Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Faima inainte de orice

#11
heloo
Imi cer scuze ca nu am venit mai devreme, mii de scuze. Mi-a placut capitolul, a fost interesant. Dar faza cu printesa a fost de aur, atat de frumoasa si de romantica, mersul cu trasura a fost pur si simplu magnific. Dar nu as face eu asta, nici in ruptul capului, mi-ar fi rusine. Jos palaria in fata Sakurei ca nu ii este frica sa faca ce isi doreste. Cat despre sarutul de al inceput, ma asteptam ca asta va face, si speram ca ma insel, dar se poare ca am avut dreptate, iar pe Hianta a suparat-o, dar i-a trecut apoi. Imi place atitudinea Sakurei, schimbarea aceasta o sa-i fie favorabila.
:bye:

#12
Buna dulceata,

As fi venit mai repede daca...?" ma anuntai. In afara de acest micut incident(sunt foarte suparata pe tine) capitolul mi'a placut. La capitolul descriere pot spune ca nu e rau dar poate sa mai descrii pe ici pe colo nu strica. Cu actiunea pot spune ca nu ai fost prea blanda, ai fugarit-o dupa trasura Sakurei. Dialogul, nu a fost nici foarte in exces sau sec cat despre greseli de tastatura am observat cateva. Sakura a facut o prostie dupa parerea mea cand s'a vopsit si cand la sarutat pe Naruto mi'a placut dar saracuta Hinata :cry:...Oricum sper sa'i demonstreze lu Sasuke ca nu mai este o fetita dar sper sa .... ma rezum la atat :smart: deocamdata.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O ultima dorinta inainte de moarte DozzaDeColla 32 23.012 13-06-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.941 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Dragostea este mai puternica decat orice legatura de sange Mada Shine 3 3.628 20-02-2011, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Drumul spre faimă [+18] [ boy x girl ] Lithium-Angel 2 3.173 23-07-2009, 03:15 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  Iubirea topeste orice inima ingetata Hitman 8 4.209 23-06-2009, 01:02 AM
Ultimul răspuns: LoveNight
  Iubirea trece peste orice Shadow. 12 9.655 28-05-2009, 11:10 AM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)