Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18]

#27
Greseli multe, revin edit.. :))
Yaoi, in urmatorul aici e doar o mica parte, adica inceputul.. >:)


Capitolul 14




Deja ajunsesem la destinatie ? Nici nu observasem cat de repede a trecut timpul, eram umpic ingandurat, ma simteam emotionat. Faptul ca tatal lui Kei avea sa imi tina un toast, in cinstea salvarii lui, iar eu sunt eroul principal al acestei povesti incurcate.
Niciodata nu ma gandisem ca se va ajunge aici, de fapt prima data cand l-am cunoscut pe Kei, m-am gandit ca totul o sa decurga normal intre noi doi, ca o sa fim prieteni si ca o sa avem o viata frumoasa. Nici de cum o asa incurcatura, la naiba tot ce tinea de Kei era periculor si misterios, chiar atragator...
Am inghitit in sec la acest gand, nu eram normal daca gandeam asa, ce aveam ?
Prin minte mi-au trecut toate acele scene nebune si necenzurate din cabina de dus, bine ca lesinasem de la atata caldura, ca daca nu faceam acel lucru sigur ajungeam sa fiu “devorat” de tigru.
Privirea prietenului meu era asa de arzatoare in acel moment, mai ca avea putin si ma lipea de tot de usa din sticla a dusului, spargand-o. Iar trupul ii era lipit de al meu si organul ii era...
- Joshua ! Vii odata, sau ai de gand sa petreci in limuzina ? ma trezeste mama din gandurile mele perverse, ce naiba, mai aveam un pic si inebuneam eu. Respiratia imi era grea si obrajii la atingere mi simteam fierbinti si rosii.
Toate aceste senzatii sau amplificat si mai rau cand am zarit o silueta perfecta, stand rezemata de usa de la intrare, deja uitasem faptul ca mergeam la o petrecere, nici ochii nu mai se invarteau in toate partile pentru a admira locuinta acestuia.
Am inghitit toata saliva ce mi se aduna-se in gura, pasind cu sfiala pe poteca pavata cu pietre a curtii, apropiindu-ma si mai mult de prietenul meu saten, Kei, ce ma privea cu atata pasiune si ma ardea cu privirea pe interior, facandu-mi inima sa sara din piept.
Sora mea, a sarit imediat in bratele lui usor sarutandu-l pe obraz si parca in momentul acela, ma luat in brate gelozia. Sigur facea intentionat totul, doar ca sa ma scoata si mai mult din sarite.
Acesta i-a inmanat un trandafir alb, apoi sarutandu-i mana, ea a inceput sa chicoteasca si sa se uite ca maţa sireata la mine, plecand apoi cu parintii mei inauntru.
In gand am injurat-o de cateva ori, stiam ce ganduri malefice are, dar am incercat sa ma calmez asa ca inconstient am marit pasul ca sa intru in casa si sa ii dau una in cap, dar am fost oprit de Kei ce s-a afisat in dreptul meu, blocand intrarea.
Nu am cutezat sa-mi ridic privirea, caci daca o faceam sigur isi dadea seama ca aveam emoti si sigur imi aplica o manevra nebuna si perverse de a lui.
- Mersii !
- Pentru ? intreaba el ridicand o spranceana in sus, iar eu il priveam sfios printre firele de par argintii ce se incapatanau sa stea asa cum le puneam.
- Pentru trandafir, adica pentru gestul frumos care l-ai facut pentru sora mea, mersii ! am spus eu rusinat si i-am dat mana la o parte, pentru a intra.
Insa el m-a prins de bratul celalat si m-a intors in aceiasi pozitite ca adineauri, adica eu stand faţa in faţa cu el.
- Sa nu crezi ca de tine am uitat, a spus si apoi si-a umezit buzele, trecand cu limba peste ele.
Simteam cum sangele mi se urca la cap, iar obrajii deja prindeau culoarea sangerie, inima batea alarmata in piept, parca incercand sa-mi spuna ca in orice clipa s-ar putea sa explodeze.
Palmele lui ma strangeau de brate, tragandu-ma si mai aproape de el, de parca ravnea sa ma sarute. Nu cred ca ii ajunsese, se parea ca mai dorea, insa imi era frica sa nu ne observe cineva si pe langa acest fapt, imi era rusine si stiam ca nu sunt in stare.
