Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18]

#24
Hi !!
WEll am revenit cu nextul, chiar nu ma asteptam la una ca asta, e umpic mai scurt decat ultimul capitol pe care l-ati citit. :))
Am greseli, stiu asta, am sa revin cu editul si sper ca in seara asta. :-)
Inca nu am intrat in acea actiune* :)), dar sper ca in urmatorul sa intru cu adevarat, caci are sa se lase cu party mare, mare de tot. Si dau stiu, nu are titlu.. dar nu am avut idei si cred ca nu am sa mai pun de acum incolo titlu la cap. .... am sa scriu direct capitolul cutarica.
Sper sa va placa, asa ca Enjoy ! Meow`




Capitolul 12



Simteam cum ma pierd din nou, iar totul era incetosat, ochii nu puteam absolut de loc sa-i tin deschisi, parca fiecare sarutare pe care Kei mi-o dadea, ma facea sa inchid ochii si sa ma las purtat de val.
Insa sunt o fire foarte timida si foarte rusinoasa, nu aveam curaj in de ajuns sa tin ochii deshisi sau mai mult, sa-l sarut eu pe acesta. Simteam ca tremur din toate incheieturile, iar in momentul in care i-am simtit mana strecurandu-se prin tricoul meu verde, un fior mi-a strabatut sirea spinari. Pentru un moment am ezitat, mi-am dezlipit buzele de ale acestuia si am incercat sa-mi trag rasuflarea.
- Esti asa inocent, inca ma intreb cum ai putut sa rezisti unei fiare ca mine, ma intreaba el zambind, iar apoi isi duce mana spre capul meu si isi strecoara degetele prin parul meu, apoi imi lipeste fruntea de al lui. Am incercat sa-i evit privirea aceea albastra, care parca mai mereu ma ducea spre visare, simteam cum privirea aceea ma sageteaza pana in inima, era calm insa pe faţa lui se citea dorinta, se citea ravnirea.
I-am spus ca imi este frig, chiar daca afara nu parea a fi decat treisprezece grade. Insa ma simteam prea ametit, de parca caldura am sufoca. Asa ca mi-a dat drumul si mi-a permis sa intru in camera. El a mai ramas cateva clipe doar ca sa admire luna ce sclipea pe intreg cerul.
Cand ma uitam la el, parca vedeam un print superb iesit din basme. Un chip angelic, luminat de razele puternice si palide ale lunii, parul saten deschis, ochii aceia albastrii patrunzatori, trpul lucrat, zvelt si puternic, o personalitate de admirat si de urmat. Ce mai avea toate calitatile necesare, puteam spune ca era visul orcarei fete, nu era de mirare de ce toate se comportau aiurea in prezenta lui, erau aspirate de frumusetea lui.
Deja incepeam sa ma comport si eu ca una, aveam deja ganduri fantezistice. Nu imi statea in fire, mai ales ca el nu era fata ci era baiat, nu mi se prea parea normal, insa pana la urma tot am acceptat faptul ca tin la el foarte mult si ca imi este un bun prieten. Prin tot ce am trecut, chiar daca m-a insemnt cu acest dragon ciudat pe piept asta nu insemna ca nu merita iertare, puteam de la inceput sa-i simt suferinta sufleteasca. Era ceva normal, e greu sa stii ca nu ai tata, sau ca este inchis pentru o infractiune pe care el nu a comiso.
Insa ce mi se parea destul de ciudat era faptu ca pe barbatul pe care acum de curand politia la arestat si care se presupunea sa fie faptasul tuturor necazurilor provocate lui Nero, avea ceva cunoscut, de parca chipul era leit cu cel al blondului aceluia ce incercase sa ma tina captive si sa ma violeze.
Amintiri neplacute din trecut, insa asa era semanau, sar putea sa aiba o legatura insa eu chiar nu-i cunosc, dar expresia pe care Kei a afisat-o atunci cadn la vazut pe acel barbat, parca era gata sa-l ucida. Cu siguranta el stia cine este, dar nici acum nu mi-a spus, chiar daca de nenumarate ori eu l-am intrebat cine este acel barbat si daca il cunoaste cumva. El a tacut si nu a putut sa ma lamureasca cu nimic.
