Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asasinul din umbra

#31
E singurul fic pana acum de care m-am atasat cat de cat avand in vedere ca sunt un maniac al yaoiului si nu dau niciodata inapoi de la a citi ceva fie ca e fic sau manga. Pana acum sunteti singurele fete care cu adevarat scriu ceva real. Scrieti frumos si chiar imi place personalitatile tipilor. Ma bucur ca intelegeti cum e cat de cat in viata reala si mi se pare ca sunteti mai atasate de realitate decat alte ficuri. Nu fac comparatie, dar exprim o idee cat se poate de adevarata.Bafta

#32
>:D< Hey, Imi pare rau ca nu am reusit sa dau com mai devreme..cu capu`nori si eu;)
Capitolul acesta a fost perfect poate exagerez , dar eu imi spun parerea. Nu ma asteptam la acel hentai;)) de nici o culoare... A fost placut totusi si astept cu sufletul la gura urmatorul capitol, poate ceva yaoi?:> Deci va rog grabiti`va!
Ps: Ma anuntati si pe mine da?
[Imagine: jaejoong.jpg?o=1]
Don`t Make Me To Kuss You!!

#33
***


In momentul in care il auzisem, inlemnisem. El imi spunea mie ca imi plac barbatii, asta dupa ce ma saruta?! Cine era ala cu orientarea aiurea!?!
Nu aveam timp insa sa ma gandesc la prea multe, fiindca buzele lui ferme le acoperira pe ale mele iarasi, facandu-ma sa incep sa tremur din cale-afara de uimit. Era la fel de violent ca si pana acum, iar eu tremuram, nestiind cum sa scap. Corpul mi se zvarcolea in patul acela, iar toate sentimentele ma facusera sa cred ca sunt nebun. Imi era pur si simplu frica de ce mi-ar fi putut face Marcus.
- Nu-mi plac baietii! strigasem nervos, cu vocea continuand sa-mi tremure de teama. Cat imi doream sa nu ma inteleaga gresit! Si totusi, Marcus se pusese deasupra mea, facandu-ma sa incep sa tremur si mai tare. Era clar, nimic bun nu avea sa se intample, iar eu deja ma simteam aiurea, groaznic, si voiam sa intru sub pat din cauza rusinii, fiindca acolo, in el, era insusi cel ce ma facea sa ma comport ca un iepure speriat.
- Zau? intrebase ironic, apoi iarasi mi-am simtit buzele captate intr-un sarut. Scancisem scurt, insa ii primisem limba-n gura mea, fara sa-mi dau seama ca asta nu imi intarea spusele cum ca nu-mi palc barbatii, ci chiar le infirma, dovedind tocmai contrariul.
Isi plimba limba calda, umeda, prin interiorul gurii mele, iar eu nu puteam face nimic, in ciuda faptului ca imi doream sa dispar doar, sa nu ma poata atinge! Daca nu reusisem sa ma culc cu tipa aia nu insemna ca se intamplase datorita faptului ca imi placeau alti barbati, ci asta se datorase doar faptului ca voiam sa fie cu o fata care sa merite, nu cu una care si-o trage cu toti!
- Asculta! am sarit repede si am incercat sa-l imping de pe mine, insa era in zadar, ii eram inferior din punct de vedere fizic. Nu stiam exact ce are de gand, tot ce imi doream insa era sa nu ma chinuie, sa ma lase sa traiesc. Marcus,asculta! am strigat si el isi fixa ochii in ai mei, facandu-ma sa fiu strabatut de un fior deloc placut. Simteam ca ma dezintegrez usor-usor sub greutatea trupului sau, insa am continuat: Nu am putut s-o fac... Nu puteam, e doar o tarfa de bordel, pentru ea nu inseamna nimic, pe cand pentru mine... Pentru mine e mult mai mult, intelegi?!
Continua sa ma priveasca, parca necontand nimic din ceea ce spuneam. Mainile mele se aflau pe umerii sai, incercand sa-l tina la distanta, dar nu aveau prea mare efect. Imi prinse inchieieturile si imi imobiliza mainile deasupra capului, facandu-ma sa scancesc. Nu avea sa-mi dea drumul, gata, intelesesem! Dar ce avea sa-mi placa?
- Jason... Iti plac barbatii, recunoaste, ceruse aproape in soapta, iar vocea sa ma facuse sa incep sa tremur, neputandu-ma abtine. Parca eram dezbracat iarna, in frig, ud tot, asa ma comportam. Si totusi as fi preferat o situatie similara aleia decat sa stau sub Marcus, care, pe deasupra, si incepuse sa se frece de mine, facandu-ma sa ma simt injositor, nedreptatit. Voiam sa ma inteleaga, iar el n-o facea, ci continua sa ma tachineze.
Imi rosti numele in soapta, apoi ma sarutase din nou, de data asta insa in alt mod. Ceva fusese diferit de aceasta data, insa nu stiam ce. Poate ca fusese mai violent ca de obicei, poate... Poate, nu stiu. Nu-mi mai dadeam seama. Imi prinse buza inferioara cu dintii si trase de aceasta usor, apoi mi-o linse si isi strecura limba in gura mea, provocandu-mi trupul sa reactioneze, astfel ca stomacul mi se contractase intr-un mod neplacut.
- Marcus, te rog, termina... Nu imi plac barbatii, nu imi mai face asta...
Scanceam si realizasem ca plang in momentul cand ma inecasem cu propriul meu suspin, apoi, cand Marcus din nou isi dusese buzele peste ale mele, il muscasem. Strangeam din dinti cu putere din cauza frustrarii, dorind astfel sa-i arat cine e seful. Cu toate astea, gresisem chiar eu persoana, fiindca se parea ca nu eu eram acela. O mana a barbatului cobori intre picioarele mele si stranse de acel loc. Cu toate ca fusese prin cearsaf, ma duruse acea miscare din partea sa si scancisem lung, plangand si mai tare.
- Ba da, iti plac barbatii, Jason, dar ti-e rusine sa recunosti asta!
In vocea sa nici macar nu tradam faptul ca simtea vreo durere de pe urma muscaturii mele, ci era perfect calm si nu-i pasa. Imi venea sa urlu, tremuram si de fiecare data scanceam, fiindca el facea o miscare, mai strangea acel loc. Simteam ca-mi vine sa intru-n pamant de rusine, imi doream sa nu fi existat vreodata, sa nu ajung sa fac acele lucruri cu el, dar acum era prea tarziu. Ar fi trebuit sa accept sa i-o trag tipei aleia, fiindca acum eram pus intr-o situatie cu totul si cu totul noua, necunoscuta mie pana acum, care ma inspaimanta.