Cu greu am reusit sa ma desprind de el, astfel am scapat, dar imediat am dat peste tatal lui ce m-a prins de mana si ma tarat dupa el in camera principal unde se aflau o parte din invitati.
Am ramas profund uimit de faptul ca toti imi zambeau si ma salutau cu politete, iar la un moment dat fiecare invitat in parte a inceput sa aplaude, aclamandu-ma pe mine.
Kei se facuse disparut, pirdandu-i urma prin multime, m-am simtit umpic vinovat, totusi nu imi dorea raul. Un mic pupic nu strica.
La naiba, ma face sa imi pierd controlul, iar mintea mi se incetoseaza si imaginea lui ma bantuie, creeindu-mi o stare de ameteala.
M-am retras intr-un colt, intr-o alta incapere, deoarece mi se indicasesa merg in alta, deoarece acolo se aflau toti copii si tinerii de varsta mea, chiar si mai mici.
Se parea ca petrecerea era impartita in doua: o parte era plina de adulti si oameni de afacere, iar cealalata era locul copiilor, tinerilor, in care desigur ma aflam si eu si sora mea.
Mama si tata ramanand cu parintii lui kei, savurand fiecare minutel in parte al petrecerii, bucurandu-se din plin ca cei doi prieteni vechi sau reunit, adica Nero si tata.
Nici nu ma asteptam ca tata sa ii fie amic lui nero, credeam ca sunt dusmani pe viata si ca povestea lor se sfarsise in momentul in care tatal lui Kei, a fost inchis pentru multa vreme.
Acum se leaga multe si incetul cu incetul pot sa descopar anumite laturi ale familiei acestea.
Nu sunt oameni rai, sunt buni din calea afara, iar Kei, Doamne cand l-am zarit din nou, am amutit pe loc.
La inceput cand l-am vazut stand la usa nu am reusit sa-l analizez din cap pana in picioare, arata elegant, se comporta rafinat si cu o eleganta desavarsita, ce inebunea fiecare fata ce ii trecea prin cale.
Le zapacea mintile, pana si sora mea era aspirate de frumusetea lui, insa renuntase la el pentru mine.. ? Cum asa ? Ce tot zic eu aici, aberatii .. am inebunit.
Mi-am facut cruce si apoi mi-am revenit la starea de amuteala, analizandu-l pe prietenul meu cum facea “pagube” printre tinere.
Dar nu numai printre ele, baietii erau asa de atasati de el, zici ca toti ii erau frati... nu mai eu singurul pampalau ce statea ca un fraier pe un scaun si se holba la un tanar superb.
Eram de tot rasul eu, toti vorbeau cu el, si am durea inima ca nici macar o privire nu-mi arunca.. se poate ca din nou sa il fi suparat ? Nu mai stiu...

Ma uitam in continuu la peisajul de afara, din curtea gigantica si inflorita a casei lui, el se distra de minune cu ceilalti, toti erau adunati in jurul lui la masa si continuau de ore bune sa vorbeasca... am oftat prelung, insa nu ma ajuta cu nimic.
- Pot sa ma altur tie ? aud o voce, ce sparge linistea sumbra ce se asezase langa mine.
- Da ! mi-am ridicat capul pentru a vedea acea persoana mai bine, era un tanar blond, parea cunoscut, insa nu ma mai interesa. Cel putin aveam si eu companie.
- Nu vrei sa ni te alaturi ? intreaba cu un zambet prietenos pe chip si in momentul acela am reusit si eu sa zambesc.
- Nu, nu multumesc, nu vreu sa-i fur distractia lui Kei, eu..
- Tu trebuie sa fi eroul domnului Nero, am dreptate ? intreaba uitandu-se mai mult la mine.
- Da.. daca asa pot sa fiu consderat, insa nu am facut mare lucru sa stii, imi indrept privirea spre tanarul blond si apo il intreb cum il cheama.
- Scuze, e nepoliticos din partea mea, eu sunt Loren, iar tu trebie sa fi Joshua ?
- Da, eu sunt acel bait plicticos si foarte, foarte fraier, spun eu dezamagit de mine insumi.