Am fost intresupt din gandire atunci cand satenul si-a facut aparitia in camera si si-a aporpiat trupul de al meu, fiindca altfel nu avea cum sa aiba loc, deoarece eu eram langa geam si privirea o aveam jos la covorul din camera. Unde as putea spune ca aveam destula dezordine, de parca eu am mai venit aici. De fiecare data cand treceam pe la ai mei si stateam peste noapte, toata aceasta camera era plina de lucruri, insirate peste tot: haine, carti, pixuri si multe altele. Nu puteam sa tin curat absolut de loc, numai la mine la apartament puteam tine locul impecabil, fiindca propietara era o cotoroanta si cand venea in inspectie si vedea dezastru sau mizierie facea ca si trenul in gara. Asa ca era strict necesar, mai ales ca era ceva vital ca in apartament sa fie curat luna.
- Joshua ! ma strigat acesta, in timp ce ma privea destul de serios, insa cu o privire blandam dar si atragatoare. Din nou mi-a ranjit si a incercat sa ma sarute, chiar nu se mai satura, am incercat sa-l opresc punandu-mi mainile pe abdomenul lui si impingadu-ma in stape, dar el isi apropia si mai mult chipul de al meu, aproape ca reusise. Dar in momentul acela cineva a strigat la usa si ne-a anuntat ca intra ca sa ne dea ceva.
Era mama si daca ne vedea asa sigur avea sa isi inghita vorbele precedente, acelea legate de ce am putea noi doi sa facem singuri in acelasi pat si in aceiasi camera. Sigur avea sa lesine, sau mai rau ajungeam in stare mai grava la spital. L-am apucat salbatic pe Kei de tricou si l-am aruncat puternic in patul meu, apoi am sarit si eu, insa deasupra lui, am luat patura si ne-a acoperit. Cand mama a intrat si a vazut ca noi dormim a zambit multumita si a plecat jos, lasandu-ne in pace, iar in urma ei a inchis usa de la camera.
Mi-am scos repede capul de sub patura si am tras o gura mare de aer, barbatul de dedesuptul meu, ranjea si nu-si mai lua ochii de la mine. Ma analiza pretutindeni, ma facea sa inebunesc, din nou.
Simteam cum acesta imi atinge spatele insa nu a incercat inca sa isi strecoare mainile pe sub el. Cand am vrut sa ma ridic de tot el, pur si simplu ma tras in jos la el, lipindu-mi trupul de al lui. Avea o forta incredibila, iar trupul lui era parca sculptat de un artist desavarsit si migalos. Am simtit cum sangele mi s-a urcat la obraji, faţa imi ardea in contiinu, iar trupul parca mi-l simteam violat de fiecare atingere lenta si migaloasa ale satenului.
- Kei, gata, eu cred ca iti ajunge ! am spus eu, ridicandu-ma dupa el si punandu-ma in partea mea de pat. Patul era de doua persoane, deci aveam destul loc in el pentru a dormi, caci daca eram intr-un pat de o singura persoana atunci mai ziceam ceva.
Cand m-am pus si eu intr-un final pe partea mea si am inchis ochii pentru a ma odihnii, barbatul din spatele meu s-a intors la mien si mi-a cuprins talia, astfel incat trpul lui sa se lipeasca de stapele meu. Nu i-a ajuns dinstanta dintre noi doi, care nu era foarte mare asa ca ma tras la el in brate, puanandu-si barbia pe gatul meu.
- Nu pot sa dormi normal nu ? intreb eu pe un ton ironic, iar apoi bufnesc in ras.
- Nu ! raspunde el, iar poi incepe sa-mi sarute gatul.
Tresar, simtitnd cum un fior imi strabate intreg corpul, apoi altul si altul, pana cand incep sa ma incordez. Simteam ca am sa imi ia obrajii foc, iar inima mea, parca era gata sa sara din piept.
Am incercat sa-i spun ceva, doar ca sa-l opresc fiindca stiam ca am sa cedes repede. Insa ma intrerupse.
- Daca nu ma vrei tu, atunci te vreu eu, spune el serios in timp ce se uita fix la mine. Dragonul acela de pe pieptul tau, este un semn ce simbolica multe lucruri. Iar in primul rand esti al meu, nu am sa permit nimanui sa puna mana pe tine, imi sopteste el la ureche, apoi imi saruta pavilionul, trecand de acolo si ajungand sa imi sarute din nou buzele.
Dimineata venise mai incet de cat am crezut eu, insa stiu ca seara trecuta nu se intamplase ceva grav, nu spun ca prietenul meu care acum dormea bustean intins pe partea lui cu capul intors spre usa, mai avea putin si imi facea ceva.
M-am ridicat buimac din pat, m-am apropiat de geam si l-am deschis, la fel si pe celalalt, pentru a lasa aerul curat sa reimprospateze atmosfera inabusitor de calduroasa.
