Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#11

Capitolul 11
Rapirea


Sakura

Ma trezesc incet...Abia imi pot deschide ochii.Simt 2 maini care imi inconjurasera abdomenul.Ce???Mainile mele erau legate la spate.Nu ma putam misca.Incercand sa ma misc,il trezesc pe tipul care ma tinea in brate.Doamneee...Prin cate am trecut si acum ma rog sa nu fie Sasuke Uchiha acela.Nici macar nu-mi amintesc daca am avortat,toate gandurile mele fusera intrerupte de brunet:
-Deci te-ai trezis Sakura!imi zise el.
Imi dezlega usor mainile.Imi intorc putin capul si ochii mei sunt deja plini de lacrimi amare.Era Sasuke,Sasuke Uchiha.De ce?De ce eu?Atunci il intreb:
-Ce vrei de la mine?
-Sa spunem doar,copilul din pantecele tale...imi zise el.
-Dar avortasem!ii spusei eu cu lacrimi in ochi.
-Ai incercat sa avortzi,dar nu-ti amintesti de ,,Doctor",recunosc,imi pare rau ca te-am lovit,dar nu aveai de gand sa stai.Ai face bine sa fi cuminte daca vrei ca sora ta sa mai traiasca.
-Ce??Unde e sora mea??il intrebai eu.
-Sa spunem ca asteapta sa fie vanduta.
Se apropie de mine.Simt ca imi venea sfarsitul,dar ii simt buzele fine lipinduse de ale mele.Se pune pe mine,intr-o pozitie nu mai buna...Vroiam sa-l opresc,dar nu puteam,ii simteam mainile plimbandu-se pe spatele meu.Tot corpul imi tremura sub al lui.Abia reusesc sa opresc acel sarut umed,intorcand capul intr-o parte.Atunci ii simt gherutele plimbandu-se pe picioarele mele.Era speriata,foarte speriata.Ce este el acum?Vampir?Varcolac?Dar nu era nici unul din ei.Ii simt coltisorii plimbandu-se pe gatul meu.
-Ce esti tu?il intrebai.
-Fericirea,dar si suferinta ta.
-Ce vrei sa spui?il intrebai foarte speriata.
-Nu sunt nici Vampir,nici Varcolac.Sunt doar un Diavol fortat sa traiasca pe lumea aceasta.
-Ce tot vrei de la mine???
-Ti-am spus,copilul acele din pantece.Dupa ce il vei naste,depinde de tine daca te pastrez sau te vand.Ai face bina sa nu iesi din aceasta camera pana nu-ti dau eu voie,ai inteles?se rasti acesta la mine.
-...Bine.
Sa nasc?Dar am doar 16 ani...iar el 17.Nici nu vreau sa stiu cate fete a mai violat pana acum.Simt cum ma ia in brate si ma intinde in pat.Atunci imi spune:
-Culca-te!imi spuse el pe un ton autoritar.
-Dar...
-Am zis sa dormi sau vrei sa te ajut eu?
Era clar ca nu avea da gand sa ma sarute si sa-mi spuna,,Totul va fi bine" prin acel ,,te ajut".Imi era asa frica.Il vad cum paraseste camera si inchide usa cu cheia.Ma ridic usor din pat.Abia pasesc pe faianta rece si vad,pe o masuta destul de scumpa,o farfurie plina cu aperitive.Cred ca aici erau toate legumele si branzeturile posibile.Apoi pe birou vad,pe o tava din ...argint?Vad ca e plin ca fructe feliate.Langa ea era un bilet.Ma indrept srpe birou sa vad ce scria pe el.
,,Sper sa-ti placa micul-de-jun!Baia e usa de langa dulap.
Ce naiba.Are o baie in propria camera?Eu abia am una si eram obligata s-o impart cu sora mea.Oare o fi bine acum?Ce i-o fi facut acel ,,Diavol" lui Denny?


Denny

-Aaaa,da-mi drumul!!!Cine dreq esti?il intrebai eu.
-Sunt ,,Cosmarul" tau.Pe scurt,Sasuke Uchiha.
-Ce dreq?Tipul care mi-a rapit sora mai mica.Ba chiar a lasat-o si insarcinata.
-Asculta!Sora ta e la mine acum!Nici nu apucase sa avorteze la spit-
-Da-i drumul ei.Pastreaza-ma pe mine,dar da-i drumul.
-Esti curajoasa.Normal ca te voi pastra.Trebuie s-o fac pe Sakura sa-i fie si mai frica in casa aceasta.Tu ce ai vrea acum?Sa te vand ca sa te foloseasca tot felul de mafioti sau sa ma distrez eu?ma intreba in cel mai pervers mod cu putinta.
-...
-Nu raspunzi?E clar ca iti este foarte frica.Ma voi distra din plin cu tine.
Ce plm?Sa se distreze cu mine.Asa cum a facut-o cu Sakura?Nuuuuuu!Nici nu am mentionat ca sunt virgina!Nu se poat sa-mi faca asta.Simt cum ma apuca de picior si ma taraste pana intr-o camera.Mainile mele era prinse de 2 catuse la spate,iar ochii imi era acoperiti.Aud cum inchide usa camerei si apoi ma arunca in pat.Imi puse ceva la gura ca sa nu pot tipa de frica.


