Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt important

#51
Ohh, frateee! Deci jur ca m-am speriat. Abia astazi am intrat si jur ca m-am speriat rau. Ba chiar mi-am zis in gand : " Cine-i Patriarhu` asta? "
Si iata ca, prietena mea, sfanta Grella [ 24 ] m-a lamurit. 21

Grella: ai vazut cum e pe zup?
Addeh. MusicxD: pai nu m-am uitat acum. Ce e pe zup?
Grella: uita-te
Addeh. MusicxD: Anunt foarte important! Site-ul a fost vandut - link de cetire. Asta?
Addeh. MusicxD: 22
Grella: si uita-te si la banner
Addeh. MusicxD: stai asa
Grella: uita-te la tot site-ul
Addeh. MusicxD: wtf??? :-O
Grella: asa e noul zup
Addeh. MusicxD: 20(((( 22
Grella: si da si la linkul dde citire
Addeh. MusicxD: e o prostie! Cine e "patriarhu`" asta?
Addeh. MusicxD: O.O
Grella: chiar nu ti-ai dat seama?
Grella: LA MULTI ANI DE 1 APRILIE~! CE BINE TE LASI PACALITA
Grella: 24
Addeh. MusicxD: :-O:-O:-O
Addeh. MusicxD: pe buneeee??? haideee!
Addeh. MusicxD: :-O
Grella: 24
Addeh. MusicxD: si eu m-am speriat rau!
Addeh. MusicxD: :-O
Grella: eu am intrat aseara la 12:01[cand deja aparuse cacatu asta,.. ca deja era 1 aprilie] am zis WTF~!? ce plm e aici?
Addeh. MusicxD: 24
Addeh. MusicxD: da` pana la urma ce-i cu patriarhu`? chiar pe forum? sau ce?
Addeh. MusicxD: 24
Grella: si era flaw pe chat si mia zis : " haha ce v-am facut=o
Grella:21
Addeh. MusicxD: 21)
Grella: mai! e totul facut
Addeh. MusicxD: oohhh, frateeeee!!!
Addeh. MusicxD: 24

Mda, deci eu era sa fac infarct! Chiar m-am speriat. 21 Btw, buna gluma, chiar foarte buna. 24

#52
Flaw,esti...esti...esti EPIC XD Cand citeam primul post eram cu o fata gen "WTF O.O"
Daca nu citeam commenturile probabil as fi crezut faza pana la sfarsit XD Nu-mi vine sa cred XD Ziua asta nu a inceput deloc bine XDDDDD Oricum,faza a fost epica,dar totusi...WTF happened with my signature? O.O"
P.s: Eu sunt roaba lui dumnezeu 15 Pot sa jur ca nu sunt barbat XD
P.p.s: Parinte,e pacat ca ma uit la Kuroshitsuji? Si la yaoi in general? XD
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#53
@ crăci in Biblie vei gasi cetire din cate imi aduc eu bine aminte. Iar farsa a fost geniala. Foarte bine gandita si muncita 21.

Miati luminat ziua. In viata mea nu am vazut poanta mai buna

#54
Ok, ok, ok.
Deeci prima dată când am intrat m-am holbat muult-muult timp la banner. Wtf ? Rămăsesc mască, nici nu-mi venea să cred că zup-ul ar putea arăta aşa. . . religios : )) . Dar gluma asta-i epică.
Sincer, m-am lăsat păcălită înainte de-a citi comentariile. Am citit tot postul şi nu-mi venea să cred : )) Ce naiba ? 'Robul lui Dumnezeu' . That's fuckin' weird. = ]]
Păi, oricum...eu am păcătuit. Iartă-mă părinte, dar nu vreau să mă spovedesc. Deh, asta-s eu. Îmi plac păcatele mele * laughs*
Eniuei, asta da poantă. Deci chiar - chiar m-aţi păcălit : ))
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#55
Buna sau mai bine spus Sarut mana Preafericitule Daniel. Sunt onorata sa va intalnesc, dar chiar pe zup parinte? Nu pot sa cred. Iarta-mi pacatele ca tare multe-s21 dar eu merg la biserica, inca la manastire. Deci sunt bine, da? Nu va spun ce pacate am aici pe zup... Parinte eu am ficuri si nu vreau sa renunt la ele plus ca mai citesc si altele interzise, nu pot sa renunt si am si vise interzise24. Iarta-ma. si parinte ma iei si pe mine cu "oaie" 45?