Mi-am dat jos tricoul cu care eu dormeam des, apoi pantalonii pentru a merge sa imi fac un dus, dar inainte de a intra in baie, m-am dus langa pat pe partea lui Kei si m-am asezat in genunchii pentru al observa mai bine pe acesta cum dormea. M-a bufnit rasul, avea gura deschisa si saliva, era asa de adorabil cand dormea, puteam spune ca era un mic copil. Parul ii cadea greu pe ochii, asa ca ii l-am dat cu grije de pe faţa. Dupa aceea m-am dus inapoi in baie pentru a imi face ritualul obisnuit de balaceala.
Am dat drumul la dus, am scapat repede de ce mai aveam pe mine, iar apoi am sarit ca si un copil mic in stropii de apa, care acum se prelingeau in siroiuri pe trupul meu zvelt. Mi-am frecat faţa de cateva ori cu sapun, apoi mi-am clatit-o, ca sa pot sa-mi revin din amorteala.
Nu am auzit cand Kei a intrat in baie si deodata mi-a deschis rapid usa de la cabina. Inima a tresarit odata si m-am intors cu faţa la el surpins si l-am intrebat ce doreste. Nu mi-a raspuns la inceput, insa a continuat sa ma analizeze din cap pana in picioare, deja uitasem canu aveam de loc boxerii pe mine asa ca mi-am acoperit partea intima cu palmele. A bufnit umpic, iar apoi a schitat un ranjet characteristic lui, in sensul ca ii place ce vede, iar apoi a intrat in cabina cu mine si a lasat usa intredeschisa. Nu ajungea ca deja era ud pe jos, a mai lasat si usa cabinei partial inchisa.
Cabina nu era foarte spatioasa, ca cea de la apartamentul meu, asa ca a trebuit sa se apropie umpic mai mult de mine. Simteam cum obrajii imi iau foc, iar sangele firbea in mine, aburii aceea imi ingreunau si mai rau situatia. Mai aveam umpic si cadeam jos din picioare.
Imi mai revenisem eu umpic asa ca mi-am ridicat privirea spre acesta, iar trupul parca mi-a inlemnit atunci cand ochii lui albastrii mi i-au sagetat mie ochii. Nu mai puteam misca, de parca ma transformasem in piatra, inima isi accelerase bataile, imi era teama ca acesta sa nu o auda cumva, insa nu cred ca puteam ascunde aceste batai nicaieri, ele rasunau din mine mai rau ca ceasul cand bate ora tarzie a miezului noptii.
- Inima iti bate tare, iar obrajii sunt foarte rosii, imi spune acesta in timp ce-mi cuprinde faţa in palmele lui. Iti este rau Joshua ? ma intreaba el in timp ce-si apropie si mai mult chipul de mine.
- Nu ! raspund eu, in timp ce incerc sa inghit saliva ce mi se aduna-se in gura. Nu am nimic..numai ca aburii astea ma prapadesc, pe tine nu te ametesc ? intreb eu, doar ca sa schimb subiectul.
- Singurul lucru ce ma ameteste pe mine aici esti tu.
- Dar...
- Sa nu cumva sa incerci sa ma opresti, m-am abtinut prea mult, spune el zambind apoi imi inconjoara talia si ma lipeste de trupul lui gol. Vei fi al meu in curand, nu doresc nici un refuz.



Răspunsuri în acest subiect
Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 23-11-2010, 01:59 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 24-11-2010, 11:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de MiraA - 25-11-2010, 01:56 AM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Beatrix LaVey - 26-12-2010, 03:29 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de hiimera - 26-12-2010, 11:54 PM
RE: Fatal.Love [Yaoi,+18] - de Luzer - 27-12-2010, 03:36 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-12-2010, 09:06 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 29-12-2010, 10:55 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 02-01-2011, 03:31 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 03-01-2011, 01:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 03-01-2011, 08:00 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 16-01-2011, 02:47 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 05-02-2011, 07:14 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 05-02-2011, 10:29 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 12:19 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 08-02-2011, 01:28 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 22-02-2011, 01:27 AM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 24-02-2011, 10:08 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 13-03-2011, 10:04 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de angel cat - 28-03-2011, 05:49 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de hiimera - 27-03-2011, 10:45 PM
RE: Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] - de Addeh - 28-03-2011, 10:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.598 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.977 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.970 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.085 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.136 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Femeia Perfectă [Hentai. Romance] hiimera 15 5.567 27-06-2011, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Kitsu
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.785 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.934 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fake love [Romance] Sako-chan 46 23.597 02-04-2011, 07:17 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.849 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)