Marcus acum ma saruta pe gat, imi musca pielea si mi-o sugea fara ca macar sa se sinchisieasca de toate aceste lucruri, ca si cum totul ar fi normal. Eu tremuram si el facea miscari ciudate deasupra mea, facandu-mi astfel zona sensibila sa se intareasca. In ciuda faptului ca nu-mi venea sa cred, iata ca se intampla acest lucru, iar eu nu eram capabil de nimic, doar sa vad ca eram cu adevarat homosexual, imi placeau barbatii.
Incercam sa ma impac cu gandul, iar barbatul de deasupra mea cobori cu buzele pe pieptul meu si ma musca de sfarc, facandu-ma sa gem din cauza durerii, deoarece nu fusese deloc bland, ci doar voia sa-mi dea o lectie.
- Tu... Tu-mi zici mie ca sunt gay?! Tu, care-mi faci asta?! strigasem printre lacrimi si suspine, iar el ranji, facandu-mi sangele sa-nghete in vene. Niciodata nu mai vazusem atata raceala imprimata pe chipul cuiva,atata rautate si aceeasi placere sadica de a batjocori. Acum eram suta la suta cert ca nu aveam sa ies bine din acest loc de nicio culoare. M-am arcuit sub el, incercand sa scap, insa nu, se parea ca nu are de gand sa-mi dea drumul.
- Daca tot zici ca sunt gay, hai totusi sa-ti demonstrez cum e sa faci asa ceva!
Bursc, stomacul mi se stransese in mine, fiindca auzisem ceea ce avea de spus. Incepusem sa plang mai tare acum, cuprins de panica, insa el nici macar nu baga de seama, ci continua sa-mi sarutue pieptul, apoi abdomenul. Mainile inca mi se aflau deasupra capului, tinute de el, si simteam ca sunt neputincios, ca tine de viata mea si eu nu ma pot apara, el avea sa ma distruga, sa imi ia ce aveam mai scump.
- Marcus, nu... Nu, te implor! am cerut in soapta, printre lacrimi, si probabil ca nu isi daduse seama de ceea ce zisesem, fiindca nu fusesem deloc coerent, scosesem doar niste sunete infundate, astupate de buzele lui de cateva ori si de scancete.
Nu ma asculta, ci ma intoarse pe spate, facandu-ma sa stau cu posteriorul indreptat spre el, ridicat in sus, iar capul sprijinit pe perna, coatele la fel, iar pumnii stragandu-mi cearsaful alb. El se ridicase deasupra mea, fiindca ii simteam pieptul cald pe spatele meu, apoi buzele pe ceafa mea, incepand sa sarute de la gat pana tot mai jos, la mijloc. Avea un stil tare ciudat, era ba bland, ba violent, ba ma saruta, ba ma musca, lucruri care ma speriau, ma inspaimantau. Tot ce voiam era sa ma lase in pace, sa ma intorc acasa.
Imi desfacuse pantalonii si mi-i trasese jos cu boxeri cu tot, inlaturandu-mi-i. Imediat, i-am simtit mana coborand si apucandu-mi membrul, incepand sa mangaie usor si sa stranga. Imi venea sa urlu de rusine si de durere, ma simteam murdar, insa stiam ca, in curand, aveam sa ma simt si mai si, fiindca nu avea in plan nimic bun.
Miscarile sale se intetisera, facandu-ma sa tremur, insa acum de placere. Nu-mi venea sa cred, insa imi placea ce facea. Nu mie, ci corpului meu. Organul mi se intarea treptat si il simteam din ce in ce mai mare, strangandu-se tot mai multa presiune.
- Cred ca in banii pe care-i fac nu include si asta! am strigat exasperat, incercand sa il fac in vreun fel sa inceteze ,sa ma lase sa plec, insa replica scurt:
- O fac de buna voie, sa-ti demonstrez ca-ti plac baietii, dar nu vrei sa recunosti.
Vocea calma suna in camera, iar eu imi doream doar sa inceteze, dar se putea?! In scurt timp insa, mana ce pana atunci imi masase organul intarit, se afla acum pe fesele mele si apasa usor intre ele, in acel moment simtind o duurere neplacuta, indiscreta, in acel loc ascuns. Patrunse inainte cu doua degete, iar eu imi stransesem ochii si scancisem lung, incercand sa-i arat ca sunt barbat, nu un copil mucos, desi scancisem de mai multe ori pana atunci si plangeam incontinuu.
- Marcus, te rog, inceteaza, nu sunt gay... Nu-mi plac baietii, te rog! Nu vreau sa aflu cum sunt ei, ce fac sau mai stiu eu ce! Te impor, lasa-ma... Lasa-ma! strigasem, dar in zadar, fiindca nu ma lasa, ci incepuse sa-si miste cele doue degete din interiorul meu in ritm alert, provocadu-ma din ce in ce mai tare sa scancesc si sa ma simt teribil. Imi saruta spatele incontinuu si eu nu indrazneam sa mai scot vreo vorba.
Se misca rapid in mine, iar eu gemeam de durere.. Si lui nici macar nu-i pasa! Nu stiam cat timp durase tot ceea ce facuse in mine, insa l-am simtit la un moment dat cum se indeparteaza, lasandu-ma pentru cateva momente. Nu auzeam nimic, nu stiam nimic. Speram doar sa plece, insa in scurt timp mi-am simtit talia cuprinsa in maini, apoi ridicata ceva mai sus. Picioarele imi fusesera usor desfacute, apoi fesele, si simtisem ceva de dimensiuni foarte mari, tare, apasand in mine.
" Mai bine mor! " mi-am spus incercand sa ma indepartez, insa talia imi era tinuta si am simtit cum micul orificiu este perforat parca, fiind penetrat de penisul lui Marcus. Toata durerea se concentrase in acel loc si imi venea sa urlu, sa strig, doar ca nu puteam. Am muscat din perna, dand drumul doar suspinelor, lacrimilor si scancetelor acum. Ma simteam pulsand si il injuram in gandul meu, pentru ca realizam ca ala e doar inceputul... Si asa era.
Incet, durerea incepu sa devina si mai mare, apoi simteam cum se adancise in mine mai tare si mai tare, facandu-ma sa gem lung, puternic, prada tuturor senzatiilor neplacute pe care le simtisem vreodata. Cand credeam ca mai mult nu poate patrunde, Marcus a facut o miscare scurta, retragandu-se. Atunci simtisem cum imi este taiata carnea din mine parca, sfasiata de colti fara mila, si el se afunda iarasi... Si iarasi... si iarasi.
