Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubirea trece peste orice

#7
gata momy calmeazate...iti amintesti? "calm,calm" nu te consuma cu ea :))....mai avem nevoie de tine...si eu si Eli dar si Lexy so esti calma nu? ;;)
so acum am discutat cu my mom , doamna de mai sus :)) Blue.Dream :))

Sa revenim la fic
Ai inceput unul nou dar degeaba....peste cateva zile parca vad ca rogi un moderator sa til inchida :))....
Persoana I..ai ales asta pentru ca ai crezut ca este mai usor....so nu este adevarat, poate este umpic mai usor dar in legatura cu descrierea proprie iti dai seama ce varza va iesi nu? Sa te tot lauzi ca esti ca "o floare de cires" este chiar enervant >.<
Ai promis un hentai mai sti? unde-i ca nu-l vad :-? poate am orbit...ce zici momy ma duci la un control sa vada doctorul daca am orbit? :-?
Imi place ca ai incercat sa nu te axezi pe dialog ...altfel iesea chiar varza tocata nu gluma >.<

Sfatul meu : Incearca ceva la persoana III iese mai bine :))
o si eu sunt deacord cu momy...nu accept pm-uri...sunt destul de multi useri care miau trimis din cauza ca "am fost prea dura si sa nu le mai citesc ficul daca numi place" va spun de acum ca incerc sa va ajut nu sa va critit doar de dragul de a critica ...o pierdere de timp...mai si injuri...Dupaia nu te mai ajuta nici Dumnezeu la continuare ...nuti mai da inspiratie asa ca nu mai injurati :)) =))....sfatul meu :))
bye si astept urmatorul capitol ^^
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu



Răspunsuri în acest subiect
Iubirea trece peste orice - de Shadow. - 12-05-2009, 07:32 AM
RE: Iubirea trece peste orice (Sasusaku) - de Alany Aysee - 12-05-2009, 11:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Faima inainte de orice Zuzy Is Angell 11 8.234 08-07-2011, 08:44 AM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Code Geass rasboi peste Europa :Romania sub asediu Jbelux 2 2.412 27-05-2011, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.947 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Dragostea este mai puternica decat orice legatura de sange Mada Shine 3 3.636 20-02-2011, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Iubirea topeste orice inima ingetata Hitman 8 4.220 23-06-2009, 01:02 AM
Ultimul răspuns: LoveNight
  O dragoste vesnica trece peste orce obstacol(SasuXSaku love) Sasuke-love-forever-sakura 12 14.651 23-04-2009, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Sasuke-love-forever-sakura


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)