Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pain and tears

#1
Disclaimer: Nu detin niciun personaj din animeul/mangaul NARUTO creat de MASASHI KISHIMOTO si nu profit de pe urma acestora.



Cap 2::Rapirea


Sakura: Observand ca ma apeleaza cineva cu nr privat nu am mai stat pe ganduri si am raspuns fara a banui ca la celalalt capat era yumi fosta iubita a lui Sasuke.

-Cine esti?am intrebat cu o voce tremuranda

Aceasta incepu sa ma ameninte in speranta ca poate ma va intimida insa nu m-am lasat mai prejos.

-Curvo, daca te prind, te ia mama dracu! imi spuse ea

-Cu picioarele alea strambe nu cred ca poti prinde nici un melc cu doua cochilii, javro, i-am replicat

M-am facut alba ca varul la fata insa nu am vrut sa ii dau de banuit lui Sasuke ca cea cu care am avut aceasta discutie aprinsa era Yumi.Mi-am cerut scuze de la Sasuke si m-am indreptat spre baie.Dupa aproximativ 10 minute m-am intors in camera imbracata cu aceeasi fustita provocatoare.Sasuke se oferi sa ma conduca pana acasa cu masina sa insa l-am refuzat preferand sa merg pe jos.In fata casei am putut remarca o duba neagra,cu geamuri fumurii.Trecand pe langa ea am putut remarca niste tipi dubiosi imbracati intr-un costum negru si cu ochelari negri.La un moment dat acestia iesisera din duba si ma amenintara cu cutitul.Sincer fusesem luata prin surprindere si nu am avut timp pentru a ma apara.

-Nu face nicio miscare gresita papusa sau altfel vei muri…imi spuse unul dintre indivizi

-Cine sunteti si ce vreti de la mine?ii intrebasem eu cu vocea tremuranda.
-Suntem trimisi de Yumi dar nu asta conteaza.Acum taci si urca in duba.

Ce era sa fac?trebuia sa merg cu acei indivizi altfel aveam de suferit.Asa ca am urcat in acea duba si dusa am fost…Prin geamurile fumurii nu puteai vedea decat un negru ametitor asa ca am stat si am asteptat sa vad unde aveam sa ajung.La un moment dat unul dintre rapitori primise un telefon de la sefa Yumi.

-Ati reusit sa o prindeti pe curva?zise Yumi

-Da sefa este la noi ii raspunse unul dintre ei.

-Aveti grija sa ajunga in viata la mine.Vreau sa ma ocup personal de ea… zise Yumi cu un ras malefic

-Asa vom face sefa.

Acum tot ce puteam face era sa astept ca sa ajung la locul destinatiei.Pe obrazul meu incepusera sa se prelinga cateva lacrimi ca niste margele insa nu am vrut ca sa dau de inteles ca sunt o lasa asa ca mi-am sters lacrimile de pe obraz iar la un moment dat un somn dulce m-a facut sa ma cufund in lumea viselor. Dormeam atat de bine, iar corpul meu mi se relaxase. Dar aste nu a durat pentru mult timp pentru ca somnul cel dulce fusese interupt de unul dintre rapitori care venise sa ma anunte ca am ajuns la o cabana abandonata unde se afla si Yumi.

-Curvo este timpul sa te trezesti.Am ajuns la locul unde ne-a zis sefa sa venim.

Abia ma mai puteam tine pe picioare tinand cont ca nu mancasem mai nimic toata ziua insa trebuia sa resist.

-Deci tu esti curva care mi l-a furat pe Sasuke imi zise Yumi.

In acel moment eram prea extenuata si obosita pentru a o putea asculta.Insa trebuia sa recunosc ca arata destul de bine.Bruneta cu parul lung,ochii rosii ca focul imbracata intr-o rochita lejera dar in acelasi timp atractiva deoarece ii punea bustul in evidenta datorita decolteului.Mai arunc o privire scurta inainte ca starea de somn sa ma copleseasca.

-Duceti-o in beci si lasati-o acolo…le porunci Yumi celor 2 indivizi.

-Cu cea mai mare placere sefa

Desi corpul meu era intr-o stare de amorteala deplina si simteam cum nu ma pot misca asta nu m-a putut opri din a o auzi pe Yumi zicandu-le celor 2 sa ma hraneasca doar cu apa si paine.

-Acum este timpul sa-l sun pe Sasuke si sa-l instiintez despre venirea curvei…zise bruneta


Sasuke: Eram extrem de ingrijorat din cauza Sakurei deoarece nu mai stiam nimic de ea de dimineata de cand plecase de la mine.La un moment primesc un telefon

-Curva ta este la mine…
[Imagine: lexy22qp5.jpg]
The floor is callin' me
And I don't know what else to do
The energy in here is fire
And the speakers too
See the DJ hittin' that replay
Do what he say and turn me on
Imma do a lotta talkin' with my feet
And the beat and I promise don't need no phone

#2
What ? Ce ai facut ? Trebuia sa postezi cap II in continuarea primului, nu sa faci alta pagina pentru el. Nu pot sa cred. Disclaimer-ul trebuie pus doar la primul cap, nu si la celelalte. Dra sa revenim la fic. Actiunea a fost grabita, nu tin cont de ea asa ca trec peste aceeasta greseala. Ideea devine interesanta, dar am mai vazut-o pana cum, chiar si rapirea. Descrierea este bunicica, mai ai de lucru, dara i potential si o sa reusesti. Desi pare cam ciudat, spre ca nu por aparea imbunatatiri, chiar daca nu este perfecta mie imi place asa. Sper ca nu te-am suparat.
:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and love Lexx45 8 4.010 08-09-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: mary97
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 37.472 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Angel tears gothic_yumi 7 3.659 01-09-2011, 07:20 PM
Ultimul răspuns: Lussya
  Pain and tears Roses.on.fire 10 5.420 04-08-2011, 12:47 PM
Ultimul răspuns: ^Ciresica^
  Rain Tears BaByBlue 4 3.374 31-03-2011, 03:59 PM
Ultimul răspuns: Monica Wksv
  Sweet Tears Icsdeee. 6 3.860 09-01-2011, 03:15 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  No pain, just love ... Vex 27 11.353 30-12-2010, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Mariah .
  Star Tears SethMeth 5 3.630 04-05-2010, 07:28 PM
Ultimul răspuns: Takashi
  Tears and Love of an Angell What's my NaMe?? 1 2.148 14-04-2010, 03:27 PM
Ultimul răspuns: What's my NaMe??
  Pain and death Ryuu 3 3.007 17-05-2009, 07:47 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)