Sasuke

Hmtp...Arata destul de bine blondina asta.Oare o fi buna la pat?De ce dreq ma intreb,oricum voi vedea.Incep sa-i sarut apasat gatul.Coltisorii mei atingeau pielea fina a tinerei.Muscam putin cate putin din gatul ei,lasand mici urme insangerate.Cobor pana la umeri.Hainele ei ma dezgustau.Trecusera doar 2 secunde si ea ramasese doar in lenjeria imtima.Sutienul ei negru fu sfasiat intr-o clipa.Fata se zbatea.Atunci imi infig ghiarele in coapsele ei.Sangele care se scurgea,imi incanta privirea.Ochii mei erau mari doritori de sange.Imi scot gherutele din coapsele ei.Erau pline de sange asa ca le plimbam pe abdomenul fetei.Mana mea coboara pana la micuta ,,comoara" a fetei.Imi trec mana(fara gherute)prin chiloteii ei nergri.Acel loc incredibil de moale ma excita doar la o prima atingere.O batrund cu un deget si mai adaug un ,,prieten".Degetele mele sa miscau in interiorul fetei care gemea de durere.Dupa 2 minute ies din ea.Imi desfac pantalonii si mi dau jos cu tot cu boxeri,apoi o penetrez adanc facand-o sa tipe de durere.Sper ca nu s-a auzit prea tare.Cateva firicele de sange se scurgeau din interiorul ei.Incep sa ma misc in interiorul ei.Fata,chiar si cu acel material la gura,gemea de durere.Miscarile mele de ,,dute-vino" accelerau treptat.Mai continui asa inca vreo ora.Simt cum imi vine sa-mi dau drumul.Nu purtam prezervativ...Abia reusesc sa ies din ea si sa-mi dau drumul pe cuvretura.Cad obosit si transpitar langa ea.Fata avea sute de lacrimi in ochi.Ma imbrac si plec satisfacut din camera.Cand ies il vad pe...

...sper ca v-a placut!

#12

Capitolul 12
Rose se intoarce...


[align=left]Sasuke

Cand ies il vad...pe Gaara.Ce mai vrea si Mr.Spranceana?Sa apropie de mine.Hwooo frateee...
-Spatiu personal,Gaara...
-Se apropie ceilalti,este ceva secret!imi spuse el.
-Atunci hai in birou la mine.
-Ok,dar repede.
Ne indreptam amandoi spre camera mea,nu cea cu Sakura sau sora-sa,alta.Deschid usa si intram amandoi.Ma asez la birou si ii zic:
-Deci...fara ,,deci",zi ce vrei!
-O mai sti pe Rose?ma intreba el.
-Nu...
-Serios acum!
-Ce e cu ea?il intrebai eu.
-Traieste.
-Cum dreq.Parca o omorasem.Cum plm sa fie vie fata aceea?
-Mai rau...
-Hai frateee...Nu mai vreau vesti rele.
-E insarcinata!imi spuse el.Sasuke...Sasuke...Esti bine,ma?
-Iesi afara!
-Dar...
-Am zis sa iesi odata sau vrei sa te dau eu???il intrebai pe un ton foarte nervos.
Gaara iesi din camera.Cum dreq sa fie vie?Mai rau si insarcinata!!!Trebuie s-o gasesc rapid si sa scap de ea.


Rose

Ma plimbam de trotuar.Trebuie sa plec din orasul asta,ba chiar din tara.Trebuie sa scap de el,trebuie sa scap de Uchiha Sasuke.Nu pot sa cred ca sunt insarcinata.Nu vreau un copil.Mi-ar ingreuna viata,mai ales in momente ca acestea.Tinereta e un lucru important si trebuie trait la maxim,nici chiar sa ramai gravida.As avorta,dar imi este prea frica.La Sasuke nici de cum n-o sa ma intorc dupa tot ce mi-a facut acel...curv.