- Nu cred, vrei sa ne plimbam prin curte poate asa ne mai cunoastem umpic, propune el, iar eu fara nici o ezitare ma ridic si ii accept invitatiea, iesim pe usile din sticla ale terase si ne facem cale printre ghivecele de flori care zaceau pe terasa.
In sfarsit am putina companie, iar tipul era chiar amuzant.
Am reusit si eu in sfarsit sa vin intr-un loc bun, dar in acelasi timp si sa ma distrez.
Imi parea rau ca nu eram cu Kei, pentru al felicita si pe el, caci fiind liderul unui clan foarte puternic, petrecerea era sigur inchinata si succesului lui, de a conduce bine o gloata de oameni in lipsa tatalui sau. Trist fiind faptul ca nu eram ca si el, nu aveam acelasi putere ca si el, nu cred ca ma integram in aceasta societate, aceasta lume pe care el o traia.
Eu fiind dintr-o ramura mai simpla, iar familia mea nu detinea atatea gradini, cladiri cat si case cum puteau ei sa aiba la dispozitie, singurul lucru ce inca imi placea era faptul ca aflasem, ca tatal lui si tatal meu au fost inca de cand erau mici prieteni buni si ca atunci isi construiau impreuna viitorul.
Revenind la pisajul izbitor ce imi incanta privirea, ma fascina si ma ametea parfumul emanate de florile simple, cat si exotice ce erau plantate in gradina inverzita a casei.
Tanatrul blond, Loren, era simpatico si stia sa faca un om sa rada, chiar in hohote, glumele lui ma amuzau si ma simteam bine in prezenta lui.
- Credeam ca nu am sa-ti readuc zambetul pe buze, esti chiar dragut cand zambesti asa, nu e de mirare ca tanarul lider al clanului te adora.
Civintele lui parca m-au sagetat si in momentul acela mi-a venit rau, de ce ?Pentru ca auzisem cuvantul “adora”, iar acea persoana care ma “adora” era chiar Kei...
Cum asa, doar eram prieteni de ce oare m-ar adora o persoana ca el, nu am facut nimic special ca sa ma adore.
El se distra de minune si fara mine pute-am sa-i observ zambetul pe.. a disparut ?
Nu il ami vedeam, nici acolo unde erau toti asezat, el please ii lasase si brusc ii aud vocea, ce imi inunda gandurile.
- Loren, ma bucur ca i-ai tinut companie lui Joshua, de aici in colo ma pot descurca, poti sa pleci, privirea lui era rece, mai ales cand se adresa la noul meu amic, la fel era si a blondului, ieseau scantei cand privirile lor se intalneau si parca ura ii cuprindea.
Am tacut si nu am cutezat sa scot nici un sunet pe gura, imi era rusine. Iar cand blondul m-a salutat, luandu-si ramas bun de la mine, am simtit cum, parca, m-ar fi aruncat in cusca leului.
Eram intors cu spatele la el si doar auzindu-i pasii, picioarele imi tremurau, ochii parca mi se umezeau si inima, inima.. ceda.
“S-a oprit ?” mi-am spus eu in gand, cand nu am ami auzit nici un fel de zgomot produs de pantofii lui negrii pe aleea din piatra.
- Joshua ! m-a strigat el cu o voce blanda, iar eu m-am intors brusc, speriat si mi-am cerut scuze, aproape ca imi dadeau lacrimile, insa nici eu nu gaseam raspuns la ceea ce era in inima mea... ma simteam ciudat si ma durea ingrozitor de rau pieptul.
A incercat sa se apropie de mine, eu m-am dat cativa pasi in spate, el a continuat sa vina spre mine, stia ca ma tulburasem, pana intr-un moment dat cand am alergat, in speranta sa nu-l mai vad in faţa mea.
El a inceput sa ma urmareasca, fiecare pas, la fel si el facea, dupa mine alerga, am ajuns in spatele gradinii si parca o padure se afisase in faţa mea. Stiam ca nu mai are mult si ma va ajunge din urma, asa ca am continuat sa alerg ca nebunul, afundandu-ma si mai mult in desis.
Ce naiba avea padure in curte ? sau cumva curtea lui se indindea intr-o padure... asta nu aveam cum sa o stiu, numai si numai daca alergam si mai mult.