Fiecare miscare pe care o facea ma facea sa urlu de durere. Si totusi lui Marcus nu-i pasa, continuand. Ma saruta lung pe spate, apoi imi intoarse capul catre el si imi acapara buzele intr-un sarut, limba sa ajungand in lacasul meu cald, cercetandu-ma. Se miscase acum cu tot corpul,facandu-mi o durere si mai mare parca. Cu toate astea, inca sarutandu-ma, Marcus ma ridica in bratele sale, ajugnand sa stau acum cu spatele lipit de pieptul lui, in poala sa. Picioarele mele se desfacura fara ca eu sa vreau, sprijinindu-ma in ele, permitandu-i parca sa patrunda si mai mult in mine, facandu-ma sa tip de durere.
Unghiile mele se infipsesera in carnea coapselor sale, iar scancetele mele incepura sa se impleteasca cu gemetele sale. Isi sprijini o mana de supafata patului, iar pe cealtalta o folosi sa-mi inconjoare mie talia, si se ridica ceva mai sus. Desi eu voiam sa inceteze, el incepuse sa se miste in mine, facandu-mi lacrimile fierbinti sa se inteteasca pe chipul meu, scanceele sa devina din ce in ce mai sonore. Cat imi doream sa pot muri acum!
- Mar.. cus... te rog... soptisem si el ma sarutase iarasi, continuand aceleasi miscari. Prada durerii necrutatoare, plangeam ca un copil si injuram in mintea mea tot ce se putea legat de acest barbat, ziua cand il cunoscusem si ziua cand ma nascusem. Il uram pe el,durerea, pe tata si pe cei ce-mi ucisesera mama. Uram totul, si totusi nu puteam renunta, nu ma puteam da batut, asa ca am strans din dinti, cu toate ca ma simteam rau. Mi-am simtit organul curpins in mana lui Marcus si simteam cum incepuse sa mi-l mangaie, doar ca simteam numai o crunta durere, nicio placere, nimic, orice ar fi facut el.
Mi-am lasat capul pe spate, sprijinindu-mi-l de umarul sau, iar barbatul incepuse sa ma sarute pe gat, sa ma muste usor si sa ma suga. Toate actiunile lui insa imi provoceau sila. Mi-era sila de el, de mine si de orice se intamplase intre noi.
In scurt timp insa, am simtit un lichid cald cum imi invadeaza intimitatea, apoi geamatul lui Marcus se facu auzit prelung in mintea mea. Terminase... Si eu eram nefericita victima. Parca eram o femeie, asa se comporta cu mine. Fusesem violat... Mi-o trasese fara ca macar sa-i pese si fusese un ticalos de care voiam sa scap. Trebuia sa scap... Dar, pana sa fac asta, el ma intoarse pe suprafata calda a patului si se puse in spatele meu, lipindu-ma de el. Incepue sa ma sarute acum pe umeri, soptind ceva, dar nu intelegeam ce, nu voiam sa aud, ma durea prea tare....
"Doar durere... Si frica... " mi-am spus in minte, iar Marcus imi sopti numele la ureche, brusc strabatandu-ma un fior. Cu toate astea, pana si acela ma durea si imi venea sa tip, dar ma abtinusem. Voiam sa dorm ,era unica relaxare care imi mai ramasese. Scancisem lung, dupa care ma intorsesem spre el cu tot trupul, la fiecare miscare simtind ca ma rup in mii de bucatele. Se uita la mine, iar in ochii lui... Vazusem ceva ciudat.
Nu descifrasem insa ce. Poate mise paruse, poate chiar vazusem, nu stiam. Cu toate astea, Marcus era acolo si ma strangea in brate.
Imi dadu un scurt sarut pe buze, iar eu imi inchisesem ochii, iar o data ce-i simtisem limba parcurgandu-mi buzele, ii dadusem voie sa ma patrunda, intredeschizandu-mi buzele. Parca si cand respiram simteam durere, asa de rau fusese totul...





Kissez!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#34
Nu pot sa cred ce i-a facut Marcus lui Jason. Bine, inteleg ca vroia sa ii dea o mica lectie si da tuturor ne place yaoiul, dar jur ca imi este mila de Jason. L-a violat fara pic de mila, desii la final s-ar putea ca ceea ce realizase Jason in ochii lui marcus sa fie iubire, insa slabe sanse ca Marcus sa recunoasca, cel putin asa cred. Pentru Jason insemna mult cu cine o va face si de ce, insa se pare ca sansa lui este cu totul dusa. Nu pot "prevesti" nimic pentru urmatorul capitol asa ca va spun doar bafta si mult inspiratie. ja ne!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#35
***
Imediat ce i-am simtit trupul relaxandu-se m-am ridicat de langa el, lasandu-l dezbracat si incurcat printre cearceafurile dezordonate. Trupul sau micut, slab cu piele sidefie fusese delicios...mult mai delicios decat cel a femeii care reusise sa ma satisfaca cu putin timp in urma. De data aceasta eu fusesem cel ce picase in mrejele lui. Nu dorisem la inceput decat sa-l tachinez, sa-l speri n pic si sa ma joc, dar imediat ce l-am gustat si i-am simtit tremurul toate bunele mele intentii s-au dus pe apa sambetei, lasand in urma o dorinta pe care nu am putut sa o stapanesc in totalitate. Chiar si acum, daca ma intorceam, stiam ca existat sansa de a-l dori din nou, dar spre binele amndurora m-am abtinut, preferand sa-mi caut hainele ce erau aruncate pe jos.
M-am imbracat repede si mi-am aprins o tigare din pachetul destul de flecit pe care il tinusem in buzuare. Imediat mirosul inecacios umplu camera, facandu-ma pe mine sa zambesc, iar pe tanar sa tuseasca si sa se ridice repede in capul oaselor.
Ochii sai speriati cercetara toata camera si se oprira asupra mea. Tanarul icni si se incrunta, in timp ce trupul incepu sa-i tremure incontrolabil ca si atunci cand fusese la mine in brate.
-Te urasc! zise cu o voce joasa, soptita ca si cum ii era frica sa nu-l auda altcineva. M-ai violat!
-Nu ti-am facut altceva inafara de ceea ce ai vrut si tu, i-am raspuns calm, tragand inca un fum din tigare.
-Nu am vrut nimic cu tine! Nu am vrut sa te cunosc. Nu am vrut sa vin aici. Nu am vrut ca viata mea sa fie asa. Te urasc! Nu urasc mai mult pe cineva ca pe tine! Isi stranse cearceaful in jurul trupului ca si cum ar fi fost un scut impotriva mea, apoi incepu sa planga. Insa mie nu-mi pare rau. Absolut deloc.
-Ar trebui sa-ti pastrezi din ura si pentru altii. Vei avea nevoie. Am stins tigarea si m-am apropiat de el.