Flashback

Doua gloante ma strapunsera puternic.Lesinai de durere.Sasuke plecase din club si ma lasa acolo,nepasand-ui de mine.Ma lasa sa mor.
Gardienii venira numai-decat.Sunara ambulanta.Abia era constienta sa-i mai aud:
-Ce dreq s-a intamplat aici?il intreba un gardian pe patron.
-Tu sa-mi spui!!!se rasti acesta la el.
-Rose esti bine?Rose?Rose?
Vroiam sa-i raspund,dar nu puteam.Durerea era prea mare.Abia imi mai tineam ochii deschisi.
Veni salvarea.Ma luara din acel ,,Iad" si ma dusera la spital.Reusisem sa supravietuiesc.
Dupa ce trecuse o luna,ma plimbam linistita pe strada.Deodata,totul se facuse ceata.Fara sa-mi dau seama eram intinsa pe trotuar.Lesinai usor.Lumea se apropie de mine.Cinava sunase salvarea.Ajunsa la spital,dupa ce m-am trezit medicii mi-au spus ca sunt insarcinata.Eram ingrozita.Ma intrebasera daca vreau sa avortez,dar ii refuzai.

End flashback

Simt cum ceva sau cineva ma urmareste.Imi intorc capul si nimic.Imi continui drumul.Se auzea ca cineva ma urmareste.Deja fugeam,fara sa ma mai uit in spate.Ajung cu greu la casa mea.Stau la un bloc cu destule etaje.Iau repede liftul,deschid usa apartamentului si o inchid repede.Ce usurare...eram acasa.Era ora 21:00.Inca mai e timp pentru cina.Imi pregatesc niste cartofi prajiti,ma duc in camera mea si ma apuc de mancat.Cautam ceva interesant la televizor cand gasesc o stire care ma uimeste.Cica Haruno Sakura a fost declarata disparuta,la fel si sora-sa.Cica Uchiha Sasuke le-a rapit.Se spune ca fata nu a apucat sa avorteze la spital si cica Sasuke o pastreaza,pana va naste.Cum dreq stiu astia asta?Dupa cum il cunosc pe Sasuke casa este 100% protejata.Se vede ca cineva este un intrus in acea casa.Nu pot sa cred ca Sasuke o pastraza pe fata aceea.Se spune ca are doar 16 ani,pfff...la fel si eu,dar ma rog.Amandoua suntem prea tinere ca sa nastem.Eu as putea sa avortz,dar ea?Saraca fata,doar cand ma gandesc ca e obligata sa-l vada pe acel ,,Drac" in fiecare zi.Nu pot sa stau cu mainile-n san.Trebuie sa fac ceva.Nu este pentru razbunare,ba da...pentru asta este.Acum sunt prea obosita si sa gandesc.Pun farfuria goala pe o masuta si ma bag in pat.Nici 2 secunde nu trec si adorm instantaneu.

*Dimineata*

Abia imi deschid ochii.Ma ridic usor din patul meu catifelat.Ma duc la baie,imi fac siesta si merg in bucatarie sa iau micul-de-jun.Imi fac un aperitiv cu de toate si deschid televizorul.In fata imi apare o poza cu Sasuke...Cica ,,cautat" si ,,periculos"...,,Periculos" da,dar ,,cautat"?Cine dreq l-ar vrea pe Sasuke?Nu-mi pasa asta acum,trebuie sa ma pregatesc,am misiune.Urmatoarea tinta...

#13
uote]
Capitolul 13
Al 2-lea prizonier



[align=left]Urmatoarea tinta...casa lui Sasuke.De ce oare fac asta?Nici acea fata nu merita asa ceva.Nici nu vreau sa stiu cum traieste cu el.


Sakura

Ma trezesc usor din lumea viselor.Vroiam sa ma ridic din pat,dar nu putam.Imi deschid in sfarsit ochii.Il vad pe Sasuke.Dormea si in accelasi timp ma tinea strans in brate.Nu puteam sa cred ca mi se intampla asa.Il iubeam si inca il iubesc,dar nu pot trai asa.Il strang in brate.Imi pun capul in scobitura gatului lui si incep sa plang.Aceste lacrimi care se scurgeu erau de durere.Simt cum ceva parca ma distruge pe interior.Durerea continua sa creasca.Nu ma mai puteam abtine sa nu tip de durere,asa ca il trezesc pe Sasuke.