- Joshua ! Stai ai sa te lovesti de ceva.. nu mai fugi, striga el in urma mea, dar eu ca prostul nu l-am ascultat si m-am impiedicat de un pietroi si am cazut pe un morman de cioburi si alte pietre, reusind si sa ma ud, pentru ca aterizasem intr-o balta.
Kei era in spatele meu, ii auzeam pasii, nu mai puteam rezista asa ca am inceput sa plang cand am simtit ca ma aduna de pe jos. Ce naiba se intampla cu mine ?
- Ti-am spus sa te opresti Joshua, dar nici de-al dracu’ nu te-ai oprit, imi sopteste el la ureche si m-a prins de mana si mi-a intins-o pe umarul lui, tinandu-ma si ducandu-ma spre casa.
- Scuze, scuze.. nu am vrut, iartama, tot plangeam eu si scranceam de durere, ma julisem la palme, cat si la genunchi, chiar si camasa imi era distrusa si rupta, iar abdomenul imi era plin de julituri, unele avand sange ce se prelingea pe pielea mea.
Am intrat amandoi in casa, facandu-ne nevazuti, pentru ca nu doream sa atragem atentia, iar daca sora mea ma vedea in halul asta, statea langa mine si nici ca se mai deslipea de pe mine.
Nici nu am ajuns bine in camera ca eu deja am cedat din cauza sentimentelor ce ma zdruncinau si ma faceau sa-mi fie rau.
- Joshua, Joshua ! striga acesta in timp ce incerca sa deschida usa de la camera.
Nu il mai auzeam, deja totul era neclar in faţa ochilor mei, iar mintea incetul cu incetul mi se incetosa. Am picat usor in jos, iar acesta disparuse din privirea mea.
- Joshua trezestete, ii auzeam glasul aprope de urechea mea, iar mana lui rece si umeda imi atingea obrazul, in scurt timp totul a devenit mai clar.
Eram inca jos pe podea,dar de data aceasta eram in camera, eram tinut in bratele lui puternice, privirea lui albastra si senina ma facea sa zambesc, dar in acelasi timp si sa plang, ma simteam vinovat si stiam bine de tot ca il doream asa de mult langa mine, mai mult ca pe oricine.
Lacrimile au inceput sa se scurga pe obrajii mei rosiatici si am inceput sa ma plang si sa-mi cer scuze faţa de el, in acelasi timp strangand de amterialul negru al camasii sale ce era deschisa la primii doi nasturi.
Nu isi lua ochii de la mine, nu imi spunea nimic... si lucru acesta ma inebunea si mai tare, doream sa-i aud glasul, sa-mi rasune in ureche si sa-mi strapunga inima indurerata.
- De ce ma faci sa-mi pierd mintile, am strigat eu la el, imediat ce m-am ridicat in picioare, inca eram ametit si eram foarte aproape de usa de la camera, pe care adineauri am intrat cu el.
Nici o secunda nu a durat si am facut contact cu suprafata rece a usii si cand mi-am deschis ochii, am ramas socat dar si uimit...



Răspunsuri în acest subiect
Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 23-11-2010, 01:59 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 24-11-2010, 11:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de MiraA - 25-11-2010, 01:56 AM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Beatrix LaVey - 26-12-2010, 03:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 26-12-2010, 11:54 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Luzer - 27-12-2010, 03:36 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-12-2010, 09:06 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 29-12-2010, 10:55 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 02-01-2011, 03:31 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 03-01-2011, 01:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 03-01-2011, 08:00 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 16-01-2011, 02:47 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 05-02-2011, 07:14 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 05-02-2011, 10:29 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 12:19 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 01:28 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 22-02-2011, 01:27 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 24-02-2011, 10:08 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 13-03-2011, 10:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de angel cat - 28-03-2011, 05:49 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-03-2011, 10:45 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 28-03-2011, 10:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.598 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.977 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.970 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.088 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.137 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Femeia Perfectă [Hentai. Romance] hiimera 15 5.567 27-06-2011, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Kitsu
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.785 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.934 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fake love [Romance] Sako-chan 46 23.598 02-04-2011, 07:17 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.849 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)