-Sa nu vi langa mine! luase mica lampa de pe noptiera si o arunca spre mine, dar m-am ferit la timp si sticla se sparse de peretele din spatele meu. Dintr-o miscare scurta am fost langa el si l-am prins de mana pe care i-am sucit-o imediat la spate. Tanarul gemu de durere, dar am continuat sa-l strang, apoi la-m adus la pieptul meu si, cu cealalta mana i-am ridicat chipul spre mine.
-Putea sa fie si mai rau. Puteam sa te ranesc cu adevarat, dar nu am facut-o. Nu ma deranjeaza ura ta, Jason, dar ce simti tu acum nu e ura. E frustrare, caci nu ai detinut controlul. Si satisfactie, am adaugat dupa o scurta pauza.
-Du-te dracu! M-ai violat, nenorocitule!
-Dar ti-a placut, nu-i asa? Ce crezi? Ca nu am simtit modul in care imi tremurai in brate? Felul care ai capitulat? Durerea aduce placere...te voi invata, Jason. Te voi invata sa apreciezi durere ca sa poti intelege ce e placerea adevarata. Zicand aceasta i-am prins buzele captive intr-un sarut violent din care tanarul incerca in van sa scape. I-am dat drumul la mana, iar el incepu sa ma loveasca cu pumnul in piept, incercand sa ma indeparteze. Pana la urma i-am prins ambele maini si i le-am dus desupra capului, impingandu-l inapoi in pat. M-am pus desupra lui, continuand sa-l sarut si sa-l musca de buze pana ce am simtit gustul delce sarat al sangelui sau. Scancetul sau mi-a umplut urechile, facandu-am sa-mi ridic capul si sa-l cercetez. Din nou tremura incontrolabil, iar ochii sai frumosi erau plini de lacrimi care imediat incepura sa se prelinga in jos pe obraji.
Un barbat nu plange niciodata, Jason.
Si-a inchis ochii refuzand sa-mi raspunda la provocare, asa ca mi-am lasat una din maini sa-l mangaie, pana ce suspina.
-De ce imi faci asta? Nu ti-am facut nimic...de ce ma chinui?
-Nu te chinui...vreau sa te aduc la limita...vreau sa te frang pana ce nimic nu te va mai atinge...nimic nu te va mai durea. Baiatul isi deschise ochii si ma privi confuz. Asta e singura modalitate in care vei reusi sa supravietuiesti in lumea asta, copile. Asta e lumea in care ai intrat.
Zicand acestea mi-am plecat capul si i-am prins unul din sfarcuri intre dinti, mucandu-l cu salbaticie pana ce i-am auzit tipatul de durere. Tot trupul i se arcui spre mine.
-Lasa-ma! Nu mai vreau! Marcus!
-Taci. Mi-am coborat mana pana ce i-am simtit organul pe jumatate intarit si am inceput sa-l frec pana ce scancetele sale se trasformara in adevarate gemete de placere. trupul i se acoperi cu o dara subtire de transpiratie care il facea sa para translucid.
Vezi ca iti place? Uite cum raspunzi la cea mai mica atingere a mea... Zicand acesta i-am dat drumul la maini, dar in loc sa incerce sa ma impinga din nou si le agata in parul meu de care incepu sa traga pe masura ce miscarile mele deveneau mai rapide.
-De ce faci...asta, Marcus? ma intreba printre gafaieli.
-Pentru ca imi place. Zicand acestea i-am introdus un deget in locul stramt dintre fese, dar in loc sa fiu dur ca in urma cu o ora, l-am miscat incet cercetand locul pana ce am atins punctul pe care il cautam.
-Marcus! lasa-ma! urla, incercand sa se traga de langa mine, dar nu la-m lasat. Se ridica in fund, dar instinctiv isi departa picioarele lansandu-mi cale libera ca sa fac tot ce poftesc cu el.
-De ce? il intreb si ating din nou acel punct facandu-l sa tremure. Iti place, nu-i asa?
-NU! dar cand l-am atins din nou se arcui si mai mult spre mine si ma prinse de umeri. Nu mai mai atinge acolo!
-Unde? Pe fata aveam zugravit un zambet extrordinar de pervers. Imi placea la nebunie sa-l vad asa. Am inceput sa-l stimulez si mai mult, pana cand l-am simtit cum se stange in jurul meu. Ii puteam simti bataile repezi ale inimii si muschii care i se incordau pe masura ce eu continuam jocul.
-Chiar vrei sa ma opresc?
-DAA! dar trupul sau zicea altceva. Totusi baiatul trebuia sa invete cum sa se comporte, asa ca i-am indeplinit dorinta. M-am oprit, poate cu cateva secunde inainte ca sa se termine. Nimic nu era mai dureros si mai frunstrat decat asta. Iar el avea sa o invete pe pielea lui.
-Bine. Mi-ma scos degetul din el si m-am indepartat, lasandu-l confuz si cu trupul tot tremurand in pat mare. Ramase inamrmurit pentru cateva clipe, apoi scanci cand incepu sa se miste.
-Esti un nenorocit! te urasc!
-Tu ai zis sa ma opresc, pustiule. Descurca-te singur in continuare. Vru sa spuna ceva, dar un zgomot infernal ce venea de la parter ne-a captat atentia la amandoi. I-am facut semn sa taca si am deschis usor usa ce ducea spre hol. Imediat am putut simtii mirosul de sange si praf de pusca.
Imbraca-te, pustiule. Plecam.
-Dar...
-Nu e timp de discutii! Acum! Insa nu am avut timp sa termin ce avea de zis ca un tip de doua ori cat mine se impinse in usa si indrepta un pistol spre patul in care se afla Jason. Pe mine nu ma vazuse, caci eram in semi obscuritate. Am injurat si am sarit spre pat, prinzandu-l pe Jason in brate si cazand cu el pe podeaua tare. Baiatul icni, dar nu la-m bagat in seama. Am luat cearceaful si i-am imbracat trupul in el, lasandu-l acolo ferit, apoi mi-am indreptat atentia spre barbatul ce era aproape langa mine. L-am lovit cu piciorul peste mana, iar el scapa pistolul, dupa care m-am intins repede. Pana sa-si dea seama de ce se petrece se trezi cu o gaura in piept din care curgea sangele.
-Marcus...
-Hai sa mergem. L-am prins de mana, dar cnd mi-am dat seama ca nu se misca am injurat si l-am ridicat cu usorinta, purtandu-l pe umeri ca pe un sac. Cu pistolul in mana cealalta am iesit din incapere si m-am indreptat spre cea a Mariannei.
