Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery

#56
Pentru cei care inca mai citesc acest fic, am adus next-ul. Enjoy. Asa si daca aveti intrebari, nu ezitati sa le puneti. Dar ca sa va spun de la inceput, am povestit fiind tot Aaron deoarece asa puteti intelege mai bine ce se intampla.


Capitolul unsprezece - Sărutul nostru...

Îi vedeam ura în ochii ce sclipeau de un sentiment uşor de nebunie. Îi simţeam răsuflarea agitata şi fierbinte de la acea distanţă. Nimic nu îi mai putea sta în cale în acel moment. Trebuia să îmi capăt pedeapsa. Una pe care aveam de gând să o accept fără prejudecăţi sau regrete.
Acesta mă fixă cu privirea şi îmi spuse abia mişcându-şi buzele:
- Cine naiba te crezi să faci asta? Cine ţi-a dat voie să mă faci să sufăr atât?
- Nimeni...nimeni.
Rămase o clipă surprins de răspunsul meu, apoi dintr-o mişcare mă trezii aruncat cu putere de cabina de duş. Folosise iar acea armă, acel bici cu care îl torturasem atâta timp. Faţa îmi ardea şi pieptul la fel. Un lichid mi se scurgea până pe ochi astupându-mi vederea şi făcându-mă să tremur de slăbiciunea care mă cuprinse instantaneu. Agăţându-mă de mânerul cabinii, m-am ridicat încet, neputându-mă îndrepta însă de durere. Mă lovise peste tot obrazul, acea tăietură ajungând de la piept până la tâmplă. Respiram greu, înecându-mă în propriul sânge. Cu toate acestea îl puteam vedea acolo, stând şi privindu-mi durerea. Una bine meritată. Însă părea nemulţumit.
- Doare? Nenorocitule, te doare?
Da, durea, însă era dulce. Iubeam acel sentiment prezent, acel sadism pe care mi-l arăta în acele clipe. Era eliberat de toate chingile care îl opriseră, îl ţinuseră pe adevăratul Ai departe de lumea reală. În sfârşit vedeam că şi el putea să urască şi el putea să facă să mă doară.
- Vorbeşte, îţi spun!
Acesta m-a împins până în acel perete de sticlă strângându-mă de gât cu ambele mâini. Aerul mi se oprea şi nu mai puteam să rezist prea mult. Am simţit cum sunt pur şi simplu luat pe sus şi aruncat într-o parte, lovind chiuveta şi spărgând-o cu spatele meu. Am scăpat un geamata uşor când cioburi din sticla spartă de la chiuvetă îmi atinseră pielea deja înfierbântată. Mă tăiau uşor, alunecând pe sângele ce curgea de-a lungul trupului meu. Îi auzeam paşii, picioarele lui călcând fără păsare peste bucăţi de sticlă şi porţelan spart.