Sasuke

Cineva ma impungea incet.Dorm...Dar nu pot.Intr-un final imi deschid ochii.Era Sakura,plangea.Scotea unele gemet de durere.Sigur erau din cauza sarcinii.Se pare ca acel copil din interiorul ei se joaca.Nu suportam s-o vad asa.Dar ce puteam face,nu pot sa ma transform aici,in fata ei.Ea incepea sa planga si mai tare din cauza durerii.Nu putam s-o las asa.
Semnul de pe gatul meu se intinde pe tot corpul.Aveam pielea de o culoare gri deschis,ochii mi se facura negri,iar in ei imi aparuse Sharinganu-l.Fata tipa de durere,dar mai ales de frica.O trag de maini pana o lipesc de mine.Amandoi stateam in genunchi.Ea ma strangea de gat,iar eu nu-i dadeam grumul taliei ei.Ii sarutai incet gatul,in timp ce mainile mele se plimbau pe spatele ei.Durere ei disparu.Rozalia inchise ochii si isi sprijinii usor capul de gatul meu.Nu-i dadui drumul cateva minute.Intr-un final,ma transform si eu in om,o intind pe fata in pat si ma asez langa ea.Ii mangaiam usor chipul angelic.Ma ridicai din pat si vroiam sa plec.Apasai clanta,dar Sakura ma opri:
-Stai,ramai cu mine!imi spuse ea.
-...
-Te rog...
Nu imi doream sa-i fac rau,dar nici asa nu puteam continua.Pana la urma ma intorc la ea.Ma asez in pat langa rozalie si o intind.Ma pun peste ea si incep sa-i sarut gatul.Urcai mai sus pana datui de buzele ei catifelate.Tot ce iti ziceau era sa le saruti si sa nu le mai lasi vreo-data.Imi strecor mana pe sub maieul ei si o strang in brate,adancind sarutul acela umed.Rozalia isi puse mainile pe capul meu.Toate aste formara un sarut nemaiavut cu nimeni alt cineva.Era bine,era minunat,era...perfect.Abia ne despartim buzele unele de celelalte.Ochii ei de smarald ma priveau intens.Trebuia sa plec,dar nu puteam.Ceva din mine nu-mi dedea voie sa fac asta.O aud pe fata spunand:
-Ce vrei sa faci cu mine?ma intreba Sakura.
-Dupa ce vei naste,iti voi spune.
Ma ridicai de pe ea si parasi camera,inchizand-o cu cheia.Fiindca rozalia era insarcinata nu puteam sa fac sex cu ea.Asa ca merg in club.Urc in masina si ma indrept spre el.Cand ajung ii zic lui Yahiko sa-mi de-a una cu experienta.
-Doar daca nu mai scapi si de asta!imi spuse el.
-Daca satisface bine!ii spun eu.
-Bine...
Chema o curva care ma conduse pana intr-o camera.Acolo aveam de gand sa-mi fac de cap.


Rose

Era 23:00 noaptea.Cum sa intru la Sasuke in casa.Usor...pe geam.
Imi luai tot ce aveam necesar.Doua pistoale incarcate,bombe cu fum si niste tranchilizante,desigur si un...pistol cu ancora.Cu el am ajuns la geamul casei.Il desfacui cu un mini laser.Intrai in casa.O vad pe Sakura dormind in pat.Ma aproprii usor de ea.Deodata simt cum mainile imi sunt prinse la spate.Imi puse ceva la nas si fara sa vreu inspirai acel somnifer si cazui intr-un somn adanc.Mai simt doar cum ma apuca de picior si ma trege afara din camera.Imi tineam ochii usor intre-deschisi.Nu adormisem inca.Ma trage pana intr-o camera si ma arunca in pat,aprinde lumina si il vad pe...


Suspans...ca intodeauna

#14

[b]Capitoulu 14
Am facut o prostie...



