Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

No pain, just love ...

#21
Un nou capitol:>. Scurt si la obiect:|. Sa vedem: Descrierea e buna, desi atunci cand Sasuke i-a aratat verigheta, poate ar fi trebuit sa spui nu numai cum a reactionat, dar si cum s-a simtit, dar oricum asta se desprinde din reactia sa. Dialogul a fost ok, nu mi s-a parut sec, iar actiunea e incitanta:)).Ne ti in suspans. Sa speram ca Sasuke nu o sa moara. Abea astept urmatorul capitol. Spor la scris!;)
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#22
Ok :| Cand ai zis ca se va termina urat nu m-am gandit ca va fi asa de tragic :| Ma rog stiu ca Sasuke o sa moara >.< In niciun fic n'am vazut asta dp vreun accident...desi ar fi interesant sa moara :> In fine gata deja devin si eu sadica O.o. Descrierea e buna, actiunea , naratiunea si dialogul sunt bune. So, astept next. Si cand ziceai ca pui next la parodie?:-w
[Imagine: EnvYQ.png]

#23
Doamne, nu! Nu vreau ca Sasuke sa moara! Chiar nu vrea. Deci eu o sa plag daca moarte. Deja am lacrimi in ochi... chiar nu vreau sa moara! Il adooorrr:((
Deci serios, o sa te batui daca moare
Acum... chiar daca nu mi-a trecut, si nu cred ca-mi va trece pana voi vedea ce se intampla cu Sasuke al meu, nu moare, nu-i asaaaa? Ei bine, du[pa cum spunea, chiar daca nu mi-a trecut, trebuie sa mai spun si altceva. Ficul devine din ce in ce mai frumos, iar tu, draga mea, est geniala. Ai o gramada de ficuri si toate sunt geniale! te adooor!!!
Despre naratiune, descriere si dialog... ei bine, stii ca nu am ce sa-ti reprosesz, sunt superbe:X
Actiunea nu mi se pare deloc grabita si mi-a placut la nebunie atunci cand sasu a cerut-o in casatorie pe Sakura. E asa un dulce. Brunetul meu fruos. Ei bine... chiar daca pana acum am spus ca nu vreau sa fie un vis, ei bine, acum vreau. Mai bine sa-l stiu departe de ea decat mort:((
So... astept continuarea cu sufletul la gura... Bye:*
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#24
Nu, nu si...nu. Deci ficu e geniaall........si o spun pt a miaaa oaraaa...nu sunt fana SasuSaku! dar ficu asta e mirifiicc! Si daca Sasuke moare akm....:|:|:| se duce naibii tot:)) da nu creca o sa moara , nu?;;) Deci daca moare ma supar pe tineee[-( nu vezi si u ce happy e Saku akm? vrei sa ii iei toata fericirea?:)))))Na poi astept nextu:x Ja ne:*
[Imagine: 2lka1zc.jpg][Imagine: vxez34.jpg] [Imagine: n64211.jpg]
[Imagine: chibi_3945.gif]

#25
Vex, esti geniala fato. As putea lua lectii de la tine.
Nu fi cruda, lasa-l pe Sasuke sa mai traiasca putin, asa pentru Sakura. Daca moare nu mai vorbesc cu tine niciodata. Iti ador povestea, e fenomenala sa pui next-ul pronto.
Ja ne. :*
[Imagine: 4030611123_ba7807d59b.jpg]

Mintea îmi spunea: "dormi". Dar şi mai profund, îmi spunea: "visează".
Mintea, am putea spune ca este o dictatoare tirana vesnic in razboi cu sufletul.
True blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24778

#26
O.O Cum!!!! ... Nu se poate!!!
Plec si eu cateva zile si deja face Sasuke accident:-O
Esti un geniu:* .. cand le e lumea mai draga... "boing" intra o masina in Sasuke:D
Astept next-ul si ja ne!!!!:*
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#27
Vex >:d< Uite ! O surpriză.

Păi, sincer, chiar îmi place. Descrierea e la locul ei şi cuprinde atât explicarea sentimentelor cât şi a locurilor. Deşi, ai putea pune puţin accent şi pe locul unde se află ca să ne putem face o idee. Dar, fără să slăbeşti sentimentele.
Naraţiune ai, destul de multă şi nu grăbită.
Dialog ... bun :-? Ar mai putea fi însă ajunge. Ce e prea mult strică.

Idea e originală. Căsătorie ? Pus în genunchi ? Romantic. Sper doar să nu moară :-?

Succes în continuare, don'şoaro ! :bye:

#28
Deci... ai un fic grozav, esti foarte priceputa, ai o imaginatie foarte bogata si idei foarte originale.
Esti o maestra in aceasta arta a ficurilor[zic eu]:*
si.... mai vroia sa zic ceva, dar uitai. Aaaaa, da....



cee:((? nuuuuuuuuuu:| nu poate sa moara:((:((
Nu e drept sa moara tocmai acum:(:((:((:((:(:|
Tocmai cand sorele se iveste si pe strada Sakurei, norii negrii, gri, intunecati[mda.. o multime de pleonasme] vor sa ii intunece iar strada.
This is not fear:((:((
sa pui cat mai repede nextul, in care spre ca sasuke nu moare:-w
P.S. sa ma anunti:D



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and love Lexx45 8 4.012 08-09-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: mary97
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 37.475 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Pain and tears Roses.on.fire 10 5.423 04-08-2011, 12:47 PM
Ultimul răspuns: ^Ciresica^
  Pain and tears Roses.on.fire 1 1.891 08-07-2011, 03:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Pain and death Ryuu 3 3.007 17-05-2009, 07:47 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Hyugacest - pain Red Baron 39 32.247 05-05-2008, 04:45 PM
Ultimul răspuns: Red Baron


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)