M-am trezit că gemeam fără motiv. O rază slabă de lumină îmi intră în ochii întredeschişi. Am încercat să îmi întorc capul într-o parte şi am pipăit împrejurimile. Eram pe un pat. Cum am ajuns acolo? Oare...
- Te-ai trezit!
Ai mă privea stând în faţa mea în picioare cu mâinile în şolduri. Vorbise apăsat, scuipând fiecare cuvânt. Mă privea tot cu atât de multă ură, poate mai multă. sau poate sângele închegat de pe faţa mea nu mă lăsa să îmi dau seama de prea multe. Dar vedeam cum se apropia de mine încet, cum se aşezase peste mine ţinându-şi mâinile într-o parte şi altă a capului meu. Mâna lui se mişcă uşor, ajungând din nou la gâtul meu, apăsându-l încet. O senzaţie ciudată îmi trecuse prin corp, diferită de durere. Erau fiori de plăcere. Am gemut uşor, neputând să mă abţin. Acesta zâmbi şi ochii ii sclipiră.
- Deci aşa îţi place ţie să fii excitat. Dementule.
Mă sarută apăsat, jucându-se cu buzele mele în timp ce mâinile i se mişcau peste tot corpul meu. Îmi trase boxerii în jos şi mă mângâie în zonă intimă, făcându-mă să gem încet. Ştiam că nu avea să fie prea blând cu mine dar era ciudat să fiu eu pus în acea poziţie. Am simţit cum mă pătrunse şi senzaţii mici de durere amestecate cu încantare îmi străbătuseră corpul. Acesta se mişcă uşor, sărutându-mă în continuare. Îşi muşcă buza de jos, murmurând şi închizând ochii. Îl simţeam cum se încălzea înăuntrul meu parcă crecand şi făcându-se tot mai mare până când aveam să explodez. Cu toată cruzimea plăcută pe care o simţeam, eram gata să îi îndeplinesc ordinele şi să mă supun lui.
- Întoarce-te, îmi şopti acesta umezindu-şi buzele.
M-am mişcat puţin, încercând să ajung să mă proptesc de mâini însă durerea care îmi atacă spatele era prea mare. Acesta mă prinse de şolduri şi mă ajută să ajung la poziţia dorită, apoi se mişcă iarăşi încet. Îi simţeam răsuflarea ferbinte pe spate şi atingerile perverse. Îmi trasă o linie umedă cu limba de-a lungul spatelui, apoi mă prinse cu dinţii de ureche, strângând încet, trimiţând mii de senzaţii prin tot corpul, ajungând să gem fără să îmi dau seama. Am închis ochii, absorbit în totalitate de căldura trupului său, de cuvintele şoptite, de miscarile pe care le făcea înăuntrul meu. Aşteptam să îmi rostească numele de mult timp neauzit de mine. Vocea lui îmi răsuna de pe gât până în vârful degetelor, făcându-mă să îmi pierd controlul. Mâinile lui mă aduceau pe culmile plăcerii pe care nu credeam că aveam să o simt vreodată. Mi-am lăsat capul în perină, gemând puternic când acesta începu să se mişte din ce în ce mai repede şi terminându-se în mine. Nu după mult timp am făcut şi eu acelaşi lucru, prăbuşindu-mă pe spate cu Ai respirând greu şi privindu-mă.

Am fost absorbit de emoţiile pe care mi le şoptea cu privirea. Intram în mintea lui fără să vreau,doar pentru că el îmi permitea acest fapt. Descoperisem un sentiment nou ce mă înconjura din toate părţile. Era uriaş, făcându-mă să mă simt la rândul meu nepăsător şi rece. Dar realitatea era alta. În lumea mea eram aşa, acesta era adevărul pe care încercam să îl ignor. Încercasem în trecut să devin altă persoană şi ura îmi luase minţile. Acum, după toate acestea, simţisem cu părere de rău cât greşisem.

Am clipit încet, privindu-l la rândul meu. Avea o expresie caldă pe chip, parcă acea privire de gheaţă i se topise lăsând locul unui izvor de căldură. Îşi bagă mâna în părul meu jucându-se. Apoi mă privi iar, de acea dată serios. Încercase să vorbească de mai multe ori însă de fiecare dată nu reuşea să spună nimic mai mult decât numele meu. M-am simţit izbit de ceva, dar nu ştiam de ce. O poartă se deschise în faţa mea şi convingându-mă într-o clipă, i-am atins spatele încă rănit şi acoperit de sânge. Acesta gemu scurt şi mă privi curios. Nu puteam să vorbesc de emotiii, nu puteam să îi spun nimic aşa că doar îl priveam, sperând ca el să înţeleagă. Câteva clipe mai târziu buzele lui le atinseră blând pe ale mele, într-o joacă continuă. Apariţia razelor de soare în acea dimineaţă ne acoperea blând, lăsând locul căldurii după o noapte plină de nebunie.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery - de DeDal N. - 10-03-2011, 10:01 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Unlimited Pleasure Beatrix LaVey 73 45.366 30-07-2012, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  Midnight Waltz Lucifer 10 8.845 06-01-2012, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Lucifer
  Pain and love Lexx45 8 4.096 08-09-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: mary97
  Midnight Drama Queen 23 10.085 26-08-2011, 06:34 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Pain and tears Roses.on.fire 10 5.548 04-08-2011, 12:47 PM
Ultimul răspuns: ^Ciresica^
  Pain and tears Roses.on.fire 1 1.918 08-07-2011, 03:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Fucking Law [ || yaoi || +18 || ] Contagieuse. & DeDal N. DeDal N. 16 9.656 27-04-2011, 04:43 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.953 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  No pain, just love ... Vex 27 11.547 30-12-2010, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Mariah .
  Cronicile Trecutului - Cuget in clar de luna [+12] [ mistery / sf ] SethMeth 4 2.753 28-07-2009, 08:27 AM
Ultimul răspuns: Vampire`Illusion


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)