[
[b]Ma trege pana intr-o camera si ma arunca in pat,aprinde lumina si il vad pe...Gaara.De dreq?Ce cauta Gaara in camera Sakurei?Daca ii spune lui Sasuke,aici imi este sfarsitul.Cred ca ma omoara direct daca afla despre sarcina...Imi este frica,pentru prima data in viata mea.Niciodata nu m-am temut de nimeni.Toate gandurile si rugaciunile mele fusera intre-rupte de roscat:
-Chiar credeai ca iti va reusi planul?ma intreba el.
-...
-Sasuke stie ca esti vie,stie sa ca esti si insarcinata.Sunt curios ce fata va face cand te va vedea aici sau cand ii voi spune ce plan aveai?
-...Nu o face,te rog...
-De parca tu ma poti convinge,esti la degetul meu mic,micuto!imi spuse el.Poate rezolvam cumva...
-Ce vrei sa spui?il intrebai eu.
-Dupa cum il stiu pe Sasuke,te va omori imediat.Cred ca te va pastra in viata daca scapi de acea povara din pantecele tale.Tu il satisfaceai foarte bine.
-Ceee...dar totusi,cum sa fac asta?
-Tu nu ai auzit de avort?ma intreba el.
-Nu,imi este prea frica!ii spusei eu cu lacrimi in ochi.
-Eu ti-am dat o sansa!Acum trebuie sa-l astepti pe Sasuke.El iti va decide viitorul.
-Stai...
Parasise camera si o incuie cu cheia,inainte sa termin eu ce aveam de spus.Nu vreu sa vina Sasuke.O sa ma omoare in cel mai dureros mod posibil.Fata mea se umplu de lacrimi amare.Nu mai aveam ce sa fac,decat sa-mi accept soarta.Dupa cateva minute,clanta fu apasata de cineva.Intra in camera.Era intuneric si nu vedeam nimic.Aprinse in cele din urma lumina.Era Sasuke.Asta imi este sfarsitul.Nu se poate...se transforma intr-un monstru cu piele gri,parul ii luase o nuanta de albastru,iar ochii lui negri ma priveau intens.Ce este el?Om este imposibil sa mai fie.
-Ce esti tu?il intrebai eu.
Sasuke se apropie de mine.Ii puteam simti respiratia calda pe gatul meu.Era aproape,prea aproape.Atunci imi spuse:
-Tu chiar credeai ca poti scapa de mine,nu?ma intreba el.
-...
-Raspunde-mi!!!tipa acesta la mine.Acum esti si gravida,asa ca trebuie sa scap numai-decat de tine.
-Dar pe Sakura de ce o pastrezi?il intrebai eu cu sute la lacrimi in ochi.
-De unde dreq sti de ea?ma intreba el.
-Ce iti pasa...oricum ma vei ucide,asa ca nu are rost sa-ti dau tie informatii cu privire la asta!
Deodata simt cum isi infige ghiarele in coapsele mele si imi sfasie pielea.Tipai de durere.El zambea atat de satisfacut de ce tocmai facuse.Era ca si cum as fi trait in... ,,Iad" in acest moment.Ghiarele lui pline de sange sa plimbau pe abdomenul meu.Privea furios in jos,mai precis privea chiar pantecele mele.
-Nu face asta!il implorai eu.
-Ce vrei sa spui?ma intreba el.Ce?Dintr-o data vrei sa nasti?Hmtp...
-Nu vreu sa nasc,dar nici nu vreau sa avortez.Ceva ma tine in loc.Ceva din mine imi spune sa nu fac asta!
-Hmtp...Tu chiar te astepti sa te cred,Rose?Uite cum facem:Tu si Sakura veti naste,iar care va naste baiat o voi pastra atat pe el cat si pe ea.Daca una din voi doua naste fata...O voi ucide atat pe ea,cat si pe copilul ei!Deci...esti de acord sau nu?ma intreba el.
-...Bine,dar Sakura sa nu afle de mine.
-S-a facut!imi spuse el.
Sasuke ma lua deodata in brate si ma stranse tare.Era atat de bine.Toate durerea din corpul meu disparu,chiar si acele rani provocate de el.Ce este el?Este un ,,Diavol"!Nu as putea sa ma indragostesc de el din nou.Nu dupa tot ce mi-a facut.Imi da drumul,ma intinde in pat si ma inveleste.Priveam cu lacrimi in ochi cum se ridica si paraseste camera,inchizand usa cu cheia.Pe hol se preschimba inapoi in om si disparu.



Sasuke

Deci Rose...Hmtp...cine ar fi crezut.Daca a aflat de Sakura,asta inseamna ca este un spion printre noi.Imediat ce il gasesc,voi scapa de el.Nu-mi pot permite ca si alte informatii sa fie divulgate.Nu am timp de asta acum.Ma indreptam rapid sper camera in care era Sakura.Descui usa si pasesc inauntru.Cand ma uit in jur raman uimit...Sakura statea pe pervazul geamului si privea cu lacrimi in ochi cerul cu sute de stele pe el.Ma apropii rapid de ea.Ochii ei nu mai aveau acea culoare de verde crud,exprimau durere si suferinta cand te uitai in ei.Era de asemenea si foarte palida.O luai in brate si o pusei in pat.O strang puternic in brate,iar ea isi pune mainile pe-dupa gatul meu.



[b]Sakura

Ce se intampla?Este atat de cald,atat de bine in bratele lui.Era un monstru,dar tot il iubem mai mult decat orice pe lume.As fi vrut ca el sa nu fie asa.Imi doream sa fie un tip bun,cineva care ar putea sa aibe grija de tine.Cineva real si sincer.Pe scurt opusul lui Sasuke.Ma strangea in brate,iar eu nu-i dadeam drumul.Simt cu trage plapuma peste noi.Imi pun capul in scobitura gatului lui si ma chinui sa nu plang.Atunci il aud pe brunet spunand:
-Culca-te,este tarziu!imi spuse el.
-Nu pot...
-Incearca sa adormi...
-Bine,dar vreau sa fi tot aici cand ma trezesc,ok?
-Bine...
Ma intorsei invers.Nici 2 secunde nu trecusera si il simt cum ma ia de talie si ma lipeste de el.Simt un sarut nevinovat pe gatul meu.Era atat de bine.Ma simteam ca si cand as pluti pe un nor,dar intr-o secunda revin la realitate.Nu mai stau mult si adorm...
In acea seara avusei un vis ciudat.

Eram intr-o incapere.Totul era negru,iar in fata mea aparu...[/b]
[/b]
[Posturi unite]

Capitolul 15
Visul ciudat...