Si acu sa trecem la treburi seriose. 24 asta daca ma pot opri din ras. Misto faza Flaw, cat ti-a luat pana ai gasit ceva potrivit pentru noi? Luni, corect. Ne-ai tras o sperietura de mama mama. Daca nu era 1 aprilie, care apropo era sa pic in "capcana ta" dar nu a mers... atunci asta era un adevarat cosmar si zupu devenea pustiu, il batuiau spiritele noastre, inclusiv pe tine19
Aseara mi-a dat o fata linku de la profilul parintelui si radeam cu lacrimi21 azi pic pe jos.
Citat:Si binecuvanteaza parinte drumurile robului lui Dumnezeu Flaw si apara-l de necuratul ascuns in gropile din drumuile Romaniei
da sunt deacord... ai grija Flaw, dar daca tot ai masina nu vii sa ma iei si pe mine la o tura5 asa cadou de despartire. Imi place masina si ne trimiti salutari, dar eu vreau sa ma plimb adica sa ma plimbi, ca inca-s minora2 cu masina ta. Te rog...
Si vezi ca te tin minte ca ai facut-o pe nepotica mea, Larisa, aproape sa planga, cum iti permiti? :??
si eu sunt "Roaba lui Dumnezeu" si semnatura mea..nu pot sa cred.O_O
Oricum geniala faza. Respect pentru asta. Mi-ai luminat ziua. Asta da farsa, nu cred ca cineva te v-a intrece. Felicitari. Bye. The best.
[Imagine: h8v.gif]
 

#56
Iubiti utilizatori!

Acest Tan despre care vorbiti nu a fost banat de nimeni altul decat de Domnul Dumnezeu, care din ceruri l-a traznit pentru necredinta s-a si l-a scos in afara forumului!
Caci galben este culoarea fulgerului care i-a scos profilul in afara forumului.

Daca va veti ruga alaturi de noi pentru sufletul sau, vom purcede la a organiza o sedinta de exorcism pentru a scoate spiritul necuratului din robul lui Dumnezeu Taniel

CRUS SACRA SIT MIHI LUX! (Sfanta Cruce sa fie Lumina mea!)
NUNQUAM DRACO SIT MIHI DUX! ( fie ca dracul, sa nu-mi fie niciodata indrumator!)
VADE RETRO SATANA! (dispari! Satana!)
SUNT MALA QUAE LIBAS ( sunt rele provocarile tale!Este rau ceea ce tu-mi oferi!)
IPSE VENENA BIBAS! ( tu insuti sa bei otrava!)
AMEN (AMIN)

SANCTE MICHAEL ARHANGELE DEFENDE NOS IN PROELIO CONTRA NEQUITIAM ET INSIDIAS DIABOLI ESTO PRAESIDIUM. IMPERET ILLI DEUS, SUPPLICES DEPRECAMUR: TUQUE PRINCIPES MILITIAE CAELESTIS,
SATANAM ALIOSQUE SPIRITUS MALIGNOS, QUI AD PERDITIONEM ANIMARUM PERVAGANTUR IN MUNDO, DIVINA VIRTUTE, IN INFERNUM DETRUDE! AMEN.

Iar voi, necredinciosi care luati in deradere aceasta tranzactie aprobata chiar de bunul Dumnezeu, veti fi pedepsiti. Pentru a obtine iertarea este necesar a face cate 10 matanii!

Fanele spurcaciunii nefiresti numite "yaoi" trebuie sa se dezica de acest obicei pacatos. Vazut-ati oare yaoi in biblie? Iubiti-va aproapele asa cum trebuie si e natural, nu pe la spate!

#57
Parinte, v-ati lasat treaba duhovniciasca(parastasele si altele) ca sa ne supravegheti pe noi si pentru a ne aduce pe calea ce buna? Sunteti si pe yahoo, facebook etc? Vede-ti ca aveti cateva greseli in scriere21 Ce a-ti zis acolo e in latina? Sorry, dar eu nu stiu latina, ca nu invatasi10 profu la noi venea din an in paste21
Tenatia e prea mare, parinte. Iertate sa-mi fie pacatele.
Flaw vin-o mai repede aci, recupereaza zupu24 ca de nu..19 vin la noapte si te bantui19 si inca nu ai ajuns cu masina aici ca sa ma plimbi. Te urasc! Esti un rau!
Iertare parinte! Nu trebuie sa uram, e un pacat. Trebuie sa iubim si sa iertam greselile asa cum Bunul Dumnezeu le iarta pe ale noastre.
Misto faza, din nou.24 the best:X
[Imagine: h8v.gif]
 

#58
Asta inseamna ca fic-urile cu homosex si trupele japoneze cu membri care sunt tot homosex vor disparea de pe fata acestui forum, nu?

HAIL!!
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#59
O daaa...asta a fost cea mai epica pacaleala ever. Prima oara ma uitam ca la felul 14....asta pana cand am vazut ce a scris Roaba lui Dumnezeu Reed...(oricum sper sa revenim repede la vechiul Zup)
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#60
Daniel te informez ca din punct de vedere al titlului esti gresit si doi la mana religia e un bluf al societatii creat pt a oferi speranta deci :
- 1 la mana dumnezeu e fals si doar o minciuna
- 2 sfinti sunt aberatii pt a impune oamenilor cum sa traiasca
-si 3 hapciu firai a dracu de pufoshenie(remarca la ultimul episo din robotzi)
When time started the world inevitably ended yet i lived on, alone in time and nothingness...until now



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.914 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt: Conflicte Aly 91 43.777 05-05-2012, 03:33 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.360 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)