Din pacate, ajunsesem prea tarziu. Femeia era intinsa la podea, incojurata pe propriul sange. L-am lasat pe Jason jos si m-am apropiat de ea. I-am ridicat capul si i l-am pus la mine in poala. Isi deschise ochii frumosi si ma privi cu tristete.
-Prea multi...am fost...neatenta. Actele, Marcus...i-a-l pe Jason si pleaca...Chiar daca as fi vrut sa neg, stiam ca are dreptate. Nu mai puteam sa o ajut acum. Femeia imi zambi. Te iubesc, Marcus...tot timpul ai fost special pentru mine...ochii i se inchisera de la sine, iar capul ii cazu intr-o parte. Murise...
M-am ridicat si am luat dosarul de pe biroul, apoi l-am prins pe Jason de mana, hotarat sa ascult sfatul femeii. Cand am ajuns la usa aparura trei barbati, dar pana sa fie in stare sa faca ceva, i-am impuscat in cap. Eram insetat...insetat de sange. Boom va plati pentru ce a facut si pentru ceea ce intentioneaza sa faca! Jur!

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#36
Un capitol la fel de picant ca precedentul, ba chiar si mai si as putea spune. La inceput am avut parte de o mica scena yaoi intre Marcus si Jason, care insa nu s-a terminat, caci au fost atacati. Din reactiile pe care Marcus le are cred ca tine la Jason mai mult decat crede el ca o face, cat despre femeia aceea, Mariana, mi se pare doar mie sau Marcus tinea la ea intr-un fel deosebit? Cert e ca acum el este dornit de o razbunare a acelei fete si cu siguranta si a lui Jason. Nu mai am ce adauga decat ca urez bafta la scris, ja ne!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#37
- Jason -
***
Iata-ne deci doi fugari ce incearca sa-si scape pielea. Eram speriat de Marcus, nu doar ca ma violase, ci si ucidea in fata mea fara sa arate ca ii pasa. Ma speria acest lucru si nu puteam sa imi explic cum o poate fac e, cand eu nu eram in stare sa omor nicio musca. Cu toate astea, nu era unicul lucru care ma facea sa tremur.
A doua oara cand... Facuse ceea ce facuse, Marcus fusese de-a dreptul diferit, o facuse parca numai pentru a-mi arata cum e sa iti placa ceva. Durerea ce o simteam in acel loc facuse un contrast perfect cu placerea creata tot acolo, cand Marcus isi rasucise intr-un anume fel acel deget acolo. Si nu-mi venea sa cred ca eu ma gandesc la toate aceste lucruri cand trebuia sa fugim mancand Pamantul. Nu ma simteam prea bine, nu stiam ce e in capul celui care se presupunea ca ma protejeaza, dar eu nu puteam alerga, nu ma puteam misca bine.
Fiecare gest pe care-l faceam ma facea sa scancesc si sa gem de durere. Iesisem peste cadavrele din acel bordel infect unde patisem ce patisem, apoi ne indreptaseram catre parcarea indepartata unde Marcus lasase masina. Nu-mi dadeam seama cum reusisem sa ajung pana acolo, fiindca in momentul in care m-am asezat pe scaunul masinii am simtit o presiune teribila intre fese, ceea ce imi provocase lacrimile sa iasa la suprafata. Mi le-am sters cu dosul palmei, privind pe geam.
In viteza, masina porni, dupa care eu mi-am inchis ochii. Marcus nu avea timp de pierdut, stiam asta, insa nu ma prea interesa. Ma simteam rau, ma durea si stomacul parca imi era dat peste cap, atat de ciudat ma simteam. Pe deasupra, amintirile mele chiar ma speriau, ma ingrozeau. Nu intelegeam de ce trebuie sa traiesc atatea. Sa-l simt pe tipul acelsta in mine era ca si cum sunt sfasiat. Organul sau parca muscase din carnea mea, ma facuse sa ma simt teribil. Eram ca un copil... Si fusesem violat.
A doua oara insa, cand barbatul imi facuse ce imi facuse, fusese tare diferit. Insusi ochii sai tradau alt seniment atunci, insa el era altfel decat orice persoana. Pe toti ii puteam citea dupa ochi, insa el imi scapa. El facea exceptia suprema, era unica persoana pe care n-o puteam descifra.
Am scancit lung cand automobilul daduse intr-o groapa si mi-am strans cearsaful mai tare pe mine,de parca acesta constituia sursa mea de aparare si nimic nu ma poate atinge cat timp eram invelit in acestea. Brusc, am simtit cum ceva parca se scurge din mine, din acel loc pe care Marcus pusese stapanire, si devenisem mai rosu decat niciodata. Mi-am desfacut usor picioarele, tragand de cearsaf, in timp ce ii simteam privirea lui Marcus atintita asupra mea. Nu mai conta insa.
Am observat cateva pete intunecate pe materialul alb, imbibat in mirosul trupurilor noastre. Eram confuz, insa la o privire mai atenta realizasem ca e sange si incepusem sa plang. Nu imi puteam explica de ce fac asta, pur si simlpu simteam nevoia. Toata intimitatea mea fusese invadata, ma violase si nici macar nu recunostea, spunandu-mi mie ca asta imi doream.
- Te urasc... mi-am spus in soapta, apoi am simtit cum mana sa mare imi inveleste picioarele cu acel cearsaf. Nu aveam haine, nu aveam nimic pe mine, tot ce era se afla pe bancheta din spate, Marcus lasandu-le inainte sa intram in bordel acolo. A aruncat un dosar pe bordul masinii, iar eu il luasem, incepand sa ma uit prin el fara ca macar sa cer voie. Dupa ce ca-mi facuse toate acele lucruri, se mai astepta sa il si respect? !
- Termina, Jason. Ai vrut, ti-am demonstat ca o vrei si m-ai pus sa ma opresc.
In acel moment, imi dadusem seama ca ciudata senzatie pe care o aveam era si durere, combinata si cu ceva ce nu-mi dadeam seama ce e, nu stiam s-o definesc. Imi dadeam seama usor ca ceea ce imi facuse Marcus mai devreme fusese sa ma intarate, iar cand ma lasase, o facuse intentionat sa ii cer mai mult. Ma durea acum, insa nu aveam de gand sa fac nimic, doar strangeam din dinti. M-am intors spre el cu ochii inundati de lacrimi, iar barbatul isi puse mana pe care o tinea pe schimbatorul de viteze pe coapsa mea. Am vrut sa ma retrag din instinct, insa i-am auzit vocea fara inflexiuni incurajandu-ma:
- O ceri chiar tu, nu te preface ca n-o vrei.