[align=left]Eram intr-o incapere.Totul era negru,iar in fata mea aparu...un om cu trasaturi de sarpe.Era ciudat.Il vedeam cum se apropie de mine.Tineam ceva in brate,dar nu stiam ce.Ma panicam.Incepui se tip de frica.Fugeam,dar nici eu nu stiam unde.O sa mor,o sa mor aici...
Ma trezi brusc si ma ridicai in sezut.Multumesc lui Dumnezeu ca a fost doar un vis,mai degreaba un cosmar.Fara sa vreau il trezi si pe Sasuke:
-Ce s-a intamplat?Esti bine?ma intreba el.
-Sunt bine,dar am visat urat.
Sasuke ma lua in brate.Era minunat.Caldura corpului lui ma linistea intodeauna.Imi saruta tampla si ma intinde inapoi in pat.Vroiam sa stea cu mine.Nu as fi vrut sa mai plece.Il vad cum isi ia un tricou negru cu semnul Uchiha pe spate.Atunci il aud spunand:
-Sakura culca-te,e prea devreme!imi zise el.
-O sa ma lasi iar singura toata ziua?il intrebai eu.
-Acum am treaba,dar ma intorc imediat ce pot,ok?
-Bine...ii spusei lui pe un ton trist.
Il vad cu iese pe usa,dar nu o inchide,cred ca a uitat.Ceva din mine imi spune sa ies din camera,dar tot corpul imi spune sa nu o fac.Cum a zis si el,era 05:00 dimineata.Acum imi parea rau ca l-am trezit.Ma intorsei pe cealalta parte si adormi.
*Dupa 3 ore*
Ma trezesc usor.Eram singura in camera.Merg pana la baie sa-mi fac siesta si ma intorc repede.Imi iau niste haine noi din dulap si ma pregateam sa ma imbrac.Ce naiba?Toate erau cu semnul Uchiha pe spate.Ma rog...altceva nu am.Imi iau niste pantaloni scurti si un tricou negru.
Usa era inca deschisa.Pasi incet afara din camera.Era o casa imensa.Vedeam multe usi cand treceam,dar nu aveam curaj sa le deschid.Coboram incet scarile.Puteam sa jur sa sunt singura in casa.Mersei pana in bucatarie.Imi era foame.Acolo vad o femei de vreo 40 si ceva de ani.Ea ma intreba:
-Cine esti domnisoara?
-...Sakura,Sakura Haruno,ii spusei eu.
-Saraca de tine,ma mir ca ai putut iesi din camera.
-Ce vreti sa spuneti?o intrebai eu.
-Am vazut cum te-am adus aici legata.
-Va rog sa nu-mi amintiti asta.
-Ok,deci ce iti pregatesc?ma intreba ea.
-Nu-mi pasa,ce va este mai usor.
-Hai draga mea,nu fi timida.Acum zi sincer,esti insarcinata?
-...Da.
-Atunci cred ca un aperitiv cu detoate va fi numai bun pentru tine.Du-te in sufragetie sa asteapta-ma,bine?
-...Ok.
Ma indreptam spre sufragerie.Wow!Era imensa.Ma asez usor pe canapea si ma rezem de ea.Era moale,aici as fi stat mereu,fara sa ma misc.Insa venise repede si ,,bucatareasa" si imi puse pe masa o tava chiar plina,un pahar plin ochi cu lapte si niste tacamuri de argint.Ce viata luxoasa este aici.Ma apucai sa mananc,dar deodata imi suna telefonul.Era Asuke.Ma grabesc sa raspund.
-Alo?Asuke?
-Sakura!!!Unde esti???Te caut de zile intregi!Unde te-a dus acel criminal?Esti bine?ma intreba el.
-Alo?Asuke mai esti?Asuke?se intrerupse legatura.Bateria telefonului era goala,iar eu nu aveam incarcator.As fi vrut sa vina sa ma salveze de aici.Deodata,cineva intra in casa.Era Sasuke.Cand ma vazu ramasese uimit.Venea rapid spre mine si ma intreba:
-Ce dreq cauti aici?Cum ai iesit din camera?ma intreba el.
-Tu ai lasat-o deschisa!ii raspunsei eu.
Abia terminai propozitia ca ma ia in brate si ma saruta pasional.Ma strangea tare,dar nici eu nu i-as fi dat drumul.Simt cum isi strecoara limba in gura mea,formand un sarut lung si extrem de umed.Ne izbeam de toate obiectele din casa,pana ajungeam in camera.Ma tranti in pat si incepuse sa-mi sarute apasat gatul,dar eu l-am intrerupt:
-Nu fa asta!Sunt-
Nu ma lasa sa termin ca imi fura un sarut cu totul special.Era deasupra mea,intr-o pozitie ,,sanatoasa".Mainile lui se plimbau pe spatele meu cand...


Cam scurt capitolul asta...Sper ca va placut![/b]

#15

[align=center][b]Capitotul 16
Nu vreau sa plec...


