Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt important

#71
EPIC
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#72
Şi cu păcătoasa fiică a lui Dumnezeu spusă şi Nya, mai nou Rose, ce îl admiră pe cel pe care Preafericirea Ta îl consideră necurat, ce se va întâmpla ?
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#73
Prealuminatule, fir-ar tu... - sa nu zic ce, totusi, sunt usa de biserica osmile-
"acele practici scarbavnice si impotriva legilor naturii"
23
Sa mori tu?
Inseamna ca si eu ar trebui sa ma pocaiesc, Prealuminatule si Robul lui D-zeu cel mare. 23
Oricum, frumoasa masina si-a "tras" Flaw. Daca mai oferea si un mertan cred ca l-as fi vandut eu (gaseam eu o cale :]]).

Oricum, frumoasa gluma de 1 aprilie. ^^

edit: Alah cu "Robul lui Dumnezeu", chiar nu mi se potriveste. T_T Tot mai bine imi sta ca simpla y.m. xd
edit2: Ce concursuri... palpitante. Sigur nimeni nu va veni la meeting-uri(cel putin eu, dea bea daca am fost de zece ori - hai sa nu exageram, 7 - in toate viata mea. Sigur eu voi fi banata dupa regulile astea (si eu care vroiam sa fac un fic yaoi hard cu o fata :]]).

Dar despre influenta yaoi-ului la copiii minori avem voie sa dicutam? 39

Ce enervand ca semnatura Preasfintului si etc. e la fiecare semnatura a userlui. ^_^ Dea bea astept sa n-o mai vad, imi strica originalitatea sig-ului.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#74
DRACIIIII MEI! URASC 1 APRILIE! Astazi daca n-am incercat sa ne pacalim profii, da' n-a mers... Si acuma ma mai si trezesc cu "Prea fericitul Daniel" facandumi draci ca app nici nu cred ca Dumnezeu21! E... Macar cineva shtie cum sa ne tororizeze... nu ca ciorbisti aia de la mn din clasa24
Mahatma Gandhi said "When I despair, I remember that all through history the ways of truth and love have always won. There have been tyrants, and murderers, and for a time they can seem invincible, but in the end they always fall. Think of it--always."


#75
Vai, preafericite, nu te supara pe mine dar ma ten ca eu doar ce-am decoperit placerea de a citii acele lucrari ale satanei, atat de nefiresti reprezentate de yaoi deci nu prea sunt dispusa sa renunt la ele. Voi ajunge in iad pentru asta?
Si, parinte, daca tot suntem la capitolul "pacate", cu ce-au gresit, Doamne, animeurile, mangaurile si muzica japoneza? A...si hentai-ul nu era un mod de a iubi firec, preafericite?
Ma intreb si eu asa, ca o pacatoasa ce "ma aflu"...

Foarte tare farsa! Pe bune ca prima oara uitasem ca e 1 aprilie si facusem o fata gen "WTF". (Iertare parinte!) Abia dupa cateva min am dat sa citesc si eu ce scria la "cetire" si-am vazut comentariile. Well, am vazut cand am venit de la scoala dar am avut antrenament. Apropo parinte, care-mi va fi pedeapsa ca i-am tras din intamplare unui coleg o racheta in cap...nu l-am vazut praise
Inca o data, foarte tare, felicitari!

P.S. Parinte, fie-ti cu iertare, dar eu nu vreau sa fiu roaba. Nu-mi place sa car! Poti face hernie de disc de la prea multa greutate!
Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."

#76
Cum adica Preafericitule Patriarh, uite ca trece si alt rob, ma rog in cazul meu, Roaba a lui Dumnezeu pe aici 65
So, daca spuneti ca suntem pacatosi de ce ati mai cumparat zupul? Nu va puteti face si dv-oastra veacul pe la biserica cum o faceti aproape mereu? Ce treaba aveti cu anime-urile, manga, muzica jpop, kpop etc. ehh? Stiti ce, mi se pare ca dumneavoastra sunteti pacatos! 39

#77
Haideti ba copii ca e prea tare imaginea aia cu sfinti de sus, mie imi place la nebunie Zau aia cu personaju de anime cu sabie in mana si cap de sfant!
E clar ca Preasfintitul Daniel a vrut sa parcurga niste etape de contopire a zup-ului cu Biserica dar sa ne arate ca e ferm convins si pe pozitii!21

Nota personala: trebuia sa-i stearga si pletele, totusi...chiar si asa, marea majoritate n-a observat.:p
[Imagine: UchihaItachi.jpg]
Through pain and misery, a new life is born,
Hathread and resentment from all who once thorn,
This young soul apart from its rightfull master;
A whisper of death, a scent of despair, a brink of disaster
Befalls within the place he once called home;
Now that he finally falls to his tomb
There's still nobody who would even bother;
To give a schit on this outcast, diseased and forsaken,
From whom this world has very much taken
His lifespan, his pride, his every right to humanly behave
Leaving him empty as he descends to his grave,
Pure darkness remains, with nothing to uncover,
Only the memory, tormented with anger
Of what's left behind: the love of a brother.

#78
Agree wit SKiT. Veţi închide spurcăciunile yaoi/yuri/cinema bizzare shiet? Oh oh oh that would rili make me go every Sunday to Sfânta Liturghie.
Ave Daniel, scoate dracii din Tan şi din Flaw, că văd că i-au spălat creierul banii şi l-a prins diavolul în mrejele lui.
Btw, o să dispară şi topicurile de k-pop/j-pop & co.? Ar fi ceva.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#79
BAI! Cum ma prea sfintitul si fericitul patriarh, rob al Celui de sus, above, up, cum Zuppy08 te'o chema, cum ma omule sa cumperi forumu'? Cum ma sa inchizi tu concursurile unde noi ne exprimam harul, DARUL DE LA SF. DUH! Pai da, omule, nu crezi ca te bate Dumnezeu? Auzi mai... Nenea fericitu' ia stai tu cinci secunde. Ai cumparat forum pe net?! PE NET?! Mai prea sfinte om dintre ai mai sfinti, cum DOAMNE IARTA-MA sa cumperi tu site pe INTERNET, cu BANI si MASINI (arme ale Satanei) Ma nenorocitule de har si minte ce esti, cum ma sa rupi tu placerea de a citi un fic scris cu HARUL Sf. Duh, mai OMULE! Chiar si Yuri, Yaoi, Hentai, sunt totusi scrise, creative, DARURI, 'nalt preafericitule si feritule rob al cavoului. IL VREM PE FLAW INAPOI!!!
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#80
So...chiar ma speriasem, dar mi-am adus aminte in cat suntem astazi. 4
As fi crezut ca AnimeZup este cumpart, cu adevarat, daca, nu ar fi fost 1 Aprilie.
Zbye bye
Q: 'Ce ' EsTe ' PumNuL ?
A: 'PumNuL ' EsTe ' ParTeA ' De ' VorBirE ' CaRe ' ItI ' MuTa ' MaXiLaRuL ' Si ' ItI ' PuNe ' InTrEbAReA ' MaI ' VrEi ' ?
15



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.876 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt: Conflicte Aly 91 43.623 05-05-2012, 03:33 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.351 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)