In ciuda faptului ca mintea mea urla, i-am cerut sa continue printr-o privire. Imi doream sa inceteze o data, sa nu ma mai doara... Si mana sa umbla usor prin cearsaful ce ma acoperea, ajungand pe pielea calda. Imi atinse usor interiorul coapsei foarte cald, apoi stranse, astfel incat sa simt un fior ce ma strabate prin tot corpul. Gemusem usor, continuand sa plang, iar el urca ceva mai sus, pe organul meu intarit, si stranse din nou, facandu-ma iarasi sa gem. Mi-am inchis ochii instinctiv, dupa care mi-am trecut limba peste buze, incercand sa ma relaxez, deoarece fiecare muschi din corpul meu tipa din cauza incordarii.
Incepu sa-si plimbe mana calda pe membrul meu inca umflat. Nu-mi venea sa cred ca , desi noi fugeam, eu eram excitat. Avusese grija sa-si bata joc de mine, ca acum sa ma poata tachina din nou, stiind foarte bine ca nu sunt in stare sa fac nimic pentru a-mi reveni. Strangeam din dinti si gemeam la fiecare miscare a sa, simtind cum ma doare si mai tare acea umflatura.
Nu trebuise sa se miste foarte mult, deoarece felul acela in care o facea ma provocase la a ma elibera mai rapid decat m-as fi asteptat. Lichidul cald se scurse usor pe cearsaf, facandu-ma sa ma rusinez. Mana sa era, de altfel, patata, iar el ma privi pentru cateva momente, avand pe chip acelasi suras pervers ca si atunci cand ma avusese, apoi se sterse pe cearsaf, punanad iarasi mana pe volan. In scurt timp, ochii mei obositi, inca injectati de durere, reusira sa vada indicatorul ce arata iesirea din tara. Eram in vama, iar eu incepusem sa tremur necontrolat. Nu ma asteptam sa iesim, mai ales ca eram... Asa.
- Doamne, Marcus, esti nebun?! Cum sa ies asa?! Omule, daca ma vede cineva.. incepusem, insa Marcus trecu rapid prin vama, fara ca cineva sa poata opri. Tremuram si plangeam, dar pentru el nu conta acest lucru. Mi-a lasat scaunul pe spate, apoi mi-am inchis ochii strans, continuand sa revad ceea ce-mi facuse fara pic de rusine. Ma durea ca imi furase virginitatea, insa el spunea ca nu ma violase, ci eu o dorisem.
" Oare are dreptate? Oare mie... Mie-mi plac barbatii? " m-am intrebat confuz, incepand sa plang si mai tare.
- Vreau la mama... am spus in soapta, strangandu-mi picioarele la piept. Ma durea ingrozitor spatele, fundul, parca il simteam in continuare pe Marcus in interiorul meu si se misca acolo, provocandu-mi aceeasi durere. Mi-am muscat buzele in acel moment, fiindca din nou incepeam sa tremur. M-am intors cu spatele catre Marcus, stand cu fata spre geamurile masinii, iar apoi i-am simtit mana barbatului pe spatele meu, coborand spre fese. Stranse usor de una dintre ele si am crezut ca are sa-si bata din nou joc de mine, insa el doar ma acoperise cu cearsaful mai bine.
In continuare, carnea imi ardea.
" Marcus are sentimente... Marcus tinea la femeia aia care ne-a spus sa plecam... " mi-am spus constatand cu stupoare ca nu era de gheata acest barbat, ci avea si el sentimente. M-am intors catre el cu ochii in lacrimi, apoi mi i-am inchis. Eram uimit de faptul ca putea si el sa nutreasca vreun sentiment pentru cineva, dar acum nu mai conta, eram vlaguit.
- Jason... Mama ta s-a dus, imi spuse in soapta, mana sa asezandu-se peste a mea. Tresarisem, insa nu am schitat niciun gest, spre marea mea uimire, fiindca nu puteam face orice altceva. Imi doream sa dorm, insa nu credeam ca pot. Continuam sa plang, iar Marcus conducea in continure.
Nu stiam unde mergem, insa adormisem...

Ochii mei s-au deschis lenes si m-am ridicat in sezut, insa in acel moment, spatele mi-a trosnit si m-am simtit mai greu decat fusesem vreodata si mai extenuat. Mi-am pipait trupul, realizand ca sunt imbracat doar intr-o pereche de boxeri. Priveam in jur, constatand ca ma aflu in intuneric, intr-un pat. Habar aveam despre locatia noastra, insa am dat sa ma ridic.
" De ce ma simt atat de rau? " m-am intrebat si m-am ridicat de pe pat. Picioarele au inceput sa-mi tremure in acel moment si ma cazut pe jos, scotand un scancet lung de durere. Mi-am dat imediat seama imediat ceea ce se intamplase cu mine.
- Jason!
Vocea era inconfundabila, am realizat imediat cine este si am incerat speriat sa ma ridic, sa ma feresc de el, deoarece eram ingrozit. Stiam ce se va intampla si incepusem sa tremur. Imediat, in mintea mea au revenit toate amintirile, Marcus in interiorul meu, buzele sale peste ale mele, momentele cand ma tinea in brate si imi saruta trupul...
Bratele lui ma incolacisera in acel moment si am fost ridicat in pat. Se asezase in pat cu mine si ma invelise. Ochii lui se fixasera in cei ai mei si incepusem sa tremur. Din nou, indiferenta devenise acel altceva pe care eu nu-l puteam descifra.
- Marcus... am soptit ascunzandu-mi chipul in scurbura gatului sau. Marcus, ma doare... Vreau acasa... Te urasc...
Voiam sa stie asta, fiindca ma ranise ingrozitor, era o adevarata bruta care isi batuse joc de mine, ma transformase intr-o femeie, profitase de trupul meu.
- Ssst, Jason, gata. Tu ai vrut-o, eu ti-am dat-o!
- Mi-ai furat virginitatea... am spus incepand sa plang.
Stiam ca trebuie sa ma indepartez de el, insa eu ma stransesem la pieptul sau si incepusem sa plang mai tare, iar el ma stranse in brate.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#38
Deci, am ramas fara cuvinte. Acest capitol a fost fain. Imi place cum descrii sentimentele si tot ce se intampla. Ador cum incerci sa apropii si sa distantezi relatia celor doi in acelasi timp. Saracul Jason, cred ca il inteleg. Il uraste pe Jason, dar de fapt nu-l uraste, chiar daca il despretuieste, acesta se strangea la pieptul lui. Cauta doar o sursa de caldura, mai bine spus de alinare. Nici el nu intelege ce se intampla cu el. Oh Marcus asta, n-are putina mila? Oh da are si el un sentiment acolo pe cale de disparitie, cum am putut uita. Doamne, deci mi-a placut foarte mult.
Bafta in continuare.