Mainile lui se plimbau pe spatele meu cand...cineva bate la usa.Cum naibaEram doar noi 2 in casa aceastaCred ca si-a invitat prietenii la el...Atunci il aud pe vizitator spunand
-Sasuke,estiil intreba el.
-Nu!ii raspunse acesta.
-Vino!Trebuie sa vorbim!
-De ceil intreba el.
-E legat de Rose!
Se dadu jos de pe mine si placa in graba.Cine e RoseAre o alta prietenaCred ca daca sta cu el e foarte norocoasa.Inchise usa si o incuie.Ma dau repede jos din pat.Pun urechea pe usa si ii aud spunand
-Deci...
-Ce eil intreba Sasuke.Nu am timp de prostii Sasori.
-Credeam ca iti pasa de Rose!
-Imi pasa doar de acel copil,inca nenascut!spuse el.
Ce naiba!Mai este o fata insarcinataTot cu elSigur a violat-o si pe ea,de s-a intamplat una ca asta.Fata mea se umplu de lacrimi.Ma durea,ma durea inima stind una ca asta.Fara sa vreau ma dezechilibrez si cad.Sasuke a auzit acea cazatura si se grabi sa ajunga inapoi in camera.Eu deja eram in pat,imi sransesem genunchii la piept si plangeam.Sasuke se apropie rapid de mine.Imi apuca barbia si ochii mei fac contact cu ai lui.Atunci il aud spunand
-Ce s-a intamplatma intreba el.
-Cine e Roseil intrebai eu.
-De unde sti de ea
-V-am auzit vorbind.Este si ea insarcinatail intrebai eu.
El dadu din cap aprobator.
-Si totusi,ce iti pasa asa mult de ce fac euma intreba el.
-Fiindca te iubesc...idiotule!abia am putu sa spun acele cuvinte cu sute de lacrimi in ochi.
-Atunci arata-mi asta!imi spuse el.
Nu mai aveam cuvinte.Cum pot arata ca-l iubescEl este pentru mine ca un ,,Inger Cazut,adica este frumos in felul lui,dar are sute de defecte.
-Deci poti sa faci astama intreba el.
-Cum ai vrea tu s-o fac
-Daca scap de Rose,tu vei fi cumintema intreba el.
-CeCum poti sa zici astaEa este o fata nevinovata!Nu poti sa faci as-
Nu apucai sa termin si el ma saruta pasional.Ma tranti in pat,el find deasupra mea si nu-mi dadea drumul.Mainile lui se plimbau pe sub maieul meu.Rupsei acest sarut,dandu-mi capul intr-o parte.El se uita furios la mine.Puteam sa vad cu ii apar 2 colti in gura,iar ghiarele lui imi mangaiau spatele.Tremuram,tremutam sub trupul lui greu de frica.Il iubeam,dar el ma facea sa-mi fie foarte frica si nu puteam rezista asa.Simt cum imi saruta apasat gatul si coboara pana la umeri.Imi rupse rapid bluza si o arunca pe jos,ramanand doar in sutien si pantaloni.Ma intoarse cu spatele la el si imi sfasie si sutienul.Nu-mi putea vedea sanii,fiindca ei erau pe partea celalta.Atunci de ce a facut astaDeodata isi infige ghiarele in spatele meu.Imi facea rani imense care ajungeau la os.Contunua asa si in cele din urma,imi facuse semnul Uchiha pe spate.Privirea lui era atat de diabolica si satisfacuta.Imcepu sa linga sangele care se scurgea din interiorul meu,lasand rana curata.Cat avea de gand sa continuie asaDupa ce termina,simt cum ma ridica,amandoi stateam in genunchi,eu cu spatele la el si imi uneste corpul cu al lui.Atata caldura...Parea ireal.Ranile acelea de pe spate imi disparura,dar nu si semnul clanului sau.Imi las capul pe umarul lui.Simt cu imi saruta fiecare particica a gatului.Simteam cum imi masa sanii.Era atat de placut.Ma intoarce invers si se pune deasupra mea.Cobora de pe gat,cu saruturile pana la sanii mei.Lingea si sugea pe rand sfarcurile mele,in timp ce cu o mana imi masa un san,iar cealalta se plimba pe spatele meu.Este exact cum a zis si el.Sasuke este bucuria,dar si suferinta mea.Simt cum coboara cu mainile jos,prea jos.Abia reusi sa-l opresc
-Opreste-te!ii spusei eu.
Vad ca aceste vorbe nu aveau nici un efect asupra lui.
-Sasuke...nu face asta...sunt insarcinata!ii spusei eu,cu o ultima speranta.
El isi ridica capul.Continua sa urce de pe abdomenul meu pana la buzele mele.Deodata isi lipeste buzele de ale mele formand nu sarut lung si umed.De data asta nici eu nu-l opream.Ba chiar imi pusei mainile pe capul lui,adancind si mai mult acel sarut.Abia ne mai despartim ca sa mai luam o gura de aer.Intr-un fanal Sasuke rupe acest sarut.Atunci il aud
-Trebiue sa plec,Sakura!imi spuse el.
-Nu pleca!Stai cu mine,te rog.Imi este frica fara tine,Sasuke.
-...
-Sakura,sti si tu ca noi nu putem continua asa!imi spuse acesta pe un ton calm si putin trist.
-Orice este posibil,Sasuke!ii raspund eu.
-Sakura...eu nu am sentimente...nu simt nimic pentru tine si nici pentru Rose.Totul este doar o placere adusa asupra corpului meu.
-Atunci de ceil intrebai eu.
-Ce vrei sa spuima intreba el.
-De ce m-ai pastrat in viata pana acum,doar ca sa nascChiar daca as naste,ce vi face cu mine dupa astaO sa ma omori nuil intrebai eu,fara pic de speranta.
-Sakura-nu-l lasa-i sa termine.
-Nu-i asaCu prima ocazie sau chiar dupa ce voi naste ma vi ucide!
Deodata ma trage din pat si ma izbeste de perete.Imi musca usor din lobul urechii lasand o mica urma a coltisorilor sai.Atunci il aud saptindu-mi
-Daca tu vrei asta,eu nu am nimic in potriva.
-Atunci fa-o tu sau mai bine m-as sinucide chiar eu.
Mana lui imi mangaia usor obrazul.Deodata cad in genunchi si scuip sange din gura.Sasuke ramane uimit.Ma ridica si ma ia in brate ce pe o miteasa si ma intinge in pat.Se aseza langa mine,imi lua mana si isi infige colti in ea.Toata durerea disparu.Nu mai era nimic.Isi scoate coltii din pielea mea si ma strange in brate.Atunci ii spun
-De ce mai faci astail intrebai eu cu lacrimi in ochi.
El putea vindeca orice,dar nu si inima.O inima franta foarte greu se mai vindeca.
-Gata,gata...sunt aici.Nu mai plange,te rog.Iti faci singura rau.
-Atunci voi continua asa pana voi muri!ii raspunsei eu.



