mine 21 asa ca aveti ce ma intreba 24

#2
Bine ai venit pe Animezup, Haruhi Suzumiya!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Alexandra, bine ai venit pe animezup. Cum îţi place aici? Minunat, ştiu, ştiu , ştiu!
Prezentarea ta... mda, chiar cere multe întrebari, cred că aşa este. Am şi eu câteva, pe care, eh aş putea spune că le întrebam oricât de lungă ar fi fost prezentarea, dacă nu erau şi acestea în ea.
În primul şi în primul rând cum vezi tu viata la treisprezece ani? Este acea vârstă, de 13 :]] you know, şi eu fac un fel de ' sondaj ' pentru propria mea cultură . Vreau să vad cum vedeti voi viata la această vârstă [ bla , bla , bla ]
Engleza ta nu pare aşa ' rea ' cum spui tu că este, mi se pare destul de O.K. . Chiar cred că te descurci [ ştii, nu cred că prima impresie este definitorie, contează, dar se poate schimba ].
Hmm, şi acum spune-mi, ce zodie eşti tu? Am un fel de ' obsession ' pentru asta, vreau întotdeauna să ştiu zodiile, yeah, fux, I know!
Music its life? Well, asta spune multe pentru tine. Îţi place Pink [ the pop - rock star ] ? Dacă da, de ce? Dacă nu, de ce?
Nici mie nu îmi plac manelele, dar nu am nimic cu cei ce ascultă , şi ei sunt oameni indiferent de ce gândesc [ etc ] şi că tot veni vorba , încă două întrebari şi te las :] Ce parere ai de curentul ' emo ', şi încă una, ce parere ai de România ? :] [ fuxing questions, I know :] ]
Cam atât primeşti din partea mea, sper să te simti bine aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi.

Şedere placută!
:bye:

#4
Welcome on animezup pupicpupic
sa-ti faci mooolti prieteni pe site(printre care si eu, nu-i asa4?) si sa te distrezi <:-P
am cateva intrebari^___^:
1. esti fan Vampire Knight, Death Note, Naruto, B.O.D.Y, Rockin Heaven, Adarashan no Hanayome, Moe Kare, Arakure etc(sau mai bine zis daca esti fan manga si anime4)
2. si eu sunt curioasa sa vad ce zodie esti21
3. iti place literatura?(nu neaparat ca materie... ci ca un hobby[sa scrii, sa citesti carti... for example S.F books])
4. Iti place Tara Duncan sau The Vampirates + Twilight?
5. Nu iti place matematica, noop21?
Hope you like animezuppupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bine v-am gasit! Cristina_ 10 4.515 05-02-2012, 05:53 PM
Ultimul răspuns: Andrei.
  Bine v'am gasit. Violet. 8 5.660 18-12-2011, 04:15 AM
Ultimul răspuns: Violet.
  Bine te-am găsit , univers Zup ! Fără idei 15 4.579 16-07-2011, 12:30 AM
Ultimul răspuns: Fără idei
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.618 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Bine v-am gasit Cătă 10 5.306 27-10-2010, 01:26 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Bine v-am gasit si sa auzim numai de mine Sucre 21 10.734 01-05-2010, 01:59 AM
Ultimul răspuns: Sucre
  Bun gasit Aveqetura 1 1.772 25-09-2009, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  buna si Bine v-am gasit!!! Haruhi Suzumiya 11 5.436 15-05-2009, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.
  Bine v-am gasit, dragii mei ^_^ venus_love02 5 3.813 27-10-2007, 10:44 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)