P.S: Iti urmaresc ficul de cand l-ai inceput, dar nu aveam cont, sa-ti dau com.
The world is different. Depends how each looks at the world ^ ^ I dare to look in colors ^ ^

#39
***

Nu ma deranja ca ma uraste. Asa era cel mai bine. Nu eram o persoana de incredere sau, mai bine zis, nu eram o persoana si gata. Eram doar un mercenar care lucra pentru cel ce oferea mai mult. Probabil daca Boom mi-ar fi oferit mai mult, eu as fi fost acum pe urmele lui Jason si as fi incercat sa-l omor...sau l-as fi omorat deja.
Baiatul inca imi plangea in brate. Ma exaspera deja. Stiam ca ii este frica, stiam ca nu vrea nimic din ceea ce i se intampla, stiam ca nu ma vrea pe mine, dar asa era viata. Nu tot timpul primim ceea ce vrem.
-Nu rezolvi nimic daca plangi. Nu ai prefera sa facem altceva in timpul asta? l-am intrebat pe un ton ironic.
Imediat copilul isi scoase capul din scurbura gatului meu si se incrunta, apoi buzele incepura sa-i tremure.
-Nu mai vreau! Lasa-ma dracului in pace!
-Defapt, eu ma gandeam ca ai vrea sa mananci, dar vad ca tu te gandesti numai la prostii. Ti-a placut atat de mult incat mai vrei?
-Nici gand! Esti o bruta! Nu iti pasa deloc de mine!
-Normal ca nu-mi pasa de tine personal. Dar imi pasa de banii care mi aduci. E simplu, Jason, am continuat cand am vazut ca face ochii mari. Eu am fost angajat sa am grija sa nu fi omorat. Nimic mai mult, nimic mai putin. Dar, vezi tu, pana una alta trebuie sa ma mai si distrez. Si avand in vedere ca esti singurul prin preajma si cel mai simplu de obtinut, am de gand sa profit de tine o vreme. I-am zambit calm. Crede-ma, pustiule, imi vei multumi cand toate astea se vor incheia.
-Ce naiba tot spui? Ce fel de om esti tu?
-Nu sunt om. Sunt doar un mercenar. Iar tu, dragul meu, esti prada mea de razboi. Zicand acestea l-am prins de barbie, fortandu-l sa-si deschida gura spre a ma primi. Pustiul s-a zbatut o vreme, dar apoi a incet si m-a lasat sa-i violez inimitatea dulce in care am patruns cu limba.
-Marcus...
-Daca ai sta cuminte te-as invata. Te-as invata sa-ti placa si sa mai ceri.
-Du-te dracu! zise baiatul si-si feri privirea de a mea. Nu conta cat de mult nega..deja ii placea. Trupul sau se unduia dupa miscarile mele, pielea i se infiora la cea mai mica atingere, iar de pe buze scapa adevarate suspine de placere cu toate ca nu era constient de asta.
-Nu conteaza daca nu recunosti. Te voi imblanzi eu pana la urma. Mi-am desfacut cureaua de la pantaloni sub privirea speriata a tanarului care incepu din nou sa se smuceasca.
Nu te speria. Nu am de gand sa te bat. I-am dus ambele maini desupra capului si i le-am strans cu cureau pe care am legat-o apoi de tablie.
-Ce...ce faci?
-Te invat. Inchide ochii.
-Nu vreau, perversule!
-Atunci o sa ti inchid eu, i-am zis pe acelasi ton si mi-am dat camasa jos de pe mine din care am rupt o fasie cu care i-am acoperit ochii. Daca urli o sa-ti acopar si gura, l-am avertizat, dar degeaba, caci tanarul incepu sa ma injure. Am oftat si am mai rupt inca o bucata din camasa pe care am facut-o calus si i-am pus-o in gura.
Mult mai bine...Nu trebuie sa-mi zici nimic, Jason...trupul tau o face singur.
Am zambit cand i-am vazut chipul inrosit si tremurul subtil al trupului. Era prea frumos ca sa-i rezist...asa ca m-am lasat peste el si am inceput sa-mi plimb limba pe gatul sau, muscand pe alocuri pana ce pielea capata o nuanta rosiatica. Baiatul gemu si-si incorda trupul, desfacandu-si instinctiv picioarele.
-Iti place, nu-i asa? Iti place cand fac asta, i-am zis si am coborat cu limba spre pieptul sau ce se ridica nelinistit. I-am prins unul dintre sfarcuri cu limba in timp ce pe celalalt il tachinam folosindu-mi degetele. Mi-am trecut limba de cateva ori peste ridicatura de piele simtid cum se intareste pe masura ce continuam jocul. Baiatul se smuci, dar legatura era bine prinsa si rezistenta, asa ca nu-mi faceam griji. Dupa ce am terminat cu primul sfarc, am trecut la al doilea oferindu-i acelasi tratament, lasandu-mi intre timp una dintre maini sa-i atinga barbatia ce se intarise.
-Cum poti sa zici ca nu vrei, cand e evident ca minti? il intreb si strang un pic de capul barbatiei sale. Baiatul isi arcui trupul si-si lasa capul sa cada pe spate suspinand. Scotea niste sunete asa dragute, dar vroiam sa-i aud vocea in momentul in care se va pierde de tot. Trebuia sa i-o aud, asa am intins mana si i-am dat jos calusul de la gura. Tusi de cateva ori, apoi stranse din dinti, incercand sa-si inabuse un geamat, dar cand am strans mai tare capitula si lasa sunetul minunat sa se auda in intreaga incapere.
-Marcus...la..sa..ma
-Nu o sa te doara de data asta. lasa-ma sa-ti arat ca pot sa fiu si bland.
-Nu-mi pasa! urla, dar in momentul in care mana imi fusese inlocuita de limba gemu din nou si nu mai zise nimic. L-am strabatut de cateva ori, acordand o atentie deosebita capului care stiam ca e mai sensibil, apoi l-am cuprins cu totul. De fiecare data cand imi inteteam miscarile tanarul gemea si se arcuia spre mine intr-o ruga muta de a continua. Miscarile mele devenira mai repezi, dar cand vedeam ca mai are un pic si termina ma opream si-l lasam linistit cateva minute, apoi incepam din nou jocul. Pe masura ce continuam trupul i se acoperi cu o dara subtire de transipratie. Pieptul i se ridica nelinistit scotand la iveala respiratia sacadata si frustrarea neimplinirii.
-Vrei mai mult?
-De ce-mi faci asta? vocea sa era gatuita de emotiile care sigur il incercau
-Pentru ca nu pot sa-ti rezist, i-am raspuns sincer. Deci, vrei sa continui sau ma opresc aici?
-Eu...eu...