Sasuke

De ceDe ce vrea sa piara asaChiar nu o inteleg.Orice fata am avut m-ar fi strans in brate si nu m-ar fi lasat in pace.Ea este diferita.Era pura.Chiar si pe mine m-a facut sa regret ca am violat-o.Era absolut speciala.Atunci ii spusei
-Daca vei incerca sa pleci,te voi opri.Daca vei incerca sa te sinucizi,te voi opri...nu te voi lasa sa stai departe de mine!ii spusei eu.
O strang si mai tare in brate si ii sarut apasat gatul.Ea isi ridica barbia,usurandu-mi treaba.Era epuizata.A trait prea multe intr-o singura zi.O luai in brate si o pusei pe masa.Ea statea cu privirea in jos.Ii dadui jos pantalonii,acum ea ramanand doar intr-o pereche de chilotei visinii.Luai un sutien si il pusei.Sakura se facuse rosie la fata.O sarutai usor pe buze spunandu-i cu nu ar trebui sa-i fie rusine de mine.Luai o rochita de noapte si i-o pusei.Chiar ii statea bine cu ea.O luai de pe masa si ma asezam in pat cu ea in brate.Trasesem patura peste noi si o aud spunand
-Multumesec...
-Nu e nevoie sa spui asta.
Rozalia isi sprijinii capul de umarul meu si adormi rapid.Ma simteam atras de ea,dar n-o iubeam.O stransei si mai tare in brate.Mai statui asa cateve minute si fara sa vreau adormi.In acea pauza de somn avusei un cosmar.
Era noapte.Eram inchis intr-o camera.Nu vedeam nimic,dar dintr-o data imi apare cineva in fata.Era Orochimaru.Se indrepta spre o fata.Acea fata avea un copil in maini[align].Ea fugea speriata.Atunci Orochimaru scoase un pistol si-l indrepta asupra fetei,imaginea se facuse alba si 2 gloante se auzira.Singurul lucru care il mai vad era sangele care se scurge incontinu...
[b]

Sper ca v-a placut!

#16
Foarte frumos,sincer.Ai o imaginatie foarte bogata si plina de lucruri perverse si necurate,imi place.Ai multe greseli gramaticale,dar nu te condamn,probabil te-ai grabit.Sunt foarte curioasa daca ramane si Danny gravida si ce va face cu Rose si cu Sakura dupa ce ele vor naste.Spor in continuare si astept urmatorul capitol.
[Imagine: 9pwads.gif]

#17



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.377 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.524 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.715 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.662 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.072 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.182 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 71.334 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.239 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.833 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.174 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)