-Spune-o! i-am ordonat pe un ton neindulpecat
-Da! Vreau sa continui!
-Bun baiat. I-am prins din nou barbatia intre buze, sugand-o mai repede decat prima oara, iar cand am simtit ca trupul i se incordeaza peste masura, i-am introdus un deget in locul micut dintre fese si l-am tachinat in punctul care stiam ca-l va duce pe culmile placerii. Jason se arcui mult in sus, gemand puternic si strigandu-mi numele, apoi la fel de repede cazu inapoi printre asternuturi cu adevarat obosit si fara vlaga. Am zambit, inghitind dulceata sa, apoi m-am ridicat si i-am desfacut legatura de la mana, oferindu-i libertate.
Tanarul isi duse imediat mainile la ochi si-si dezlega si de acolo legatura, apoi clipi de cateva ori pana ce privirea i se focaliza asupra mea.
-Esti un nimic. Nu mai vreau sa te vad! Se ridica din pat si pana sa-mi dau seama ma plesni cu putere peste fata, lasandu-ma buimac. Nu de durere, ci de uimire. Nu credeam ca e in stare de asa ceva. Trecu pe langa mine si culese din geamanta o pereche de pantaloni si un tricou pe care le imbraca rapid.
-Unde dracu crezi ca pleci?
-Nu e treaba ta! iesi si tranti usa in urma lui.
Am injurat printre dinti, ducandu-mi mana la obrazul ce imi ardea. Avea spirit in el, pustiul. Poate nu era totul pierdut.
Am oftat si m-am aruncat in pat. Nu va merge departe. Nu avea bani, nu avea tupeu si eram pana la urma intr-o tara straina. Nu cunostea limba. Se va intoarce. Am ramas asa o vreme, dar cand am vazut ca a trecut mai bine de jumatate de ora mi-am luat pistolul si am plecat dupa el.
Am colindat cu ochii toata parcarea, apoi am mers in dreptul restaurantului, dar cand am auzit primul fac de arma am inceput cu adevarat sa alerg. Era tarziu, deci nu trebuia sa-mi fac griji in privinta martorilor. Un al doilea foc se auzi din spatele restaurantului. Am ocolit repede loc si m-am folosit de umbra ca sa ma fac nevazut. Erau doi...cu Jason trei. Tanarul statea ascuns dupa o lada mare si tremura, dar, la un moment dat am vazut ca se ridica si o i-a la fuga spre mine.
-Idiotule! te vor impusca! am urlat facandu-l sa se opreasca in mijlocul trotuarului confuz. Am injurat si am inceput sa alerg spre el, tragand in acelasi timp spre cei doi tipi. L-am prins de mana pe Jason, incepand sa alerg in directia masinii, dar imediat am vazut ca drumul era blocat. Mai aparuse inca un tip. La dracu!
Eram blocati. L-am strans pe baiat la pieptul meu si am scos un al doilea pistol.
-Marcus...
-Nu voi lasa pe nimeni sa se atinga de tine. Ti-am promis. Zicand acestea am inceput sa trag in ambele parti. Tipul care fusese singur nu a avut destul timp ca sa se fereasca fiind lovit drept in piept, in timp ce, din ceilalti doi, unul supravietuise si reusisese sa si traga. O durere surda ma facu sa strang din dinti, dar nu am scos niciun cuvant. Crezand ca ma ucis, tipul iesise la iveala. mi-am indreptat pistolul spre el, uncigandu-l dintr-n sigur foc, apoi mi-am indreptat atentia spre Jason.
Esti bine? te-au ranit? Jason?
-Sunt bine, imi raspunse cu o voce pierduta. M-am ridicat, chiar daca simteam ca piciorele ma lasa si l-am tras pe Jason dupa mine inapoi in camera. Trebuia sa plecam cat mai repede de aici. Nu eram in siguranta.
-I-ati bagajele. Plecam, i-am zis cand am ajuns in camera, dar baiatul nu ma asculta, cu se intoarse spre mine si ma pironii cu o privire ce nu prevestea nimic bun. La naiba...nu eram in stare sa-l ascult.
-Nu vreau. M-am saturat. De tine si de ei! va urasc pe toti si mai ales pe tine! Imi doresc sa mori, Marcus!
Se intoarse cu spatele la mine si se indeparta. Am vrut sa ma duc dupa el, dar durerea din spate se inteti. Pana sa-mi dau seama de altceva toata camera se invarti in jurul meu, iar eu am cazut la pamant nemaiputandu-ma misca. I-am vazut chipul strabatut de teama cand ma vazu asa, dar nu am reusit sa spun nimic. Mi-am inchis ochii asteptand. Se pare ca dorinta pustiului se va implini pana la urma...

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#40
Heya MiraA! Citesc de ceva vreme ficul (nu mai tin minte daca am lasat comentarii) si-mi place. :3
Greseli de tastare, cred ca nu au fost... nustiu nici macar nu am fost atenta la ele. Marcuuuuus <3 Marcus este asasinul meu preferat! (oameni lui Boom sau nu mai stiu cum il cheama) sunt ratati. Mai ales tipu' ce l-a nimerit. Jason mi-e mila si in aceelasi timp il invidiez. Momentan inteleg (oarecum) cum se simte. Luat de langa familie, mereu pus pe fuga, cu mama moarta si urmarit de ucigasi + un tip super sexy care il ,,abuzeaza" pentru ca nu se poate abtine. Mie una imi place ideea ficului pana acum si totul parcurge lin, frumos si cu sexul. Eh'. Ne oferi putin si bun. :)). Oh, Marcus, mi s-a parut ca ultimul lui gand cum ca dorinta lui Jason a avut putina ironie in el. T-A-R-E. Mi piace. Astept nextul si pupici!! <3
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dusmanul din umbra Dark Angel 0 1.702 13-06-2013, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Dark Angel
  Omoara-ti umbra Storymaker 1 2.150 20-06-2012, 06:33 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Obscurul vietii, traind in umbra. crazy little red 20 10.047 21-01-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Asasinul din umbra Aniella 0 1.831 06-09-2011, 10:46 AM
Ultimul răspuns: Aniella
  Umbra iubirii Shadow. 31 14.994 25-08-2011, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Stella
  Criminalul din umbră AyumiHamasaki 3 2.071 22-07-2011, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Un trandafir ascuns in umbra Zuzy Is Angell 4 3.502 26-06-2011, 02:38 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  Umbra Demonului yaoi (+18) Grella. 50 27.915 22-03-2011, 04:27 PM
Ultimul răspuns: Liar
  Doar o umbră .Anne 5 2.759 09-01-2011, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Amélie
  In umbra soarelui Setsumi. 3 3.446 08-11-2009, 01:47 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)